PDA

Zobacz pełną wersję : DxO Optics Pro 7.1 - błąd w demo ?



Aleximov
17-01-2012, 16:06
Witam,

Przymierzam się do zakupu DxO Optics Pro 7.1 (jest promocja do końca stycznia), więc zainstalowałem demo, popracowałem trochę i (jak na razie) napotkałem dwie poważne usterki:

1. Mam dysk podzielony na trzy partycje ("dyski systemowe" C: E: F: ) z Windows XP i program "widzi" mi zdjęcia tylko na dysku F: , a na innych "dyskach" nie - w Browserze w opisie pliku ZAWSZE wyświetla się "F:/ścieżka" (zamiast np. "C:/ścieżka..." i to niezależnie od tego, na którym dysku (partycji) znajduje się zdjęcie), a w miejsce zdjęcia Browser wyświetla szary prostokąt - tak, jakby w programie wszystkie napędy poniżej F: (a więc C: i E: ) "podmieniał" na F: (i w związku z tym nie może znaleźć zdjęcia), pomimo, że w Organizerze drzewko folderów wyświetla dobrze... Jak dołączę dysk wymienny (G: ), to zdjęcia z niego wyświetla poprawnie (wyświetla "G:/ścieżka...").

2. Jeśli włączę korekcję aberracji chromatycznej, to przy przetwarzaniu plików występuje błąd "Error Code 4: ChromaticAberration Execution Error" - po całkowitym wyłączeniu korekcji CA zdjęcia są przetwarzane poprawnie (bez błędu).

Mam więc pytanie do osób, które zakupiły już ten pakiet (DxO 7.1) i mają dysk podzielony na dwie lub więcej partycji, czy u nich w pełnej wersji też występują te problemy (szczególnie pierwszy), czy to tylko "przypadłość" demo i w pełnej (płatnej) wersji wszystko jest ok ? (więc czy warto kupić teraz, czy raczej poczekać na kolejną wersję... ;) )

Pozdrawiam, Alex