PDA

Zobacz pełną wersję : Co wolno fotografować a czego nie wolno?



plluszak
28-08-2004, 15:36
...aby nie miec problemow tak jak niektórzy:
http://info.onet.pl/971728,11,item.html

Rudi
28-08-2004, 17:48
Nic tylko urządzić plener pod Bumarem :), coś mi się zdaje, że chętni na zakup fotek się znajdą;) może ci w turbanach ?? :D

Scaramanga
28-08-2004, 19:28
To jest dowod na to,ze rzeczywistosc z filmow mojego najukochanszego rezysera Staszka B. nie odeszla do lamusa tylko jest dalej aktualna,a nawet pokusilbym sie o twierdzenie,ze przebila tamte czasy o cala dlugosc przyslowiowego"lba"...
Bumar Labedy produkuje czolgi,nie "siedze" w czolgach(siedze w samolotach) wiec nie powiem wam czy tam
produkuja Pt-94 "Twardy",z ktorego na upartego mozna by zrobic scisla tajemnice wojskowa,gdyby nie fakt,ze wszystkie te "ruskie" czolgi byly na uzbrojeniu NRD i zostaly dawno rozpracowane przez ten zachod...ale zaraz,zaraz...przeciez to my juz jestesmy "ten zachod"...Coz,zachod zachodem,ale wrog klasowy nie spi i jak byl "prikaz szto zakazano eta zakazano,paniatna?"
Ja sie domyslam...brama do zakladu byla zbudowana z tych samych materialow co mysliwce "Stealth"
i mogla znikac nie trudzac ciecia jej otwieraniem.Naciskal przycisk i...bach..nie ma bramy...zniknela...
wjezdzal samochod...i bach...jest brama....a ciec mogl tak samo jak od trzydziestu lat mieszac
skawalony cukier w wystyglej juz herbacie... :wink:

satriani
03-09-2004, 10:19
Co chcecie u nas najpierw stawia się zarzuty publicznie, a potem sprawdza ich wiarygodność

[ Dodano: 03-09-2004 ]
z tego co później emitowano w TV to gościu jest pasjonatem foto, poręczał za niego chyba nawet konsul Francji itd, ale jak się zrobiło szum i wciągneło w to ABW to trzeba teraz wyjść z tego bez kompromitacj.