PDA

Zobacz pełną wersję : Ogólny wątek dyskusyjny



michael_key
09-06-2013, 20:40
Witajcie.

Wszystko co dobre kiedyś się kończy... tak również się stało w przypadku Zlotu użytkowników Naszego forum w Skorzęcinie w dniach 07-09.06.2013 r.

Zapraszam do dyskusji na temat wspomnianego spotkania w tym wątku.

Ja ze swojej strony dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji oraz przebiegu Zlotu. Ponadto wielkie dzięki należą się Wam... uczestnikom za świetną atmosferę :D


P.S.
Zachęcam uczestników do zakładania wątku z wykonanymi przez Was podczas Zlotu zdjęciami.
1. Publikujcie tylko jeden wątek w podforum "Spotkania i zloty Canon-board", jako Prefiks wybierajcie oczywiście "Zlot Skorzęcin 2013.06"
2. Obowiązkowe jest tytułowanie wątków. Tytuł musi być dwuczłonowy:
- pierwszy człon: nick użytkownika, podany w nawiasie kwadratowym ( [Nick] )
- drugi człon: "Zlot Skorzęcin czerwiec 2013 r."
3. Rozmiar zdjęć od 640 do 1024 px na dłuższym boku, pliki nie mogą być większe niż 300 kB.
4. W Waszych wątkach jest oczywiście dopuszczalna dyskusja.

przemo_k
09-06-2013, 21:05
Ehhh... szkoda, że się skończył :(
Było super. Dzięki organizatorom, którzy stanęli na wysokości zadania. Ja jestem pod wrażeniem prelegentów. Byli extra. Pełni wiedzy, której nie bali się pokazać. I piszę to bez odrobiny wazeliny :)
Nie zdążyłem się pożegnać, bo decyzję o podróży do domu podjąłem ad hoc, ale niniejszym to czynię. Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz!

Lemano
09-06-2013, 21:31
Niestety co dobre to się szybko kończy :(
Było świetnie, jeszcze raz dziękuję organizatorom za wszystko co dla Nas zrobili. Podziękowania należą się modelkom za wdzięk i urodę, oraz znoszenie nas przez dwa dni. Wielki szacunek, dla ludzi, którzy podzielili się z nami swoją wiedzą.
Do zobaczenia na następnym zlocie :)

zuch
09-06-2013, 22:03
Witam
własnie dotarłem do domu i nadal jestem z wielkim bananem na twarzy po zlocie.
To było niesamowite wrażenie spotka się twarzą w twarz z osobami które zna się tylko z awatara i ich tekstów. Porozmawiać o fotografii i nie tylko, wspólnie porobić zdjęcia i móc uczestniczy w zajęcia, które były tak absorbujące, że zapominało się o przerwach i chciało się słuchać prelegentów. Jakież to było rozczarowanie, kiedy kończyły się zajęcia i wołali na obiad.
Dołączam się do podziękowań za organizacje tego zlotu.
DZIĘKI ORGANIZATORZY :)

kkocis
09-06-2013, 22:08
Również wielkie podziękowania za wspaniałą organizację i świetną ekipę instruktorską i nie zapominajmy o ekipie z Cyfrowe.pl - super ludzie, ekstra sprzęt. Mam nadzieję że jeszcze się spotkamy na nie jednym takim zlocie :)

Januchta
10-06-2013, 06:36
Witam.
Składam podziękowania dla organizatorów zlotu. Było extra, miła atmosfera, fajne zajęcia połączone z możliwością testowania sprzętu. Wielkie ukłony dla wypożyczalni.
DZIĘKUJĘ ZA WYDRUKI

fomag
10-06-2013, 09:32
Dziękuję za miłe słowa w imieniu wszystkich organizatorów. Przygotowuję jakąś mini relację i trochę statystyk (o liczbę zdjęć to jeszcze dzisiaj zapytamy emailowo).

Zachęcam do wstawiania jakiś ładnych awatarów na forum. Wchodzicie w 'ustawienia' w prawym górnym rogu i dalej 'Edytuj zdjęcie'. Maksymalna wielkość obrazka to 100 na 100 pixeli lub 64.0 KB (może być mniejszy). Ja pewnie do jutra wymienię starego mistrza yoda :)

edytach
10-06-2013, 10:03
Witam Wszystkich
Ja też serdecznie dziękuję za możliwość uczestniczenia w zlocie, poznania tak wspaniałych ludzi z pasją. Dzięki za perfekcyjną organizację, możliwość testowania sprzętu i ciekawe zajęcia. Było super pod kazdym względem. Szkoda że na następny raz trzeba długo czekać.
Pozdrawiam serdecznie

marcz
10-06-2013, 10:05
Jestem piekielnie ciekaw zdjęć konkursowych, niestety nie mogłem zostać, aby zapoznać się z pracami. Na pewno było tam dużo świetnych kadrów, chętnie bym obejrzał galerię konkursową.

Zbyszko666
10-06-2013, 11:01
Mi pozostało obejść się ze smakiem ale mam nadzieję ,że drugi zlot Canona (pewnie za rok ) odbędzie się również w terminie tak dogodnym co będzie można pojechać i bedzie więcej ludzi. Czekam na relację foto :)

szmitkens
10-06-2013, 12:25
Cześć,
Widzę że poprzednicy napisali już wszystko co ja chciałem napisać, więc pozostaje mi tylko podziękować - DZIĘKUJĘ i POZDRAWIAM! Oby więcej takich imprez. Mam nadzieję, że jeszcze się zobaczymy ;)

leszek.dopke
10-06-2013, 13:44
Będę polecał każdemu taki wypadzik!Oby za rok było nas więcej :)

kkocis
10-06-2013, 13:45
Mam taką propozycje dla uczestników zjazdu i do fomaga - może załóżmy usługę dropbox i wszyscy którzy uczestniczyli w zlocie będą mogli tam wrzucać fotki w większej rozdzielczości do folderu Public wtedy każdy zainteresowany będzie mógł je obejrzeć w pełnej okazałości (nie mówie żeby ktoś rawy wrzucał :) )

lok
10-06-2013, 21:11
Chcialbym szczegolnie podziekowac prowadzacym za pasje, za wiedze, za informacje za natchnienia. Dziekuje organizatorom, za cale przygotowania. Dziekuje wszystkim za uczestnictwo.

Pedro44
10-06-2013, 23:32
Choć uczestniczyłem w zlocie tylko do soboty do południa (nie zdążyłem się z wszystkimi pożegnać), było dla mnie bardzo ciekawie, miła atmosfera, wspaniali ludzie, ogrom wiedzy i... pozostaje mi podziękować za wszystko (organizatorzy stanęli na wysokości zadania i znaleźli super miejsce i przygotowali wszystko profesjonalnie). Żałuję, że nie mogłem zostać do niedzieli. Może następnym razem będę bardziej dyspozycyjny. POZDRAWIAM!!!

Trygław
11-06-2013, 12:33
To i ja coś napiszę.
Po pierwsze dziękuję Ani za świetną organizację zlotu, za Jej pozytywną energię która jak wirus opanowała wszystkich oraz mistrzowi Yoda za chęć organizacji takiego spotkania.Dziękuję chłopakom z Cyfrowe.pl za miłą obsługę,za doradztwo i ciekawy "wstępniak".Ukłony również w stronę Canon Polska dzięki któremu mieliśmy taki ogrom sprzętu do testowania.Krzyśkowi Tkaczowi dzięki za pokazanie "tajników" jego pracy,za luz i za świetne rady.Tomkowi Albinowi natomiast za pokazanie magii fotografii dzięki której zapewne wielu ze zlotowiczów uświadomiło sobie jaki ogrom pracy i czasu trzeba włożyć aby osiągnąć finalne zdjęcie w fotografii reklamowej.Tobiaszowi za pasję o której opowiadał tak bardzo podekscytowany,pomimo tego że w większości i tak nie wiem o czym mówił.;-)
Dzięki również wielkie dla wszystkich użytkowników zlotu ponieważ to Oni stworzyli świetną atmosferę,a w szczególności kompanom z pokoju.
Specjale podziękowania i ukłony w kierunku obsługi hotelowej która sprawiła że czuliśmy się tak dobrze i swobodnie w hotelu podczas całego pobytu,przypuszczam że jeszcze wielu z nas tam wróci na odpoczynek.
No i na koniec "Wisienka na torcie" czyli podziękowania dla Renaty Dąbrowskiej dzięki której wiem że można spier..... każde zdjęcie...,za jej wrażliwość oraz styl.
Resztę o Renacie powiedziała już Ania przedstawiając osobę Renaty.
Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam i też mu dziękuję ;-).
Pozdrawiam i czekam na kolejne spotkania.
Tomek

Januchta
11-06-2013, 22:09
A dla pokoju 206 to gdzie podziękowania.

xxkomarxx
11-06-2013, 22:27
A ja dziękuję Fomagowi oraz Tomaszowi Albinowi za ping ponga nocną porą i udowodnienie że po alkoholu grać się nie powinno :P Było super fajnie. Całej ekipie Cyfrowe.pl (Mariusz moje zaproszenie nadal aktualne). Renata D. poszukiwana wie za co :)
Do następnego spotkania :)

Trygław
11-06-2013, 22:40
Cześć Janusz.
No przecież jest napisane (zaznaczone na zielono). ;-)


To i ja coś napiszę.
Po pierwsze dziękuję Ani za świetną organizację zlotu, za Jej pozytywną energię która jak wirus opanowała wszystkich oraz mistrzowi Yoda za chęć organizacji takiego spotkania.Dziękuję chłopakom z Cyfrowe.pl za miłą obsługę,za doradztwo i ciekawy "wstępniak".Ukłony również w stronę Canon Polska dzięki któremu mieliśmy taki ogrom sprzętu do testowania.Krzyśkowi Tkaczowi dzięki za pokazanie "tajników" jego pracy,za luz i za świetne rady.Tomkowi Albinowi natomiast za pokazanie magii fotografii dzięki której zapewne wielu ze zlotowiczów uświadomiło sobie jaki ogrom pracy i czasu trzeba włożyć aby osiągnąć finalne zdjęcie w fotografii reklamowej.Tobiaszowi za pasję o której opowiadał tak bardzo podekscytowany,pomimo tego że w większości i tak nie wiem o czym mówił.;-)
Dzięki również wielkie dla wszystkich użytkowników zlotu ponieważ to Oni stworzyli świetną atmosferę,a w szczególności kompanom z pokoju.
Specjale podziękowania i ukłony w kierunku obsługi hotelowej która sprawiła że czuliśmy się tak dobrze i swobodnie w hotelu podczas całego pobytu,przypuszczam że jeszcze wielu z nas tam wróci na odpoczynek.
No i na koniec "Wisienka na torcie" czyli podziękowania dla Renaty Dąbrowskiej dzięki której wiem że można spier..... każde zdjęcie...,za jej wrażliwość oraz styl.
Resztę o Renacie powiedziała już Ania przedstawiając osobę Renaty.
Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam i też mu dziękuję ;-).
Pozdrawiam i czekam na kolejne spotkania.
Tomek


Pozdrawiam.

Januchta
11-06-2013, 22:45
Masz rację zamiast przeczytać to przeglądałem a to chyba jest różnica.
Żartowałem.

xxkomarxx
12-06-2013, 20:28
Największą furorę robiło szkło 400mm i portret z jego pomocą 2 km od modelki :P

Lemano
12-06-2013, 20:33
No wiadomo :) i niezastąpione w kościele dla ślubniaków :lol:

DarekS6
12-06-2013, 21:06
Co tu gadać . Było super , super , chodź nie pozwolili mi zabrać psa . Ale to drobiazg . Miejsce fantastyczne , uczestnicy wspaniali , wykładowcy idealni . No więc wszystko było tak fajne że do porzy.... Naprawdę polecam wszystkim następne takie spotkania i dziękuję organizatorom za fantastyczną sprawność . Ania wbijanie klucza w głowę to dobry sposób bo działało . Dziękuję wszystkim za miły pobyt na zlocie . Wykłady , rozmowy przy ognisku , własne spacery raj na ziemi . Do dzisiaj jak o tym myślę to banan na buzi . Pozdrawiam . Darek .

kkocis
12-06-2013, 22:36
a ja wciąż czekam na fotki ze zlotu :) - ja swoje wysłałem, czekam na publikacje no i na zdjęcia innych użytkowników zwłaszcza te pokazujące zaplecze zlotu a nie tylko modelki :)

kkocis
12-06-2013, 23:20
Tak na marginesie - w drugim dniu zjazdu (sobota) w wypożyczalni sprzętu padły słowa (tylko kurcze nie pamiętam kto je wypowiedział - chyba Leszek) odnośnie zmiany awatara na ten ze zdjęcia robionego Fuji-kiem. Jak obiecałem tak robie :) Awatar zmieniony hehe ;:)

Minus
13-06-2013, 22:23
Było super nie ma co gadać, ale to dzięki Wam drodzy, bo cóż ja mogłem :) Cieszę, się , że mogłem z Wami przebywać, dzielić się wiedzą, bo pilnować sprzętu specjalnie nie trzeba było, ale jak byłem za ostry to przepraszam :) - Mariusz-cyfrowe.pl.
Ps. xxkomarxx - z zaproszenia skorzystam na pewno, jakoś wymienić telefonami się nie zdążyliśmy ale to już na priv.

fomag
13-06-2013, 22:38
Awatar zmieniony hehe ;:)

No to ja też, a co tam :). Teraz będzie takie zlotowy i bardziej ludzki, bo fomag też człowiek :).

Lemano
24-06-2013, 20:35
No a ja dziś odebrałem jeszcze jedną fotkę ze zlotu, przyszło mi ładne foto tylnej klapy auta, ładnie skadrowane z drzewkiem w tle, zrobione przez straż miejską z Niechanowa. Ciekaw tylko jestem czy tam faktycznie była 50-tka:evil:

Januchta
24-06-2013, 20:43
Widać Lemano w tej Straży pracuje jakiś artysta.

leszek.dopke
26-06-2013, 14:27
Tak na marginesie - w drugim dniu zjazdu (sobota) w wypożyczalni sprzętu padły słowa (tylko kurcze nie pamiętam kto je wypowiedział - chyba Leszek) odnośnie zmiany awatara na ten ze zdjęcia robionego Fuji-kiem. Jak obiecałem tak robie :) Awatar zmieniony hehe ;:)


Ale teraz który Leszek? Bo ich było dwóch :D

kkocis
26-06-2013, 21:11
hehe no i tu mnie masz:) nazwiska nie znam ale jak przeczyta to ten ktory to mowil to sie powinien sam zglosic ;)

leszek.dopke
02-07-2013, 09:13
Czy ktoś wie, kiedy można się spodziewać relacji wideo ze zlociku?

kkocis
02-07-2013, 17:26
tez sie nie moge jej doczekac tak jak i calej masy fotek ze zlotu, w koncu tyle osob robilo a wrzucilo doslownie kilka a szkoda

leszek.dopke
03-07-2013, 09:20
ja niesetty nie moge znalesc na to czasu, w lipcu mam różnymi imprezami wszystkie weekendy zajęte a w tyg. praca stała nie zawsze 8 godzinna