PDA

Zobacz pełną wersję : Usuwanie brudów z matrycy na filmie



zusi
03-06-2013, 20:29
Witajcie! Mam taki problem nagrywałam ważny film i w domu okazało się, że miałam plamę na matrycy :x czy macie jakiś sposób na usunięcie tego z filmu? Taki stempelek jak w PS ale do filmu? Byłabym wdzięczna!

adam1717
04-06-2013, 19:14
wrzuć film do PS i użyj stempla:) Musisz włączyć animacje (okno/animacja)

zusi
17-06-2013, 11:09
ale wtedy muszę usuwać na każdej klatce pokolei tak? A tak to się można zajechać na śmierć, chyba, że idzie to robić na wszystkich na raz, tylko jak?

Ziib
17-06-2013, 14:19
Też miałem ten problem. Po wielu próbach poddałem się i postanowiłem po prostu powtórzyć*nagranie - na szczęście było to coś, co mogłem łatwo nagrać raz jeszcze :)
Ale chętnie też się*dowiem na przyszłość o jakichś*rozwiązaniach - w PSie próbowałem z ciekawości, ale właśnie wyglądało na to, że musiałbym to robić na każdej klatce osobno. Da się*to zautomatyzować?

bomber
01-08-2013, 17:59
Jeśli nadal masz z tym problem podeślij plik na biuro@nuewa.pl postaram się nieodpłatnie zobaczyć co tam można zdziałać.

Ziib
22-08-2013, 16:29
A możesz zdradzić*tajemnicę w "czym" byś patrzył? ;)

Hazel
12-09-2013, 04:43
Też miałem ten problem. Po wielu próbach poddałem się i postanowiłem po prostu powtórzyć*nagranie - na szczęście było to coś, co mogłem łatwo nagrać raz jeszcze :)
Ale chętnie też się*dowiem na przyszłość o jakichś*rozwiązaniach - w PSie próbowałem z ciekawości, ale właśnie wyglądało na to, że musiałbym to robić na każdej klatce osobno. Da się*to zautomatyzować?

mam podobny problem i przyłączam się do prośby, ktoś wie jak to zautomatyzować?

tomaszstolz
24-10-2015, 01:03
Bardzo ciekawy wątek, a rozwiązaniem pewnie banalne, bo nie z takimi rzeczami filmowcy radzą sobie w oka mgnieniu :) Zatem czy jest tu jakiś filmowiec? :)

TriXter
20-01-2017, 17:57
możecie nałożyć maski w programie i zakrywać ten brud na matrycy :) ale na niebie czy jakis jednolitych kolorach sobie tak radziłem :)