PDA

Zobacz pełną wersję : Canon Pixma ip4950- czy warto ?



Jasiex
15-08-2012, 13:40
Witam, myślę nad kupnem drukarki canon, konkretnie ip4950. Mam kilka pytań odnośnie jej:


Czy jest ona warta swojej ceny? Chciałbym aby jacyś użytkownicy się tu wypowiedzieli i czy są zadowoleni z kupna jej?

Jakiej firmy zamiennik polecacie (tzn. której firmy są najbardziej zbliżone do oryginału) ?

Jak z wydrukiem zdjęć? Czy wpływ tuszu (oryginał czy zamiennik) ma jakiś znaczący wpływ ?

Słyszałem, że podobno drukarka za każdym razem po uruchomieniu wykonuje procedurę czyszczenia tuszy. Czy da się to jakoś wyłączyć, czy coś ?

Jasiex
19-08-2012, 11:08
Nikt nie ma tej drukarki ? Naprawdę nikt ?

Darexm1
20-08-2012, 16:15
posiadam taką i jestem nawet zadowolony jakość zdjęc na orginałach nie odbiega od fotolabu szybko drukuje przyjazna w użytku a co do zamienników to sam z tym narazie walcze zakupiłem ciss-a z tuszem trigon ink premium (nie polecam bo szybko blaknie na słońcu) i jak narazie nie skalibrowałem (tzn oprofilowałem pod papier ale nie wiele pomogło) a że zauważyłem iż szybko blaknie to najpierw wymienie tusz myśle o czymś takim jak Lyson VanSon muszę jeszcze trochę o tym poczytać jak chcesz coś dokładniej wiedzieć to pisz

Jasiex
24-08-2012, 20:20
A jak działa z Mac'iem ?