PDA

Zobacz pełną wersję : [venomer]Beautiful story by Mental Fly



venomer
17-06-2013, 22:30
https://vimeo.com/68541425


Byłbym wdzieczny za konstruktywna krytykę. Sorry za drgania i zachwiania. Większość sprzetu to samoróbki :)

grzegorzki
22-06-2013, 01:56
Nikt nic nie pisze to ja sobie powymyślam.
Mimo, że jest dwóch operatorów to wygląda że jeden to sobie czasem tylko potrzymał kamerę, a autorem filmu jest fotograf, bo to wygląda trochę jak sesja foto w wersji video.
To nie zarzut, tylko spostrzeżenie, że modelka częściej pozuje do filmu niż do zdjęć.

grzegorzki
23-06-2013, 02:24
Dalej nikt ?

Możnaby podorzucać do filmiku zdjęcia z sesji.

venomer
23-06-2013, 20:13
Oczywiście :) Mój wątek można znaleźć w dziale fashion. Zaraz uaktualnię.
http://www.canon-board.info/fashion-glamour-akt-50/venomer-photography-fashion-style-glam-beauty-39664/index217.html

Prawidłowo była to sesja zrealizowana dla filmu a nie odwrotnie :)

grzegorzki
23-06-2013, 22:20
Nie o tym myślałem. Powrzucać do filmu jako stopklatki czy co takiego.

gudi
26-06-2013, 08:40
A mi sie oglądało bardzo przyjemnie
Lubie filmiki tego typu jakby backstage
ale ale ale
bardzo mi się nie spodobało np w 46 s taki najazd na pupe
filmik zdaje się beauty a tu taki kadr nie subtelnie na majtki tylko jakby facet chciał przyjżeć się du**
Ja tak robie na ulicach że sobie tylki zbliżam i ogólnie kocham kobiece poślady ale w tym filmie dwa takie kadry nie podchodzą. Nie wiem jak ale w jakiś subtelny sposób przeba pokazć jej urok i tą bielizne a nie takie najazdy

venomer
07-07-2013, 13:14
Męski punkt widzenia :) Pośladki jak pośladki ważne, że nie są włochate :P


A mi sie oglądało bardzo przyjemnie
Lubie filmiki tego typu jakby backstage
ale ale ale
bardzo mi się nie spodobało np w 46 s taki najazd na pupe
filmik zdaje się beauty a tu taki kadr nie subtelnie na majtki tylko jakby facet chciał przyjżeć się du**
Ja tak robie na ulicach że sobie tylki zbliżam i ogólnie kocham kobiece poślady ale w tym filmie dwa takie kadry nie podchodzą. Nie wiem jak ale w jakiś subtelny sposób przeba pokazć jej urok i tą bielizne a nie takie najazdy

qwert
08-07-2013, 09:55
Powinienes zostac przy zdjeciach Michał ;) nie masz duzej konkurencji u siebie "na wsi"

grzegorzki
09-07-2013, 04:41
Powinienes zostac przy zdjeciach Michał ;) nie masz duzej konkurencji u siebie "na wsi"

A idź ty z taką radą !
Chętnie bym obejrzał jeszcze jeden filmik.