PDA

Zobacz pełną wersję : Wystawa pt "Muzyka, muzyka" Kraków



Macio
30-01-2006, 23:35
Serdecznie zapraszam, na wystawę, do Staromiejskiego Centrum Kultury w Krakowie przy ulicy Wietora 15 ( róg od Krakowskiej a potem Skawińskiej ) z serii "Małopolskie prezentacje młodej fotografii" w których udało mi się zająć drugie ( zawsze coś :P ) miejsce z czego jestem bardzo dumny :D Także jesli ktoś by chciał zajrzeć, to zapraszam serdecznie :) a tu strona centrum kultury - www.sckm.krakow.pl A tutaj również do obejrzenia prace ( w tym moje dwie :) ) : http://admsckm.superhost.pl/strona/aktualnosci/akt11/akt11.html

gawryl
30-01-2006, 23:45
gratuluje sukcesow - a co to a statyw, jesli mozna wiedziec?

Jurek Plieth
30-01-2006, 23:57
...w których udało mi się zająć drugie ( zawsze coś :P ) miejsce...
Gratulki :D Słusznie Ci się należało!

Kubaman
04-02-2006, 18:18
Cześć,
widziałem twoje zdjęcia, dzisiaj sie wybrałem je obejrzeć. Gratulacje! 8-)
Powiem szczerze, że bez tych twoich, wystawa była by nieinteresująca, znalazłem tam może ze trzy dzdjęcia, które mi się spodobały oprócz twoich. Jednym słowem,, zrobiłeś im wystawę. Bardzo dobre zdjęcia które zostały nagrodzone, ale jeszcze bardzo podobała mi się kolejna ramka, z trzema zdjęciami - dobre zestwienie, wszystko fajnie zagrało.

Wskazówka techniczna dla osób zamierzających się tam wybrać:
wystawa jest w pomieszczeniu pod ziemią - nieoświetlona :/
nikt z personelu nie potrafił mi powiedzieć jak się włącza światło, ale dałem radę. Po zejściu po schodach wchodzicie przez drzwi do sali, naprzeciwko znajdują się kolejne drzwi. Idźcie tam i po prawej ich stornie, tuż przy kotarze znajduje się otwarta skrzynka z bezpiecznikami. Włączcie ten najbardziej po lewej pchając go mocno w górę. Zajęło mi to 10 minut po omacku, bo salka jest spora, ale dałem radę :)

Macio
05-02-2006, 10:59
Cześć,
widziałem twoje zdjęcia, dzisiaj sie wybrałem je obejrzeć. Gratulacje! 8-)
Powiem szczerze, że bez tych twoich, wystawa była by nieinteresująca, znalazłem tam może ze trzy dzdjęcia, które mi się spodobały oprócz twoich. Jednym słowem,, zrobiłeś im wystawę. Bardzo dobre zdjęcia które zostały nagrodzone, ale jeszcze bardzo podobała mi się kolejna ramka, z trzema zdjęciami - dobre zestwienie, wszystko fajnie zagrało.

Wskazówka techniczna dla osób zamierzających się tam wybrać:
wystawa jest w pomieszczeniu pod ziemią - nieoświetlona :/
nikt z personelu nie potrafił mi powiedzieć jak się włącza światło, ale dałem radę. Po zejściu po schodach wchodzicie przez drzwi do sali, naprzeciwko znajdują się kolejne drzwi. Idźcie tam i po prawej ich stornie, tuż przy kotarze znajduje się otwarta skrzynka z bezpiecznikami. Włączcie ten najbardziej po lewej pchając go mocno w górę. Zajęło mi to 10 minut po omacku, bo salka jest spora, ale dałem radę :)

Dzięki za odwiedzenie wystawy :) W sumie to moja 1 publiczna publikacja zdjęc na ścianie. Ciemno tam jest ? Kurde no to się nie postarali, powinno być jakiekolwiek świato m/z... Ale żeby z personelu nie wiedzieli jak to włączyć ? To już bardzo dziwne jest... No tak czy siak dzięki za wizytacje :) Pozdro :)

Vitez
05-02-2006, 17:18
No tak czy siak dzięki za wizytacje :) Pozdro :)

A wiesz jaka jest roznica miedzy wizyta a wizytacja?
Gdy ty jedziesz z zona do tesciowej to jest to wizyta, gdy jednak tesciowa wybiera sie do was to jest to juz wizytacja ;)

Macio
06-02-2006, 21:15
A wiesz jaka jest roznica miedzy wizyta a wizytacja?
Gdy ty jedziesz z zona do tesciowej to jest to wizyta, gdy jednak tesciowa wybiera sie do was to jest to juz wizytacja ;)

No to w takim razie źle użyłem tego słowa. Jednak była to wizyta :D