PDA

Zobacz pełną wersję : [dudziak]krótkie promo offroadowe.



dudziak
23-09-2012, 13:27
Witam wszystkich. Przedstawiam moją pierwszą bardziej powazną videoprodukcje. Chcialbym uslyszec opinie, uwagi i sugestie.
uzyte: 600d canon70-300 gopro2
Pozdrawiam:)

http://youtu.be/aDPKu3iMtRA

latant
23-09-2012, 21:08
Białe przerwy między scenami są beznadziejne, kładą cały montaż. Rozważ zakup jakiegoś uchwytu/stabilizatora żeby zniwelować drgania przy ujęciach z ręki i trochę za bardzo machasz aparatem przez co obraz jest rozedrgany. Poza tym gratuluję pomysłu i próbuj dalej.

Heilsberg
23-09-2012, 21:17
Mnie osobiście muzyka aż odrzuca. Ale poza tym ujdzie. Jak na filmik promo zdecydowanie za długi.

Przemek_PC
23-09-2012, 21:26
Brak dobrych ujęć postanowiłeś przykryć efekciarstwem. Nie tędy droga. Oprócz ciekawych ujęć (mam wrażenie, że w kółko oglądam to samo) brak głosów ludzi a przecież pilot na pewno coś mówi, brak odgłosów silnika a zamiast tego jest muzyka. Nie zachęciłeś mnie aby wziąć udział w takiej imprezie.

MyRiot
23-09-2012, 21:32
Mnie też jakoś filmik nie powalił. Mało ciekawy, w off roadzie najciekawsze są przejazdy przez błota, rzeki, góry a nie jazda po leśnych ścieżkach.
Coś w tym stylu - Off Road Ultimate Power to the Max Promo Trailer Lubuskie - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=DzLQy_5x0y8) tylko że w takich warunkach mało kiedy jest możliwe użycie statywu.

zaitsev
23-09-2012, 21:54
E, w 2:34 mogłeś zsynchronizować wybicie toczki z dropem w nucie + osobiście widzę w tym klipie - zamiast powtórzenia najpierw ujęcia slow-mo, a później normalnie - jedno ujęcie, ale pofragmentowane i na przemian przyspieszone (do wybicia) i spowolnione (drop, wybicie i lot), znowu przyspieszone do kolejnego wybicia i w drugim locie też spowolnione. If you know what I mean... :D

No i "kulisy" zdecydowanie za długie według mnie, tak jak niektóre inne ujęcia. Pozostałe rzeczy koledzy już powiedzieli. Ale wyrobisz się. ;)

dudziak
24-09-2012, 14:55
Mnie też jakoś filmik nie powalił. Mało ciekawy, w off roadzie najciekawsze są przejazdy przez błota, rzeki, góry a nie jazda po leśnych ścieżkach.
Coś w tym stylu - Off Road Ultimate Power to the Max Promo Trailer Lubuskie - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=DzLQy_5x0y8) tylko że w takich warunkach mało kiedy jest możliwe użycie statywu.

gdyby w miejscu gdzie organizowany byl rajd bylo błoto góry i rzeki zapewne umiescilbym je gdzies, ale ze byl to rajd szybkosciowy a nie przeprawowy, rzeki błota i góry nie ma:) za kulisy nachetniej wogole bym sie nie bral, powstaly na prosbe jezdzących na filmie.

btw. materiał był kręcony w jeden dzien dwudniowego rajdu, krecenie wielu scen mialem odlozone na nastepny dzien, niestety pod koniec pierwszego dnia mial miejsce smiertelny wypadek, przez co kolejny dzien jazdy i krecenia zostal odrazu odwołany. wykorzystalem tyle ile mialem.

Przemek_PC jest to promo ekipy jezdzącej niebieskim suzuki, a nie rajdu.

tak czy owak dzieki za wasze opinie:)
i pozdrawiam oczywiscie:)

Przemek_PC
24-09-2012, 17:02
wykorzystalem tyle ile mialem.

Błąd. Lepiej zrobić za miesiąc czy dwa ale porządnie i zgodnie z planem. To tak na przyszsłość :-)

jas_r
30-04-2013, 00:55
Nie podoba mi się, jak ktoś już wyżej napisał poleciałeś na 'efekciarstwo'. Brak wyczucia dobrego smaku - montażu, w doborze muzyki, ujęć. Tandeta, w dodatku ciężko się to ogląda.