PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o opinię nt. serwisu



pixelnoiz
26-06-2013, 09:54
Witam po raz kolejny. Jakoś nie mogłem natrafić na żaden, odpowiednio rozbudowany wątek.
Chodzi mi o serwisy fotograficzne. A dokładnie o serwisy w Poznaniu. A dokładnie dwa serwisy.
1) Serwis Honest na os. Bolesława Śmiałego:
TANI Serwis Naprawa Aparatów Cyfrowych i Kamer Video POZNAŃ (http://www.aparatserwis.pl/)
honest-serwis (http://honest-serwis.manifo.com/)

2) FOTO-PRYZMAT na ul. 27 Grudnia:
Naprawa aparatów fotograficznych FOTO-PRYZMAT (http://www.foto-pryzmat.pl/index.php)

Czy macie jakieś doświadczenia z tymi serwisami, a jeśli tak, to jakie (może krótkie info na temat).

Pozdrawiam

pixelnoiz
26-06-2013, 22:13
Ale cisza... ;)

pixelnoiz
27-06-2013, 15:16
Ok, rozumiem, że nikt nic nie wie.
Pozdrawiam.

Aunne
22-08-2013, 21:29
Pierwszy - nie polecam, dwa miesiące czekam na aparat... :/

marma
29-08-2013, 21:54
Ja polecam z czystym sumieniem pierwszy, z serwisu na 27grudnia nigdy nie korzystałem. Ilu ludzi, tyle przypadków. Pewnie zależy ile mają napraw do zrobienia i co trzeba w danym naprawić. Zawiozłem dziś podstawowy obiektyw, w 2serwisach w centrum kazano czekać za samą ekspertyzą ileś dni, na Kopernika jakieś 2/3miesiące gdzie jest to moje narzędzie pracy potrzebne każdego dnia. Na Śmiałego po prośbach co prawda bo "mają kolejkę" Pani zgodziła się zrobić wyjątek i poprosiła elektronika o opinie. Odebrałem naprawiony przed chwilką za co serdecznie Pani dziękuję że podeszła go jeszcze wydać. Będę polecał i choć mam nadzieję że mojego Canona więcej awarie nie dosięgną to jedyny serwis jaki mi pomógł.

Aunne
06-09-2013, 11:39
1) Serwis Honest na os. Bolesława Śmiałego:
TANI Serwis Naprawa Aparatów Cyfrowych i Kamer Video POZNAŃ
honest-serwis
Czekałam dwa miesiące, ze względu na czas dostarczenia odpowiednich części, ale aparat został dostraczony - naprawiony, więc nie można nic zarzucić firmie.

Mateusz
25-09-2013, 21:35
Czekam 5 miesiąc na naprawę i nic z tego. Zero rezultatów i ciągłe kłamstwa, że już wysłano. NIE POLECAM! Nie dajcie się nabrać.

mmadzia
19-10-2013, 19:20
NIE POLECAM SERWISU HONEST NA BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO.
Pani to chyba jakaś nałogowa kłamczucha.
Mój aparat również nie może do mnie dotrzeć!!!


Ale słyszałam że serwis na ulicy Piekary.
Jak skorzystam to dam znać czy faktycznie.

jacek1
10-12-2013, 13:32
STANOWCZO NIE POLECAM!!! Sprzęt zaniosłem 6 czerwca. Czekam do dzisiaj. Obsługa arogancka. Interweniował rzecznik praw konsumenta i nic. Dostali ostateczne przedsądowe wezwanie do zwrotu (termin zwrotu minął im 5.12). Prawnik właśnie się dowiedział, że aparat jest JUŻ naprawiony (gdy miesiąc temu bylem u rzecznika, też dowiedział się, że jest naprawiony) i czekają aż potwierdzę zapłatę za przesyłkę.

Gargins
10-12-2013, 21:33
Jest też fajny serwis "Centrum Serwisowo Fotograficzne" na Prądzyńskiego. Dawałem tam kiedyś 5tkę na czyszczenie matrycy i matówki i byłem bardzo zadowolony.

antonio3
12-02-2015, 17:24
Ja również polecam CSF w Poznaniu. Swego czasu udało im się wskrzesić moją 50-tkę. Było zwarcie na płycie głównej prawdopodobnie. Czas oczekiwania pewnie w zależności od sezonu. W moim przypadku akurat czekałem tylko 1,5 tygodnia na wymianę płytki. Do tej pory wszystko hula. Ze swojego doświadczenia mogę polecić tylko ich jeśli chodzi o Poznań

iwc1
18-03-2015, 17:02
Dzień Dobry.
Zdecydowanie nie polecam serwisu na Bolesława Śmiałego w Poznaniu. Co najmniej dziwny serwis, pod podanym adresem w przybudówce wejścia do bloku jest punkt przyjmowania i wydawania sprzętu. Telefon to jakaś pani która nie wiadomo gdzie urzęduje , trzeba mieć szczęście żeby się dodzwonić a sms-y nie dochodzą a pan w punkcie przyjęć nic nie wie.
Czekam 5 tygodni za wyceną i nic , nie wiem czy jest to do naprawy , ile będzie kosztować i czy w ogóle dostanę sprzęt z powrotem.
Ponieważ wygląda to nieprofesjonalnie, jak nie podejrzanie to pojechałem na Prądzyńskiego chyba 14 z Canonem 50d do wymiany matówki. Pan obejrzał , podał cenę , zrobiłem małą wpłatę i określili czas oczekiwania do 2 tygodni. W tym terminie dostałem telefon , wymiana od ręki 5 minut oczekiwania i jest bardzo ok.
Polecam bo widać że to profesjonaliści , wycena od razu za darmo ( na Śmiałego 20pln. i ????????????????? co dalej nie wiadomo) inna bajka niż na Osiedlu Śmiałego.
Co do serwisu na Kopernika to panowie pozostali w latach 70-tych w zupełnie w innej epoce - koszmarne terminy i jakby bardzo znudzeni tym co robią..
Dla informacji ja urodziłem się w latach 40-tych czyli swoje w życiu widziałem i mam dużo wyrozumiałości i cierpliwości ale .... dobra - tylko Prądzyńskiego.
Serdecznie Pozdrawiam.