PDA

Zobacz pełną wersję : [Alicja Z.] Niesamowite psie sztuczki Canonem 7D



Alicja Z.
26-01-2013, 12:30
Chciałam się pochwalić i zasięgnąć opinii czy rady dotyczących moich 2 pierwszych "poważniejszych produkcji"
Z góry napiszę, że wiem, że w tym dłuższym są straszne camera shake'i, ale to było spowodowane tym, że podczas kręcenia złamał mi się statyw, a nie miałyśmy dużo czasu na kręcenie ponowne :( Więc szło z ręki, albo opierałam o kawałek statywu.

Trailer: Zoe & AMAZING dog tricks - TRAILER !!! - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=RSVkRsPSkjI)

No i całość: Border collie Zoe & AMAZING dog tricks! - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=WK6MkxA0isw)

Wszystko kręcone Canonem 7D + 85mm 1.8 i 50mm 1.8
Sklejane w Adobe After Effects CS4

dzidofon
26-01-2013, 14:47
Przepraszam za pytanie, ale co właściwie chcesz pokazać? Zdolności psa? Bo jeśli tak to chyba jest jakieś forum temu poświęcone ;-).

tulio
26-01-2013, 14:55
.. przyjemnie się ogląda ;-), niektóre ujęcia bardzo ciekawie zaaranżowane. Swoją drogą gdy zacząłem oglądać trailer nie spodziewałem się że Zoe prócz oryginalnego pseudonimu jest baaaardzo oryginalnym i wyjątkowym czworonogim. Dla mnie jak najbardziej OK.

punky
26-01-2013, 17:55
Psiak fajny, film męczy po dłuższej chwili płytka głębią ostrości, brak szerokich kadrów.
Drgania też przeszkadzają.

Ogólnie bardzo spoko :D

mk
26-01-2013, 18:59
Dobrze się to ogląda, choć brak stabilizacji baaardzo mi przeszkadza... Gdyby nie to, wtedy byłoby na prawdę fajnie! ; )

kosdkp
26-01-2013, 20:15
Brak stabilności i jak dla mnie za ciasno kadrowane(o ile w filmie się tak zwie), poucinane głowy, ogony, łapy. Po za tym bardzo przyjemnie w odbiorze.
A nie myślałaś o Homemade Steadicam - YouTube (http://www.youtube.com/results?search_query=Homemade+Steadicam+&oq=Homemade+Steadicam+&gs_l=youtube.3..0i19l6.1339.1339.0.1571.1.1.0.0.0. 0.210.210.2-1.1.0...0.0...1ac.1.hbPDjk6kjVk)

Alicja Z.
26-01-2013, 21:31
Przepraszam za pytanie, ale co właściwie chcesz pokazać? Zdolności psa? Bo jeśli tak to chyba jest jakieś forum temu poświęcone ;-).

Chciałam pokazać sposob w jakie je nakrecilam i zmontowalam oraz poznac opinie ludzi, ktorzy nie skupia sie jedynie na zdolnosciach psa a samym filmie..


Reszcie dzieki za rady, a no i myslalam kiedys o jakims statywie home-made, na wiosnę sprobuje sie juz w cos takiego zaopatrzyc, bo mam zamiar robic wiecej tego typu filmow, bo to fajne uzupelnienie oprocz samej fotografii^^

Ennyo
02-02-2013, 14:24
Hej,

widzę, że 7D daje radę. Sama chcę go wykorzystywać do takich celów, tj foto i video psów.
W drugim filmiku niektóre kadry naprawdę dobre. Masz duże problemy z ostrością przy kręceniu?

Mam tylko wrażenie, że pod przykrywką video z psimi sztuczkami reklamujesz jedną z najbardziej badziewnych karm na rynku :roll:

pozdrawiam,
Ewa

Raideur
03-02-2013, 08:25
Filmiki meczace,dla mnei zle posklejane i dlatego drazni szczegolnie przejscia az oczy bola.

homesicalien
03-02-2013, 10:27
Amatorskim okiem: przydałoby się kilka szerszych scen. Brak stabilizacji trochę przeszkadza. Niektóre fade in, fade out zbyt długie w stosunku do długości scen, zwłaszcza w trailerze.
Pies fajnie wyszkolony. Na poziomie lepszych freestyle'i na dog chow disk cup.

jas_r
30-04-2013, 00:50
Filmiki meczace,dla mnei zle posklejane i dlatego drazni szczegolnie przejscia az oczy bola.
Popieram. Dodam jeszcze tylko, że wybór muzyki w obu klipach fatalny - pomimo, że to moja subiektywna ocena, to jakieś uniwersalne minimum dobrego gustu i smaku powinno zostać zachowane.

loogin72
08-06-2013, 00:49
Uważam że filmik pierwsza klasa a Piesek Super , pozdrawiam.

grzegorzki
19-08-2013, 07:07
Bardzo fajny filmik, muzyka rytmicznie bardzo pasuje, kadrowanie bardzo dobre, równmierna dynamika scen.