PDA

Zobacz pełną wersję : Wszystko o PROSHOW GOLD/PRODUCER



szybki-pl
04-02-2013, 13:16
Witam.
Z tego względu, że jest coraz więcej użytkowników programów PROSHOW GOLD i PROSHOW PRODUCER zakładam wątek poświęcony temu oprogramowaniu.


Otóż mam taki problem.
Wykombinowałem sobie że nagram pokaz przygotowany na odtwarzacz Blu Ray na płycie DVD DL. Stworzyłem obraz płyty a następnie obraz nagrałem na DVD DL. Wszystko przebiegło bez zarzutu jednak żaden odtwarzacz Blu Ray nie czyta tej płyty:-(. Dopiero po skopiowaniu z płyty samego materiału video materiał odtwarza się z pendive.

Może komuś z was udało się zrobić taki "myk" aby pokaz działał w FHD na blu ray ale odtwarzany z płyty DVD DL lub DVD

manfred1
24-03-2013, 10:17
Mam pytanie dla osób, które filmują lustrzankami i korzystają z PSP. W jakim formacie najlepiej filmować aby połączyć najlepszą jakość filmu ze zdjęciami w prezentacji. Chodzi mi o to aby ktoś mnie ukierunkował o kolejności kroków. Za pomoc serdeczne dzięki. Dodam iż jestem raczkującym filmowcem. Nagrałem próbnie filmik w 1920x1080 ale w prezentacji po użyciu stylu strasznie mi tnie.

Tommeck
28-03-2013, 12:26
Też mam kilka pytań, ale zamiesciłem posta chyba w złym temacie. Tu link: http://www.canon-board.info/software-14/proshow-producer-jakosc-zapisu-74014/index3.html