PDA

Zobacz pełną wersję : Eoser po raz kolejny: KRAB



bebop
11-02-2006, 01:36
http://www.pbase.com/szuszyn/crab

efekty dzisiejszej pracy Sergiusza Shushyna czyli eoser'a.
miałem tą niesamowitą okazję być widzieć uczyć się. no i ********a atmosfera i zabawa - czego chcieć więcej? (samemu robić takie zdjęcia, ot tak)

przy okazji przetresowałem kraba do sesji. po godzinie podawał szczypcami
martini, a potem poszedł na zachód za ciężkie pieniądze robić karierę w Hollywood.

bebop 'crab master'

Rootsman
11-02-2006, 02:40
Skoro widziałeś powstawanie tych fotek to mam do ciebie pytanie.
Ile w tych zdjęciach jest postprocessing'u?

bebop
11-02-2006, 11:16
praktycznie nic. robilismy wydruki z canona cp200 bezposrednio z aparatu, poszlo tez z polaroida z rb67. w tych fotach do netu zmieniony jest tylko kontrast +20. po prostu dobrze zaświecone...

bebop
11-02-2006, 13:27
On Feb 11, 2006, at 10:13 AM, Serg Shushyn wrote:
masz , to dla tego niedowiarka z canon forum, co taki ciekawy jest ile tu jest postprocesu, zarzuce ten plik potem do ogolnej galerii "Crab", teraz niestety nie moge, ob pbase server jest na przerwie technicznej.

od Eosera (http://www.pbase.com/image/55995070)

zwróćcie uwagę - w jpgu są małe przepały na skórze - czego już w RAWie nie ma. kolory są naprawdę oryginalne - widziałem to na własne oczy, robiliśmy instanty od razu bez żadnego postprocessingu. oczywiście do finalnej wersji do portfolio pewnie trochę pracy by było (nieco wygładzić skórę etc.), ale Serg to jedna z niewielu osób tak dzieląca się wiedzą i ujawniająca szczegóły swojego warsztatu. szkoda, że tacy wartościowi ludzie (dla chcących uczyć się) znikają z tego forum... widocznie taka kolej rzeczy.

muflon
11-02-2006, 13:56
On Feb 11, 2006, at 10:13 AM, Serg Shushyn wrote:
masz , to dla tego niedowiarka z canon forum, co taki ciekawy jest ile tu jest postprocesu
Heh, widzę że mimo obrażenia się, nadal podczytuje CB ;-) - pozdrawiamy :mrgreen: Ale fakt, że co bije z tych zdjęć (na pbase) to ilość "fun" jaki wszyscy mieli z tej zabawy. O perfekcji technicznej nawet nie wspomnę...

Takie pytanie: ten krab był malowany, czy on te kolory ma tak sam z siebie? Co się z nim stało po sesji?

Fajne, te fotki... tak jak ogólnie jego zdjęcia (i ogólnie tzw. "glamour") to kompletnie nie moje klimaty, tak te wywołują uśmiech.. jakoś tak prawie naturalnie... sympatyczne :-D

bebop
11-02-2006, 23:37
Heh, widzę że mimo obrażenia się, nadal podczytuje CB ;-) - pozdrawiamy :mrgreen:

pudło. chyba nie czyta. podesłałem mu linka z ";-)"


Ale fakt, że co bije z tych zdjęć (na pbase) to ilość "fun" jaki wszyscy mieli z tej zabawy. O perfekcji technicznej nawet nie wspomnę...

i o to chodzi w robieniu zdjęć, tak mi się wydaje...


Takie pytanie: ten krab był malowany, czy on te kolory ma tak sam z siebie?

krab był taki z natury.


Co się z nim stało po sesji?

trafił do wody ;-) żyje.


Fajne, te fotki... tak jak ogólnie jego zdjęcia (i ogólnie tzw. "glamour") to kompletnie nie moje klimaty, tak te wywołują uśmiech.. jakoś tak prawie naturalnie... sympatyczne :-D

zabawa była przednia, to fakt.

Rootsman
12-02-2006, 01:52
On Feb 11, 2006, at 10:13 AM, Serg Shushyn wrote:
masz , to dla tego niedowiarka z canon forum, co taki ciekawy jest ile tu jest postprocesu, zarzuce ten plik potem do ogolnej galerii "Crab", teraz niestety nie moge, ob pbase server jest na przerwie technicznej.


zarzucam plik na chwilę do siebie - jak Serg wrzuci to na swoje pbase to usunę i przelinkuję do niego. zwróćcie uwagę - w jpgu są małe przepały na skórze - czego już w RAWie nie ma. kolory są naprawdę oryginalne - widziałem to na własne oczy, robiliśmy instanty od razu bez żadnego postprocessingu. oczywiście do finalnej wersji do portfolio pewnie trochę pracy by było (nieco wygładzić skórę etc.), ale Serg to jedna z niewielu osób tak dzieląca się wiedzą i ujawniająca szczegóły swojego warsztatu. szkoda, że tacy wartościowi ludzie (dla chcących uczyć się) znikają z tego forum... widocznie taka kolej rzeczy.

hehe Nie jestem niedowiarkiem. Właśnie obstawiałem że efekt to głównie stylizacja i dobrze ustawione, dobrane światło. Świetny przykład jak naprawdę robi się świetne zdjęcia w prosty sposób (dysponując tylko dwoma lampami), ale do tego trzeba mieć talent i wyczucie. Chwała za to Sergiuszowi że zdradza elementy swojego warsztatu, a tobie Bebop zazdroszcze że tam byłeś :-)

kwiatas
12-02-2006, 21:23
Mam pytanie jesli mozna: Jesli to nie jest tajemnica jakiego obiektywu uzywal SS do 20D??

bebop
12-02-2006, 21:34
a co to Serg gryzie? mail jest na stronie można pytać. używa w 90% zdjęć jeżeli nie więcej klasycznego 50mm MkI.

KuchateK
12-02-2006, 22:12
Pozazdroscic...
Chylic czola przed mistrzem. Szkoda ze juz tu nie pisuje...

b'Art
13-02-2006, 00:14
Pozazdroscic...
Chylic czola przed mistrzem. Szkoda ze juz tu nie pisuje...

A tak OT to o co sie Mr Sergiusz obraził? Pytam serio i bez drwin.

bebop
13-02-2006, 00:20
poszukaj w archiwum

bebop
13-02-2006, 01:01
z krabem na okładce - zaplecze.com nr 10.

KuchateK
13-02-2006, 05:01
poszukaj w archiwum
Po tej cenzurze jaka sie dokonala moze byc ciezko...

b'Art
13-02-2006, 13:59
Po tej cenzurze jaka sie dokonala moze byc ciezko...

->PM<-

iczek
13-02-2006, 14:34
gratuluje Sergiuszowi i zazdorszcze Ci, ze miales okazje popracowac z zawodowcem... :)

bebop
13-02-2006, 14:43
nawet Piotr nie wiesz jak dużo można wchłonąć wiedzy lub rozwiać wątpliwości co do rzeczy, które wiedziałeś a nie byłeś pewien... tylko 4h a myślenia na długo... ważne że niedługo własne sesje w studiu Sergiusza...

bonk
13-02-2006, 16:32
kurcze bebop wydawalo mi sie ze jestes taki rozsadny i wywazony facet, cos jak vitez tylko z wieksza klasa.
twoje komentarze zawsze byly rzeczowe i prawie w zaden sposob nie przejaskrawione.
a tu nagle taka publiczna masturbacja sergem.

rozumiem ze spotkanie z normalnym fotografem moze byc dla ciebie prawie jak dotkiencie nieba.
cos tam sobie pstrykasz, probojesz na rozne sposoby. raz ci wyjdzie raz nie wyjdzie. no generalnie amatorka.
a tu nagle pojawia sie gosc, ktory nie proboje, tylko wie co robi, nie strzela seriami z roznymi ustawieniami (zeby przynajmniej jedno bylo w punkt) tylko podchodzi, robi cyk i zdjecie takie jakie chcial.

sam majac nascie lat przezywalem podobne fascynacje, ale to chyba normalne w takim wieku. czlowiek malo widzial, poznawal dopiero swiat, wszystko zachwycalo.

czytanie twoich ostatnich postow jest dla mnie tak samo zenujace jak ogladnie programu typu idol. i jedno i drugie na podobnym poziomie.

ps. w stopce zrob litery 2x wieksze w kolorze czerwonym a Serg Shushyn powinien blyskac. wtedy napewno kazdy to zauwazy.

a tak na serio to mysle ze nie powinienes sie krepowac i zrobic podpis typu: znam Serga Shushyna. czy jakos tak .

pozdro

Arkan
13-02-2006, 17:28
kurcze bebop wydawalo mi sie ze jestes taki rozsadny i wywazony facet, cos jak vitez tylko z wieksza klasa.
twoje komentarze zawsze byly rzeczowe i prawie w zaden sposob nie przejaskrawione.
a tu nagle taka publiczna masturbacja sergem.
.......
bonk, daj sobie chłopie na wstrzymanie. Ja rozumiem, ze dzisiaj 13-sty, ale to nie jest powód żeby obrażać ludzi. Jeśli Marcin jest cały happy, to super sprawa i nie pozostaje nic innego jak czekać na artystyczne skutki pracy pod okiem SS.

bebop
13-02-2006, 17:59
kurcze bebop wydawalo mi sie ze jestes taki rozsadny i wywazony facet, cos jak vitez tylko z wieksza klasa.

Bonk lecisz trochę po bandzie, ale generalnie taki jest poziom tego forum w mojej ocenie.


twoje komentarze zawsze byly rzeczowe i prawie w zaden sposob nie przejaskrawione.

były zawsze przejaskrawione, po prostu coś Cię dzisiaj zakuło ;-) chciałbyś może idolem zostać? talent trzeba mieć. masz?


a tu nagle taka publiczna masturbacja sergem.

dla mnie zagadką i fenomenem, że koleś robi zawodowe zdjęcia biorąc pierwszy raz w życiu lustrzankę dwa lata temu do ręki... być może robisz lepsze zdjęcia, ale zdecydowanie brak Ci odwagi, żeby pokazać swój warsztat i backstage tego co robisz. jak to zrobisz, to będziemy mogli pogadać. bo na razie to takie *******enie...

Bonk - żebyśmy mieli jasność - ja zawsze chętnie się czegoś nauczę, pytanie czy Ty jesteś chętny do tego żeby swoją wiedzę przekazywać, dzielić się nią. to jest ta różnica. normalny koleś bez zadufania w sobie. nie ma nosa k***a wyżej czubka głowy.


rozumiem ze spotkanie z normalnym fotografem moze byc dla ciebie prawie jak dotkiencie nieba.

pudło Bonk, fotografów robiących okładki do miesięczników i modę to ja paru znam i w hierarchii zarabianych pieniędzy to Serg jest daleko. natomiast istotne jest to, że można się od niego uczyć i nie masz wrażenia, że przyszedłeś na wykład. normalna gadka z normalnym kolesiem.


cos tam sobie pstrykasz, probojesz na rozne sposoby. raz ci wyjdzie raz nie wyjdzie. no generalnie amatorka.
a tu nagle pojawia sie gosc, ktory nie proboje, tylko wie co robi, nie strzela seriami z roznymi ustawieniami (zeby przynajmniej jedno bylo w punkt) tylko podchodzi, robi cyk i zdjecie takie jakie chcial.

Bonk, historia mojego fotografowania, która jest Ci zresztą znana jest banalnie prosta: zacząłem fotografować, bo Panowie Fotografowie mający robić dobre zdjęcia na okładkę odwalali kichę. Panowie ze ZFP. z dyplomami etc. tacy sami pro jak nasi forumowi. paradoksalnie więcej ciekawych i dobrych zdjęć pokazują ludzie nie lansujący się tutaj na profesjonalistów - ciekawa prawidłowość, trochę zastanawiająca.


czytanie twoich ostatnich postow jest dla mnie tak samo zenujace jak ogladnie programu typu idol. i jedno i drugie na podobnym poziomie.

:lol: Bonk rozbrajasz mnie. możesz przecież mnie dodać do 'ignorowanych'


ps. w stopce zrob litery 2x wieksze w kolorze czerwonym a Serg Shushyn powinien blyskac. wtedy napewno kazdy to zauwazy.

a tak na serio to mysle ze nie powinienes sie krepowac i zrobic podpis typu: znam Serga Shushyna. czy jakos tak.

Bonk z pierwszym masz rację - zmieniłem to. z drugim też, pomysł mi się podoba, liczę w przyszłości na podobną kreatywność. no i może czegoś mnie nauczysz z fotografii? pytam na poważnie.

niezmiennie pozdrawiam

Marcin

Przemoc
13-02-2006, 18:47
Bonk lecisz trochę po bandzie, ale generalnie taki jest poziom tego forum w mojej ocenie.


Bez przesady, nie jest znowu tak tragicznie. Stawiając wszystkim wspólny mianownik robisz jednak duże uproszczenie.
Dajcie sobie oboje spokój bo się znowu ktoś obrazi, a w obu przypadkch bedzie to ze stratą dla CB.

pozdrawiam

bebop
13-02-2006, 19:17
Bez przesady, nie jest znowu tak tragicznie. Stawiając wszystkim wspólny mianownik robisz jednak duże uproszczenie.

analiza kto co powiedział nie ma nic wspólnego z fotografią.


Dajcie sobie oboje spokój bo się znowu ktoś obrazi,

Przemoc, ja do Bonk'a nic nie mam. Nie odniosłem wcześniej wrażenia żeby był takim burakiem jakim zaprezentował się w poście tutaj.


a w obu przypadkch bedzie to ze stratą dla CB.

na szczęście w żadnym z tych przypadkow nie będzie to strata dla CB.

zabol
13-02-2006, 20:52
www.zaplecze.com

Tomasz1972
13-02-2006, 20:55
www.zaplecze.com
Strona w budowie

bebop
13-02-2006, 21:05
napisałbym że wiem dlaczego i kiedy ją wznowią. ale narazie mam to w dupie.

Tomasz1972
13-02-2006, 21:07
napisałbym że wiem dlaczego i kiedy ją wznowią. ale narazie mam to w dupie.

Widzę że pełnia księżyca Ci nie służy :-)

KuchateK
13-02-2006, 21:11
Poniedzialek wkoncu...

Tomasz1972
13-02-2006, 21:12
Poniedzialek wkoncu...

Poiniedziałek , pełnia i trzynasty :-)

Przemoc
13-02-2006, 21:15
No, i wątek się ślicznie rozwija :cry: , to jeden z tych które wpływają na zwiększenie poziomu CB. Dajcie spokój i wyłączcie go.

nastier
13-02-2006, 21:22
napisałbym że wiem dlaczego i kiedy ją wznowią. ale narazie mam to w dupie.

bebop - warto sie obrazac? wkurzyl Cie jeden, na wszystkich bedziesz sie odgrywal?

asterix
13-02-2006, 22:04
bepop ma skomplikowana osobowosc poprostu :)

bebop
13-02-2006, 22:25
ludzie - co mam napisać, znowu o Shushynie? że jest zmiana zdjęcia Shushyna na okładce? bo jest. bo nie to poszło co powinno.

Przemoc - zawsze chętnie poczytam, co robisz dla PODNIESIENIA POZIOMU FORUM ZWANEGO CB. jak Cię boli moja ocena forumowiczów (mocno uśredniona jak zauważyłeś) to podnoś poziom. pisz rzeczy wartościowe, na temat fotografii, pokazuj ładne zdjęcia, podawaj linki do galerii dobrych fotografów, nie pitol o dupie Maryny, że galeria we flashu i do **** ogólnie sprawa, bo wiadomo - Maryna to córka młynarza i wszyscy o tej dupie pitolą ;-)

to że chętnie czytam posty może z 10 osób z tego forum nie zmienia że pozostałych xxx nie wnosi nic poza fermentem, pieniactwem i pozowaniem na fotografa. gdzie chęć nauki? gdzie wymiana wiedzy, doświadczenia? może foto-strefa.pl jakoś odciąży CB z fotografów...

także Przemoc - nie podoba się wątek, zdjęcia etc. to zapraszam na zjazd do innego, nie zapraszałem Cię na marudzenie. masz coś istotnego do powiedzenia to wal, jestem otwarty i bez uprzedzeń. nie podoba się - nie czytaj, nie pisz. niezmiennie rób co robiłeś. bo to trzyma poziom CB, oj jak bardzo.

b'Art - pytałeś dlaczego nie ma Sergiusza tutaj. bo nie warto się angażować osobiście dla ludzi, którzy mają to w dupie. historia ring light'u i ogłoszenia w sprawie szukania lokalu na studio pokazuje nieco to forum. a to, że obraz się może niektórym nie podobać, trudno, własne wady niesiemy schowane głęboko w kieszeni. ludzie uczą się na błędach.


Jeśli Marcin jest cały happy, to super sprawa i nie pozostaje nic innego jak czekać na artystyczne skutki pracy pod okiem SS.

Robert, zadam proste pytanie, nie musisz odpowiadać: czy sądzisz że miało by sens pokazywanie zdjęć studyjnych na tym forum? skoro w wykładzie o akcie i "rysowaniu światłem" autor biedzi się z określeniem gdzie były rozstawione lampy, bredząc coś o świetle z tyłu na ostatnim zdjęciu w wykładzie, skoro ono wyraźnie pada nieco z boku (może było za modelką ale z boku a nie z tyłu - modelka jest do nas przodem - z tyłu to by zrobiło poświatę rysującą kontur modelki).

nastier od Shushyna można nauczyć się wiele - nie trzeba go spotkać, wystarczy oglądać uważnie jego zdjęcia i opisy + zdjęcia backstagów, które regularnie publikuje. napewno by wszyscy skorzystali więcej gdyby tu pisał. ale wtedy paru fachurów od fotografii studyjnej nie było by fachurami, nieprawdaż?

a ja temat Shushyna na tym forum (z mojej strony) zamykam. macie przecież lepszych fachowców od oświetlenia studyjnego. ja niestety nie. i tyle. ja na jakiś czas pass, idę zdjęcia robić zamiast ********* kocopały.

asterix
13-02-2006, 22:34
a ja ide cos poczytac sensownego zamiast czytac te " ********* kocopały "
Tylko czy ty aby bepop przemyslales to co piszesz ? bo poniekad obraziles ogolnie forum.
Ino juz przywyklem do tego, ze ciezko u ciebie z luzem

nastier
13-02-2006, 22:39
bebop - ja chetnie z tej nauki skorzystam. zdjecia Sergiusza widze po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni ;) dzieki za linka :)

ide pouczyc sie do matury zamiast czytac te " ********* kocopały " ;)

Arkan
13-02-2006, 22:40
Robert, zadam proste pytanie, nie musisz odpowiadać:.....
Marcin, życie nauczyło mnie, że rzeczy najlepiej się sprawują, jeśli są używane zgodnie z ich przeznaczeniem. CB jest tylko jedną z tych rzeczy. Poznałem ostatnio bardzo uzdolnioną Panią Fotograf. Na moje pytanie jakiego obiektywu używa do zdjęć kwiatów powiedziała mi, ze takie czarnego "co się kręci pierścieniem" :lol: Robi świetne zdjęcia. Nie jest członkiem CB. Żyje w słodkiej nieświadomości ilu rzeczy nie wie i jak bardzo potrzebuje sprzętu. Jak się na nią wkurzę, to ją tu zaproszę. Na razie niech robi coraz lepsze zdjęcia tym swoim czarnym obiektywem :D

P.S.
Robi na Velvii

al9
13-02-2006, 22:48
bebop!
oprócz tych, którzy od czasu do czasu cos skrobną - jest kupa ludzi, która czyta i stara się nauczyć! Więc dzięki za link a dyskusja - wielce pouczająca!!!
Rób swoje.
Pozdrawiam
artur
al

gietrzy
13-02-2006, 22:50
Skoro już jest off top:
to jest przykład dokładnie ilustrujący dlaczego to forum suks.
Temat seria krab, Serga.
IMO Bonk się wyłamał, zrobił OT, zamiast pisać na PW do Bebopa.
Moderator to puścił :evil: i teraz jest jazda.
Prawie każdy wątek tu jest offtop, jak się nie czyta regularnie tego forum (nowe posty) to później jest tragedia przy znalezieniu informacji.
Bebop, według mnie przesadziłeś tylko ze stopką. Nie mogłem czytać twoich postów, przeszkadzała mi taka duża czcionka.

Hazan jesteś online:
zapis do regulaminu: jak zbaczasz z tematu to pisz na PW.
sprzęt-stopki przenieść do profilu, w stopce zablokować wielkość liter na max taką jak u muflona czy Vitez'a.

Tomasz Golinski
13-02-2006, 22:52
Moderator to puścił :evil: i teraz jest jazda.
Prawie każdy wątek tu jest offtop [...]
Niestety, kasowanie wątków/postów kończy się jeszcze gorzej...

nastier
13-02-2006, 22:55
bebop poszedl robic zdjecia. lepiej zrobic to samo niz sie debilnie klocic.
naprawde coraz czesciej robi sie nieciekawie...

muflon
13-02-2006, 22:55
Niestety, kasowanie wątków/postów kończy się jeszcze gorzej...
Poza tym - soft moderacja. My się tylko stosujemy do tego, co m.in. jest wynikiem ostrej krytyki pracy moderatorów autorstwa jednego z kolegów, który sobie poszedł w p**du (http://www.foto-strefa.pl/)

hazan
13-02-2006, 22:57
to że chętnie czytam posty może z 10 osób z tego forum nie zmienia że pozostałych xxx nie wnosi nic poza fermentem, pieniactwem i pozowaniem na fotografa. gdzie chęć nauki? gdzie wymiana wiedzy, doświadczenia? może foto-strefa.pl jakoś odciąży CB z fotografów...

Ciekawe kto robi ten fermentem - moze własnie takie posty jak twój ?


także Przemoc - nie podoba się wątek, zdjęcia etc. to zapraszam na zjazd do innego, nie zapraszałem Cię na marudzenie. masz coś istotnego do powiedzenia to wal, jestem otwarty i bez uprzedzeń. nie podoba się - nie czytaj, nie pisz. niezmiennie rób co robiłeś. bo to trzyma poziom CB, oj jak bardzo.

...


b'Art - pytałeś dlaczego nie ma Sergiusza tutaj. bo nie warto się angażować osobiście dla ludzi, którzy mają to w dupie.
....

Robert, zadam proste pytanie, nie musisz odpowiadać: czy sądzisz że miało by sens pokazywanie zdjęć studyjnych na tym forum? skoro w wykładzie o akcie i "rysowaniu światłem" autor biedzi się z określeniem gdzie były rozstawione lampy, bredząc coś o świetle z tyłu na ostatnim zdjęciu w wykładzie, skoro ono wyraźnie pada nieco z boku
.....

a ja temat Shushyna na tym forum (z mojej strony) zamykam. macie przecież lepszych fachowców od oświetlenia studyjnego. ja niestety nie. i tyle. ja na jakiś czas pass, idę zdjęcia robić zamiast ********* kocopały.

Posłuchaj mnie drogi "kolego sławnego fotografa" mam już dość czytania twoich wysoko poziomowych postów w tym stylu - rozumiem iż twoja kultura osobista każe ci za każdym razem pokazywać swoją wyższość jeśli chodzi o wiedzę fotograficzną i "naszą forumową" nijakość lub mało fachowość.

Niestety ja ponad wszystko cenie u ludzi ich osobowość a nie talent do robienia zdjęć. W twoich cechach charakteru nie dostrzegam tego co cenie najbardziej czyli : skromności, chęci pomocy innym, wrażliwości, chęci tworzenia czegoś więcej niż "super" dobrego zdjęcia.

Cokolwiek napiszesz o tym forum - jest twoją opinią - jednak wypowiadanie jej wielokrotnie w tonie jaki to robisz jest dla mnie i dla wielu osób obraźliwe - rozumiem że jako osoba pojętna przyjmiesz moją prośbę i zaprzestaniesz podobnych opisów i wypowiedzi.

kami74
13-02-2006, 23:01
One more time please: http://canon-board.info/showthread.php?t=8545

Cichy
13-02-2006, 23:02
Oż, na moherowe majtki! Zdjęcia naprawdę klasa, pomysł i wykonanie rewelacja, jestem pod ogromnym wrażeniem. Zupełnym przeciwieństwem w/w cech są wszystkie posty, jakie zostały popełnione później...

:|

hazan
13-02-2006, 23:04
One more time please: http://canon-board.info/showthread.php?t=8545


Ja jestem spokojny - ale nie będe dłużej siedział cicho za każdym razem jak ktoś pisze podobne teksty na temat forum i jego użytkowników.

bebop
13-02-2006, 23:10
a ja ide cos poczytac sensownego zamiast czytac te " ********* kocopały "
Tylko czy ty aby bepop przemyslales to co piszesz ? bo poniekad obraziles ogolnie forum.
Ino juz przywyklem do tego, ze ciezko u ciebie z luzem

drogi obelixie. jeżeli zwrócisz się do kogoś niedbale, trudno oczekiwać, że potraktuje Cię poważnie. jeżeli nie rozumiesz lub nie jesteś w stanie ogarnąć pięciu liter b-e-b-o-p to pisz 'Marcinie'.

co do luzu to nie dawaj mi proszę lekcji na ten temat. czytając mojego posta o forum zgrzewasz się, bo odnosisz to do siebie czy tak 'poczuwasz się społecznie'? pierwszy przypadek to jakiś egocentryzm chyba, jesteś tak aktywny i niosący poziom, że kompletnie Ciebie tutaj nie kojarzę. może poza tym zlotem w Pradze. ale jakie zdjęcia robisz, co ciekawego piszesz nic, czarna dziura.

asterix - obraziłem forum? obraziłem społeczność forum? czym? wytykając błędy? wady? już napisałem: nie warto się angażować... i tyle. resztę przeczytaj ze zrozumieniem. jak masz z tym problem to pisz na priv. a jeżeli czujesz się szczególnie obrażony to wyłuszcz temat. jestem dorosły, jeżeli uznam że masz rację i możesz się czuć obrażony, a ja jestem temu winny - czapka mi z głowy nie spadnie nawet jak Cię publicznie przeproszę. możesz mnie trzymać za słowo. zresztą - zgłoś problem moderatorom. bebop może zaliczyć żółtą lub czerwoną kartkę. bo obraża [baczność] forum [/spocznij]. nasikał na flagę i nie poszedł głosować. :mrgreen:

czytam od paru tygodni to forum i coraz mniej rozumiem. te ciągłe pitolenie że galeria we flashu albo że estetycznie komuś wykonanie strony nie leży - przy czym o zdjęciach zero. zobaczcie jak małą oglądalność mają [inne galerie]. czytamy tutaj tylko o obiektywach, nowych aparatach i tego typu pierdołach. dlatego pass asterixie, oddaję Ci pałeczkę. działaj dla dobra ogółu i pamiętaj - wszystko w Twoich rękach. czuj powinność. ;)

muflon
13-02-2006, 23:15
obraziłem forum? obraziłem społeczność forum? czym? wytykając błędy? wady?
Pogarda i lekceważenie (dla CB) - to dwa słowa, które mi przychodzą na myśl po lekturze Twoich postów z ostatnich kilkunastu dni. Twórczego poprawiania (w sensie takim jak np. ostatnia działalność Kubamana) - nie zauważyłem. I mam jakieś dziwne wrażenie, że to nie przypadek...

bebop
13-02-2006, 23:17
Ja jestem spokojny - ale nie będe dłużej siedział cicho za każdym razem jak ktoś pisze podobne teksty na temat forum i jego użytkowników.

Hazanie, atmosfera forum jest m.in. kwestią Twojej pasywności i postawy jako "właściciela" forum. nie można tworzyć wspólnoty w ramach czegoś co nie jest dobrem publicznym. kropka. postaram się nie wracać z równie bolącymi problemami.

a co do ostatniego postu: pudło. może dlatego że nie spotkaliśmy się na plenerze. pozdrawiam życząc lepszych wątków. ryba zawsze psuje się od głowy nie od ogona.

Arkan
13-02-2006, 23:18
Czy ktoś może wyj...bać wszystkie posty od bonka począwszy a na tym poście skończywszy? Przecież to obciach, i od samego czytania się robi słabo.

Marcin, weź wywal ze stopki teksty indywidualne. Rozumiem, że jest Ci przykro z powodu tego co bonk napisał, ale nic tym nie udowodnisz i nie zmienisz. Sprawa SS nie należy do chwalebnych kart tego forum i nie powinna być rozgrzebywana. Dalsza dyskusja OT spowoduje tylko flejma, warny i konieczność zbawiania nas przez możnych tego miejsca. Po co dawać znów komuś taką satysfakcję? Oderwij się od kompa, walnij lufe i podpatruj jak najwięcej podczas sesji - jak się spotkamy w zoo to będzie kogo wypytać (a lampki stoją i czekają :lol: )

asterix
13-02-2006, 23:20
Drogi Marcinie.. przepraszam, ze mnie nie kojarzysz :) ja kurcze tak mocno zabiegalem bys mnie rozpoznawal.. no trudno.. walentynek nie bedzie ;)

Venio
13-02-2006, 23:21
przeczytałem te wszystkie posty i powiem jedno: ja pie*dole - jestescie posrani!!

Tomasz1972
13-02-2006, 23:21
Zastanawiam się dlaczego moderatorzy ciągną ten bezsensowny wątek zamiast połowę postów wykasować ? przecież bez sensu jest ciągnąć coś co nie jest związane z tematem wątku . Zresztą to jest w regulaminie http://www.canon-board.info/announcement.php?f=27&a=3

gietrzy
13-02-2006, 23:24
Czy ktoś może wyj...bać wszystkie posty od bonka począwszy a na tym poście skończywszy? Przecież to obciach, i od samego czytania się robi słabo.

Yyym, nie będziesz wysłuchany. Mam teorię spiskową o powstaniu na tym forum TWA* ale zamilczę.

* - towarzystwo wzajemnej adoracji.

bebop
13-02-2006, 23:24
pozwoliłem sobie zostawić wyłącznie swój pierwszy post. pozdrawiam forum życząc... no właśnie - spełnienia marzeń.

hazan
13-02-2006, 23:25
Forum i jego kształt jest też po cześci moją zasługą i ja uważam stworzenie tego forum i jego rozwój jako sukces a nie porażkę. Jeśli moja postawa jest przyczyną twoich wypowiedzi - to wiesz co zaczne być bardziej aktywny tak jak sobie tego życzyłeś.

Temat zamknięty.