PDA

Zobacz pełną wersję : Cena 70-210 Canona



sal
05-09-2004, 00:38
Witam.
Czy możecie mi powiedzieć ile jest teraz pi razy oko wart używany/nowy Canon 70-210 3,5-4,5?
Niestety w Polsce na Allegro posucha, w Stodole też niezbyt, więc zacząłem się rozglądać po Ebayu w DE.
Tam ceny w granicach 140-190E, a nie wiem jak to wychodzi w porównaniu do ewentualnych cen za to szkło w PL (z Ebaya trzeba jeszcze doliczyć 15-20E kosztów przesyłki)

BTW: Przy okazji witam wszystkich :)

Arkan
05-09-2004, 01:39
900 - 1000 PLN w stanie b.dobrym

Arkan

Vitez
05-09-2004, 03:28
Witam.
Czy możecie mi powiedzieć ile jest teraz pi razy oko wart używany/nowy Canon 70-210 3,5-4,5?
BTW: Przy okazji witam wszystkich :)

Hehe :D , hej :mrgreen:
Swojego kupilem opcja 'kup teraz' w stanie bdb (i nadal w takim jest - od poczatku filtr na nim i regularnie czyszczony) w styczniu za 750zl...
Teraz jego wartosc podskoczyla, bo to jedyny tak dobrej jakosci zoom w takim zakresie cenowym i ogniskowych.
Jak bede sprzedawal to podejrzewam ze dam 700zl wywolawcza cene i bez opcji Kup teraz :twisted: .
Tylko jeszcze nie wiem kiedy (w pazdzierniku moze).

sal
05-09-2004, 21:08
Jak bede sprzedawal to podejrzewam ze dam 700zl wywolawcza cene i bez opcji Kup teraz :twisted: .
Tylko jeszcze nie wiem kiedy (w pazdzierniku moze). Tia. I wszyscy zaczną się bić o to szkło :> No nic. Lista rzeczy do zakupu jest dłuuuuuga :( Tak to jest przy zmianie systemu. No i średnio raz w tygodniu mi się przesuwają priorytety...

muflon
05-09-2004, 23:03
BTW: Przy okazji witam wszystkich :)
O, witam Waszą Bofhowatość :mrgreen:

Vitez
06-09-2004, 01:25
No i średnio raz w tygodniu mi się przesuwają priorytety...

Zacznij robic zdjecia. Jak najwiecej zdjec, jak najczesciej w sytuacjach w ktorych bedziesz czesto robil zdjecia. I na podstawie doswiadczenia i marudzenia "o tu mi czegos zabraklo" szybko ustalisz co ci najbardziej doskwiera, czego najbardziej brakuje i co pierwsze kupic... zamiast na zasadzie "jeszcze to sie przyda, jeszcze to i to" .

Ja bym ci radzil predzej lampe 420EX (do zdjec kotow, przeciw odblaskom i czerwonym oczom, do blysku odbitego itp) niz teleobiektyw...

sal
06-09-2004, 09:14
Ja bym ci radzil predzej lampe 420EX (do zdjec kotow, przeciw odblaskom i czerwonym oczom, do blysku odbitego itp) niz teleobiektyw... No ja właśnie robię listę na podstawie zdjęć :) Na razie próbuję dojść jak robić zdjęcia kotom w różnych warunkach zastanych aby nie przepalać i już jest prawie dobrze :) Pierwszy na liście jest nowy statyw, druga na liście jest 50-ka, razem z 420-ką właśnie... Tele, to gdzieś tam jest w drugiej 10-ce ;)

Vitez
06-09-2004, 22:56
Na razie próbuję dojść jak robić zdjęcia kotom w różnych warunkach zastanych aby nie przepalać i już jest prawie dobrze :) Pierwszy na liście jest nowy statyw,

Statyw i koty? :shock: . Nigdy nie uzywalem takiej kombinacji :roll: .

sal
07-09-2004, 06:45
Statyw i koty? :shock: . Nigdy nie uzywalem takiej kombinacji :roll: . Hehe. Nie. Statyw akurat nie do kotów :) Do kotów lampa i 50-ka :)