PDA

Zobacz pełną wersję : Fisheye-Hemi - kod rabatowy -40%



Kuba1
23-09-2012, 16:20
Ten programik był na mojej liście "to do", więc zapisałem się na newsletter i jest aktualnie rabat -40% na to i inne oprogramowanie tej stajni. Kod rabatowy Fall40 trzeba wpisać przy zakupie - działa do 10.10.2012. doliczają VAT, ale to i tak w każdym przypadku.

Dla niezorientowanych - jest to plugin do prostowania dystorsji na zdjęciach zrobionych obiektywami typu fisheye i UWA do 17mm bodajże. O ile ktoś potrzebuje prostować fisheye, to program robi to znakomicie, jeśli wierzyć deklaracjom producenta i recenzjom w sieci.

Do Moda - jeśli wątek bardziej pasuje do "Co, gdzie, za ile?", to proszę przenieść.

Grzesiek_PL
23-09-2012, 23:53
W tym celu można też użyć darmowego programu do panoram Hugin.
Wystarczy zrobić sobie profil danego szkła, lub popytać panoramistów o wartości.

Niektóre programy do prostowania/korekcji dystorsji bazują na tych samych bibliotekach co Hugin, więc po co przepłacać ;)

tmkwol
24-09-2012, 00:37
Chyba "must have", pierwsze co pomyślałem to żeś jest nawiedzonym programistą i w końcu coś skończyłeś :)

Kuba1
24-09-2012, 01:44
W tym celu można też użyć darmowego programu do panoram Hugin.
Wystarczy zrobić sobie profil danego szkła, lub popytać panoramistów o wartości.

Niektóre programy do prostowania/korekcji dystorsji bazują na tych samych bibliotekach co Hugin, więc po co przepłacać ;)No właśnie płaci się za to, w jaki sposób prostuje dystorsję ten program. Zapodaj linki do bezpłatnych programów prostujących w ten sposób, to z pewnością wielu z nas chętnie skorzysta.


Chyba "must have", pierwsze co pomyślałem to żeś jest nawiedzonym programistą i w końcu coś skończyłeś :)
Noo, zwłaszcza tytuł wątku to sugeruje. ;)
Must have to był kiedyś PS. Zakup tego jest ewentualnie to do.