PDA

Zobacz pełną wersję : sportowe portrety



iczek
20-01-2006, 16:15
Tym wszystkim, ktorzy interesuja sie portretem kreacyjnym w sporcie polecam:
http://www.robertseale.com/

Do tego dąże...ech.

Routlaw
20-01-2006, 17:34
tjaaa zdjęcia super, ale jakie trzeba mieć układy by zrobić zdjęcie O'Nealowi z Billem Russelem...

Błajo
20-01-2006, 21:12
Daje rade :o

Angmar
20-01-2006, 21:41
Do tego dąże...ech.
Mam nadzieję, że żartujesz...

Umiejetności i warsztatu Seale'a nie ma co komentować, bo "koń, jaki jest - każdy widzi"... ale same zdjęcia w odbiorze są tak samo beznadziejnie kiczowatym bezguściem, jak kiczowaci i pozbawieni gustu są Amerykanie.

Chyba, że mówiąc o dążeniach masz na myśli możliwość portretowania gwiazd sportu tak dużego kalibru - w takim układzie życzę powodzenia i trzymam kciuki.

akustyk
20-01-2006, 22:09
swietne zdjecia. pomyslowe i z jajem. dobry kontakt z modelami

stylistyka rzecz gustu. nie wiem dla kogo robil te zdjecia i w jakim celu, wiec trudno mi oceniac. przypuszczam, ze klient zaplacil za te zdjecia, wiec musialy mu stylistycznie odpowiadac

rodeoo
21-01-2006, 12:01
Zdjęcia oddaj typową dla amerykanów postawę "herosów"tam jest inne trochę spojżenie na sport.Jak dla mnie zdjęcia innne jak europejskie ale czy inność to odrazu kiczowatość?-nie zgodzę się z takim stwierdzeniem.
Mnie zdjęcia Billa Russela podobają się.
Pozdrawiam

Jurek Plieth
21-01-2006, 12:28
Umiejetności i warsztatu Seale'a nie ma co komentować, bo "koń, jaki jest - każdy widzi"...
Itd. Podpisuję się pod tym Angmar :D

mruczek
21-01-2006, 13:32
mdli mnie patrząc na te zdjęcia. Przywołują mi one na myśl amerykański mit wielkości i bohaterstwa. "Sranie w Banię"

Jest to przykład upadającej amerykańskiej kultury na wskroś przesiąknietej prymitywnem, mistycyzmem amerykańskiego ducha i wszechogarniającą komercją przełamującą ostatnie bastiony wolności.

Idę zwymiotować.

Robson01
21-01-2006, 13:46
mdli mnie patrząc na te zdjęcia. Przywołują mi one na myśl amerykański mit wielkości i bohaterstwa. "Sranie w Banię"

Jest to przykład upadającej amerykańskiej kultury na wskroś przesiąknietej prymitywnem, mistycyzmem amerykańskiego ducha i wszechogarniającą komercją przełamującą ostatnie bastiony wolności.

Idę zwymiotować.
Jak Ci tak szkodzi to może zmień hobby na mniej stresujące.:D

Pikczer
21-01-2006, 23:19
Fotki troszke jakby "zacofane".
Tzn. myslalem, ze moda na cos takiego juz minela :confused: