PDA

Zobacz pełną wersję : adobe photoschop



robhary
07-10-2012, 21:20
Mam pytanie , po otwarciu kilunastu zdjeć w photoschopie za każdym razem musze po kolei klikać na każde z nich aby je zapisać , czy jest możliwosć zaznaczyć wszystkie otwarte zdjęcia i zapisać jednocześnie do wybranego katalogu

gerbil
07-10-2012, 21:24
File -> Scripts -> Image Processor

robhary
07-10-2012, 21:49
File -> Scripts -> Image Processor

Zapytam inaczej .... mam otwarte ok 30 zdjęć --- nagrane operacje-zapisz do internetu --- i zaczyna się zabawa że musze klikać na każde zdjęcie i wybierać nagranie . Jak można to zrobić jednym naciśnięciem myszki dla wszystkich zdjec równoczesnie

Kuba1
07-10-2012, 22:20
Zapytam inaczej .... mam otwarte ok 30 zdjęć --- nagrane operacje-zapisz do internetu --- i zaczyna się zabawa że musze klikać na każde zdjęcie i wybierać nagranie . Jak można to zrobić jednym naciśnięciem myszki dla wszystkich zdjec równoczesnieNa pierwsze pytanie kolega powyżej odpowiedział Ci dokładnie. Jeśli natomiast masz do wykonania akcję z "save for web & devices", to: File -> Automate -> Batch. Tam ustawiasz w sekcji "Play" twoją akcję. Sekcja "Source" - wybierasz "opened files". Sekcja "Destination" - dajesz "none". Klikasz OK.

p.s. Weź może szturchnij moderatora żeby poprawił tytuł wątku, bo ten byk aż razi.

meg83
08-10-2012, 15:48
Zapytam inaczej .... mam otwarte ok 30 zdjęć --- nagrane operacje-zapisz do internetu --- i zaczyna się zabawa że musze klikać na każde zdjęcie i wybierać nagranie . Jak można to zrobić jednym naciśnięciem myszki dla wszystkich zdjec równoczesnie

przetwarzanie wsadowe (wybierasz albo otwarte fotki albo np folder ze zdjęciami do przetworzenia) - wybierasz nagraną akcję i już :)

robhary
08-10-2012, 17:40
Bardzo dziękuje za pomoc


przetwarzanie wsadowe (wybierasz albo otwarte fotki albo np folder ze zdjęciami do przetworzenia) - wybierasz nagraną akcję i już :)

sweetek
08-10-2012, 23:17
a`propos pracy moderatorów... - może warto poprawić tytuł w tym temacie - jak ktoś będzie szukał chłopa to znajdzie photoschopa..
;)