PDA

Zobacz pełną wersję : Co modelka ma na brodzie?



Sergiusz
08-10-2012, 17:39
Co modelka ma na brodzie?

Patrzę na to „zdjęcie”Informator Żoliborza - REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU? (http://www.infzoliborza.waw.pl/index.php?art=3697) trzeci dzień i nie mogę wpaść na to co dzieje się z brodą modelki. Plakat jest naklejony dobrze patrzyłem na oryginał na stronie agencji reklamowej. Gdzie ma wątrobę i co ma na torsie jest już wyjaśnione.

MyRiot
08-10-2012, 18:04
Kosmyk jej włosów

svefn
08-10-2012, 18:07
Czy chodzi o coś więcej niż pukiel włosów?

cobalt
08-10-2012, 18:10
To kosmyk włosów na 100%.
Pewnie feministki już zaskarżyły kolejną seksistowską reklamę:)

jacek_73
08-10-2012, 18:10
Jeżeli napiszesz, co chcesz udowodnić i będzie to co innego niż myślę to napiszę co owa dama ma na brodzie...i nawet będzie do rymu :)

rafal1980
08-10-2012, 18:17
Chodzi o to, że na brodzie jest kosmyk włosów? Nic innego, niezwykłego tu nie widzę.

cobalt
08-10-2012, 18:31
Reklama ma zostać zapamiętana. Muzyka bez przekazu video już właściwie nie istnieje. Tylko dlaczego 70% obecnych teledysków do reklama bielizny?

Sergiusz
08-10-2012, 18:31
Jeżeli napiszesz, co chcesz udowodnić i będzie to co innego niż myślę to napiszę co owa dama ma na brodzie...i nawet będzie do rymu :)

Nic nie chcę udowodnić może to i kosmyk ale ciekaw jestem rymu.

Bahrd
08-10-2012, 18:36
Nic nie chcę udowodnić może to i kosmyk ale ciekaw jestem rymu.
Też czekam i w głowę zachodzę... :D
PS
Przyklejający plakat starał się mocno w okolicach biustu, ale już na okolice obojczyka sił mu nie starczyło?

jacek_73
08-10-2012, 18:40
...ale ciekaw jestem rymu.

Niby nic nie znaczący kosmyk włosów, ale jak wiaterek dmuchnie to na twój (w sensie napój) widok aż serce (nie wątroba i nie 12nica) puchnie.

Może być?

Bahrd
08-10-2012, 18:48
Może być?
Nie. Miały być o brodzie! :twisted:

Leon007
08-10-2012, 20:19
Zacięła się przy goleniu. Brody.

jacek_73
08-10-2012, 21:17
Nie. Miały być o brodzie! :twisted:

Zawsze do usług :twisted:

Gdy żuchwa włosiem podkreślona,
to twarz bardziej odprężona
a lśniący tors spocony
świetnie reklamuje napój
schłodzony.

Bahrd
08-10-2012, 22:07
Gdy usta pukiel włosów skrywa,
A kibić brzasku promień pieści...

Ale grafomaństwo na bok, oddajmy głos klasykowi:
Czuję się ogłupiony seksem. Tu każda reklama poparta jest seksualnym symbolem. [...]

Chłopiec z dziewczyną wracają do domu; on chłodno się z nią żegna, a ona idzie do przyjaciółki i powiada: „Uścisk dłoni miast pocałunku". Przyjaciółka skupia się przez chwilę w sobie i wreszcie, z męką wyraziście malującą się na twarzy, powiada: „Czy jesteś pewna, iż twój oddech jest OK?" „Ależ ja myję zęby", powiada nieszczęsna. „To nie wystarcza. Musisz używać - etc. etc."

TYDZIEŃ PÓŹNIEJ - ZALEDWIE JEDEN TYDZIEŃ PÓŹNIEJ. Ta sama dziewczyna z rym samym chłopakiem wracają późno do domu. Tym razem on nie podaje jej ręki, ale namiętnie ją obejmuje i zamyka jej usta długim, przeciągłym pocałunkiem, który wstrząsa do głębi jej jestestwem. Ona poddaje mu się. Zaciemnienie; rozlegają się nad nimi chóry aniołów i my wiemy, my wierzymy, my jesteśmy najszczęśliwsi na świecie wierząc, iż wywiązała się sytuacja, o której rosyjska pieśń ludowa powiada:

Pareń diewuszku j...
Choczet paznakomitsia!

M. Hłasko, Listy z Ameryki, 1967 (!)

Sergiusz
08-10-2012, 23:45
Może to i kosmyk ale dla mnie wygląda to tak jakby miała coś z szyją i nosi taki usztywniacz pod brodą aby jej głowa nie spadła. I to prześcieradło sugeruje, że jest już raczej „po”

jellyeater
09-10-2012, 06:51
Ona ma po dwa obojczyki z każdej strony.

gavin
09-10-2012, 09:25
pozycjonowanie mode on

Sergiusz
09-10-2012, 13:07
Tak, tak do tej pory pozycjonowałem w odwrotny sposób ale przestało działać kliknij w Przy Płocie albo Żoliborski London Informator Żoliborza - ŻOLIBORZ W OBIEKTYWIE (http://www.infzoliborza.waw.pl/index.php?art=1999&pm=2012&miesiac=3) Zamieszczałem zdjęcie na CB i podawałem link do posta.

gavin
09-10-2012, 13:55
wiem, wiem:

Linkowanie wzajemne (http://kurs-seo.com.pl/pozycjonowanie-www-i-seo/32-linkowanie-wzajemne.html)

Sergiusz
09-10-2012, 14:54
Może by miało to jakiś sens jak by jedna z tych stron była moja komercyjna. A obie nie są moje choć z obiema coś mnie łączy. I z obu do mojej komercyjnej jest bardzo daleko.

jacek_73
09-10-2012, 18:51
... I to prześcieradło sugeruje, że jest już raczej „po”

Patrząc na niezłą sztukę włącza mi się syndrom Sieszputkowskiego (jak już jesteśmy przy Hłasce)...i widzę, nie tylko mi. Niestety Sergiuszu, cokolwiek byś niepochlebnego napisał o zdjęciu, to dziewczę wygląda na zbyt świeże coby było "po". No chyba że ktoś lubi na pół gwizdka.

Bahrd
09-10-2012, 19:11
Patrząc na niezłą sztukę włącza mi się syndrom Sieszputkowskiego:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
(jak już jesteśmy przy Hłasce).I zostańmy jeszcze chwilę - skojarzył mi poniższy fragment się z niedawną akcją (społeczną?): Inteligentny i oczytany ma łatwiej z "inteligentnymi i oczytanymi" ;)
Potem pojechałem znów do Warszawy i zgubiłem się Edwardowi. [...]
Wreszcie spotkałem pewnego kolegę, który skończył akurat szkołę filmową i wstąpił w związek małżeński. On także znał Edwarda; siedzieliśmy na tarasie w kawiarni, w której on umówiony był z żoną, na którą czekał; wysłuchawszy mnie rzekł:
– Możesz go spotkać w bardzo łatwy sposób. Jeśli usłyszysz od jakiejś kobiety, że czytała Biesy i że jest zachwycona, to znaczy, że jest przyjaciółką Edwarda. Przez nią zdobędziesz jego adres.
W kilka minut później nadeszła oczekiwana przezeń żona. Przedstawiono nas sobie wzajemnie i młoda osoba powiedziała:
– Właśnie czytałam Biesy. Co pan o tym sądzi?
Ujrzałem, że twarz mojego kolegi powleka się upiorną bladością; zapłaciłem co rychło i wyszedłem. Jego pomysł był prosty, ale też i niełatwy: krąg miłośniczek Dostojewskiego okazał się zbyt duży i nie naprowadził mnie na ślad.

Sergiusz
10-10-2012, 18:00
Patrząc na niezłą sztukę.

Dla mnie ta sztuka jest przeciętna. Nie przepadam za pełną klatką.

jacek_73
10-10-2012, 18:43
O gustach i biustach to już nie ze mną, a na pewno nie na forum internetowym publicznym. Zapiszę się do Ciebie na jakieś warsztaty to przy kawałku wódeczki można będzie sobie o tym porozmawiać (warsztaty nie z picia wódki!).

Myślę, że najbezpieczniej będzie pozostać przy Marku Hłasce.


...proponowała to (napisanie książki - przypis) wcześniej znanemu polskiemu pisarzowi, mieszkającemu w Izraelu, ale się nie zgodził. Powiedział, że opisuje tylko własne historie, nie cudze i poradził, żeby napisała sama.
- To bardzo proste - wyjaśnił. - Weźmy tę scenę, kiedy wiezie pani do Wiednia tytoń na przemyt w czarnej, lakierowanej walizce. Wchodzi pani do przedziału, stawia pani walizkę na półce i siada. Po chwili wchodzi wysoki, przystojny esesman z walizką z żółtej, świńskiej skóry. Stawia ją obok tamtej i siada naprzeciwko...
- I co dalej? - spytała pisarza moja e.b.
- Dalej to już musi pani sama wymyślić - wyjaśnił pisarz. - Ma pani zagadkę, którą trzeba rozwikłać. Na tym polega literatura.
- Ale niech pan chociaż powie, co on miał w tej żółtej walizce - upierała się moja e.b.
- A skąd ja mogę wiedzieć? - obruszył się pisarz - To pani ma wiedzieć nie ja.
- Przecież ja nie potrafię o własnej, czarnej walizce napisać, to mam jeszcze opisywać jego zmyśloną żółtą?
- Na tym polega literatura - powtórzył pisarz i rozłożył ręce. - I tak dużo pani powiedziałem

janmar
10-10-2012, 18:54
Więc ma na brodzie ta kobieta czy w walizce ?Ja czegoś z wątku Sergiusza nie rozumiem czy ten Hłasko pomylił :shock::idea: ?

Ale w walizce?? Co?

Bahrd
10-10-2012, 18:57
Zapiszę się do Ciebie na jakieś warsztaty to przy kawałku wódeczki można będzie sobie o tym porozmawiać (warsztaty nie z picia wódki!).
Przy jakiej temperaturze wódki spożywa się ją w kawałkach?? ;)

jacek_73
10-10-2012, 19:15
Przy jakiej temperaturze wódki spożywa się ją w kawałkach?? ;)

Słyszałeś o takim delikatesie jak krowa w arbuzie? ;)

@janmar: co Ci będę opowiadał. Wątek jest Sergiusza i to on powinien wiedzieć co modelka ma. Przynajmniej wg. Hłaski. Jednakowoż wszystkie Marki to fajne chłopaki, więc podzielam zdanie pisarza :)

janmar
10-10-2012, 19:50
@janmar: co Ci będę opowiadał. Wątek jest Sergiusza i to on powinien wiedzieć co modelka ma. Przynajmniej wg. Hłaski. Jednakowoż wszystkie Marki to fajne chłopaki, więc podzielam zdanie pisarza :)

Więc Sergiusz ma zagadkę którą musi rozwikłać,na tym polega wątek :idea:

Na tym polega siła wątku..

Sergiusz
10-10-2012, 20:01
Ostatni to ja mam same zagadki. Jaka to ulica?


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://s15.postimage.org/p8sevjiy3/malogoska_kopia.jpg)

Jak widać to co ma na brodzie to pikuś w porównaniu z tą zagwozdką.

Leon007
11-10-2012, 19:04
ul. Małgośki