PDA

Zobacz pełną wersję : Rysy na lakierze?



osasa
16-01-2006, 01:11
Hmm, popatrzyłem na tapetę i wpadł mi do głowy pomył: Czy da sie jakoś na kompie upiękrzyć lakier samochodu, wyeliminowac rysy?? Ma ktoś jakiś pomysł?

adamek
16-01-2006, 01:33
Narzędzie stempel.

DoMiNiQuE
16-01-2006, 10:17
Zdecydowanie lepsze ofekty osiaga sie za pomoca Healing Brush oraz mojego ulubionego Patch Tool :wink: Clone Stamp nie zda tutaj egzaminu.

Tak na szybko ;)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img5.imageshack.us/my.php?image=roverps8kk.jpg)

osasa
16-01-2006, 21:36
No ładnie, o to mi chodziło, musze to przetestować:) Dzięki:)

Pikczer
16-01-2006, 22:33
lepiej dbac o samochod :)

osasa
17-01-2006, 18:04
Dbam przecież, a nie widać?? O prosze zdjatko:)
A tak serio to tym lakierem było moje pytanko zainspirowane, mmm

KuchateK
17-01-2006, 18:27
Jak kupisz i wyjedziesz z salonu nie mysle zeby inaczej wygladal. A jak sie popsuje :D to zawsze mozna przemalowac na inny kolor... Znowu bedzie ladniutki :mrgreen:

SimOn!
17-01-2006, 18:35
Ladna qrde ta nowa Impreza STI :grin: Sie zakochalem normalnie w tym gladziutkim lakierku :mrgreen:

osasa
18-01-2006, 00:23
Jak kupisz i wyjedziesz z salonu(...)
Może po Twojej stronie oceanu :twisted:

KuchateK
19-01-2006, 05:54
Może po Twojej stronie oceanu :twisted:
W sumie warto :D Maja wieksze silniki i taniej :mrgreen:
Chyba trzeba EOT zrobic :twisted:

osasa
19-01-2006, 18:21
Taniej?? WRX Sti od WRX? A how much?? hmmm.... Tak z ciekawosci...

KuchateK
19-01-2006, 18:54
Taniej?? WRX Sti od WRX? A how much?? hmmm.... Tak z ciekawosci...
No napewno taniej jak w Polszczy :mrgreen:

Ceny znajdziesz na odpowiednich stronach...

Zreszta...
Nowy WRX STI 2.5 w Stanach cena na poziomie 35 kilodolarow (sugerowania 33, ale cos tam zawsze podatek... choc mozna wytargowac do pere tysiecy, wiec za 30 mozna czesto wyjechac od dealera w zaleznosci od talentow negocjacyjnych).

Cennik z polskiej strony, ten sam model... 47 kiloojro. Roznice kursow pewnie kazdy zna...
W/g dzisiejszego kursu (3.17 dolar i 3.83 euro) i cen z cennika wychodzi na oko 180000 pln Polska i 105000 pln z USA... U niemcow dalej jest to 41 kiloojro (157000pln), wiec niewiele taniej.

Transport z usa raptem z 1000 dolcow, a clo nie kazdy musi placic Wiec tak czy siak jak przykombinowac mozna oszczedzic na drugi maly samochodzik dla zony. Chyba ze ktos utopi w eLkach :mrgreen:

osasa
19-01-2006, 20:53
Kurcze, Kuchatek, PM bym Ci wysłał, bo w końcu jakąś ekskomunikę na mnie nałożą, czy jak sie to nazywa;P Ale coś nie widze możliwości PM do Ciebie.
Sprowadzić cos na mienie przesiedleńcze może obywatel USA? A legalni imigranci mają jakieś ulgi w tym temacie?

KuchateK
19-01-2006, 21:04
Kurcze, Kuchatek, PM bym Ci wysłał, bo w końcu jakąś ekskomunikę na mnie nałożą, czy jak sie to nazywa;P Ale coś nie widze możliwości PM do Ciebie.
Jak to nie ma :D Przyjdzie Vitez to Ci zaraz udowodni ze jest :mrgreen:
(na nicku sie klika i drugie z kolei)
http://canon-board.info/private.php?do=newpm


Sprowadzić cos na mienie przesiedleńcze moę obywatel USA? A legalni imigranci mają jakieś ulgi w tym temacie?
Wszyscy legalni (zielone karty i obywatele) moga z usa zabrac do Polski (pewnie innych krajow tez) na tzw. mienie przesiedlencze swoj dobytek... Z pewna doza rozsadku, teoretycznie po jednej rzeczy danego typu (nie 10 subarynek na raz)...

Aktualnie zmieniono przepisy i mienie z jednorazowego odnawia sie co trzy czy piec lat... Musial bym sie zapytac dokladnie znajomego jak wyglada po nowemu...

osasa
19-01-2006, 21:13
HA!!! To fajowo;) Jakiś "ludzki" ten kraj, i moherowych beretów nie ma:)
No tak, mi sie ubzdurało ze na każdym poście jest link do PM... :roll: A jak już mnie oświeciło, i chciałem napisać ze wiem jak, to byłes szybszy ;)