PDA

Zobacz pełną wersję : Canon 24-70L na gwarancji, za ile sprzedawać ?



welury
04-08-2012, 13:24
Myśle o sprzedaniu Canona 24-70L. Jest jeszcze na gwarancji do 20 października. Stan obiektywu jest idealny, mało używany, nie ma zadnych sladow uzywania, jest jak nowy.
Jest: rachunek z krakowskiego salonu, pudełko z papierami i wszystko co dostałem w sklepie, czyli pełny komplet. Mam dylemat jaka wystawić cenę, ze względu na to, ze wyszedł model II, a w sklepach model I jest dużo droższy niż przed pojawieniem się modelu II (zreszta za 9 tys.). Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Lucky Luck
04-08-2012, 14:00
Myśle o sprzedaniu Canona 24-70L. Jest jeszcze na gwarancji do 20 października. Stan obiektywu jest idealny, mało używany, nie ma zadnych sladow uzywania, jest jak nowy.
Jest: rachunek z krakowskiego salonu, pudełko z papierami i wszystko co dostałem w sklepie, czyli pełny komplet. Mam dylemat jaka wystawić cenę, ze względu na to, ze wyszedł model II, a w sklepach model I jest dużo droższy niż przed pojawieniem się modelu II (zreszta za 9 tys.). Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.



A czemu sprzedajesz?

Co do ceny. Jeżeli na allegro to wystaw od 1zł z opcją cena minimalna. Zanim jeszcze aukcja
się zakończy dostaniesz sporo propozycji na maila. Tak na marginesie - niedawno poszedł
używany na gwarancji za prawie 5 tys.

welury
04-08-2012, 14:22
Powodem sprzedaży jest pilna potrzeba finansowa, obiektyw jest świetny i żal się rozstawac.

thedoc
04-08-2012, 16:13
pytanie jest jakieś nierozsądne - pytasz potencjalnych kupujących za ile chcesz sprzedać ;) za darmo oddaj odpowiadam Ci ;)

welury
04-08-2012, 16:26
Ja chciałem dowiedzieć się co sadzą osoby znające się na rzeczy, a nie chętni do zakupu, bo to by było chyba dziwne.

becekpl
04-08-2012, 16:42
wystaw za 6 k "kup teraz" i napisz w opisie ze cena do negocjacji i czekasz na oferty
potem je rozważysz

TomiCan
04-08-2012, 17:00
Szkoda że nie napisałeś tego postu kilka dni temu, właśnie szukałem takiego obiektywu. Pierwszej wersji, przynajmniej w mojej szeroko pojętej okolicy, nowej sztuki w sklepie nie znalazłem. Kupiłem używany bez gwarancji w idealnym stanie za 4,1tyś. Myślę że za 5 sprzedasz, czy szybko to nie wiem.

PBmarkII
04-08-2012, 20:06
A nie prościej sprzedać obiektyw na aukcji tylko ze cene startową ustalasz na 4,4 tysiąca i jak ci zalezy na czasie dajesz 3 albo 5 dni licytacje ;)

Matsil
14-08-2012, 00:33
I pomyśleć, że swój nowy egzemplarz 2 lata temu kupiłem za 4050 ;). Gdybym teraz chciał sprzedać, niewiele bym stracił, jak nie zyskał ;). Ach te ceny.

cohontes
16-08-2012, 16:15
No niestety :( troszkę to nie fair, dla kogoś kto teraz zaczyna kompletować ;) nie dość, że drożej to jeszcze używki.

Matsil
17-08-2012, 15:59
Poczekaj na wersję II, będizesz miał nowy ;).
Jak dla mnie bez sensu wyrzucić tyle kasy za zooma, przynajmniej jeżeli cena o której tyle się mówi będzie rzeczywistością. O wiele lepszym wyborem będą 2 stałki. No, chyba że ktoś tylko w reporterce działa i ma z tego spore dochody.