PDA

Zobacz pełną wersję : darmowy program do konwertowania panoram cylindrycznych na QTVR



MarekŚwierski
04-03-2012, 14:22
Witam, mam panoramę cylindryczną 360 equirectangular poskładaną w huginie, czy istnieje jakikolwiek darmowy program który stworzy mi z tego plik .mov lub .swf?? jeśli nie to jakiś najtańszy program do wirtualnych wycieczek? próbowałem Pano2QTVR gui ale wyskakuje "Error CreateMovieFile -50"
trzeba kupić wersje Pro chyba, Deval VR też chyba odpada do tworzy .exe a gotową panoramę 3D potrzebuje umieścić na stronie internetowej,
PanoCube robi mi sześcian z cylindrycznej czyli obraz poprzestawiany
Najlepiej żeby program mógł być do zastosowań komercyjnych
program który z equirectangular stworzy mi pliki wirtualnej panoramy gotowe do przesłania na serwer przez FTP, stronę mam w skromym HTMLu ważne jest łatwe dodanie wycieczki na strone wiec najlepiej mov lub swf
fajny jest PanoTour tylko potrzebuje czegoś tańszego lub darmowego
tyle czasu już straciłem na poszukiwaniach szkoda gadac proszę o pomoc

Marek

kainart
05-03-2012, 11:34
http://code.google.com/p/panosalado/
Ale bez znajomości AS będzie ciężko

MarekŚwierski
05-03-2012, 14:19
już to kiedyś ściągałem, nie jest to aplikacja, więc to pewnie plugin do Adobe Flash Professional (AFP) minimum CS4 żeby wyprowadzić plik do Flash 10.0 bo np.CS3 robi Flash 9.0 który jest już nie kompatybilny (za stary)
nie mam AFP, znałem kiedyś podstawy AS ale już pozapominałem
będę szukał płatnego programu bo darmowego nic nie znajdę tylko coś tańszego od 100jurków
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
chciałem kupic flash panorama player za ok. 50euro ale dostępne formy płatności to karta kredytowa , paypal, czek - płatność z góry, niestety nie mam ani karty kredytowej ani konta paypal
trzeba kupić coś od polskiego dystrybutora

Fotofil
26-06-2012, 17:23
Już trochę czasu minęło i autor wątku pewnie się uporał z problemem, ale może przyda się potomnym.
Do mov i swf Pano2VR, cena ok 300zł.
Bardzo wygodny i intuicyjny GUI
Można w nim również edytować poszczególne ścianki.