PDA

Zobacz pełną wersję : awaria S1



Tommy
11-09-2004, 15:11
jestem posiadaczem PS s1 od pewnego czasu. niestety jakies 2 tyg temu odmówił posłuszeństwa i zepsula sie w nim płyta główna (tak ocenili w servisie Canona). problem polega na tym ze kupiłem go w stanach i nie mam Polskiej gwarancji. na szczescie kolega ktory go kupil, juz go spowrotem zabral ale nie ma jak go dostarczyc spowrotem. stąd moje pytanie a w zasadzie 2:
1 czy ktoś może doświadczył tego ze mu sie zepsuł s1 (chodzi mi o awaryjność tego sprzetu)
i 2 pytanie czy ktoś może mi doradzić jak bezpiecznie,i szybko i niedrogo sprowadzić aparat do Polski spowrotem.
z góry dziękuję za wszelkie rady

yasin
11-09-2004, 15:36
mam go juz 3.5 miesiaca i zero problemow :) miales pecha, albo zle sie z aparatem obchodziles, co do sprowadzania spowrotem, to proponuje zapakowac bez zadnych pudelek i gwarancji (te wyslac oddzielna paczka), w papier taki jak sie pakuje prezenty, zapakowac jak by to byl prezent, dolozyc do tego jakas karte z zyczeniami i jakis maly upominek - breloczek, niektorzy wkladaja batoniki albo czekoladki, ale nie wiem czy sie sanepid nie przyczepi

MichałJ
12-09-2004, 01:21
Aż nie chce mi sie wierzyć. że S1 tak sam się spierdzielił :?

Co do sprowadzenia aparatu - zobacz firmę kurierską DHL ja kiedyś mimi coś z Hiszpani ściągałem i zapłaciłem 7 euro - najlepiej niech kolega zadzwoni w USA do ich oddziału i zapyta o koszty.