PDA

Zobacz pełną wersję : [Bartek_902] Pierwszy klip ...



Bartek_902
07-05-2012, 13:13
Witam :)

Chciałem zaprezentować pierwszy klip jaki udało mi się nakręcić i zmontować wraz z grupą znajomych :) wiem że daleko mu do poziomu niektórych filmików prezentowanych w tym dziale ale myślę że warto to pokazać i ewentualnie przyjąć godnie krytykę :) traktuje to jako zabawę , tak jak pisałem to mój pierwszy raz w tym temacie ...

http://www.youtube.com/watch?v=46z_L-k1WoY

Pozdrawiam!

polm
07-05-2012, 23:58
Ładna dziewczyna, niezła piosenka. Przydałby się lepszy statyw bo trochę się trzęsło. Coś tam jeszcze na początku migało, nie wiem czy to w postprodukcji dodane, czy jakieś paprochy w powietrzu.
Trochę za długi wstęp, za to zaskakujące zaskoczenie. Napisy końcowe dowcipne. Może jeszcze trochę za długie ujęcia, ale ogólnie obejrzałem do końca więc chyba mi się podobało :).

jellyeater
08-05-2012, 07:07
Trochę statyczne jak na teledysk. Ale robi dobre wrażenie. Ten wstęp za długi tylko.

Bartek_902
08-05-2012, 10:50
Dzięki za opinie , myślałem że się nie przyjmie i będą same negatywy :) ale tak jak wspominałem to mój pierwszy raz , tak naprawdę odkąd mam body z możliwością kręcenia filmów(czyli już 2 lata) to do tej pory tego się nie tykałem , na początku aby sprawdziłem jak to wygląda i ta opcja poszła w odstawkę , jakoś mnie to nie kręciło. Aż do teraz chyba :)

Teraz po montażu sam widzę trochę błędów , głównie zbyt długie ujęcią ... ale teraz już tego nie poprawię .

Co do płynności i drgań też mi się to nie bardzo podoba ale pomysł na teledysk powstał w 10 min (od pomysłu do spakowania się i wyjazdu) więc nawet nie miałem możliwości załatwienia od znajomego dobrej olejowej głowicy manfrotto do filmowania.

Myślę że jak na tak spontaniczną akcję to chyba nie jest tak strasznie źle :)

polm
08-05-2012, 12:46
Nie jest źle. Jest fajnie.

2em
15-05-2012, 22:18
Podoba mi się, z pomysłem, klimatycznie, patrzę jednak z perspektywa laika, który ma mało wysublimowany gust filmowy :)