PDA

Zobacz pełną wersję : Lampa światła stałego - softbox - do 2 - 2,5 tyś



Reason
17-04-2013, 18:49
Witam,

Dostałem zadanie aby zakupić lampę światła stałego która będzie wykorzystywana do nagrywania wywiadów.
Zupełnie nie znam się na oświetleniu które ma być wykorzystywane do nagrywania filmów, dlatego też proszę Was o pomoc.

Budżet to 2 - 2,5 tyś.
Fajnie by było jakby to była lampa / lampy(?) z softboxem.
Nie dbam o markę, ważne żeby nie rozpadła się przy pierwszym użyciu ;)

Sam z siebie nie pytam o nic konkretnego bo jak już pisałem, to nie moja bajka :)
Zdaje się w pełni na wasze doświadczenie i proszę o wyrozumiałość ;)

agx
17-04-2013, 20:35
Nie wiem czy pomoge ale popatrz tu Lampa Quantuum LED-300 profesjonalna lampa video/foto światła ciągłego (http://sklepwideo.pl/details.php?id=aa100090) mozna zakladac softbox mala fajna no i nie drogo mozna za ta cene kupic kilka

bartezzx
18-04-2013, 09:47
Ale raczej ona może być za słaba zwłaszcza z softem


Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Przemek_PC
18-04-2013, 10:13
Co to znaczy nagrywanie wywiadów? Jedna osoba przed kamerą czy więcej? Z jedną lampą dobrego efektu nie będzie bo potrzebne są co najmniej trzy lampy: światło kluczowe, wypełniające i kontrowe a jeśli przed kamerą mają być dwie osoby to tych świateł potrzeba już cztery. Jeśli jednak jakość oświetlenia się nie liczy lub nie ma osoby, która ma wiedzę o oświetleniu to wystarczą dwa statywy z parasolkami i oprawkami na dwie świetlówki za 1/10 przeznaczonego na ten cel budżetu.