PDA

Zobacz pełną wersję : [Grippen] Luknijcie na to zdjęcie... :)



Grippen
10-09-2004, 08:31
Witam!
Luknijcie na to zdjęcie i napiszcie co jest w nim jeszcze nie tak...
http://plfoto.com/zdjecie.php?picture=421720

pozdr
Radek

Rudi
10-09-2004, 10:53
Myślę, że jakby jej wystawał kawałek wampirzego zęba to by było już całkiem super, a tak nie jestem do końca przekonany o tej krwi? na policzku. Poza tym podoba mi się
Pozdrawiam
Rudi

Grippen
10-09-2004, 16:42
Myślę, że jakby jej wystawał kawałek wampirzego zęba to by było już całkiem super, a tak nie jestem do końca przekonany o tej krwi? na policzku. Poza tym podoba mi się
Pozdrawiam
Rudi

PS. to nie jest krew tylko szminka rozmazana po takim upojnym popoludniu :)

pozdr
Radek

Tequil
10-09-2004, 16:53
po upojnym popoludniu??? mhmmm pomalowanie ta szminka troszke za sztucznie wyglada, za symetrycznie jak dla mnie Po upojnym poludniu powinna miec delikanie rozerwana bluzeczke... rozczochrane wloski .... odsloniete ramie ...widoczne ramionczk od stanika lub jego brak :mrgreen:

To chyba bylo upojne popoludnie z jakas inna kobietka ktora ja "wysmarowała" szminka HI HI HI

P.s.
....sorry lecz nie moglem sie oprzec....

Rudi
10-09-2004, 17:35
po upojnym popoludniu??? mhmmm pomalowanie ta szminka troszke za sztucznie wyglada, za symetrycznie jak dla mnie Po upojnym poludniu powinna miec delikanie rozerwana bluzeczke... rozczochrane wloski .... odsloniete ramie ...widoczne ramionczk od stanika lub jego brak

Myślę, że kolega Grippen wystawił wersje po cenzurze :wink:
Grippen: prosimy wersje nieocenzurowaną :wink:
z pozdrowieniami
Rudi

eternus
27-09-2004, 22:45
Cokolwiek by tam na policzku nie bylo, to moim zdaniem to spojrzenie jest "przejmujace", ale jak do tego zdjecia to nieco za malo.