PDA

Zobacz pełną wersję : Zlot użytkowników Canon-board.info 7-9 czerwca 2013r! Zapraszamy!



fomag
09-04-2013, 13:18
Kochani!

Przygotowaliśmy dla Was propozycję spędzenia czerwcowego FOTO weekendu w gronie forumowiczów. Zapraszamy Was na Zlot Canon-Board.info.

Długo zbierałem się do zorganizowania tego wydarzenia, ale w końcu się udało i mam nadzieję, że będzie to fajne wydarzenie fotograficzne, które zintegruje bardziej najaktywniejszych użytkowników naszego forum.


Krótko i to co najważniejsze poniżej:

Gdzie?
Na wschód od Gniezna. Dokładne miejsce podane będzie uczestnikom imprezy.

EDIT: Hotel nad jeziorem Niedzięgiel. Na wschód od Witkowo, z kolei Witkowo jest na połud-wschód od Gniezna. Od Gniezna to jest ok 25km.


Kiedy?
7-9 czerwca 2013r. (piątek rano do niedziela popołudnie)

Program zlotu / atrakcje
---------------------------------------
Przewidujemy warsztaty fotograficzne, możliwość testowania sprzętu (obiektywy, body itd.) oraz różnych akcesoriów. Dodatkowo prezentacje dot. najnowszych produktów Canon, technologii druku, może coś o retuszu itp. Do tego zorganizujemy jakiś konkursik i postaramy się o rabaty na sprzęt oraz gadżety dla uczestników.

Postaramy się wyprodukować niewielką partię gadżetów z logo canon-board.info.

Podczas zlotu dostępna będzie wypożyczalnia sprzętu i studio (dyżur osoby od ok 09:30 do 19:00) Uczestnicy będą mogli przychodzić wymieniać wypożyczony sprzęt oraz drukować swoje fotografie czy korzystać ze sprzętu studyjnego, porad itp.

(kolejne informacje będziemy pisać w tym wątku)

W piątek 7.06.2013
---------------------
Specjalny warsztat fotografii ślubnej czyli jak, co robić aby na zdjęciach zarobić i klientów zadowolić. Zajęcia teoretyczne i praktyczne poprowadzi Krzysztof Tkacz. Będziecie mogli własnoręcznie przetestować sprzęt Canona w pracy z modelową parą młodą. Chwila teorii, później praktyka (razem ok 6 godz.).

Wieczorem/nocą wspólne oglądanie meczu Polska - Mołdawia (jakiś projektor Canon'a spróbujemy wykorzystać) i/lub obserwacje nieba lornetkami i teleskopami dla chętnych.


Krótko o prowadzącym:
Architekt bez powołania, fotograf z zamiłowania. Specjalizując się w fotografii ślubnej, od 6 lat realizuje swoje pomysły pod marką Matrimonio. www.matrimonio.pl (http://www.matrimonio.pl/)
Jest współzałożycielem Polskiego Stowarzyszenia Fotografów Ślubnych.
Wraz z Sebastianem Małachowskim prowadzi autorski projekt warsztatów
fotograficznych Blyskotliwie.pl www.blyskotliwie.pl (http://blyskotliwie.pl/)



W Sobotę 8.06.2013
----------------------
Będzie coś o filmowaniu, trochę o obrabianiu i drukowaniu ale przede wszystkim testowanie i praca z modelkami. Do Waszej dyspozycji przez cały czas trwania zlotu będzie sprzęt Canona. Aparaty, obiektywy, lampy, drukarki itp.
Do tego może wciśniemy dla chętnych konkursik.

W sobotę i w niedzielę wiedzą będzie dzielić się z Wami Renata Dąbrowska - od 2005 roku współpracuje z trójmiejskim oddziałem “Gazety Wyborczej”. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
Wielokrotna laureatka polskich konkursów fotografii prasowej: Grand Press Photo, BZ WBK Press Foto oraz Gdańsk Press Photo.
Renata dla chętnych poprowadzi warsztat z zakresu fotografii reportażowej dokumentalnej.


W Niedzielę 9.06.2013
----------------------
Rankiem jeszcze coś sfotografujemy :-), później podsumujemy naszą pracę, podyskutujemy, wydrukujemy nasze dzieła, oddamy wypożyczony sprzęt :( i rozjedziemy się do domów.

Szczegółowa agenda ogłoszona zostanie niedługo.

Koszt uczestnictwa

W cenie zawiera się: pobyt od piątku rano do niedzieli po południu (nocleg w pokojach 2 lub 3 osobowych), wyżywienie (3 posiłki dziennie), wieczorne atrakcje (m.in. wspólne ognisko) ale przede wszystkim możliwość udziału w warsztatach, testach, pracach z modelkami, szkoleniach, możliwość wydruku prac testowych itp.

Dla pierwszych 10 śmiałków, którzy już dziś wiedzą, że nie odpuszczą takiej okazji, mamy specjalną cenę udziału w zlocie: 290 zł (cena ważna dla pierwszych 10 zgłoszeń i wpłat zadatku i nie później niż do 10.05.2013, decyduje data wpływu na konto; czyli kto pierwszy ten ma taniej)
Standardowy koszt udziału wynosi: 390 zł


Cena nie zawiera:
- alkoholu
- kosztów dojazdu na miejsce zlotu

O rezerwacji miejsca decyduje wpłata 100 zł zadatku na rachunek bankowy numer:
92 1090 1098 0000 0001 1323 6883 należący do FOMAG spółka z.o.o
Podając w tytule przelewu: ZLOT CB nick

Ilość miejsc ograniczona. Wystawiamy faktury VAT.

Kto może brać udział w zlocie?

W zlocie mogą wziąć udział pełnoletni użytkownicy forum Canon-board.info. Wymagane jest posiadanie konta na forum w dniu poprzedzającym ogłoszenie zlotu czyli data założenia niniejszego wątku. Uczestnicy muszą być osobami pełnoletnimi.
Sugerujemy aby byli to użytkownicy aparatów fotograficznych marki Canon :-)


Jest możliwość pobytu osób towarzyszących nie uczestniczących w szkoleniach i testowaniu sprzętu. Informacje o koszcie pobytu takich osób zostaną udostępnione na życzenie. W grę wchodzi tylko pakiet doba+pełne wyżywienie (nie będziemy przecież sprawdzać dowodów przy wejściu do restauracji/jadalni... :-) )

Jak zgłosić swój udział?

Pamiętajcie, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Proszę zgłaszać się w tym wątku.

Po zgłoszeniu w wątku, proszę o szczegóły zgłoszenia na adres: redakcja@canon-board.info
W zgłoszeniu należy podać:
imię i nazwisko
nick na forum
telefon kontaktowy
posiadany model aparatu cyfrowego, z którego będzie się korzystać na zlocie
konkretny model sprzętu Canona, który chcielibyście przetestować (postaramy się w miarę
możliwości wziąć pod uwagę Wasze preferencje)
Załącznik: potwierdzenie przelewu 100 zł zadatku na podany wyżej numer rachunku

Jeśli nie jadasz mięsa będziemy wdzięczni za poinformowanie nas o tym wcześniej (abyśmy mogli przygotować menu również dla Ciebie)
Na końcu zgłoszenia należy umieścić oświadczenie następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FOMAG spółka z.o.o. dla potrzeb niezbędnych do organizacji wyjazdu (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).”

Partnerzy
Canon Polska
Sklep Cyfrowe.pl
EIZO
… (kolejni w trakcie ustaleń)


Informacje końcowe

Organizatorem zlotu jest firma FOMAG spółka z.o.o z siedzibą w Gdańsku, ul. Zygmunta Czubińskiego 9/U9. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany planu imprezy lub jej odwołania w przypadku braku chętnych. W tym przypadku wszelkie zadatki zostaną zwrócone uczestnikom.

Szczegółowy regulamin, bo taki chyba wypada stworzyć, jest w przygotowaniu….

W razie pytań, piszcie w tym wątku.

Z ekipy moderatorskiej będą:
- fomag
- michael_key


LISTA UCZESTNIKÓW:
[I](pogrubione nicki to wpłacony zadatek)
FULL - główna należna opłata uiszczona
FULL2 - opłata razem z ew. osobami towarzyszącymi
--------------------------------------------------
1. jazon - FULL
2. lok - FULL
3. xxkomarxx - FULL +1
4. tryba - FULL
5. andre1978 - FULL +1
6. przemo_k - FULL
7. Trygław - FULL
8. Lemano - FULL
9. ----
10. medyk77 - FULL
11. szmitkens - FULL
12. szopalek - FULL
13. architectus21st
14. Januchta - FULL
15. edytach - FULL +1
16. Josedela
17. leszek.dopke - FULL
18. bigi - FULL
19. jakubiakstudio - FULL
20. Barthek1983* - FULL
21. sawek* - FULL
22. Pieta - FULL
23. dadafafa - FULL
24. marcz - FULL
25. DarekS6 - FULL
26. Pedro44 FULL*
27. kkocis - FULL
28. Jarek - FULL
29. michael_key - FULL
30. zuch - FULL
31. pałka - FULL
32.
33.
34.
35.
KONIEC

TheBest - wykluczony, brak zapłaty zadatku, brak kontaktu z uzytkownikiem

Cichy
09-04-2013, 15:26
Chętnie, tylko weekend w środku sezonu ślubnego...? Trochę słaby termin. Nie wiem, jak inni, ale ja mam 7 i 8 zlecenia :(

fomag
09-04-2013, 16:33
Chętnie, tylko weekend w środku sezonu ślubnego...? Trochę słaby termin. Nie wiem, jak inni, ale ja mam 7 i 8 zlecenia :(

No ja wiem... ale z jednej strony lipiec/sierpień to ludzie mają swoje urlopy, nie mówiąc o cenach hoteli w sezonie czy wolnych miejscach.... Dalej do kwietnia to zimę mamy... trzeba by zlot przenieść na ... listopad? Bo wrzesień też śluby, październik to też konferencje różne...

Jaki by termin nie wziąć to coś jest nie tak, jak nie śluby to jakieś eventy do kręcenia/fotografowania itd.

Ale chętnie posłucham sugestii co do terminu, aby następnym razem bardziej pasowało większej liczbie osób.

rysz
09-04-2013, 17:03
Trochę kiepsko wygląda informacja o miejscu:

Na wschód od Gniezna. Dokładne miejsce podane będzie uczestnikom imprezy.

Czyli dopóki się nie zgłoszę i nie zapłacę, to nie będę wiedział, czy jestem w stanie dojechać. Bo jak? Pociągiem do Gniezna i dalej na wschód rowerem?
W ciemno się przecież nie zapiszę :?

Cichy
09-04-2013, 18:07
Ja nie mowie, zeby w sierpniu, tylko zeby w tygodniu...

aciek_l
09-04-2013, 18:15
W tygodniu z kolei będą mogli dojechać tylko Ci szczęsciarze, którzy żyją głównie z fotografii. ;)

Grzesiek_PL
09-04-2013, 19:05
Cichy pewnie już tam montuje stoisko z Tamronami ;)

michael_key
09-04-2013, 19:59
Mi termin pasuję, więc jestem na tak ;)

jazon
09-04-2013, 20:09
Termin jak najbardziej OK, z przyjemnością zgłaszam swoje uczestnictwo :p

Sergiusz
09-04-2013, 21:31
Termin dobry bo akurat w piątek 7 czerwca „gramy” z Mołdawią. A nie ma to jak w dobrym towarzystwie mecz obejrzeć. Choć ja i tak mam z głowy ponieważ nie jestem użytkownikiem aparatu Canon. Ale trzymam kciuki aby się udało.

lok
09-04-2013, 21:38
Jestem jak najbardziej zainteresowany.

fomag
09-04-2013, 21:42
Choć ja i tak mam z głowy ponieważ nie jestem użytkownikiem aparatu Canon.

Kurcze... przesadziliśmy z wymogami? :) Dawaj Sergiusz, pożycz jakiegoś Canona, w sumie nie pisaliśmy, że musi działać :-) i zapisuj się. No tylko nie może być aparat marki N.
Fajnie byłoby się poznać.


@rysz
Masz rację... wiesz, chodzi o to aby nie było ludków, którzy chcą się wkręcić na warsztaty itd. Łatwiej upilnować sprzęt jak jest znane grono uczestników.
Dopisałem dodatkowe informacje dot. miejsca. Spróbujemy pomóc z dojazdem, np. wysłać auto po kogoś jak będzie czekał w Witkowie. Ew. można z kimś się umówić jeśli ktoś autem będzie jechał przez Gniezno.

rysz
09-04-2013, 21:51
@rysz
Masz rację... wiesz, chodzi o to aby nie było ludków, którzy chcą się wkręcić na warsztaty itd. Łatwiej upilnować sprzęt jak jest znane grono uczestników.
Dopisałem dodatkowe informacje dot. miejsca. Spróbujemy pomóc z dojazdem, np. wysłać auto po kogoś jak będzie czekał w Witkowie. Ew. można z kimś się umówić jeśli ktoś autem będzie jechał przez Gniezno.

Dzięki za odpowiedź.
W takiej sytuacji postaram się ogarnąć dojazd i powinienem przyjechać. Jak będę potrzebował wsparcia, to dam znać.
Jeśli mi nie będzie to kolidowało z terminami składania papierów na studia, to się raczej pojawię.

fomag
09-04-2013, 22:03
Edytowałem posta, dopisałem info o gadżetach i dodałem na końcu listę zgłoszeń.

Przytaczam poniżej pierwsze zgłoszenia:

LISTA ZGŁOSZONYCH UŻYTKOWNIKÓW:
1. jazon
2. lok
3.

Sergiusz
09-04-2013, 22:35
Tak na szybko to mi trudno odpowiedzieć. N mam jednego i zostanie w domu bo jest odlany z mosiądzu. Korcą mnie też te teleskopy ale z drugiej strony wiem, że jest to niebezpieczne bo strasznie wciąga. Ale w czerwcu noce krótkie byleby pogoda była. Może będzie ktoś kto potrafi pokazać na co patrzeć i co widać?

jinks
09-04-2013, 22:55
Mam zlecenie w ten weekend. Bardzo żałuję, że się nie będę mógł pojawić :( Myślę, że wielu użytkowników mających spory udział w forum będzie w podobnej sytuacji. Niestety śluby są w soboty ;)

xxkomarxx
10-04-2013, 15:29
Ja się piszę na 100 %. Można mnie dopisać do listy :)

tryba
10-04-2013, 15:31
Też jestem chętny. Można dopisać.

michael_key
10-04-2013, 16:54
Kolejni dołączyli...

LISTA ZGŁOSZONYCH UŻYTKOWNIKÓW:
1. jazon
2. lok
3. xxkomarxx
4. tryba
5.

Czekamy na kolejnych uczestników zloty ;)

andre1978
10-04-2013, 20:19
Czy taki amator jak ja też się może przyłączyć? Czerwiec to odległa data, a jak by doszła możliwość wyjazdu z os. tow. to może żonka by się zgodziła.

fomag
10-04-2013, 23:35
Jasne, amatorzy też sporo skorzystają na wspólnej wymianie wiedzy.

andre1978
11-04-2013, 00:59
To proszę o zapis, jutro dokonam formalności.

Jago
11-04-2013, 01:54
Dawaj Sergiusz, pożycz jakiegoś Canona, w sumie nie pisaliśmy, że musi działać :-) i zapisuj się. No tylko nie może być aparat marki N.
Fajnie byłoby się poznać.

Można odnieść wrażenie, że zawiązuje się kolejne towarzystwo wzajemnej adoracji na tym forum :) Chociaż może z drugiej strony o to w tym wszystkim chodzi ;)

Vitez
11-04-2013, 10:43
Choć ja i tak mam z głowy ponieważ nie jestem użytkownikiem aparatu Canon. Ale trzymam kciuki aby się udało.

Mogę Ci swojego pożyczyć, bo ja wtedy pracuję i nie jadę :roll: .

fomag
11-04-2013, 12:50
Weźmiemy projektor Canon'a to może uda się puścić mecz Polska Mołdawia w piątek wieczór :)

jazon
11-04-2013, 21:32
Wielkopolska słynie z chmielowych wspomagaczy dopingu dozwolonych przez FIFA, jeśli kopacze nie zepsują humoru to dobry nastrój zapewniony :p

marekb
12-04-2013, 07:12
zlot nie dla ślubniaków ;). pełny sezon, z drugiej strony kiedy jak nie w lecie :).

przemo_k
12-04-2013, 15:50
Zgłaszam się :)

Trygław
14-04-2013, 21:17
Witam.
Proszę również mnie dopisać.
Pozdrawiam
Tomek

fomag
16-04-2013, 23:26
Miło nam poinformować, że w sobotę 8.06.2013 oraz w niedzielę 9.06.2013 podczas trwania zlotu dzielić się będzie z Wami wiedzą Renata Dąbrowska.
Renata od 2005 roku współpracuje z trójmiejskim oddziałem “Gazety Wyborczej”. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
Wielokrotna laureatka polskich konkursów fotografii prasowej: Grand Press Photo, BZ WBK Press Foto oraz Gdańsk Press Photo. O najnowszym projekcie Renaty Dąbrowskiej pt. "Ja, Renata Dąbrowska - 100 portretów" możecie przeczytać na jej stronie album - (http://renatadabrowska.com/)

Renata dla chętnych poprowadzi warsztat z zakresu fotografii reportażowej dokumentalnej.

Kolejne atrakcje pojawią się wkrótce...

Zbyszko666
17-04-2013, 09:14
Czym więcej zachęcenia tym po prostu mam ochotę tam się pojawić, ale jest to mega skomplikowane w tym terminie :(

Lemano
23-04-2013, 19:41
Dopisuję się do listy uczestników i do zobaczenia.

goldfin
24-04-2013, 08:23
Witam.
Mam pytanie w związku ze zlotem:
- z racji tego, że jestem z Konina i na zlot mam prawie „jak rzut beretem” , lecz niestety mam małe dziecko, a około 10 maja urodzi mi się drugie, stąd takie moje pytanie – czy jest możliwość zapłaty tylko za jeden dzień bez noclegu i uczestnictwa w spotkaniu (mam na myśli piątek). Niestety nie zostawię żony samej na trzy dni z małymi dzieciakami.
Pozdrawiam.

Czacha
24-04-2013, 08:34
Szkoda że to "ślubny termin". Może jeśli ta edycja wypali to druga odbędzie się jesienią .. w tygodniu? ;)

Przemek_D
24-04-2013, 08:59
Witam :)
Z tym terminem rzeczywiście to ciężka sprawa, chętnie z kilkoma foto pojawilibyśmy się, ale termin jest bardzo niefortunny, czerwiec to ślubny klimat, szczególnie weekend oraz to że czerwiec ma literkę R w nazwie :) a jak jest literka R to terminy klepane są z rok wcześniej heheh.

Najlepszym terminem chyba, to marzec lub kwiecień, taki rozruch przez samym sezonem, wówczas jest jeszcze czas na zakupy przed sezonem, czas na obeznanie się z nowinami sprzętowymi, ewentualne zakupy lub zmiany sprzętu.

Oczywiście to taka moja delikatna sugestia dotycząca daty. A miejsce.. może gdzieś w środku Polski i najlepiej gdzieś przy autostradach lub nowej wyremontowanej "gierkówce".

Osobiście znam kilka takich ciekawych miejsc z stylu starych dworów lub zameczków. Dobrym miejscem jest np. Łódz, dojazd z każdej strony autobanem :) od góry nówka autostrada, z Poznania tylko chwilka, z Wafki 40 minut, z Katowic A1 i suniesz... termin można zgrać z np. targami Ślubnymi w Łodzi lub w Wafce, wówczas to zdecydowanie większy pretekst aby ruszyć cztery literki i wybrać się :)

Bardzo chętnie wziąłbym udział, powodów jest wiele, od samych ludzi po sprzęt i to co tygryski lubią najbardziej :) mam na myśli oczywiście dużo świeżego powietrza :)

Pozdrawiam
Przemek

TheBest
24-04-2013, 09:51
Jak najbardziej jestem za spotkaniem, i pracą na powietrzu z modelami, na sprzęcie, który jest na moim stanie i wypożyczonym. Zgłaszam akces.

Morfii
24-04-2013, 10:16
Jak by było to gdzieś bliżej... np. Uniejów. To chętniebym podjechał ...

simon83
24-04-2013, 11:24
Czy przewidujecie możliwość uczestniczenia w spotkaniu bez noclegu? Mieszkam 30km od Skorzęcina (stawiam, że to to tajemne miejsce :)) i wygodniej byłoby mi podjechać na kilka godzin, zarówno w sobotę, jak i niedzielę. Jaki wówczas byłby koszt imprezy?
Przy okazji, dla osób dojeżdżających komunikacją publiczną, mógłbym zabrać do samochodu kogoś przy dograniu godzin.

Grzes_S
24-04-2013, 11:36
Witam wszystkich,

dwa pytania:
1) czy będzie coś o filmowaniu oraz ew. sprzęt (kamery nie DLSR-y) do pomacania?
2) jak mam się zapisać jesli uda mi się wykroić jakiś kawał soboty na to spotkania (czyli bez noclegu, dojadę samodzielnie)?

Pozdrawiam

fomag
24-04-2013, 15:26
Już odpowiadam:

a) tak jest możliwość pobytu na 1 dzień+nocleg, ale ze względów kosztowo-organizacyjnych taki pobyt musi obejmować całe wyżywienie (nie chcemy scen przed/w restauracji tj. sprawdzanie identyfikatorów kto zapłacił itp, zależy nam na dobrej atmosferze) i wtedy byłaby to kwota 145 zł

Pobyt 1 dzień bez noclegu... tego jeszcze nie braliśmy pod uwagę... Jeśli piątek to 145 zł także, ale sobota... jeszcze pomyślę.

b) termin
Mam dużo sygnałów, że śluby wtedy są... To prawda, ale kiedy robić spotkania jak nie jak jest ciepło? Jezioro tuż przy hotelu... przyjemniej. Ale prawdą jest, że spotkanie miało być w kwietniu, jednak ze względu na wypadki losowe osoby która miała pomagać w organizacji przesunęło się. Kolejne terminy to będą marzec-kwiecień (chyba, że już co roku będzie śnieg do kwietnia...:-) ) albo październik czy listopad. Trudno wybrać miesiące fajne i bez literki 'r' :)

Jestem przekonany, że będą kolejne terminy :)

c) co do dojazdu np. z Gniezna to postaramy się skoordynować jakoś pomiędzy uczestnikami aby ew. odebrać osobę/osoby autem

d) o filmowaniu coś raczej będzie, na pewno będą najnowsze kamery Canon'a, ale spróbujemy kogoś "kumatego" do rozmowy o filmowaniu zorganizować.

xxkomarxx
24-04-2013, 15:52
Jak by było to gdzieś bliżej... np. Uniejów. To chętniebym podjechał ...

Nie przesadzaj. Ja jadę z Ustrzyk Dolnych południowo-wschodni kraniec Polski. Mam ponad 600 km w jedną stronę.

medyk77
24-04-2013, 16:44
Jestem zainteresowany, proszę o dopisanie do listy.
Będę startował z łodzi więc jeśli ktoś będzie miał problemy z transportem bądź nie chciał tłuc się pociągiem to możemy się dogadać.

szmitkens
24-04-2013, 18:51
Cześć.
Prosiłbym o dodanie do listy: szmitkens i szopalek. Pieniądze wpłacamy, ale na chwilę obecną czekamy na rozwój sytuacji ;)

chrisowaty
24-04-2013, 20:03
Niestety 7 Czerwca mam zabieg na który czekam już 2 miesiące, więc będzie bolało dwa razy...

architectus21st
24-04-2013, 23:35
Witam ja też się pisze na listę :D formalnosci zaraz resztę załatwię.

przemo_k
25-04-2013, 01:45
Nie przesadzaj. Ja jadę z Ustrzyk Dolnych południowo-wschodni kraniec Polski. Mam ponad 600 km w jedną stronę.

To robi wrażenie :)
Można się podłączyc gdzies po drodze?

wysha
25-04-2013, 09:37
Zgłaszam się :-)

Januchta
25-04-2013, 09:55
Chyba się zapiszę Termin mi pasuje

Januchta
25-04-2013, 11:06
Zapisuję się

edytach
25-04-2013, 12:32
Witam
Proszę o rezerwację miejsca i dla mnie zgłaszam swoje uczestnictwo.
edytach

yapa
25-04-2013, 20:53
Witam
Czytam że chodzi tu o integrację najbardziej aktywnych użytkowników forum stąd moje pytanie...czy ci niemal całkiem nieaktywni :) mogą wziąć udział w tym zlocie? Nie wiem na ile hermetycznym środowiskiem jesteście i czy nowe osoby są mile widziane? :) pozdrawiam

michael_key
25-04-2013, 21:06
[...] czy ci niemal całkiem nieaktywni :) mogą wziąć udział w tym zlocie?
Post pierwszy i...

Kto może brać udział w zlocie?

W zlocie mogą wziąć udział pełnoletni użytkownicy forum Canon-board.info. Wymagane jest posiadanie konta na forum w dniu poprzedzającym ogłoszenie zlotu czyli data założenia niniejszego wątku. Uczestnicy muszą być osobami pełnoletnimi.
Sugerujemy aby byli to użytkownicy aparatów fotograficznych marki Canon :-)


Nie wiem na ile hermetycznym środowiskiem jesteście i czy nowe osoby są mile widziane? :)
Jeśli jesteś Canonierem to znaczy, że jesteś jednym z Nas ;)

fomag
25-04-2013, 23:06
Jeśli jesteś Canonierem to znaczy, że jesteś jednym z Nas

Dokładnie. Jedni się znają z forum, niektórzy dopiero poznają. Jestem zdania, że nowy "trzon" forum dopiero może zacząć się tworzyć m.in. podczas zlotu.

Dziękuję michael_key za edytowanie posta i dopisanie nowych uczestników na listę. Czekam na zadatki, a tymczasem... dzisiaj byłem cały dzień niedostępny gdyż wizytowaliśmy miejsce zlotu. Do sprawy zlotu podchodzimy śmiertelnie poważnie i chcemy aby wszystko zagrało.

Jest super! Jak tylko zrobi się cieplej będzie jeszcze lepiej, liście, ciepło, jezioro... śniadanko na werandzie restauracji i na wyciągnięcie ręki spokojne jezioro. Wpadliśmy tam na chwilkę, także robiłem tylko robocze zdjęcia na szybko wyciągniętym z kieszeni IXUSem. W każdym razie jutro (dzisiaj już późno) postaramy się opisać bardziej kwieciście jak przedstawia się okolica i lokal. Zachęcam do myślenia aby zabrać rodziny, partnerki/partnerów. Postaramy się jeszcze przemyśleć ofertę dla osób dodatkowych bo moglibyście przy okazji spędzić wspaniały czas.

Trygław
27-04-2013, 20:49
Zachęcam do myślenia aby zabrać rodziny, partnerki/partnerów. Postaramy się jeszcze przemyśleć ofertę dla osób dodatkowych bo moglibyście przy okazji spędzić wspaniały czas.

I na tą informację co do oferty czekam z niecierpliwością, bo może zabrałbym żonę i dzieci.Żona pełnoletnia :mrgreen:,syn 10 lat i córka prawie 2 latka.

Pozdrawiam
TJM

Josedela
29-04-2013, 10:16
Witam,
Zgłaszam swoją chęć udziału w zlocie. Zadatek i mail wysłany.
Fajnie byłoby aby w programie znalazł się też blok tematyczny dotyczący video dslr tj.: różne rodzaje stabilizacji (praca ze stedycam), oprogramowanie, korekcja kolorów w filmach itp.

Pozdrawiam,
Josedela

Josedela
30-04-2013, 15:26
Jakby ktoś jechał ze stolicy to chętnie się zabiorę i dorzucę do paliwa. Proszę o cynk :-))

Pozdro

tryba
01-05-2013, 08:55
Hermetyczne środowisko. Muszę to zbadać.

demusic
03-05-2013, 10:31
witam...Pytanie dotyczy noclegu z czwartku na piątek , bez kolacji chodzi tylko o nocleg , gdyż mam prawie 400km do przejechania ... jak ewentualnie to przedstawia się cenowo...dziękuje i pozdrawiam

fomag
03-05-2013, 19:01
witam...Pytanie dotyczy noclegu z czwartku na piątek , bez kolacji chodzi tylko o nocleg , gdyż mam prawie 400km do przejechania ... jak ewentualnie to przedstawia się cenowo...dziękuje i pozdrawiam

Hmm... wyszłoby 145 zł za 1 pokój (chyba że jeszcze ktoś by w nim nocował, to na pół).
Ale piątek wygląda mniej więcej tak jak poniżej, jak jest daleko to wtedy wyjechać ok 6-7 rano:

Piątek 7.06.2013
10:00 - 10:30 przyjazd i zakwaterowanie uczestników
11:00 - 12:00 przywitanie uczestników i przedstawienie atrakcji zlotu (duża sala)
12:00 - 14:00 Teoretyczne zajęcia warsztatowe z fotografii ślubnej
14:00 - 15:00 obiad
14:30 - 15:00 wypożyczenia sprzętu do testów podczas pleneru ślubnego
15:00 - 18:00 zajęcia praktyczne z fotografii ślubnej
18:00 – 18:30 oddanie wypożyczonego sprzętu
18:30 – 19:00 przerwa
19:00 – 20:00 kolacja
21:00 - … ognisko
22:00 – 00:00 nocne obserwacje nieba lornetkami dla chętnych

demusic
05-05-2013, 06:34
ok dzięki , do 10:00 to na spokojnie dolecę:):):)pozdrawiam

andrew84
06-05-2013, 11:43
ze względu na "ślubny termin" (8 czerwca) odpadam, ale następnym razem mam nadzieję, że nie będzie kolizji i razem z żoną i córą zawitamy na spotkanie :)

rafal1980
06-05-2013, 12:37
A można coś więcej o modelkach, które będą na miejscu do dyspozycji? ;)

Vitez
06-05-2013, 14:45
A można coś więcej o modelkach, które będą na miejscu do dyspozycji? ;)

He he, gdybym się wybierał to też bym zadał takie pytanie :mrgreen:

fomag
07-05-2013, 14:12
Przepraszam za przerwę, ale "majówka" była... trzeba kiedyś wypocząć z dala od komputerów.

Dzisiaj dołączyły kolejne 2 osoby do listy, jest już ponad 20 głównych uczestników.

Jutro robimy kolejne spotkanie/naradę i będziemy publikować kolejne informacje szczegółowe.

rafal1980
09-05-2013, 18:59
I jak tam obsada modelin, już coś wiadomo?

grzesiekpl
10-05-2013, 10:38
Czy są jeszcze miejsca ????

fomag
10-05-2013, 11:05
Tak, miejsca są. Zapraszamy.


Co do modelek i modeli - rozmowy trwają. Jedno jest pewne, chcemy osób z doświadczeniem bo aby uczyć się fotografować to model musi mieć trochę doświadczenia, wtedy łatwiej idzie współpraca. Jeśli fotograf to zawodowiec z dużym doświadczeniem, to wtedy potrafi odpowiednio pokierować nawet niedoświadczoną modelką.

Czekamy na odpowiedzi z różnych agencji/modelek, lada dzień powinno być więcej informacji. Także dokładniejsza agenda soboty i niedzieli.

marcz
10-05-2013, 11:32
Ja z kolei chciałbym wziąć udział w zlocie mimo braku posiadania konta na forum w dniu poprzedzającym ogłoszenie zlotu.
Obiecuję wziąć dużo sprzętu fotograficznego, który będzie można porównać z konstrukcjami Canona :)

fomag
10-05-2013, 11:45
Obiecuję wziąć dużo sprzętu fotograficznego, który będzie można porównać z konstrukcjami Canona :)

No to trochę problem, bo spotkanie jest zamknięte dla osób z żółtym systemem fotograficznym :)

marcz
10-05-2013, 12:33
No to trochę problem, bo spotkanie jest zamknięte dla osób z żółtym systemem fotograficznym :)

Dla osób z m43 również? :) Spotkanie byłoby dla mnie o tyle cenne, że planuję zakup C5DIII i chciałem w praktyce przetestować to body wraz z kilkoma szkłami Canona.

fomag
10-05-2013, 13:42
Dla osób z m43 również? :) Spotkanie byłoby dla mnie o tyle cenne, że planuję zakup C5DIII i chciałem w praktyce przetestować to body wraz z kilkoma szkłami Canona.

No to git. Ale "żółty kolor jest zabroniony" :).
Zapisuj się.

Kolekcjoner
10-05-2013, 13:44
Dla osób z m43 również? :)

Ja sądzę że zasady są dość jasno określone. To zlot forumowy więc wartałoby uszanować reguły 8-).

Barthek1983
10-05-2013, 13:48
Witam, proszę o wpisanie na listę uczestników, mail i przelew również został wysłany.

marcz
10-05-2013, 14:49
Ja sądzę że zasady są dość jasno określone. To zlot forumowy więc wartałoby uszanować reguły 8-).

Jasna sprawa. Może to zbieg okoliczności ale Canona też już mam :)

Pieta
10-05-2013, 16:05
Jest zainteresowany! Zgłaszam sie!

fomag
10-05-2013, 21:09
Jasna sprawa. Może to zbieg okoliczności ale Canona też już mam :)

No to jak masz Canona to tylko go zabierz!

fomag
12-05-2013, 18:05
Czy jest ktoś kto chciałby mieć zlot gratis plus parę złotych zarobić za zrobienie krótkiego filmu ze zlotu? Takiego promującego imprezę.

Sugerowane nakręcenie tego albo kamerami i/lub lustrzankami Canon a nie innej firmy :)

Sergiusz
12-05-2013, 20:16
Ja mogę pogadać z „naszym” operatorem czy by nie pojechał. Jest po filmówce w Łodzi potrafi nakręcić i co ważne z sensem zmontować a dodatkowym atutem jest to, że zrobi muzykę jako podkład. Do tego ma Canona.

DarekS6
13-05-2013, 16:07
Witam
Zgłaszam swoje uczestnictwo w zlocie . Proszę o info jakie koszty osoby towarzyszącej i czy można zabrać z sobą psa ?

Pedro44
13-05-2013, 18:26
Zważywszy, że do S....a mam stosunkowo niedaleko, proszę o dopisanie mnie do listy.

marcz
14-05-2013, 15:52
Również proszę info o koszcie osób towarzyszących.

kkocis
15-05-2013, 16:24
Będę na pewno

fomag
15-05-2013, 17:32
Pojawiły się pytania do kiedy należy dopłacić resztę za udział w zlocie - płatność reszty powinna być u nas na koncie najpóźniej 31 maja czyli tydzień przed rozpoczęciem.

Pedro44
15-05-2013, 21:38
Ile miejsc jest przewidziane?

fomag
15-05-2013, 22:21
Ile miejsc jest przewidziane?

Hotel pomieści i 70 czy wiecej, a cały hotel ma być dla nas. Jednak z uwagi na to że zależy nam na Waszej 100% satysfakcji to przy 50 użytkownikach będzie ciężko dla każdego zapewnić wystarczająco dużo sprzętu do testów a także kwestia dostępu studio czy stanowisk do druku i edycji.

Dlatego przewidujemy 35 uczestników głównych.

andre1978
20-05-2013, 00:07
Czy już wiadomo jak będzie z osobami towarzyszącymi, a jak bym chciał przedłużyć pobyt z żoną do poniedziałku. Będzie możliwość wcześniejszej rezerwacji czy dopiero na miejscu?

melmax
20-05-2013, 12:05
Mnie podobnie jak kilku innym osobom termin koliduje ze zdjęciami, ale mam jedną uwagą, skoro zlot jest zabroniony dla osób z żółtym sprzętem to dlaczego na banerze jest koleś z Nikkorem 70-200/2,8 VRII? :p
Nie było fotki z Canonem czy też Nikkor prezentował się lepiej ? ;)

kkocis
20-05-2013, 14:47
Kiedy będzie znany szczegółowy plan zlotu a zwłaszcza jego dokładna lokalizacja? Czy będzie przesłane to wszystko na maila tych którzy dokonali przedpłaty?

szmitkens
20-05-2013, 16:12
Witam,
Mam pytanie do organizatorów, czy nie istnieje możliwość wystawienia jakiegoś dokumentu "papierka" ze zlotu, świadczącego np. o przebytym szkoleniu foto-video? Nie ukrywam, że może przydałoby mi się coś takiego np. w staraniu się o jakąś dotację, itp.
Jeśli nie było brane to pod uwagę, to może jest jeszcze czas o tym pomyśleć :mrgreen:

Kolekcjoner
20-05-2013, 20:05
Nie było fotki z Canonem czy też Nikkor prezentował się lepiej ? ;)

Bezapelacyjnie.
Myślę że dlatego nie ma wstępu dla sprzętu spod żółtego sztandaru żeby nie przynosić wstydu zacofanym wytworom naszego ukochanego producenta ;).

fomag
20-05-2013, 23:11
Kochani,
przekazuję kolejną partię informacji. Odpowiadając na pytania:

Osoby towarzyszące:
Koszt udziału osoby towarzyszącej to 390 zł. To są 2,5 pełnej doby pobytu z pełnym wyżywieniem (3 posiłki) w całkiem przyjemnym hotelu (zaraz zapodam jakieś fotki bo chyba mimo obietnicy nie umieściłem :-( ). Pewnie jakby ktoś mniej jadł czy wybierał tańsze dania to by wyszło może i 300 zł za taki pobyt, no ale musimy to uśrednić.

Na prawdę to nie jest impreza komercyjna/dochodowa bo firmy organizują (chyba nawet dzisiaj przeczytałem na optyczne, 450 zł za kilka godzin szkolenia z fotografii produktów) droższe imprezy.

Na tym zlocie my nic nie zarabiamy a co więcej chyba do niego dołożymy :-( dlatego szukamy jeszcze sponsorów. Dlatego nie zależy nam na jak największej liczbie uczestników (o dziwo) bo wtedy będzie trudniej każdemu zapewnić sprzęt do testów i wystarczającą uwagę prowadzących czy doświadczonych fotografów. Koszty pobytu pokrywacie Wy sami a reszte czyli warsztaty, sprzęt, prowadzący itd. pokrywamy z pieniędzy sponsorów czyli głównie: Canon Polska, sklep Cyfrowe.pl oraz dodatkowo EIZO.

Rozmawiamy jeszcze z kolejnymi firmami, które mogłyby wziąć udział w zlocie i zaoferować dla Was jakąś wiedzę czy dodatkowo atrakcje i rabaty.


Certyfikaty / potwierdzenia:
nie przewidywaliśmy, ale jeśli damy radę to przygotujemy. Ew. wystawimy po prostu faktury imienne z odpowiednią treścią i to będzie do ew. jakiejś dotacji.


co do gościa na banerze...
Sorry, kwestia kosztów. Kiedyś zapłaciliśmy za takie zdjęcie ze stocka i nie szukaliśmy kolejnego. Przepraszam. No i plus dla Was za spostrzegawczość :) nic się przed Wami nie ukryje :).


Agenda
zaraz umieszczam dokładniejszą agendę, choć jeszcze będziemy wciskać pewne zajęcia.


Film z warsztatów
planujemy nakręcić (oczywiście lustrzanką Canon :) ) promocyjny krótki film z warsztatów. Takie 6 min skrótowca co się działo przez te 2,5 dnia.
Ponadto osoba filmująca będzie dostępna przez cały czas i będzie dzielić się wiedzą z Wami dot. filmowania, bo posiada duże doświadczenie w tej materii.

fomag
20-05-2013, 23:14
Agenda wersja na 17.05:


Piątek 7.06.2013
10:00 - 10:30 przyjazd i zakwaterowanie uczestników
11:00 - 12:00 przywitanie uczestników i przedstawienie atrakcji zlotu (duża sala)
12:00 - 14:00 Teoretyczne zajęcia warsztatowe z fotografii ślubnej
14:00 - 15:00 obiad
14:30 - 15:00 wypożyczenia sprzętu do testów podczas pleneru ślubnego
15:00 - 18:00 zajęcia praktyczne z fotografii ślubnej
18:00 – 18:30 oddanie wypożyczonego sprzętu
18:30 – 19:00 przerwa
19:00 – 20:00 kolacja
21:00 - … ognisko
22:00 – 00:00 nocne obserwacje nieba lornetkami dla chętnych

Sobota 8.06.2013
8:00 - 10:00 Śniadanie
10:00 - 11:00 Fotografia reklamowa i produktowa
11:30 - 12:00 przerwa kawowa
12:00 - 13:00 Renata Dąbrowska „Kilka słów o reportażu i dokumencie”
13:00 - 15:00 zajęcia fotograficzne w plenerze i studio, praca z modelkami
15:30 - 16:30 obiad
17:00 - 18:30 Monitory Eizo „Dlaczego nie tylko aparat ma znaczenie” + testy
18:30 - 20:00 czas wolny na własne zabawy fotograficzne, konsultacje
20:00 - … kolacja grillowa
(+ew. wypad wieczorny do pobliskiego miasteczka wypoczynkowego na disco :-) - dla chętnych. Zakładamy, że już będą czynni, czerwiec to chyba sezon?

Niedziela 9.06.2013
8:00 - 10:00 Śniadanie
10:30 - 12:00 Podsumowanie, oddanie sprzętu, wręczenie nagród w konkursie. Oficjalne zakończenie imprezy
Wymeldowanie ok 14:00

W sobotę lub niedzielę jeszcze 30 min na temat "Podstawy filmowania lustrzankami".


Oprócz tego czekamy na potwierdzenie uczestniczenia w imprezie doświadczonego fotografa z Gazety Wyborczej (Agora). Powiedziałby też parę słów o swoim 'fachu' i był dostępny dla Was cały czas radą i wiedzą.

fomag
20-05-2013, 23:15
I jeszcze menu czyli jedzenie. Jak widzicie głodni raczej nie będziecie.
Jedyne co to alkohol własny, co kto lubi :)


Menu na zlot Canon-Board.info

Piątek 7.06.2013
10:00 – 11:00 Poczęstunek powitalny
Kawa
Herbata
Ciasto pieczone
Kolorowe kanapeczki
Miks sałat z pomarańczą i orzeszkami
Woda mineralna

14:00 – 15:00 Obiad
Krem pieczarkowy
Panierowany mintaj
Pure ziemniaczane
Surówka z kapusty pekińskiej
Napój owocowy

19:00 - 20:00 Kolacja
Spaghetti z sosem bolońskim
Bufet zimny
Szynka, ser żółty, pomidor, ogórek, pieczywo, masło, herbata

21:00 - … Ognisko
Kiełbaski
Musztarda
ketchup
Sałatka warzywno-jajeczna
Pieczywo
Napój owocowy

Sobota 8.06.2013

08:00 – 10:00 Śniadanie
parówki , jajecznica
pomidor , ogórek , wędlina
ser topiony , twarożki
ser biały , ser żółty
pasty jajeczne
dżem , powidła , miód
płatki , musli, jogurty
pieczywo , masło , kawa, herbata

11:30 – 12:00 Przerwa Kawowa
Kawa
Herbata
Ciastka
Woda mineralna

15:30 – 16:30 Obiad
Zupa jarzynowa
Filet z kurczaka z warzywami i serem
Ziemniaki
Bukiet surówek (marchewka, kapusta czerwona i biała)
Napój owocowy

20:00 - … Kolacja Grillowa
Karkówka grillowana
Szaszłyk drobiowy
Filet z kurczaka
Kaszanka z kapustą kiszoną
Papryka faszerowana z grilla
Roladki z szynki szwarcwaldzkiej z serkiem almette
Zakąski konserwowe
Smalec z przyprawami
Ogórek kiszony
Sałatka wiejska
Ketchup
Musztarda
Sos czosnkowy
Pieczywo
Napój owocowy
Herbata

Niedziela 9.06.2013

08:00 – 10:00 Śniadanie
parówki , jajecznica
pomidor , ogórek , wędlina
ser topiony , twarożki
ser biały , ser żółty
pasty jajeczne
dżem , powidła , miód
płatki , musli, jogurty
pieczywo , masło , kawa, herbata

ok. 13:00 Pożegnalna kawa
Kawa
Herbata
Ciasto pieczone
Woda mineralna

fomag
20-05-2013, 23:30
Kilka zdjęć hotelu. Kochani, pamiętajcie, że robione na szybko IXUSem wyjętym z kieszeni, to tylko poglądowa wizja lokalna miejscówki (sprawdzaliśmy czy kichy nie będzie).

miejsce na grilla:

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img163/9099/img1251resize.jpg)

toaleta w pokoju:

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img577/7379/img1250ky.jpg)

pokój:

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img5/2570/img1249g.jpg)

wejście do hotelu i bar/restauracja przy wejściu i przy jeziorze:

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img22/5207/img1246sj.jpg)

jakby padało... to można pograć... (albo zaopatrzyć się w barze w conieco :))

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img191/21/img1232zi.jpg)

przemo_k
21-05-2013, 08:38
Czy należy wziąć własne krzesła do grilla czy są na wyposażeniu? Bo na zdjęciu nie widać :)
No żartuje, wygląda nieźle, szczególnie woda. Mam nadzieję ze kąpiele/pływanie jest dozwolone z uwagi na czystość wody?

fomag
21-05-2013, 08:55
Czy należy wziąć własne krzesła do grilla czy są na wyposażeniu? Bo na zdjęciu nie widać :)
No żartuje, wygląda nieźle, szczególnie woda. Mam nadzieję ze kąpiele/pływanie jest dozwolone z uwagi na czystość wody?

Krzesełek/ławek nie trzeba :) Są poza kadrem.

Kąpać się można, bez problemu, nie gwarantuję tylko temperatury wody :)

kkocis
21-05-2013, 14:15
A czy można dowiedzieć się o konkretną lokalizacje hotelu? Nazwa miejscowości albo chociaż nazwa hotelu to sobie "wygoogluję" bo coś w nawigację trzeba będzie wpisać aby tam dotrzeć:) i pytanie dodatkowe - resztę pieniędzy dopłacamy do końca maja? (tak wyczytałem w którymś poście) i czy otrzymam jakieś potwierdzenie zapłacenia całości (pokwitowanie).

DarekS6
21-05-2013, 16:29
Ja proszę o informację czy można zabrać ze sobą psa ? Ewentualnie telefon do ośrodka to sam się z nimi dogadam .

przemo_k
21-05-2013, 20:12
Czy będzie ktoś jechał z okolic Katowic/Krakowa i miałby jedno miejsce w aucie, żeby mnie przygarnąć?

Canoniarz1984
21-05-2013, 21:43
Sprzęt będzie jedynie Canon? Interesowałyby mnie zabawa obiektywami Sigma .. szczególnie 35 1.4 & 85 1.4

fomag
22-05-2013, 16:40
odpowiadam po kolei:
1)
Co do wpłaty reszty - musi znaleźć się do 31 maja na naszym koncie.

Tak, wystawiamy faktury (na firmę lub na osobę, jak wolicie) lub paragony, ale dostaniecie to dopiero na zlocie bo łatwiej tak dostraczyć no i wpłata musi być na koncie.

Już teraz możecie przekazywać dane do faktury. Kto nie dostarczy, dostanie paragon.

2) pies
Z tego co wiemy od hotelu to jedynie na prawdę malutkie yorki byłyby dopuszczalne.

3) adres hotelu
Adres hotelu dostaniecie emailem na kilka dni wcześniej, z pełnymi danymi GPS, mapkami i telefonami kontaktowymi także do nas i do hotelu, w razie potrzeby.

4) dojazdy
Proszę organizować się tu na forum, fajnie jest wspólnie dojechać na miejsce.
Jeśli bedzie potrzeba jakiegoś "sholowania" kogoś z Gniezna czy z Witkowo - dawajcie znać, pomożemy dostać się do hotelu.


5) sprzęt Canon / Sigma
Canon sponsoruje to będzie sprzęt Canon czyli tam gdzie Canon coś produkuje, będzie Canon, jak nie produkuje - to mogą być inne marki.



UWAGA!

Czekamy na ostatnie wpłaty zadatku. Kto nie potwierdzi udziału poprzez wpłatę zadatku do końca tego tygodnia nie otrzyma niespodzianki w tzw. 'Welcome pack'. Na prawdę warto!

fomag
22-05-2013, 16:42
Sprzęt będzie jedynie Canon? Interesowałyby mnie zabawa obiektywami Sigma .. szczególnie 35 1.4 & 85 1.4

Canoniarz1984... a ty przecież nie jesteś na liście uczestników...

DarekS6
22-05-2013, 19:39
Sory . Ja pytałem o możliwość przyjechania z psem a nie Yorkiem . A informacja że tylko malutkie Yorki to znaczy że można przywieźć ze sobą tyko pchły ?

--- Kolejny post ---

Będę jechał z Koszalina . Jak ktoś chętny to mogę zabrać bo chyba jednak " pcheł " z sobą nie zabiorę . Może po drodze . Proszę o info .

xxkomarxx
22-05-2013, 20:05
Sory . Ja pytałem o możliwość przyjechania z psem a nie Yorkiem . A informacja że tylko malutkie Yorki to znaczy że można przywieźć ze sobą tyko pchły ?



Dobre. Rozbawiło mnie ;)

pałka
23-05-2013, 10:42
zgłaszam chęć uczestnictwa w zlocie. Proszę o potwierdzenie, czy są jeszcze wolne miejsca.

fomag
23-05-2013, 12:29
zgłaszam chęć uczestnictwa w zlocie. Proszę o potwierdzenie, czy są jeszcze wolne miejsca.

Kochany użytkowniku :)
Proszę o przeczytanie najlepiej całego niniejszego wątku (wiem, zrobił się długi, ale warto) bo jest w nim wiele informacji o zlocie.

Np. ten post (http://www.canon-board.info/sprawy-wewnetrzne-forum-11/zlot-uzytkownikow-canon-board-info-7-9-czerwca-2013r-zapraszamy-90026/index9.html#post1162139) informuje o tym, ze jest 35 miejsc dla użytkowników nie licząc ew. osób towarzyszących.

Oczywiście musisz fotografować Canon'em.

Polecam przeczytanie pierwszego postu - tam jest napisane jak się zgłosić.

Z uwagi na to, że to już tuż tuż, od razu proponuję wpłatę całości 390 zł a nie tylko zadatku.

Zapraszam!

fomag
23-05-2013, 13:23
Kochani!

Szybka akcja!

Proszę wszystkich uczestników o pilne przesłanie na redakcja @ canon-board.info rozmiaru koszulki T-shirt (S, M, L, XL)! Jeśli nie dostaniemy kompletu to będziemy musieli improwizować jeśli chodzi o rozmiar.

Niestety na ten pomysł wpadliśmy niedawno, dlatego nie prosiliśmy przy zgłoszeniu o informację o rozmiarze koszulki :-/

zuch
24-05-2013, 20:21
Witam
Zgłaszam chęć udziału w zlocie

DarekS6
25-05-2013, 17:38
Witam

Koszulka XL

pozdrawiam

michael_key
25-05-2013, 18:23
Witam

Koszulka XL

pozdrawiam

Proszę wszystkich uczestników o pilne przesłanie na redakcja@canon-board.info rozmiaru koszulki T-shirt (S, M, L, XL)
Napisz maila.

xxkomarxx
25-05-2013, 18:24
Witam

Koszulka XL

pozdrawiam

czytamy ze zrozumieniem. Rozmiar wysylamy na maila

zuch
25-05-2013, 22:55
Witam
Widzę się na liście :) będę jechał z gdańska i mam wolne miejsca w aucie.

Josedela
27-05-2013, 21:31
A ktoś będzie jechał ze stolicy lub okolic (np. Piaseczno)? Poszukuję miejsca w aucie w zamian na dorzucenie się do paliwa.

Pozdro,
Mariusz (wonski333(at)wp.pl)

fomag
29-05-2013, 13:56
Kochani,

uzupełniłem w pierwszym poście informacje o wpłaty dzisiaj godzina 13:40. Czekamy na kolejne pełne wpłaty do 31 maja, później będziemy weryfikować listę uczestników.


Dzisiaj wieczorem zbiorę kolejne informacje bo troszkę doszło ciekawych rzeczy do agendy m.in. fotografia reklamowa - dodatkowy prowadzący zajęcia, lampy studyjne Fomei, Eizo i wykład z podstaw filmowania lustrzankami.

Czekam na wpłaty i czytajcie ten wątek, bo teraz informacje będą pojawiać się częściej. Uczestnikom prześlemy pełne informacje także na email (jak trafić, telefony kontaktowe na wypadek problemów itp).

fomag
29-05-2013, 17:04
Uzupełnienie agendy!

Aktualny plan na sobotę zapowiada się następująco:

- Warsztaty fotografii reklamowej (prowadzi Tomasz Albin)
- warsztaty fotografii reportażowej i dokumentalnej (prowadzi Renata Dąbrowska)
- czas na zajęcia praktyczne z modelkami, praca ze światłem,
....a później obróbka fotografii i drukowanie
+ kilka słów m. in. o tym dlaczego ważna jest kalibracja monitora z drukarką i coś o papierach fotograficznych

W niedzielę czas wolny i dla zainteresowanych krótki kurs podstaw filmowania lustrzankami, tj 30-60 min ok 11-tej w niedziele.

Wymeldowanie z hotelu 14-ta w niedziele

michael_key
02-06-2013, 15:03
Jeśli ktoś jedzie ze Szczecina bądź okolic tak bym dołączył w Stargardzie niech da znać :)

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

lok
02-06-2013, 23:17
Czy ktoś jedzie z okolic Poznania ?

szmitkens
03-06-2013, 11:21
Jadę samochodem z Giżycka przez Warszawę. Jeśli jest ktoś zainteresowany pisać na priv.

--- Kolejny post ---

Jadę samochodem z Giżycka przez Warszawę. Jeśli jest ktoś zainteresowany pisać na priv.

fomag
03-06-2013, 17:07
Ostatnia chwila na wpłatę! Kto nie wpłacił to migiem bo nie będzie miejsca!

Jutro chcemy wysłać maila do Was ze szczegółami jak dotrzeć na miejsce. Jeszcze dopinamy szczegóły.

Lemano
03-06-2013, 19:04
Będę jechał ze Szczecinka samochodem, jeśli ktoś chętny pisać.

michael_key
04-06-2013, 15:00
U mnie mała zmiana planu... będę posiadał własny środek transportu.
Moja trasa przejazdu przedstawia się następująco:


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img855.imageshack.us/img855/7687/mapakm.jpg)

Jeśli ktoś z Was chcę się dołączyć niech da znać PW.

fomag
05-06-2013, 09:26
Dziękujemy wszystkim za wpłaty.

Do wszystkich którzy opłacili poszły wczoraj w nocy e-maile z dokładną lokalizacją spotkania.

Jeśli ktoś nie zgłaszał dotychczas chęci otrzymania faktury za koszty spotkania, proszę o informację na email redakcja @

Trygław
05-06-2013, 13:50
Proszę w takim razie o wysłanie do mnie jeszcze raz maila z lokalizacją ponieważ nie otrzymałem takowego.
Pozdrawiam
Trygław

andre1978
05-06-2013, 19:09
Pisaliście, że bedzie możliwość drukowania prac, czy można prosić o więcej szczegółów: czy można przywieść z domu, koszt i jakie formaty będą dostępne.
Proszę jescze o pm z numerem kontaktowym w razie pytań podczas jazdy.

fomag
06-06-2013, 00:03
Pisaliście, że bedzie możliwość drukowania prac, czy można prosić o więcej szczegółów: czy można przywieść z domu, koszt i jakie formaty będą dostępne.

Labu ze sobą nie przywieziemy, dlatego proszę nie przywozić całego swojego archiwum bo nie stać nas na wydrukowanie takich ilości :). Mamy na myśli próbne wydruki czy to różnych formatów czy na różnych papierach. Będzie komputer czy dwa podłączone do monitorów Eizo i drukarki Canon Pixma 9000 oraz pewnie testowe maluchy Canon Selphy.



Proszę jeszcze o pm z numerem kontaktowym w razie pytań podczas jazdy.

pójdzie na email

lok
06-06-2013, 08:06
Witam
Jutro jadę z Poznania. Jak ktoś chętny żeby sie zabrać zapraszam.

fomag
06-06-2013, 15:12
Kochani!

Już jutro widzimy się na zlocie.
Wszystko idzie zgodnie z planem, nawet pogoda ma nam dopisać, ma być ciepło i słonecznie!! (wg new.meteo.pl piątek i sobota piękne). Woda w jeziorze pewnie jeszcze nie rozgrzana, ale twardziele mogą zabierać kąpielówki.

fomag
06-06-2013, 16:16
Aha, padło pytanie czy "wszystko będzie darmowe tj. testowanie sprzętu i wydruki testowe".

Wydruki testowe to wydruki testowe, tzn. nie drukujemy 100 swoich fotografii, ale kilka, np. różny papier itp. Zdroworozsądkowo. Nie chcemy stać nad głową każdego i mu wyliczać limit, ale unikajmy skrajności. Ma być fajna atmosfera.

Wypożyczanie sprzętu i jego testowanie jest oczywiście bezpłatne.

fomag
09-06-2013, 13:46
Zlot właśnie się zakończył :)

Wszystkim jeszcze raz dziękuję za przyjazd, zaangażowanie w zajęcia i świetne zdjęcia.

Z uwagi na to, że to jest wątek dot. organizacji zlotu, zamykam go i zapraszam do umieszczania relacji ze zlotu w podforum (sub-forum) dedykowanym do spotkań pod marką Canon-board: Spotkania i zloty Canon-board (http://www.canon-board.info/spotkania-i-zloty-canon-board-73/)

W przyszłości także na tym nowym podforum będziemy zakładać dyskusje dot. nowych spotkań, możecie rozważyć subskrypcje całego podforum aby na email dostawać powiadomienia dot. nowych wątków (np. raz dziennie).

Sub-forum wymaga podczas założenia nowego wątku wyboru prefiksu, który będzie częścią nazwy wątku.

Obecnie prefiksy są 2:
1. 'Zlot Skorzęcin 2013.06'
2. 'Dyskusje i nowe inicjatywy'

To ułatwi w przyszłości sortowanie/filtrowanie wątków dot. konkretnych spotkań, bo będziemy się starać aby było ich więcej.