PDA

Zobacz pełną wersję : Strona z szablonami portfolio a własna nazwa domeny. Pytanie



migawkanatalia
09-08-2012, 22:50
Zastanawiam się nad założeniem portfolio w internecie. Czy jest możliwość aby po stworzeniu takiej strony mój adres zawierał tylko nazwę mojej domeny (wcześniej takową wykupiłam)? Po prostu nie chcę aby adres mojej strony wyglądał tak: www.mojanazwadomeny.nazwastronyzszablonamistron.pl . Jest szansa aby adres wyglądał tak: www.mojanazwadomeny.pl?
Będę wdzięczna za proste rozjaśnienie problemu ;) Dziękuje!

wiktor2323
10-08-2012, 00:08
Ja kupiłem domenę na Masternet.pl i tam w opcjach jest możliwość dodania przekierowania. Jedynym minusem jest to, że po wpisaniu np. Domena.pl uruchomi się Twoja strona i w oknie adresu będzie domena.xxxxx.pl Jak masz jakieś dokładniejsze pytania to pisz.

migawkanatalia
10-08-2012, 06:51
Myślałam nad szablonami oferowanymi przez iportfolio.pl Ale czy jest możliwość aby mój adres nie zawierał nazwy iportfolio.pl?

rafal1980
10-08-2012, 07:10
Moja znajoma ma portfolio właśnie w serwisie IPORTFOLIO ;)
Nie ma żadnego problemu z przekierowaniem adresu strony z końcówką .iportfolio na własną domenę ;)
Wyżej wspomniana strona : Olga Zachwieja - Fotografia (http://www.olgazachwieja.pl)

migawkanatalia
10-08-2012, 08:38
O, jak miło :) A gdzie można znaleźć "instrukcję", jak wykonać przekierowanie?

lusaczek
13-08-2012, 13:24
O, jak miło :) A gdzie można znaleźć "instrukcję", jak wykonać przekierowanie?

jeśli chodzi o iportfolio wskazówki dostaniesz na email - oczywiście jak już się zarejestrujesz i zapłacić (przekierowanie jest tylko w koncie za odpłatnością) no i jeszcze będzie trzeba coś tam w panelu zmienić. Przede wszystkim trzeba będzie u ciebie w DNS domeny dodać wpis (rekord A lub CNAME - w zależności od rozwiązań portalu) - ale to będzie opisane w ów wskazówkach.

a po za tym opcji jest wiele ;)

migawkanatalia
26-08-2012, 15:52
A czy ktoś z Was widział strony utworzone przy pomocy kreatora WWW na home pl?

meg83
26-08-2012, 18:36
a nie lepiej instalnąć np joomlę i szukać jakiejś darmowej templatki którą można łatwo przerobić?

migawkanatalia
26-08-2012, 20:00
Sama już nie wiem... ale ten kreator na home pl wygląda całkiem całkiem...

cycu007
27-08-2012, 00:14
Chyba lepiej sie z kims dogadac i zalozyc strone szwagier zajmuje sie stronami skontaktuj sie z nim i powiedz ze jestes ode mnie zapewne bedzie jakas dobra oferta a jesli chodzi o sam adres www to przy zakladanej stronie sama musisz go wykupic Np na stronie Domeny.pl - Zarejestruj Domeny, Certyfikaty SSL, Strony WWW Domeny za darmo (http://www.domeny.pl) sprawdzasz czy wybrany adres jest dostepny i wykupujesz jesli chodzi o koncowke .pl to chyba koszt 9.99zl za rok takze same koszta nie sa duze

Jesli cie interesuje oferta szwagra to zapraszam jego strona: Goldweb Strony internetowe Stargard Szczeciński, Szczecin, Goleniów, Nowogard - Studio zajmujące się projektowaniem stron internetowych, sklepy internetowe, portale internetowe, strony www, projektowanie grafiki, media interaktywne, logotypy, reklama (http://www.goldweb.pl)

vaas
27-08-2012, 10:16
na wordpress.com możesz zarejestrować własną domenę (nazwę strony) za 18USD rocznie. Hosting (czyli utrzymanie domeny) masz gratis. Serwery działają szybko i stabilnie.
Wystarczy założyć "bloga" na darmowym wordpress.com, wybrać szablon (mnóstwo ciekawych, darmowych) i wypełnić treścią. Później uczynić (czyli zapłacić te 18 USD rocznie) wybraną nazwę bloga własną domeną (o ile nazwa jest wolna).

migawkanatalia
27-08-2012, 16:15
Ciekawa propozycja ale tam chyba pojawiają się reklamy i nie ma polskiej domeny... pl

vaas
31-08-2012, 14:54
reklam nie ma, być może jest tylko .com (przypuszczałbym, że jednak możliwe będzie .pl)
...pozostaje ovh.pl lub nazwa.pl lub home.pl i instalacja własnej strony... zawsze można się wesprzeć automatycznie instalowanym silnikiem joomla lub wordpress oraz gotowymi szablonami stron.

tomekart
14-06-2013, 10:35
Zastanawiam się nad założeniem portfolio w internecie. Czy jest możliwość aby po stworzeniu takiej strony mój adres zawierał tylko nazwę mojej domeny (wcześniej takową wykupiłam)? Po prostu nie chcę aby adres mojej strony wyglądał tak: www.mojanazwadomeny.nazwastronyzszablonamistron.pl . Jest szansa aby adres wyglądał tak: www.mojanazwadomeny.pl?
Będę wdzięczna za proste rozjaśnienie problemu ;) Dziękuje!

Polecam serwis PHOTERIA - Photography portfolio - photeria - create a portfolio for an artist, photographer or model (http://photeria.net) - mozna tam stworzyc wlasne portfolio oraz podpiac wlasna domene tak wiec wyglad jest dosc profesjonalny. Dodatkowo mozna dowolnie edytowac wyglad stworzonego portfolio.

--- Kolejny post ---


Zastanawiam się nad założeniem portfolio w internecie. Czy jest możliwość aby po stworzeniu takiej strony mój adres zawierał tylko nazwę mojej domeny (wcześniej takową wykupiłam)? Po prostu nie chcę aby adres mojej strony wyglądał tak: www.mojanazwadomeny.nazwastronyzszablonamistron.pl . Jest szansa aby adres wyglądał tak: www.mojanazwadomeny.pl?
Będę wdzięczna za proste rozjaśnienie problemu ;) Dziękuje!

Polecam serwis PHOTERIA - http://photeria.net - mozna tam stworzyc wlasne portfolio oraz podpiac wlasna domene tak wiec wyglad jest dosc profesjonalny. Dodatkowo mozna dowolnie edytowac wyglad stworzonego portfolio.

unsecik
14-06-2013, 18:47
Cześć,

webhost.pl ma jeszcze ciekawą ofertę. Ostatnio kupowałem u nich hosting dla znajomego. Nie ma limitu transferu rocznego co jest ważne oraz domena gratis w najtańszym wariancie.

pozdrawiam,
Daniel