PDA

Zobacz pełną wersję : STF - ZPAF Katowice - wystawa



tdfoto
01-02-2006, 17:37
W dniu 08/02/2006 o 18-00 odbedzie sie II wystawa Sląskiego Towarzystwa Fotograficznego. Miejsce ZPAF ul Warszawska 5. Zaraz przy rynku

mruczek
01-02-2006, 18:23
Czy to jest w tym samym miejscu, co giełda fotograficzna?

tdfoto
01-02-2006, 20:29
Czy to jest w tym samym miejscu, co giełda fotograficzna?

TAK tam dokładnie;-)

Zaku
01-02-2006, 22:55
czy dobrze czytam i rozumię :shock: , że w Katowicach jest jakaś giełda foto ?


Może odrazu spytam czy jest Ktoś z Rybnika lub Gliwic ?
8-)

thorin
02-02-2006, 07:29
czy dobrze czytam i rozumię :shock: , że w Katowicach jest jakaś giełda foto ?


Może odrazu spytam czy jest Ktoś z Rybnika lub Gliwic ?
8-)


Zaku nie ma sie co ekscytowac, koledzy uzywaja eufemizmow ;) to co oni zwa gielda foto to dwa stoly zastawione gruchotami za ktore chca niesamowite pieniadze ;) a ja jestem z Bierunia ;)

tdfoto
02-02-2006, 09:38
Zaku nie ma sie co ekscytowac, koledzy uzywaja eufemizmow ;) to co oni zwa gielda foto to dwa stoly zastawione gruchotami za ktore chca niesamowite pieniadze ;) a ja jestem z Bierunia ;)


No nie jest to STODOŁA .... ale zawsze mozna cos znalezc tudziez towarzysko porozmawiac i jest to giełda sprzetu a nie spotkanie hurtowników np Canona czy tez importerów :-D :-D :-D

Zaku
02-02-2006, 11:21
było by zbyt pięknie :-D
ale może jak czas pozwoli z ciekawości się wybiorę, zwęszyć sprawę :D :D

mruczek
02-02-2006, 13:39
Zaku nie ma sie co ekscytowac, koledzy uzywaja eufemizmow ;) to co oni zwa gielda foto to dwa stoly zastawione gruchotami za ktore chca niesamowite pieniadze ;) a ja jestem z Bierunia ;)


Pewnie jakbym mieszkał w Bieruniu i miał do Katowic 2 dni jazdy, to też bym narzekał :p
Ale tak na serio, trudno mi coś powiedzieć o Stodole, ale wybór jest całkiem spory. Giełda odbywa się w każdą pierwszą niedzielę miesiaca, czyli wypada teraz, 5 lutego.

Co do wyboru, owszem jest troszkę siana i pachnie wiejskim targiem, ale jest w czym wybierać. Mozesz tam spotkać kilku ciekawych ludzi. Nie chcę tutaj nikogo reklamować, ale jest tam pewien hurtownik, co sprzedaje chemię i negatywy. W Sosnowcu ma olbrzymią (w pewnym sensie, oczywiście)hurtownię w/w produktów. Ilford i Kodak i Tetenal. Sporo ludzi przujeżdza z Krakowa. widać to po tablicach rejestracyjnych...

thorin
02-02-2006, 16:26
No nie jest to STODOŁA .... ale zawsze mozna cos znalezc tudziez towarzysko porozmawiac i jest to giełda sprzetu a nie spotkanie hurtowników np Canona czy tez importerów :-D :-D :-D


Pewnie jakbym mieszkał w Bieruniu i miał do Katowic 2 dni jazdy, to też bym narzekał :p
Ale tak na serio, trudno mi coś powiedzieć o Stodole, ale wybór jest całkiem spory. Giełda odbywa się w każdą pierwszą niedzielę miesiaca, czyli wypada teraz, 5 lutego.

Co do wyboru, owszem jest troszkę siana i pachnie wiejskim targiem, ale jest w czym wybierać. Mozesz tam spotkać kilku ciekawych ludzi. Nie chcę tutaj nikogo reklamować, ale jest tam pewien hurtownik, co sprzedaje chemię i negatywy. W Sosnowcu ma olbrzymią (w pewnym sensie, oczywiście)hurtownię w/w produktów. Ilford i Kodak i Tetenal. Sporo ludzi przujeżdza z Krakowa. widać to po tablicach rejestracyjnych...


Panowie, nie chcialem byc zle odebrany, owszem ze na chemie i negatywy w dobrych cenach mozna liczyc, ale jak pytalem ile za eosa 100 sobie zycza to ich odpowiedz mnie wbila do ziemi, 800 zl ? to chyba jakies zarty sa, poza tym cyfrowek prawie zadnych tam nie uswiadczysz, jest jeden gosc ktory ma cyfrowe lustra Canona i zawsze siedzi pod oknem, ale nie tego sie spodziewalem po gieldzie foto... zadnych dobrych szkiel zadnych profi body w dobrych cenach, allegro jest konkurencyjniejsze, i jest codziennie. Zyczmy sobie takiej gieldy jak w stodole... co do zarzutow na temat mojego miasta postaram sie nie przytaczac co moi krajanie sadza na temat sosnowca bo zasluzylbym na bana :mrgreen: ;) alejakos dziennie jestem w katowicach i moje miasto nie nalezy do wschodnich rubiezy chaosu...

EOT

pozdrawiam
krzysiek

mruczek
02-02-2006, 18:45
Wiem, co Twoi krajanie mówią o Sosnowcu, bo codziennie muszę pokazywać paszport przekraczając Brynicę...

Nie no, o Bieruniu złego słowa nie mogę powiedzieć...

Co do giełdy. Towar przywożą taki, jaki schodzi im. Nie bedą wozic czegoś, co nie schodzi. kazdy chce dotknąć, popatrzeć, ale nikt nie kupuje.

Swoją drogą, nie dziwię się. Giełda mieszcząca się w zwykłym mieszkaniu zaadoptowanym na potrzeby "giełdy". Zawsze tam jest duszno, ciasno, i parno. Zero wentylacji i do tego ten starszy Pan sprzedający bilety.Ten to ma tempo...

Nemeo
11-02-2006, 22:54
Gdzie dokładnie jest ta giełda foto w Katowicach, bo na ul. Warszawskiej 5 to jest chyba taka knajpa, o dziwnej nazwie "Kryształowa".

mruczek
12-02-2006, 00:28
wchodzisz do budynku tuż obok ckierni Kryształowej i idziesz po schodach na pierwsze piętro. Białe drzwi po prawej na pierwszym piętrze... \

ul. Warszawska 5, Katowice