PDA

Zobacz pełną wersję : cos na uspokojenie...



iczek
02-02-2006, 09:15
No nie moge! Proste jak metr sznurka w kieszeni, a jakie wspaniale !!
W prostocie tkwi siła.

http://www.pbase.com/littlebabylon/fall&page=all

Duty
02-02-2006, 11:10
Tu jest link do galerii kobiety - Monique.
Jak na kobitę to ma bardzo dobrze opanowaną technikę - wyczucie też świetne.

http://www.fredmiranda.com/hosting/showgallery.php?ppuser=6288&cat=500

Szczególnie podobają mi się takie nastroje w jej wykonaniu:

http://www.fredmiranda.com/hosting/showphoto.php?photo=17562&sort=1&cat=500&page=5

Jurek Plieth
02-02-2006, 11:24
Tu jest link do galerii kobiety - Monique.
Jak na kobitę to ma bardzo dobrze opanowaną technikę - wyczucie też świetne.
Moim zdaniem jej prace są bardzo nierówne. Obok naprawdę niezłych, sporo kiepskich, czy wręcz infantylnych, choćby jak ta kaczka pływająca w zielonej zupie.


Szczególnie podobają mi się takie nastroje w jej wykonaniu:...
Tu masz rację, nastroje sa najlepsze.

iczek
02-02-2006, 14:14
Jak na kobitę to ma bardzo dobrze opanowaną technikę - wyczucie też świetne.

A tego tekstu to nie kumam za grosz?
Jak na kobitę...? Tzn jak?
:(

adamek
02-02-2006, 14:55
heh.
To chyba taki zwyczajowy męski szowinizm się odezwał. :D

Jurek Plieth
02-02-2006, 14:59
heh.
To chyba taki zwyczajowy męski szowinizm się odezwał. :D
Amerykanki to mówią: szowinistyczna męska świnia :mrgreen:

Duty
03-02-2006, 00:56
A tego tekstu to nie kumam za grosz?
Jak na kobitę...? Tzn jak?
:(
:) Jak na kobite? Ciepło miało być, ot co :)
W sumie znam jej prace od 2 lat, a cyfrowo zaczęła robić w 2002 r. - więc klasę prezentowała od samego początku.
Nie mam żadnych uprzedzeń do kobiet - broń Boże!
zobaczcie jej www:
http://users.skynet.be/puppys/naturephoto/home.htm

Wątek miał być na uspokojenie, a tu czujność na maksa... :)

akustyk
03-02-2006, 01:14
No nie moge! Proste jak metr sznurka w kieszeni, a jakie wspaniale !!
W prostocie tkwi siła.

http://www.pbase.com/littlebabylon/fall&page=all
jakos nie wiem... prostote koncepcji akceptuje. ale prostactwa w ujeciu nie. tutaj zdjecie w zdjecie jest oparte na tym samym chwycie. i robi sie przeglad roslin jak w katalogu przyrodniczym.

5-10 takich zdjec jeszcze mozna obejrzec. przy 11 ziewam, przy 15 zasypiam

akustyk
03-02-2006, 01:16
Tu jest link do galerii kobiety - Monique.

to moze ja podam wlasciwy link do calej galerii :)
http://www.pbase.com/zippo




Jak na kobitę to ma bardzo dobrze opanowaną technikę - wyczucie też świetne.

technike ma, owszem, ale nie jest to do konca technika robienia zdjec. tylko obrazkow. bo w wielu tych pracach przyrodniczych jest sporo obrobki. nie zmienia to faktu, ze oglada sie je fantastycznie i z ogromna przyjemnoscia. ale trzeba miec swiadomosc, ze nie jest to przyroda naturalna...

akustyk
03-02-2006, 01:22
heh.
To chyba taki zwyczajowy męski szowinizm się odezwał. :D
szowinizm jak szowinizm, ale tam gdzie Galen Rowell czy mu podobny wisial na skalach i odmrazal sobie tylek, zeby wyczekac odpowiednie swiatlo, statystyczna (i nie tylko statystyczna) panna by siedziala w namiocie albo schronisku popijajac goraca herbatke. a tam gdzie niepomny niebezpieczenstw samiec przemyka w ciemnosci pod nosem glodnych wilkow, rozsadna bialoglowa by sie bezdyskusyjnie nie pchala :)

przez miliony lat to mysmy narazali d... polujac na mamuty. one siedzialy w jaskini i gotowaly te ochlapy i przewijaly bejbi. i tam gdzie potomkowie neandertalczykow maja odwage (lub bezmyslnosc) sie wybrac, kobilki pukaja sie w czolo :)

adamek
03-02-2006, 01:54
akustyk: dobre winko było?
;)

akustyk
03-02-2006, 02:30
akustyk: dobre winko było?
;)
hep... ale ossooo chossssi ? :oops:

bonk
03-02-2006, 03:08
liscie robia wrazenie bo w kupie wszystkie razem i kolorowe
ot co
wystarczy wziac pierwszy lepszy na bok i popatrzec na ta fotke osobno i juz nic nie zostanie z zachwytu nad tymi fotografiami.
co druga osoba na CB ma w swoim porfolio podobne fotki
rownie dobrze moza fotografowac smietniki na przystankach mpk ostrym szklem. a pozniej z nich zrobic kolorowa galeryjke. w kupie sila

fotografik tej kobiety nie skomentuje, gdyz maja one z fotorafia tyle wspolnego co ja z wlosami. na glowie nic ale za to na dupsku w cholere :twisted:

akustyk
03-02-2006, 03:28
fotografik tej kobiety nie skomentuje, gdyz maja one z fotorafia tyle wspolnego co ja z wlosami. na glowie nic ale za to na dupsku w cholere :twisted:
bonk, z g...a bata nie ukrecisz, i musisz miec z cos wartosciowego naswietlone, zeby zrobic dobra fotografike. a laska ma sporo fajnych lokalizacji i fajnego swiatla wychodzonego.
tyle niestety, ze jeszcze potem babrze to szopka i zdjecia traca naturalnosc. czemu? - nie wiem. dla mnie mogloby byc "saute". ale sa rozne gusta...

fakt faktem, te obrobke robi ze smakiem i dobrze. a to tez nie byle co, bo 90% pseudo-artystycznych dokonan dzisiejszych fotografikow (z akcentem na "pseudo") to przeglad filtrow do szopki, bez zachowania umiaru i wzgledu na tresc... tutaj tak nie jest

bonk
03-02-2006, 03:53
jak najbardziej, zgadzam sie z toba akustyk.
ma sporo fajnych lokalizacji, ma mnóstwo fajnego swiatla wychodzonego,
oborbke robi naprawde niezle, ale moim zdniem zupelnie bez smaku

obrobka ze smakiem to taka którą fotka nie sieci na wszystkie strony, to ta ktorej nie widac na pierwszy rzut oka
niezmienia to jednak faktu ze fotografiki robi ladne.

co go gó...a to ide w zaklad ze w fotoszopie z tego nie tylko bat ale i różę da sie różę ukręcić

iczek
03-02-2006, 09:00
wystarczy wziac pierwszy lepszy na bok i popatrzec na ta fotke osobno i juz nic nie zostanie z zachwytu nad tymi fotografiami.
co druga osoba na CB ma w swoim porfolio podobne fotki
rownie dobrze moza fotografowac smietniki na przystankach mpk ostrym szklem. a pozniej z nich zrobic kolorowa galeryjke.

Bzdury... ot co :)

Pokaz mi chociaz jedno takie zdjecie naszych kolegow... bo jak na razie to konfabulujesz :) Ale wolno ci.

b'Art
03-02-2006, 09:46
To ja pewnie prosty jestem. Dla mnie za proste :( Nie kręci mnie.