PDA

Zobacz pełną wersję : [C-F-K] Plener zimowy 2013 - TATRY



najeli
15-10-2012, 14:35
Organizujemy plener w Tatrach (http://canon-foto-klub.pl/meetings/show/63)

Termin: styczeń 2013
Aktualnie wygląda na to, że będziemy tam od 5 do 13 stycznia dla bardziej chętnych z częścią weekendową 11-13 stycznia dla mniej chętnych :)

Mamy nadzieję na piękne zdjęcia ośnieżonych Tatr.
Nasi forumowi koledzy na miejscu obiecali pomoc w organizacji i przewodnictwo po najlepszych miejscach na fotografowanie.
Oczywiście zapraszamy osoby o różnym poziomie kondycyjnym :)

Zapraszamy do dyskusji :)

Kolekcjoner
15-10-2012, 14:39
Nasi forumowi koledzy na miejscu obiecali pomoc w organizacji

My o tym nic nie wiemy ;) :mrgreen:.

najeli
15-10-2012, 15:02
My o tym nic nie wiemy ;) :mrgreen:.
Nie musicie, wystarczy, że ja to wiem :D

szambonur
15-10-2012, 15:06
[URL="http://canon-foto-klub.pl/meetings/show/63"]...
Nasi forumowi koledzy na miejscu obiecali pomoc...


Masz na myśli pomoc przy wnoszeniu ciężkich plecaków...? ;)

amroz
15-10-2012, 15:12
Ale jak pogodzić osoby o różnym poziomie kondycyjnym na takim plenerze:) Jakie partie Tatr bierzecie pod uwagę? Gdzieś wyżej czy raczej niższe górki i dolinki?

szambonur
15-10-2012, 15:19
Ale jak pogodzić osoby o różnym poziomie kondycyjnym na takim plenerze:) Jakie partie Tatr bierzecie pod uwagę? Gdzieś wyżej czy raczej niższe górki i dolinki?

Najważniejsza sprawa to bezpieczeństwo, szczegółowego planu jeszcze nie ma, ale na pewno będzie mocny nacisk na zdjęcia wieczorno - nocno- poranne...:) Np. zachód słońca z okolic Kasprowego Wierchu z zejściem już nocnym wzdłuż nartostrady. Focenie nieba z Rusinowej Polany. Wschód słońca z Grzesia lub Rakonia. Ja osobiście będę proponował miejsca nie obarczone żadnym ryzykiem technicznym czy lawinowym. Prawdopodobnie znajdą się osoby żądne większej adrenaliny, ale to już będziemy omawiać indywidualnie...

amroz
15-10-2012, 15:25
no fajnie, fajnie. Wieczorno-nocno-ranne focenie jak najbardziej:)

szambonur
15-10-2012, 15:27
Postaramy się spróbować dogodzić wszystkim, dobre zdjęcie Tatr można zrobić przez szybę, nie wychodząc nawet z auta z takich miejsc jak Głodówka z Gliczarowa z Łapszanki..., jest tego sporo więc nie ograniczałbym się tylko to obszaru Tatr...

amroz
15-10-2012, 15:34
noclegi po schroniskach czy w samym Zakopanym? Ile osób maksymalnie przewidujecie? Latem, wiosną i jesienią mam Taterki schodzone, gorzej z zimowym okresem więc jestem bardzo zaciekawiony tym postem.

szambonur
15-10-2012, 15:48
noclegi po schroniskach czy w samym Zakopanym? Ile osób maksymalnie przewidujecie? Latem, wiosną i jesienią mam Taterki schodzone, gorzej z zimowym okresem więc jestem bardzo zaciekawiony tym postem.

Noclegi w Zakopanem lub najbliższych okolicach. W późniejszym terminie podamy więcej szczegółów...

najeli
15-10-2012, 15:53
A pogodzić osoby o różnym poziomie kondycyjnym można tak, że robi im się różne trasy.

Jak byliśmy tam w zeszłym roku we wrześniu to byli tacy, którzy wychodzili o 2 w nocy na wschód słońca na Kasprowy i tacy, dla których przejscie Kościeliskiej było nie lada wyzwaniem :D

Kolekcjoner
15-10-2012, 17:13
Jak byliśmy tam w zeszłym roku we wrześniu to byli tacy, którzy wychodzili o 2 w nocy na wschód słońca na Kasprowy i tacy, dla których przejscie Kościeliskiej było nie lada wyzwaniem :D

Szczególnie po nocnych sesjach ;) - nie tylko zdjęciowych :lol:.

Da się wszystko pogodzić. Ja sobie spróbuję tak rozplanować czas żeby móc poświęcić cały ten tydzień na udział i wsparcie plenerowiczów.
Paweł ma kilka naprawdę niesamowitych pomysłów na miejscówki do zdjęć.
Jeśli są chętni to możemy też zrobić sesję zdjęciową sportową - narty, deska.

najeli
15-10-2012, 18:50
Szczególnie po nocnych sesjach ;) - nie tylko zdjęciowych :lol:.
Integracja jest niezbędnym elementem pleneru i tu nie ma się z czego śmiać :D

Już parę osób chętnych na wersję tygodniową jest, aż się nie mogę doczekać :)

szambonur
16-10-2012, 10:44
11 i 12 stycznia w Zakopanem odbywa się puchar świata w skokach narciarskich, próbował ktoś załatwiać kiedyś akredytacje na takie imprezy?

Saapcio
16-10-2012, 11:04
Jeśli są chętni to możemy też zrobić sesję zdjęciową sportową - narty, deska.
Bardzo chętnie. Parokrotnie się przymierzałem i...
Problem zwykle stanowiło domówienie modela.

najeli
16-10-2012, 11:10
A próbował ktoś załatwiac noclegi w trakcie takich imprez?...
Panowie, tam nie będzie jakiegoś pogromu organizacyjnego?

Co do akredytacji: mamy wydawnictwo, prasówki, można się dowiedzieć....

szambonur
16-10-2012, 11:15
A próbował ktoś załatwiac noclegi w trakcie takich imprez?...
Panowie, tam nie będzie jakiegoś pogromu organizacyjnego?

Co do akredytacji: mamy wydawnictwo, prasówki, można się dowiedzieć....

Co do noclegów to ja osobiście się martwiłem, ale Marcin mnie uspokoił... :)

Kolekcjoner
16-10-2012, 11:29
Problem zwykle stanowiło domówienie modela.

Nie sądzę żeby był z tym jakikolwiek problem.


A próbował ktoś załatwiac noclegi w trakcie takich imprez?...
Panowie, tam nie będzie jakiegoś pogromu organizacyjnego?

Co do akredytacji: mamy wydawnictwo, prasówki, można się dowiedzieć....

Na ostatnim pucharze była taka bida z nędzą jeśli chodzi o frekwencję że się sami prosili ;). To już nie czasy Małysza.

Bart
16-10-2012, 11:31
Jeśli są chętni to możemy też zrobić sesję zdjęciową sportową - narty, deska.

Bardzo chętnie. Parokrotnie się przymierzałem i...
Problem zwykle stanowiło domówienie modela.
Myślę że teraz, skoro Kolekcjoner jest z "spod Tatr", to nie będzie z tym problemu. Na pewno ma wielu znajomych uprawiających ww. sporty. Jeśli jednak przypadkiem problem by był, to postaram się pomóc, tylko proszę później o PW z podaniem dokładnego terminu - i rozpuszczę wici na "swoich" forach górskich, może jakiś model będzie zainteresowany. ;) Pozdrawiam.

najeli
16-10-2012, 11:56
Teraz w Poznaniu udało nam się pobłyskać rolkarzy (włącznie z takimi zajmującymi czołowe miejsca w zawodach -- dzięki raz jeszcze, micles, choć tego nie przeczytasz ;-)), wyszło całkiem nieźle.
Narciarzy też damy radę :)

W ogóle prosiłabym osoby chętne na ten plener o dopisywanie się u nas lub tutaj, musimy ogarnąć skalę zjawiska :)


LISTA
Proszę dopisać czy przyjechalibyście na tydzień czy weekend (11-13).

1. najeli (tydzień)
2. tasia (?)
3. Saapcio (?)
4. micles (tydzień)
5.

Zbyszko666
16-10-2012, 12:17
LISTA
Proszę dopisać czy przyjechalibyście na tydzień czy weekend (11-13).

1. najeli (tydzień)
2. tasia (?)
3. Saapcio (?)
4. micles (tydzień)
5. zbyszko (weekend)
6.

Saapcio
16-10-2012, 13:47
LISTA
Proszę dopisać czy przyjechalibyście na tydzień czy weekend (11-13).

1. najeli (tydzień)
2. tasia (?)
3. Saapcio (tydzień)
4. micles (tydzień)
5. zbyszko (weekend)
6.

Makudonarudo
16-10-2012, 14:23
1. najeli (tydzień)
2. tasia (?)
3. Saapcio (tydzień)
4. micles (tydzień)
5. zbyszko (weekend)
6. makudo (weekend)

amroz
17-10-2012, 13:59
1. najeli (tydzień)
2. tasia (?)
3. Saapcio (tydzień)
4. micles (tydzień)
5. zbyszko (weekend)
6. makudo (weekend)
7. amroz (tydzień)

Fatamorgana
18-10-2012, 01:20
11 i 12 stycznia w Zakopanem odbywa się puchar świata w skokach narciarskich, próbował ktoś załatwiać kiedyś akredytacje na takie imprezy?

Tak. Ale niestety to coś, co się zwie COS i PZN albo jeszcze nie opanowało obsługi skrzynki mailowej, albo ma w d.... każdego, kto nie dzwoni i nie mówi- "hej, mom dlo wos dutki...."
W ogóle samo Zakopane robi sobie jaja z ludzi, bo na ich stronie kompletnie nic się nie dzieje, o niczym nie raczą poinformować i zero odzewu na propozycję współpracy w zakresie promocji.
Nie wiem po jaką cholerę tam ktoś tworzył stronę i bierze za jej obsługę kasę, skoro jej funkcjonalność można o kant d...potłuc!

P.S. Robiliśmy z moim kumplem plener w Zakopanem w marcu ub. roku.
Akurat jak był ten "ostatni skok Małysza".
Mile wspominamy właśnie Gliczarów Grn. i ową górkę Gliczarowską. Bo dopiero tam, w ostatni dzień wyszło nam słońce i wróciła zima.
Bardzo fajne miejsce.
Ciekawą choć niewielką formacją skalną są mało znane Mnichy Chochołowskie. Jednym z mniej znanych wśród fotografów z innych regionów miejsc do focenia całej ładnej grani Orlej Perci z daleka jest niepozorny Kopieniec Wlk.- powyżej Toporowej Cyrhli. Górka łatwo dostępna ale wyrastająca ponad okolicę z dalekimi widokami.
Obok Rusinowej jest Gęsia Szyja- mało kto zimą tam dochodzi - bo albo nieprzetarte albo za dużo śniegu leży, ale warto.

Jakbyście chcieli jakiejś sugestii odnośnie noclegowni czy coś- to mogę polecić zaprzyjaźnione 2 pensjonaty, gdzie myśmy mieli bazę. (Ustup i Poronin).
W miejscowych mediach zwanych Tygodnikiem Podhalańskim mam znajomego fotografa- ma mimo młodego wieku naprawdę świetny warsztat. Jakbyście chcieli o swojej imprezie coś do nich wspomnąć czy napisać to służę pomocą. Ten fotograf był naszym gościem- prelegentem. Bardzo miły i sympatyczny człowiek.
Pozdrawiam górali.

P.S. 2
Z przykrością ale ja nie pojadę- Zakopane i okolica mi już obrzydły. Ile razy można w ten sam rejon!?:-D:mrgreen::lol:
Słowacja o wiele mniej znana i eksploatowana...

najeli
18-10-2012, 09:29
Fata, ale weź, wpadaj! :D
Okolica może i ta sama, ale ludzie nowi :D

A co do trasy i noclegów to oddałam to w ręce kolegów miejscowych :)

Fatamorgana
18-10-2012, 12:41
No wiem wiem Marto, ale jestem pewien, że i tak się spotkamy na plenerze, tyle że wolę, aby to było w jakimś mniej dla mnie oklepanym miejscu.
Od dziecka jeździłem w Tatry - po prostu ilość tych pobytów w górach była tak duża, że przestałem tam jeździć. Oblazłem wszystkie szlaki i wiochy oraz punkty widokowe- mam już dosyć- PRZESYT.
Teraz preferuję Słowację - tam jest jeszcze sporo do odkrycia- jakby nie było - teren Tatr i przyległości 5 razy większy mają.

Nieprzypadkowo "Landskapiści" wybrali Liptów wokół Tatr Zachodnich na miejsce pleneru parę lat temu....POLECAM UWADZE TEN REJON!
Życzę wszystkim najlepszego światła i pogody na spotkaniu, mając nadzieję, że kolejne będzie już tym na którym się pojawię.
Co jednak robi największe wrażenie- że macie taką regularność plenerów!:o
To obecnie niespotykane w innych, systemowych klubach.
Powinno to wciągać coraz więcej ludzi, zwłaszcza nowych.

I gorąco życzę Wam i Tobie Marta, aby tak było.:smile:
Pozdrawiam.

najeli
08-11-2012, 00:13
Dobra, jeszcze parę szczegółów zanim wyjadę:

termin: 5-13.01.2013 (tydzień) lub 11-13.01 (weekend) -- możliwe odstępstwa

Noclegi będą w dwóch miejscach (7 miejsc w naszej "bazie" i reszta w pobliskim zaprzyjaźnionym miejscu, ale z założeniem, że wszystkie imprezy są w "bazie"), zamkną się w 20-30zł/noc/os.
Z założenia osoby przyjeżdżające na cały tydzień będą lokowane w "bazie".
Noclegi w zaprzyjaźnionym miejscu powinny być wstępnie zarezerwowane do połowy grudnia, więc polecam wcześniejsze decydowanie się :)

Jest też opcja wynajęcia przewodnika UIAGM i wyjścia w Tatry Wysokie lub inne "ciekawsze" miejsca -- najlepiej grupą 3-5 osób -- odpłatnie, nie znam jeszcze ceny.

W każdym razie fajnie by było jakby plener był liczniejszy niż te 6-7 osób, które się zapisało
Myślę, że okazja jest raczej niepowtarzalna na przeżycie przygody w górach...

Może jeszcze coś ustalę jutro, w każdym razie od piątku mnie nie ma do końca miesiąca (mam nadzieję, że tu chłopaki podtrzymają wątek jakby co).

1. najeli (tydzień)
2. tasia (?)
3. Saapcio (tydzień)
4. micles (tydzień)
5. zbyszko + Justyna (weekend)
6. makudo (weekend)
7. amroz (tydzień)

amroz
08-11-2012, 16:37
aktualnie nie wiem jeszcze czy będę miał auto na ten wyjazd choć będę kombinował żeby jakoś dojechać. Jeśli znalazł by się ktoś kto też będzie jechał i przejeżdżał gdzieś w okolicach Wałbrzycha, Świdnicy czy jakąś pobliską trasą to chętnie zabrałbym się z tą osobą. Zawsze to taniej jechać we dwójkę.

adampa
12-11-2012, 12:11
1. najeli (tydzień)
2. tasia (?)
3. Saapcio (tydzień)
4. micles (tydzień)
5. zbyszko + Justyna (weekend)
6. makudo (weekend)
7. amroz (tydzień)
8. adampa - tylko weekend :-(

Witam, jeżeli pozwolicie, chętnie załapię się na plener weekendowy, niestety człowiek jest tak zbudowany, że musi pracować....

Kolekcjoner
12-11-2012, 12:51
Ależ pozwolimy ;).
Dopisałem do listy.

1. najeli (tydzień)
2. tasia (?)
3. Saapcio (tydzień)
4. micles (tydzień)
5. zbyszko + Justyna (weekend)
6. makudo (weekend)
7. amroz (tydzień)
8. adampa - (weekend)

jacek_73
12-11-2012, 20:32
Z Gdyni nie jest tak daleko ;)
Pewien wkład finansowy to nie problem.


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img545.imageshack.us/img545/1116/cb00094.jpg)

Marcin, wiesz gdzie towarzystwo będzie gibać?

tlustyx
12-11-2012, 22:17
Głównie to chęci no i pewien wkład finansowy - choćby kwestia wyjazdu, noclegów itd.
Chęci i pewien wkład finansowy to by się znalazły, jednak nie posiadam odpowiedniego ubioru na zimowe wyjście w góry :-(
Może w jakiejś cieplejszej porze roku coś zorganizujecie w tej części polski to z chęcią się dołączę.

Kolekcjoner
12-11-2012, 22:59
Jeśli chodzi o ubiór to też możemy pomóc - musisz podać wymiary - jeśli się wstydzisz tutaj to może być na PW :D.
Zresztą nie twórzmy mitów. Planujemy wypady gdzie wystarczy zwykły ubiór miejski - przecież w zimie w mieście goli nie chodzicie ;). Planujemy jakiś jeden lub dwa wypady dla bardziej zaawansowanych wtedy już coś trzeba mieć cieplejszego - kurtka, spodnie, buty (o czapce i rękawiczkach nie wspominam bo to jest tak jakby nie zabrać głowy ;)). I wypad z przewodnikiem UIAGM (jest to jeden z najwybitniejszych Tatrzańskich wspinaczy) dla zaawansowanych i dla ekstremalistów - nawet jak ktoś się będzie chciał wspinać w zimie to może - nie ma sprawy.
Będzie też możliwość pofocenia na stoku (narty, deska) i tu wystarczy zwykły strój ewentualnie cieplejsza kurtka. Zawsze można się rozgrzać w knajpie nie tylko przy kominku ;).
W kwestii ubioru to można się też poratować w ciucholandzie gdzie czasem za grosze są bardzo przyzwoite ubrania - jeśli ktoś nie ma oporów i nie musi mieć najnowszych lanserskich ciuszków do pokazywania się na Krupówkach ;).

tlustyx
13-11-2012, 12:32
Zresztą nie twórzmy mitów. Planujemy wypady gdzie wystarczy zwykły ubiór miejski - przecież w zimie w mieście goli nie chodzicie ;).
To może się zdecyduje na weekend, tylko ma pytanko. Czy mógłbym dopisać też szwagra, tylko, że on z Nikonem chodzi :mrgreen:

Kolekcjoner
13-11-2012, 12:50
Nie ma sprawy - może go nawrócimy na właściwą drogę ;):mrgreen:.

tlustyx
14-11-2012, 22:51
Przemyślane i zdecydowane. Dopisuję więc siebie i mojego szwagra :)

1. najeli (tydzień)
2. tasia (?)
3. Saapcio (tydzień)
4. micles (tydzień)
5. zbyszko + Justyna (weekend)
6. makudo (weekend)
7. amroz (tydzień)
8. adampa - (weekend)
9. tlustyx + szwagier (weekend)

najeli
10-12-2012, 14:46
O, widzę, że nawet coś tu żyło pod moją nieobecność, fajnie :)

Tak w skrócie: z Nikonami też wpuszczamy, jadę furą z Gdańska, mam miejsca ;-)

I już raz przećwiczyliśmy plener w Łebie przy -20 st C, dało radę, tylko Sigmy trochę przymarzają :D

mdziabek
16-12-2012, 16:42
Czy wybiera się ktoś z Katowic/okolicy?
Bardzo chętnie bym się zabrał z kimś na weekend!

Zbyszko666
16-12-2012, 16:57
Czy wybiera się ktoś z Katowic/okolicy?
Bardzo chętnie bym się zabrał z kimś na weekend!
z Katowic nie ,ale z okolic Rybnika tak..? tylko jeszcze nie wiadomo czy samochodem ,busem itp..

adampa
25-12-2012, 21:15
dzieje się coś w temacie, czy umarło wraz z roztopami :-)

Kolekcjoner
25-12-2012, 22:27
A czemu miałoby umrzeć? Wszystko aktualne :).
Zapraszamy nieustająco :).

amroz
25-12-2012, 23:17
Niestety nie udało mi się załatwić transportu do Zakopca więc wklejam listę beze mnie:

1. najeli (tydzień)
2. tasia (?)
3. Saapcio (tydzień)
4. micles (tydzień)
5. zbyszko + Justyna (weekend)
6. makudo (weekend)
7. adampa - (weekend)
8. tlustyx + szwagier (weekend)

Zbyszko666
25-12-2012, 23:33
Dziać się dzieje ,ale nie będzie kilku ludzi w tym raczej i mnie.

tlustyx
27-12-2012, 22:49
Witam.
Kiedy będą jakieś dokładniejsze informacje, gdzie przyjechać, może jakiś telefon kontaktowy w razie problemów z dotarciem we wskazane miejsce itp.
Pozdrawiam.
Tlustyx

Kolekcjoner
28-12-2012, 00:12
Dajcie przeżyć sylwka :D. Dla nas to tu ciężki okres. Zaraz potem będą informacje. Natomiast póki co widzę że chętnych coraz mniej więc może jakoś zachęcicie frekwencją ;).

Saapcio
28-12-2012, 13:45
Natomiast póki co widzę że chętnych coraz mniej więc może jakoś zachęcicie frekwencją ;).
No tak, ale bez konkretu? To tak trochę w ciemno - to nie bardzo. Szkoda.

1. najeli (tydzień)
2. tasia (?)
3. micles (tydzień)
4. zbyszko + Justyna (weekend)
5. makudo (weekend)
6. adampa - (weekend)
7. tlustyx + szwagier (weekend)

Zbyszko666
28-12-2012, 17:55
Aktualna lista to :

1. najeli (tydzień)
2. tasia (?)
3. micles (tydzień)
4. makudo (weekend)
5. adampa - (weekend)
6. tlustyx + szwagier (weekend)

najeli
30-12-2012, 15:59
A raczej:

Aktualna lista to :

1. micles (tydzień)
2. makudo (weekend)
3. adampa - (weekend)
4. tlustyx + szwagier (weekend)

Przepraszam wszystkich, ale pokonały mnie jakieś bakterie i akutalnie po 2 antybiotykach i 3 tygodniach zwolnienia nie czuję się na siłach, żeby jechać na drugi koniec Polski łazić po górach.

Mam nadzieję, że mimo wszystko ten wyjazd wypali i pochwalicie się tu zdjęciami :)

szambonur
30-12-2012, 16:34
Witam z plenerami górskimi jest problem oczywisty. Niestety nie ma możliwości podać szczegółowego planu działania, można przyjąć założenia które będziemy realizować według możliwości pogodowych. Myślę że to przestraszyło sporą część ludzi. Ja obiecuję że nawet jak jedna osoba przyjedzie zaangażuje się się na 100 procent. Plan jest dalej niezmienny... Nocne akcje... Zachód na Kasprowym, Wschód na Grzesiu, zachód na Wołowcu... nocne focenie na Rusinowej itp... to wszystko można urozmaicić Sarnią Skałką, Kopieńcem Wielkim... Na pewno będą też podjazdy w okoliczne miejscowości w doskonałymi panoramkami na Tatry... Więc nie zrażajcie się brakiem szczegółowego planu, bo wszystko będziemy ustalać z dnia na dzień. Sytuacja może być na tyle zmienna iż czasami nie będzie warunków na zachód ale okaże się wieczorem że rano ma być okienko pogodowe, wtedy decydujemy się na wschód... Jeżeli ktoś chce pogadać na żywo ze mną piszcie na priv numer telefonu to oddzwonie...

amroz
30-12-2012, 17:27
ale będziecie mieć fajnie, żałuję że nie mam jak jechać :( Mam nadzieję że na wiosnę lub lato też coś zorganizujecie ;)

Kolekcjoner
02-01-2013, 23:03
Ja obiecuję że nawet jak jedna osoba przyjedzie zaangażuje się się na 100 procent..

To samo jeśli chodzi o mnie :D.
Póki co - jak tak dalej pójdzie - zrobimy ten plener sami Pawle :D.

Makudonarudo
04-01-2013, 13:29
Coraz mniejsza ta lista osób.
Ktoś z okolic Wawki jedzie może?na weekend.

Kolekcjoner
04-01-2013, 14:14
W razie potrzeby pytania dotyczące kontaktów, noclegu, spraw organizacyjnych itd. proszę do mnie na PW.

tasia
04-01-2013, 21:38
Coraz mniejsza ta lista osób.
Ktoś z okolic Wawki jedzie może?na weekend.

Tak to bywa. Ja powiem szczerze, że wiele bym dał żeby być znowu u Kolekcjonera i uściskać psinkę. Ale życie... Następną razą :-) Udanej zabawy.

tlustyx
06-01-2013, 19:06
Póki co - jak tak dalej pójdzie - zrobimy ten plener sami Pawle :D.

Coś "wykrakałeś". Chyba dopadła mnie grypa :cry: Od wczoraj trzyma mnie gorączka 40 stopni. Tak, że jest mi bardzo przykro, ale muszę się wycofać. Mimo wielkich chęci, i długiego oczekiwania na wyjazd czas ten przyjdzie spędzić mi w domu.
Bardzo przepraszam organizatorów.


Aktualna lista to :

1. micles (tydzień)
2. makudo (weekend)
3. adampa - (weekend)

adampa
06-01-2013, 20:27
do Kolekcjoner
masz info na priva, ja już jestem spakowany :-) Pozdrawiam

najeli
06-01-2013, 22:58
Cholernie Wam zazdroszczę.

Ale niestety wychodzi mi tutaj, że podjęłam dobrą decyzję, pewnie jeszcze długo będę dochodziła do formy po tych antybiotykach ;]


Ale może się uda coś wykombinować w tym roku jeszcze :)

Zbyszko666
07-01-2013, 12:15
Skoro my też nie jedziemy to będziemy solidaryzować się prawdopodobnie z naszą grupą na owej górze :)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://x.garnek.pl/ga319/8451559ea98cea13348471a3/rydultowy_chalda_szarlota.jpg)

Także też powinno być miło i sympatycznie.

Kolekcjoner
07-01-2013, 15:22
A tracicie sporo. Tu się zrobiła fantastyczna zima. Wczoraj byłem na Gąsienicowej i Kasprowym. Sceneria bajkowa :D.

najeli
07-01-2013, 18:27
Dręczysz :P

Do 3 razy sztuka, raz mi zimowe góry padły na etapie planu, teraz na etapie realizacji, za rok przyjadę na pewno! :P

Manekin
07-01-2013, 23:02
Tzn jedzie ktoś, lub już dojechał ??
Wątek mocno pokręcony (co do obecności na plenerze). Czy mamy już jakieś konkrety ? czy info tylko na PRIV ?
Są jakieś miejsca na week ? tzn Sobota-Niedziela jaki wstępny plan na te dni ? Koszt ? Miejsce pobytu ?
Jedna osoba, będzie mniej tajemnic to może jeszcze ktoś się znajdzie ...
Start----Kraków

Kolekcjoner
08-01-2013, 02:18
Tak to bywa. Ja powiem szczerze, że wiele bym dał żeby być znowu u Kolekcjonera i uściskać psinkę. Ale życie... Następną razą :-) Udanej zabawy.

Moja małżonka jak zaczęliśmy mówić o plenerze pierwsze o co zapytała to "czy będzie Tasia" 8-).



Cholernie Wam zazdroszczę.

Ale niestety wychodzi mi tutaj, że podjęłam dobrą decyzję, pewnie jeszcze długo będę dochodziła do formy po tych antybiotykach ;]


Ale może się uda coś wykombinować w tym roku jeszcze :)

Cóż będzie nam Cię bardzo brakowało :). To że trochę uszła para z organizatorów to Twoja wina i nie myśl sobie że to Ci tak łatwo ujdzie ;):D. Prędzej czy później się spotkamy - mam nadzieję że prędzej :D. Ja w sumie nie mam nic przeciwko żeby się spotkać jeszcze zimą dla chętnych. Dla nas tu na miejscu to żaden problem. Wiem że są tacy co by chcieli pofocić narciarzy/deskarzy - można to zorganizować dla chętnych.

Czemu się upieram na zimę - bo to esencja gór. Góry zimą to bajka. W żadnej innej porze roku nie występuje tu taka harmonia i czystość formy jak zimą. To dla fotografa prawdziwa gratka i zarazem największe wyzwanie.


Co do szczegółów.
Są trzy osoby na miejscu - Ja, szambonur i preinwher. Jedna osoba już zgłosiła że przyjedzie: adampa.
Co do noclegów to nic nie ustalamy na wyrost, bo przewidzieliśmy że może być sytuacja że ktoś zgłosi chęć a później nie przyjedzie. W związku z tym sprawa załatwiana jest indywidualnie na PW. Plan jest ramowy - szambonur wyjaśniał wyżej dlaczego. Nie jest to zorganizowany obóz harcerski tylko spotkanie towarzyskie i stąd wszystko sobie ustalimy w piątek wieczór u mnie :D. Koszty to noclegi, dojazd na miejsce i wyżywienie. Każdy kto się zgłosi zostanie zaopiekowany. Miejsca są, pomysły też trzeba tylko przyjechać 8-).

najeli
08-01-2013, 14:27
Cóż będzie nam Cię bardzo brakowało :). To że trochę uszła para z organizatorów to Twoja wina i nie myśl sobie że to Ci tak łatwo ujdzie ;):D. Prędzej czy później się spotkamy - mam nadzieję że prędzej :D.
Potraktuję to jako komplement :P
Ale to wcale nie jest tak, że bez mojego zaangażowania i obecności nie może się nic wydarzyć :)

Działajcie tam, Panowie :)

Makudonarudo
08-01-2013, 20:22
Aj no i ja też będę musiał się wypisać:(
Wpadła mi kolizja dotycząca lokalnego WOŚP 13 stycznia. Chyba że jakiś inny termin dla tych co też np choroba dopadła?

Kolekcjoner
08-01-2013, 21:17
Chyba że jakiś inny termin dla tych co też np choroba dopadła?

Planujemy :D.

Manekin
09-01-2013, 00:01
Podejrzewam ... że mam więcej powodów by nie wybrać się na ten wyjazd niż wszyscy razem wzięci userzy z tego wątku :)
Planowałem wyskok na ośnieżone góry a teraz jak widać pogoda dopisze (mam nadzieję), fajnie było by z Wami wyskoczyć i razem coś ufocić, tym bardziej że nie przepadam za górami w związku z wszędobylską stonką ...
Takie osoby jak Wy (miejscowi) z pewnością zabiorą w ciekawe miejsca ... gdzie będzie można pofocić bez mistrzów drugiego planu :)
Wątek śledzę od pewngo czasu, więc zapoznałem się z "programem" pleneru. Dobrze było by zacząć od Piątku ale niestety mam spotkanie do późna (ważne) więc w samochód mogę wsiąść około 0:00 pewno o 2:00 byłbym na miejscu ------> więc zapytałem jaki plan bo może wystarczy np 4 rano lub nawet później ... jeśli np. wschód slońca już obfocony :) nooo i nie wiem czy potrzebne będą szkła 1,5 kilowe :P aaa może wystarczy zwykła komórka :)
Na dodatek utraciłem swą mobilność, przez zmianę telefonu dopiero instaluje się wszystko ...
Wspomniałem o wycieczce bratu i koledze, mają zastanowić się. Na chwilę obecną pewno wybiorę się sam, oczywiście też walczę z czymś co mnie dopadło :)
Proszę ewentualnie o PW z kontaktem tel. zadzwonię i coś się dowiem, do kogoś co może rozmawiać wcześnie rano lub późno wieczorem, jak teraz :)

No chyba, że mnie nie chcecie :P lub do Niedzieli Was tam już nie będzie :]

Manekin
10-01-2013, 19:50
Jest Plener, czy nie ?
Dzis musialbym spakowac sie i naladowac ...
Prosze o info.

Kolekcjoner
10-01-2013, 20:27
Oczywiście wszystko według planu. Jest nas pięcioro póki co 8-).

Manekin
10-01-2013, 21:19
Zmieniły mi się plany na Piątek ... i odwołano spotkanie (choroba), mógłbym wystartować zaraz po swojej pracy (16:00) i może zdążyłbym na Wasze Piątkowe spotkanie, kwestia jak bardzo będzie zakorkowana Zakopianka ... i czy jest sens ? czy lepiej przyjechać w Sobotę rano.
W tym momencie zapiołem aku do ładowarek, sytuacja moja bardziej złożona bo jestem na etapie przeprowadzki, więc chciałbym wziąć tylko najpotrzebniejsze rzeczy ... (nawet nie wiem gdzie mam statyw) i jakieś bety.
Naprawdę moja wyprawa do Was to prawdziwy hardkor, opowiem jak sie spotkamy :)

Będzie gdzie się przekimać ? czy muszę sobie zalatwić ? Można pogadać przez tel. proszę o jakiś namiar zadzwonię ... jestem gościnnie u kogoś, więc im szybciej tym lepiej :) Lub mogę wysłać kontakt do siebie ... do jakiej sieci ?? (można wybierać :))

Ahaaaaaa, jest śnieg ?? tzn dużo śniegu ??

szambonur
10-01-2013, 22:09
Zmieniły mi się plany na Piątek ... i odwołano spotkanie (choroba), mógłbym wystartować zaraz po swojej pracy (16:00) i może zdążyłbym na Wasze Piątkowe spotkanie, kwestia jak bardzo będzie zakorkowana Zakopianka ... i czy jest sens ? czy lepiej przyjechać w Sobotę rano.
W tym momencie zapiołem aku do ładowarek, sytuacja moja bardziej złożona bo jestem na etapie przeprowadzki, więc chciałbym wziąć tylko najpotrzebniejsze rzeczy ... (nawet nie wiem gdzie mam statyw) i jakieś bety.
Naprawdę moja wyprawa do Was to prawdziwy hardkor, opowiem jak sie spotkamy :)

Będzie gdzie się przekimać ? czy muszę sobie zalatwić ? Można pogadać przez tel. proszę o jakiś namiar zadzwonię ... jestem gościnnie u kogoś, więc im szybciej tym lepiej :) Lub mogę wysłać kontakt do siebie ... do jakiej sieci ?? (można wybierać :))

Ahaaaaaa, jest śnieg ?? tzn dużo śniegu ??

Skontaktuj się na PW z Kolekcjonerem w sprawie noclegów. Śniegu jest dużo, powinno dla wszystkich wystarczyć...;) Myślę że warto być już w piątek... Bo jak będą warunki, to wybierzemy się gdzieś na nocne focenie od razu..., powiedzmy na Rusinową...

Manekin
10-01-2013, 22:44
Wysłałem PW, czekam na info. Pakować się czy nie ?? :)
ew. do mnie np. 5$0$8$3$2$4$5$8$3 - dziś już tylko sms !

mak100
10-01-2013, 22:49
W zeszłym weekend wybrałem się ze znajomymi na spacer do Murowanca. Wyszliśmy z Kuźnic o 22.00 spacer trwał około 3h (koledzy cienko z formą stali). Polecam - nocne fotki przy padającym śniegu, z czołówkami mają fajny klimacik ;)

szambonur
11-01-2013, 23:05
Plener dzień pierwszy

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img842.imageshack.us/img842/8541/dpp12q.jpg)

Zbyszko666
11-01-2013, 23:52
jak się mają wypady? czy dzisiaj integracja :)

Kolekcjoner
12-01-2013, 00:35
Juto ciąg dalszy :mrgreen:.

najeli
12-01-2013, 21:28
Pigwowa też! Eeeech :)

szambonur
13-01-2013, 01:18
Plener dzień drugi: Rusinowa Polana...

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img713.imageshack.us/img713/3505/img9798u.jpg)

szambonur
14-01-2013, 23:16
Czy tylko ja zdjęcia robiłem...? ;)

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img441.imageshack.us/img441/8503/cb9776.jpg)

adampa
15-01-2013, 00:55
przecież nikt oprócz Ciebie nie miał aparatu ze sobą...

szambonur
15-01-2013, 20:10
prawie jak fiszaj... ;)

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img845.imageshack.us/img845/981/cb9785.jpg)

adampa
18-01-2013, 17:20
pogoda rewelacyjna, dziewiczy śnieg, wspaniała grupa, tych co brakło niech żałują
widoki zapierające dech w piersi :-)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img29.imageshack.us/img29/3551/img6370aint.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img16.imageshack.us/img16/8633/img6452aint.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img197.imageshack.us/img197/2829/img6464aint.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img526.imageshack.us/img526/8430/img6410aint.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img841.imageshack.us/img841/2320/img6435aanikopia.jpg)

cdn...

adampa
22-01-2013, 13:28
Widzę, że temat umiera, to chciałem podziękować organizatorom za udany plener. Czynię to również w imieniu pozostałych uczestników. Szczególne podziękowania dla Marcina i jego żony Moniki za miłe przyjęcie i gościnę, dodatkowo Pawłowi i Waldkowi za wspólne focenie na szlakach i cenne uwagi. Razem stanowicie mocny team. Plener przygotowany perfekcyjnie, nawet pogoda była zamówiona :-). Już czekam na kolejne, jeżeli nie macie mnie dość. Wszyscy, którzy chcieli wziąć udział w plenerze, a nie zrobili tego niech żałują pięknych widoków, słońca, wesołych rozmów i innych rzeczy, które niechaj pozostaną naszą słodką tajemnicą... (malinową).

adampa
22-01-2013, 22:55
na koniec


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img849/6320/img6630aint.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img687/4218/img6480aaint.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img835/3711/img6437aint.jpg)

a wcześnie rano...

https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img46/8004/img6347cint.jpg)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img24/2922/img6322aint.jpg)

to zdjęcie to takie nasze joint venture: ja pstrykałem, a suwakami ruszał Paweł. Jak w przeszłości z milicjantami: jeden czytał, a drugi pisał... :-)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/a/img46/568/adamek1z13.jpg)

najeli
22-01-2013, 23:08
super!
Strasznie Wam zazdroszczę!

Kolekcjoner
24-01-2013, 19:19
Widzę, że temat umiera, to chciałem podziękować organizatorom za udany plener. Czynię to również w imieniu pozostałych uczestników. Szczególne podziękowania dla Marcina i jego żony Moniki za miłe przyjęcie i gościnę, dodatkowo Pawłowi i Waldkowi za wspólne focenie na szlakach i cenne uwagi. Razem stanowicie mocny team. Plener przygotowany perfekcyjnie, nawet pogoda była zamówiona :-). Już czekam na kolejne, jeżeli nie macie mnie dość. Wszyscy, którzy chcieli wziąć udział w plenerze, a nie zrobili tego niech żałują pięknych widoków, słońca, wesołych rozmów i innych rzeczy, które niechaj pozostaną naszą słodką tajemnicą... (malinową).

Dzięki za miłe słowa :). Pogoda się rzeczywiście udała idealnie, bo dzień przed i już dzień po było ponuro.
Pozdrawiamy serdecznie z zimowego Podhala :D.

Manekin
24-01-2013, 22:51
Na wstępie Dziękuję za gościnę i super towarzystwo, miło było Was poznać :) liczę na kolejne wypady :)
Sorrrrrky, że dopiero teraz, ale średnie mam możliwości … :) i to wszystko na 12’ :/ więc spokojnie przyjmuję krytykę :) z chęcią zobaczę się też sam na foto :D
Poniżej kilka moich pstryków, więcej na 2013-01-11...13 CB Plener Zima (http://www.robertfastyn.pl/~CB/photo/photo_thumb.php?dir=323031332d30312d31312e2e2e3133 20434220506c656e6572205a696d61) a po zalogowaniu będziecie widzieć foty z Wami oraz pliki trasy GPS, zdjęcia można pobierać oraz wgrać dla mnie. Zdjęcia w galerii oTAGowane GPS. Login i hasło wyślę Wam na PW.
Nie mam jeszcze z porannego focenia, postaram się w najbliższym czasie …


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.robertfastyn.pl/CB/2013-01-11...13%20CB%20Plener%20Zima/PZ-1.JPG)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.robertfastyn.pl/CB/2013-01-11...13%20CB%20Plener%20Zima/PZ-2.JPG)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.robertfastyn.pl/CB/2013-01-11...13%20CB%20Plener%20Zima/PZ-3.JPG)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.robertfastyn.pl/CB/2013-01-11...13%20CB%20Plener%20Zima/PZ-4.JPG)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.robertfastyn.pl/CB/2013-01-11...13%20CB%20Plener%20Zima/PZ-5.JPG)