PDA

Zobacz pełną wersję : KONKURS "Wakacyjna wariacja z Samodruk.pl"



Canon_Board
26-07-2013, 12:53
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/835/w3cb.png/)

Wakacje rozpoczęte, teraz pora na trochę wytchnienia. Czas na relaks, wyjście z domu i fotografowanie wszystkiego i wszędzie, więc łapcie za swoje aparaty a zdjęcie z którego jesteście najbardziej dumni wyślijcie do nas na adres e-mail redakcja@canon-board.info.

Nagrodami są bony do wykorzystania w internetowej drukarni cyfrowej Samodruk.pl, które zostaną rozdane na podstawie decyzji jury konkursowego:

1 miejsce – bon na kwotę 300 zł
2 miejsce – bon na kwotę 200 zł
3 miejsce – bon na kwotę 100 zł

Bony można wykorzystać do zamówienia między innymi fotobrazów, fotokalendarzy, fotokoszulek, a także do składnia zamówień niestandardowych.
Oprócz tego, pracownicy firmy Samodruk.pl nagrodzą dwa dodatkowe zdjęcia. Nagrodami dodatkowymi są bony na kwotę 100 zł, które oczywiście będą do zrealizowania w sklepie Samodruk.pl.

Czekamy na wasze zdjęcia!

Zostawcie komputery, klawiatury i Facebooka. Weźcie aparat i dajcie się ponieść wakacyjnym emocjom.

Regulamin konkursu:

I. Zasady ogólne

1. Konkurs „Wakacyjna wariacja z Samodruk.pl” jest konkursem na najlepszą fotografię wakacyjną członków forum CB.
2. Wyboru dokonuje jury składające się z 3 osób zarządzających forum.
3. Podstawową funkcją tego konkursu jest dobra zabawa. Reklamacji nie uwzględnia się.

II. Zasady udziału

1. Każdy użytkownik forum może nadesłać jedno zdjęcie, zgodne z tematyką konkursu.
2. Zdjęcie nie może być wcześniej nigdzie prezentowane.
3. Zdjęcia są głosowane bez podziału na kategorie.
4. Zdjęcia publikowane są anonimowo.
5. Zdjęcia nie mogą posiadać ramek, podpisów ani EXIFa.
6. Zdjęcia powinny mieć rozmiar od 640 do 1024 px na dłuższym boku.
7. Pliki nie mogą mieć więcej niż 300kb.
8. Zdjęcia nadsyłamy do 20.08.2013, jury wyłoni zwycięzców do 31.08.2013.
9. Zdjęcia wysyłamy na adres e-mail: redakcja {małpa} canon-board.info oraz publikujemy w wątku konkursowym.
10. Maile należy tytułować wg schematu: [nick_z_forum] Konkurs samodruk.
11. Prowadzący ma prawo po konsultacji z moderatorem odpowiedzialnym za dział odrzucić zdjęcia niezgodne z regulaminem forum lub mogące urazić uczucia innych.
12. Odpowiedzialny za prawidłowość przygotowania zdjęcia i wysłania e-maila jest wyłącznie uczestnik, w przypadku odrzucenia zdjęcia z przyczyn regulaminowych prowadzący nie ma obowiązku informowania o przyczynach.

III. Zwycięzcy i nagrody

1. Jury wyłoni 3 najlepsze zdjęcia.
2. Nagrody zostaną rozdane według kryterium ilości głosów w kolejności malejącej od największej ilości uzbieranych głosów:
1 miejsce – bon na kwotę 300 zł do wykorzystania w sklepie samodruk.pl
2 miejsce – bon na kwotę 200 zł do wykorzystania w sklepie samodruk.pl
3 miejsce – bon na kwotę 100 zł do wykorzystania w sklepie samodruk.pl
Dodatkowo pracownicy firmy Samodruk.pl wybiorą 2 nagrody dodatkowe pośród zdjęć nie wybranych przez Jury. Nagrodami dodatkowymi są bony na kwotę 100 zł do wykorzystania w sklepie samodruk.pl.
3. Wyniki ogłaszamy w osobnym wątku w dziale Konkursy foto Canon-Board.

IV. Ustalenia dodatkowe

1. Dział "Konkursy foto Canon-Board" prowadzi i moderuje akustyk.

tnc1007
19-08-2013, 14:23
nie umiem dodać tu fotki na konkurs :( help....

Canon_Board
20-08-2013, 15:46
Witam!

Zdjęcie można wrzucić na imageshack i wkleić wygenerowany kod do treści posta :)

Canon_Board
09-09-2013, 15:01
Witamy!

Konkurs został rozstrzygnięty. Wpłynęły trzy zgłoszenia na konkurs i wszystkie zostały nagrodzone.

1 miejsce: meteor24 (bon na 300 zł do wykorzystania w internetowej drukarni cyfrowej Samodruk.pl)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/43/3zj2.jpg/)

2 miejsce: tnc1007 (bon na 200 zł do wykorzystania w internetowej drukarni cyfrowej Samodruk.pl)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/191/ln9r.jpg/)

3 miejsce: kasia100186 (bon na 100 zł do wykorzystania w internetowej drukarni cyfrowej Samodruk.pl)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/407/tzjn.jpg/)

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Bony rabatowa drukarnia samodruk.pl prześle do zwycięzców drogą mailową.
W przypadku nie otrzymania bonu do piątku 13.09.2013 prosimy o kontakt mailowy na adres redakcja@canon-board.info.

Bangi
09-09-2013, 15:23
Wpłynęły trzy zgłoszenia...
Wszystko było ustawione :mrgreen:

tnc1007
11-09-2013, 13:01
dziękuję bardzo :) bon jeszcze nie przyszedł ale poczekajmy do piątku :)

fhumargo
11-09-2013, 17:23
Gratuluje zwycięzcom
Ale ogólnie żenada .

kasia100186
16-09-2013, 13:55
ale superrr,dziękuje bardzo!!!

dzidofon
16-09-2013, 15:26
Uczciwiej byłoby napisać nie "trzecie miejsce", a "ostatnie miejsce" ;-), niby w tym przypadku to samo, ale jak wiele zmienia... Po prostu "słitaśna fotka na fejsbuczka", z obciętymi stopami :-). Mimo wszystko gratuluję odwagi :-)

fhumargo
16-09-2013, 15:41
Uczciwiej byłoby napisać nie "trzecie miejsce", a "ostatnie miejsce" ;-), niby w tym przypadku to samo, ale jak wiele zmienia... Po prostu "słitaśna fotka na fejsbuczka", z obciętymi stopami :-). Mimo wszystko gratuluję odwagi :-)

Zgadzam sie i również gratuluję odwagi. Co do ostatniego miejsca nie siej pesynizmu - drugie jako przedostatnie a pierwsze jako trzecie od końca.:D
Już nic nie pisze w tym temacie bo ktoś stwierdzi ze zazdroszczę.

michalab
16-09-2013, 16:07
Było samemu wysłać :lol:

kasia100186
17-09-2013, 17:50
no właśnie,pewnie mielibyście większe szanse,a że były tylko 3 zgłoszenia to wiadomo że wszystkie musiały wygrać.Wysyłajcie następnym razem wy na konkursy "życzliwi",może wam się uda :)

--- Kolejny post ---

Swoją drogą na fb już jest podobna ;)

fhumargo
17-09-2013, 19:55
Kasia100186 my też Cię witamy na forum jako, że jest twój pierwszy post. :oops:
Powodzenia.

kasia100186
18-09-2013, 11:14
i pierwsze zdjęcie i pierwsza wygrana zazdrośniki:D

Boogie
20-09-2013, 00:11
Gratuluję zwycięzcom wygranej!:mrgreen: Ubawiłem sie po pachy, szczególny wpływ na to miało zdjęcie z miejsca trzeciego ;) Przy okazji nauczyłem się, że nie trzeba mieć sraczki przez tydzień, czy aby zdjęcie jest na pewno wystarczająco dobre zanim wrzuci się je tutaj, po prostu trzeba próbować :D

PS. Rozumiem że wszyscy na wakacjach albo ślubach? ;)

kasia100186
30-09-2013, 14:11
Cieszę się że tak się bawicie przy tym zdjęciu.Ja też się wtedy fajnie bawiłam-wtedy,bo to zdjęcie nie jest z tego roku.Wrzuciłam je na konkurs od tak,pomyślałam,ze moze się uda,no i ze względu że były tylko 3 zdjęcia-udało się:)Jakbyście wy wysłali swoje, zapewne nie miałoby to zdjęcie szans.Bardzo się cieszę że tego nie zrobiliście i to mi się udało,bo teraz będę miała pamiątki w postaci poduszeczki i innych rzeczy ze zdjęciem swoim i mojej małej córeczki,aby miała po mnie pamiątkę gdy już mnie nie będzie,może nawet nie będzie mnie pamiętała,bo nie wiem ile mam jeszcze czasu.Rok,2 może 5.Nie stać mnie na kupowanie takich rzeczy,więc biorę udział w konkursach,zdarza się ze z powodzeniem i zbieram rzeczy dla malutkiej,zwłaszcza te gdzie można wygrać takie nagrody jak tu.Fhumargo,co z tego że to był mój pierwszy post?Masz dziwną miarkę do oceniania ludzi.Wejdź na strony dla maluchów to zobaczysz ile tam mam postów-setki-i co z tego???Mam się czuć lepsza od innych bo mam tyle postów?Weszłam na tą stronę przypadkowo przez samodruka,więc własnie dlatego to jest mój pierwszy post.Życzę wam dużo zdrowia bo nie wiecie kiedy was dopadnie śmiertelna choroba i już nie będziecie myśleli co tu by komuś kąśliwego napisać,po prostu będziecie chcieli żyć.Dużo zdrowia dla Was,a ja dalej będę brała udział w różnych konkursach ze swoimi amatorskimi,słabymi zdjęciami,bo niestety nie jestem profesjonalistką i tylko takie umiem robić...i wiecie co?Czasem się udaje.Dziękuję,do widzenia.

fhumargo
04-10-2013, 19:29
Fhumargo,co z tego że to był mój pierwszy post?
Jako, że zostałem wywołany do tablicy a wręcz klawiatury grzecznie piszę Droga Kasia100186. Nie chodziło mi o Twoją ilość postów-tylko prosiłem, że jest to Twój pierwszy post o przywitanie się i przedstawienie. Nic więcej. Nie było w tym żadnej złośliwości. Piszesz o zdrowiu a co za tym idzie życiu, o problemach zdrowotnych jakie mogą dopaść każdego z nas. Uwierz mi wiem coś o tym i nie chcę się rozpisywać bo zamiast forum foto zrobi się forum geriatryczne - w moim przypadku (taki żart). Ja "TAM" byłem i wróciłem i było warto wracać i chcę "TU" być jak najdłużej. Myślę , że jeżeli każdego z nas dopadnie choroba to życzymy mu walki i powrotu do zdrowia - czego ja Tobie życzę. A jeśli chcesz podyskutować oczywiście niezłośliwie pisz na pw wymienimy się mailami i może poznamy się bliżej.
Jeszcze raz pozdrawiam i jak chcesz pisz.