PDA

Zobacz pełną wersję : [Warszawa] Targi ślubne oraz bielizny i pończosznictwa 18-19 marca



stratus
03-03-2006, 13:36
Wydaje mi sie że będzie co fotografować :)
Nie udało mi się jeszcze dotrzeć do dostępności imprezy
Dodam że targi są w Warszawie w Blue City
Tu jedna stronka (http://www.targislubne.com) , a tu druga stronka. (http://www.salon-lingerie.pl)

Theoo
03-03-2006, 14:01
Jak w Blue City to wjazd za free + wściekłe korki w okolicach+ rozjechana cała zielen dookoła no i milion ludzi wewnatrz :( Więc pojade dzień wcześniej np: do ???? jeszcze nie wiem ale wróce dzień po :)

stratus
03-03-2006, 14:28
Jak w Blue City to wjazd za free + wściekłe korki w okolicach+ rozjechana cała zielen dookoła no i milion ludzi wewnatrz :( Więc pojade dzień wcześniej np: do ???? jeszcze nie wiem ale wróce dzień po :)

Też mnie to przeraża ale na szczęście mam ok. 1000 metrów do Blue City więc czemu nie?:-D

Theoo
03-03-2006, 14:31
Też mnie to przeraża ale na szczęście mam ok. 1000 metrów do Blue City więc czemu nie?:-D
Ja też nie mam daleko dlatego spadaaaaaam :)

Oakhallow
03-03-2006, 14:58
Jak w Blue City to wjazd za free + wściekłe korki w okolicach+ rozjechana cała zielen dookoła no i milion ludzi wewnatrz :(

Nie wiem skąd pogląd, że jak w blue city to za free???
Ja na razie nie widziełem tam jeszcze imprezy targowej ani wystawowej za free. Nie spodziewacie się chyba, że to będzie na terenie centrum handlowego. Na bodajże 3 poziomie Murtor ma swoją hale wystawienniczą i tam się odbywają tego typu imprezy. Wjazd zawsze, mniej lub wiecej płatny. A przez to i tłumów nie ma.
Zieleni i tak dookoła jak na lekarstwo...

Oakhallow

Theoo
03-03-2006, 17:42
Nie wiem skąd pogląd, że jak w blue city to za free???
Ja na razie nie widziełem tam jeszcze imprezy targowej ani wystawowej za free. Nie spodziewacie się chyba, że to będzie na terenie centrum handlowego. Na bodajże 3 poziomie Murtor ma swoją hale wystawienniczą i tam się odbywają tego typu imprezy. Wjazd zawsze, mniej lub wiecej płatny. A przez to i tłumów nie ma.
Zieleni i tak dookoła jak na lekarstwo...

Oakhallow
Ze za free - myslę ze tak - Bo jes to SHOW ROOM. Do tego jest tylko galeria handlowa a nie miejsce stricte targowe. Inaczej by zrobili albo Pekinie albo na Torwarze. Tym bardzie ze sa nastawione na klienta końcowego czyli na młodą parę a nie na salon mody slubnej. A co do zieleni faktycznie. Mało jej tam w okolicach.Przez gamoni z .........

ser
04-03-2006, 12:03
Może to głupie pytanie, ale jak z możliwością fotografowania? Jeśli będzie to w centrum handlowym, to "Prosze pokazać zezwolenie na fotografowanie. Nie ma? To Panu dziękujemy". Czy może w przypadku takich imprez jest zawieszony zakaz fotografowania? Jeśli ktoś (amator) przyjdzie z troche lepszym sprzętem niż "małpka" to czy mogą (będą?) sie przyczepiać?

Vitez
04-03-2006, 19:24
Może to głupie pytanie, ale jak z możliwością fotografowania?

Tutaj to jedynie dywagacje a nie odpowiedz znajdziesz.

Oficjalna odpowiedz dostaniesz tylko od organizatorow. Masz w pierwszym poscie podane dwa linki, pod tymi linkami znajdziesz "kontakt" - tam smialo pisz/dzwon.

Jak byla wystawa kotow w tym samym miejscu to mozna bylo bezproblemowo focic dowolnym sprzetem.

Zielony
04-03-2006, 20:35
Może się nawet wybiorę, hmmm...
Pewnie będzie na co popatrzeć :-D
Kto się planuje być??

borkomar
04-03-2006, 22:13
Chetnie bym pojechal ale nie mam tele zadnego:cry:

Jac
04-03-2006, 22:27
jeszcze nie wiem ale jak by jakas wieksza ekipa bylo to sie przejade :mrgreen:

Zielony
05-03-2006, 01:08
Jeszcze nie wiem, ale jak by jakas wieksza ekipa byla to sie przejade :mrgreen:

Dobra panowie, to zróbmy sobie łuki i pojedźmy coś upolować :mrgreen:



Chetnie bym pojechal, ale nie mam tele zadnego:cry:

eee, bez paniki - wybieg będzie długi, a panie będą podchodzić blisko :lol:

borkomar
05-03-2006, 14:45
eee, bez paniki - wybieg będzie długi, a panie będą podchodzić blisko

Mam taka cicha nadzieje - bo z Tamronikiem nie zaszaleje , no chyba, ze uda mi sie gdzies "wykaczorowac";) cos dluzszego na jeden dzionek - jesli sie wybiore wogole.
Narazie napisalem do nich @ z zapytaniem o koszty ewentualnego wstepu i mozliwosc focenia.
Na chwile obecna cisza w eterze - pewnie jutro cos skrobna.

Zielony
05-03-2006, 15:12
Narazie napisalem do nich @ z zapytaniem o koszty ewentualnego wstepu i mozliwosc focenia.
Narazie cisza w eterze - pewnie jutro cos skrobna.

Mam nadzieje, że nie trzaba Ci przypominać, żebyś zapodał później te informacje tutaj!! :-D

borkomar
05-03-2006, 15:35
Mam nadzieje, że nie trzaba Ci przypominać, żebyś zapodał później te informacje tutaj!! :-D

No jakze bym smial o "Was Kochani" zapomniec - toc to pozniej spowiadac bym sie musial:mrgreen:

Leon13th
05-03-2006, 21:14
Może i ja równierz się przejde,będe na 90% 18.03 albo 19.03
Ktoś wie o której godzinie się zacznie ?

stratus
05-03-2006, 22:12
Chetnie bym pojechal ale nie mam tele zadnego:cry:
Też nie mam ale postaram się być, zawsze można coś upolować tym co mam :)

borkomar
06-03-2006, 16:33
No czekalem i czekalem na odp ze strony organizatorow Targow i cisza.
Wiec se mowie , kretne do nich.
Pod komora cisza ale Pani, ktora odebrala stacjonarny fon powiedziala, iz impreza bedzie na 3cim poziomie centrum BlueCity w Pieknej sali wystawienniczej (nowej).
Bileciki beda po 15zolek - wiec spoko noi najwazniejsze - nie bedzie zakazu focenia no chyba, ze ktorys z wystawcow sobie nie bedzie zyczyl.

Uprzedzam , iz powtarzam tylko to, co mloda pani w sluchawce mi powiedziala;) co by mnie pozniej koledzy linczowac nie chcieli jak zmienia jakies zasady8-)

Zielony
06-03-2006, 16:39
Nie wiem, czy nie "odpadnę", bo w sobotę byłbym dostępny do 15tej (później szkoła) a w niedzielę wyjeżdżam na południe...
Heh, jeszcze się zobaczy...
Jest gdzieś program imprezy, czy może przeoczyłem?

Vitez
06-03-2006, 19:40
Uprzedzam , iz powtarzam tylko to, co mloda pani w sluchawce mi powiedziala;) co by mnie pozniej koledzy linczowac nie chcieli jak zmienia jakies zasady8-)


Na przyszlosc - prosisz grzecznie pania o imie i nazwisko a na targach jak ktos jednak chcialby zakazywac to powolujesz sie na "organizatorow" podajac dane tej pani.

Oakhallow
07-03-2006, 12:35
Bileciki beda po 15zolek

No i jest jak przewidywałem na początku. Nie widziałem jeszcze imprezy w tej hali, na którą "wjazd" byłby za free.

Oakhallow

borkomar
08-03-2006, 20:47
Witam
My, jako organizator, tak. Ale niewykluczone jest, że któryś z wystawców
sobie zastrzeże zakaz fotografowania.
Cena wstępu 15 zł od osoby.
Pozdrawiam
Jakub Pawłowski

Taka odp pisemna otrzymalem.

stratus
17-03-2006, 11:48
Ci którzy się wybierali, mogą ten czas zagospodarować w inny sposób, komentować nie będę bo pewnie pod linkiem sporo tego będzie, a jeżeli nie to przynajmniej treściwie.
LINK (http://www.mojewesele.com/?p=MTtwbDswOzExNjs0OTM=)

Vitez
17-03-2006, 12:24
Ci którzy się wybierali, mogą ten czas zagospodarować w inny sposób

Np w taki sposob 8) : http://canon-board.info/showthread.php?t=8850

stratus
17-03-2006, 12:35
Np w taki sposob 8) : http://canon-board.info/showthread.php?t=8850

A juz myślałem że się będę nudził w ten weekend :D

Vitez
17-03-2006, 15:35
A juz myślałem że się będę nudził w ten weekend :D

Nastepny (http://canon-board.info/showthread.php?t=8851) weekend tez mozesz zagospodarowac :twisted: .

stratus
17-03-2006, 17:48
Nastepny (http://canon-board.info/showthread.php?t=8851) weekend tez mozesz zagospodarowac :twisted: .
Jeśli nic nie pokrzyżuje planów to zapewne tak się stanie :-D