PDA

Zobacz pełną wersję : Za ślub płacimy...



allxages
06-01-2012, 21:49
no proszę...cała śmietanka ślubna CB została wymieniona ;)

http://futomaki.pl/2012/01/06/fotografie-w-2012-roku-to-ty-placisz-za-mozliwosc-wykonania-zdjec-na-slubie/

gary
06-01-2012, 21:51
hehe, podpucha :)
ile mam zapłacić żeby podrobić siebie? :D

allxages
06-01-2012, 21:52
Nie wiem. Dla mnie możesz flaszunie weselną, że Ci fuchę załatwiłem ;-)

dinderi
06-01-2012, 21:58
Było
http://www.canon-board.info/showthread.php?p=1031760#post1031760

sebol1204
06-01-2012, 22:59
Mnie osobiście rozbawiły te fragmenty :D


Interesują nas zdjęcia w typie Małachowskiego, Tkacza, Kaliny, Trzcionki, Sokołowskiego, Knapa i Górskich.



Poszukuję fotografa i kamerzysty na ślub którzy chcą poćwiczyć i wzbogacić portfolio.


i kwoty jaką jesteście gotowi zapłacić za wzbogacenie swojego portfolio.


Sorry ale wolałbym pójść na warsztaty :-P

dinderi
06-01-2012, 23:11
Sorry ale wolałbym pójść na warsztaty :-P
Przecież w tym ogłoszeniu nie chodzi ani o rzeczywisty ślub, ani warsztaty, ani żart. To ogłoszenie o tym, kto się liczy w fotografii ślubnej. Bardzo błyskotliwy chwyt marketingowy, choć niekoniecznie świadomy.

Goomis
07-01-2012, 00:23
Przecież w tym ogłoszeniu nie chodzi ani o rzeczywisty ślub, ani warsztaty, ani żart. To ogłoszenie o tym, kto się liczy w fotografii ślubnej. Bardzo błyskotliwy chwyt marketingowy, choć niekoniecznie świadomy.

Ojj świadomy na pewno.
A co będzie jak fotograf nie zdąży sprzed kościoła przed helikopterem?
Wszakże przy warszawskich korkach jest na to duże prawdopodobieństwo :p
Następne ogłoszenie będzie:
Poszukuję fotografa który w ramach możliwości robienia zdjęć na moim ślubie zapłaci za całe wesele xD

Kolekcjoner
07-01-2012, 00:42
Było
http://www.canon-board.info/showthread.php?p=1031760#post1031760

Było ale może warunkowo zostawmy :cool:. Jak zacznie to być klon wątków ślubnych to się zamknie :grin:.

szuler
07-01-2012, 00:59
dobra Kolekcjoner pomogę ;)
jakim sprzętem można zrobić ten ślub? jest szansa, aby zdążyć motolotnią?
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
a tak teraz mnie naszło w jakim systemie są wszyscy wymienieni?

dinderi
07-01-2012, 01:02
a tak teraz mnie naszło w jakim systemie są wszyscy wymienieni?Ty się lepiej zapytaj, w jakim towarzystwie :)

tormentor
07-01-2012, 02:18
http://www.wykop.pl/link/999099/fotografie-zaplac-za-mozliwosc-zrobienia-zdjec-na-weselu/

C80
07-01-2012, 11:21
Wy się śmiejecie, ale znajdzie się dobry fotograf który zgodzi się na takie warunki. Pójdzie dla reklamy, po to by narobić sporo dobrych kontaktów w środowisku nowobogackich którzy są w stanie zapłacić grube tysiące za zdjęcia.

strideer
07-01-2012, 11:53
Wy się śmiejecie, ale znajdzie się dobry fotograf który zgodzi się na takie warunki. Pójdzie dla reklamy, po to by narobić sporo dobrych kontaktów w środowisku nowobogackich którzy są w stanie zapłacić grube tysiące za zdjęcia.

Raczej mało prawdopodobne, żeby ludzie z danego towarzystwa chcieli płacić tak poznanemu fotografowi, jeśli będą wiedzieli (a będą wiedzieli na pewno), że robi on zlecenie za darmo. Prędzej poszukają sobie kolejnego takiego jelenia, który zrobi im za darmo.

sebol1204
07-01-2012, 12:48
Raczej mało prawdopodobne, żeby ludzie z danego towarzystwa chcieli płacić tak poznanemu fotografowi, jeśli będą wiedzieli (a będą wiedzieli na pewno), że robi on zlecenie za darmo. Prędzej poszukają sobie kolejnego takiego jelenia, który zrobi im za darmo.


Za darmo to jeszcze ujdzie (w ramach poćwiczenia i budowy pf) ale pewnie znajdą kolejnego który dopłaci do interesu :D

tombas
07-01-2012, 12:50
dla mnie to prowokacja (wiadomych kręgów, w wiadomym celu) :mrgreen:

marfot
07-01-2012, 12:55
Przecież w tym ogłoszeniu nie chodzi ani o rzeczywisty ślub, ani warsztaty, ani żart. To ogłoszenie o tym, kto się liczy w fotografii ślubnej. Bardzo błyskotliwy chwyt marketingowy, choć niekoniecznie świadomy.

Zamawiający nie ma problemów z podaniem rozszerzeń plików RAW obu popularnych systemów i jednym tchem wymienia znanych (przynajmniej modnych) fotografów ślubnych. Pytanie do ślubniaków ile razy trafili na takie kompetencje u zleceniodawcy?
Gość siedzi w branży i tyle tylko po co dał to ogłoszenie...

tombas
07-01-2012, 12:58
Bardzo błyskotliwy chwyt marketingowy, choć niekoniecznie świadomy.
a tu głowy bym nie dał:roll:

szmitkens
07-01-2012, 14:03
dla mnie to prowokacja (wiadomych kręgów, w wiadomym celu) :mrgreen:

ale jedno trzeba przyznać... wszyscy z wymienionych prezentują bardzo podobny poziom :roll: :mrgreen:

gadget_zary
07-01-2012, 15:28
Obstawiam że i tak znajdą jelenia który się za to zabierze. I takiemu to tylko współczuć.

C80 taka osoba nie zaprezentuje ludziom nic innego niż to że można go mieć za grosze/za darmo/albo jeszcze na tym zarobić. Działą tu podobny system jak w przypadku robienia za małe pieniądze. Pierwsze 2 śluby zrobiłem za małe pieniądze i potem z kim nie rozmawiałem to pierwszy argument - a parze ........ zrobił pan za ....... zł wiec dlaczego tak drogo.

allxages
07-01-2012, 16:45
Gość siedzi w branży i tyle tylko po co dał to ogłoszenie...

Bo to jeden z nich? ;-) Średnio śledzę ślubniaki, ale Górskiego nie znam, Sokołowski mi do zestawu nie pasuje. Więc może to jeden z nich? :twisted: (oczywiście żartuję, żeby była jasność heh)

No i brakuje tu jeszcze Cichockiego, co by wszyscy z CB byli hehe ;)

dinderi
07-01-2012, 16:54
Średnio śledzę ślubniaki, ale Górskiego nie znam, Sokołowski mi do zestawu nie pasuje. Więc może to jeden z nich? :twisted: (oczywiście żartuję, żeby była jasność heh)Sokołowki tego nie zrobił.

allxages
07-01-2012, 16:59
Sokołowki tego nie zrobił.

UZASADNIJ! :twisted:

dinderi
07-01-2012, 17:00
UZASADNIJ! :twisted:
Bo nie wierze, by był do tego zdolny.

allxages
07-01-2012, 17:09
Bo nie wierze, by był do tego zdolny.

Hmm..


To ogłoszenie o tym, kto się liczy w fotografii ślubnej. Bardzo błyskotliwy chwyt marketingowy

Rozumiem :mrgreen:

szmitkens
07-01-2012, 17:31
To ogłoszenie o tym, kto się liczy w fotografii ślubnej. Bardzo błyskotliwy chwyt marketingowy...

dobre, dobre...:mrgreen:

To tak jakby postawić obok siebie ogłoszenie:

Szukam sali bankietowej takiej jak:
W hotelu Scheraton, Bristolu, InterContinental lub Gospodzie u Marysi w Kałęczynie. :mrgreen: (oczywiście nic nikomu nie ujmując :evil: )

jacek_73
07-01-2012, 17:35
dobre, dobre...:mrgreen:

To tak jakby postawić obok siebie ogłoszenie:

Szukam sali bankietowej takiej jak:
W hotelu Scheraton, Bristolu, InterContinental lub Gospodzie u Marysi w Kałęczynie. :mrgreen: (oczywiście nic nikomu nie ujmując :evil: )

Coś w ten deseń :smile:

marfot
07-01-2012, 17:38
dobre, dobre...:mrgreen:

To tak jakby postawić obok siebie ogłoszenie:

Szukam sali bankietowej takiej jak:
W hotelu Scheraton, Bristolu, InterContinental lub Gospodzie u Marysi w Kałęczynie. :mrgreen: (oczywiście nic nikomu nie ujmując :evil: )

Obejrzałem sobie próbki prac wymienionych i chyba coś jest na rzeczy...

werusq
07-01-2012, 23:51
Jak czytam takie ogłoszenia to chodzi mi po głowie jedna piosenka 'Żyje w kraju w którym wszyscy chcą mnie zrobić w c**** Za moją kasę!'

gavin
08-01-2012, 00:41
Niedawno na gumtree było też dosyć nietypowe ogłoszenie o zdjęciach ślubnych ;) Widocznie nowa moda

xsardas
08-01-2012, 16:01
Do wariatkowa z takimi ludźmi :P

Zwłaszcza za robienie sobie reklamy w taki oto sposób.

dinderi
10-01-2012, 16:14
I wykrakałem.
Dzisiajszy fejzbuk pęka od "udostępnień". Zrzut ekranu linkuja sobie absolutnie wszyscy.
Jest wszędzie, nie wyłączając ŚwiataObrazu.

Czapka z głowy.

sebol1204
10-01-2012, 20:59
Do wariatkowa z takimi ludźmi :P

Zwłaszcza za robienie sobie reklamy w taki oto sposób.


Jaka to reklama? :P Reklama byłaby wtedy gdyby to były mało znane osoby a ja tam widzę całą polską śmietankę fotografii ślubnej...

strideer
10-01-2012, 21:00
Jaka to reklama? :P Reklama byłaby wtedy gdyby to były mało znane osoby a ja tam widzę całą polską śmietankę fotografii ślubnej...

Może chodzi o tzw. "utrwalenie" :-)

blackninja
10-01-2012, 22:21
Jaka to reklama? :P Reklama byłaby wtedy gdyby to były mało znane osoby a ja tam widzę całą polską śmietankę fotografii ślubnej...

Powiedziałbym raczej, że to kropla tej śmietanki. Oprócz Tkacza i Małachowskiego to brakuje bardzo wielu wybitnych polskich fotografów ślubnych. Mało znam fotografie Państwa Górskich (ale oglądam i zacne są). Pozostałym dwóm Panom do topu to chyba jeszcze baaaardzo, daleko choć jeden z nich mocno się lansuje, aby takim być.

dinderi
10-01-2012, 23:04
Pozostałym dwóm Panom do topu to chyba jeszcze baaaardzo, daleko
Grzeszysz!



Oczywiście, interpunkcją ;)

xsardas
11-01-2012, 09:47
Jaka to reklama? :P Reklama byłaby wtedy gdyby to były mało znane osoby a ja tam widzę całą polską śmietankę fotografii ślubnej...

Jak to jaka? Najzwyklejsza w świecie nic nowego tu nie zastosowano hehe. Poszukaj trochę o reklamie to pewnie sam dojdziesz czym takie ogłoszenie jest :P

Poza tym jednego z wymienionych kompletnie nie kojarzę, a drugiego nie uważam za śmietankę polskich ślubniaków, dlatego tez snuje podejrzenia że to któryś z nich ;) Ale to być może tylko moje odosobnione zdanie :P

Pozdrawiam

allxages
11-01-2012, 10:32
Poza tym jednego z wymienionych kompletnie nie kojarzę, a drugiego nie uważam za śmietankę polskich ślubniaków, dlatego tez snuje podejrzenia że to któryś z nich ;) Ale to być może tylko moje odosobnione zdanie :P

Poczytaj sobie komentarze wyżej to zauważysz że nie jesteś sam ;-)

MacGyver
11-01-2012, 10:38
Poczytaj sobie komentarze wyżej to zauważysz że nie jesteś sam ;-)
Jeśli rzeczywiście tak powstało owo "ogłoszenie" to jest to delikatnie mówiąc żałosne :-)

manfred1
11-01-2012, 11:03
Mnie osobiście rozbawiły te fragmenty :D

Interesują nas zdjęcia w typie Małachowskiego, Tkacza, Kaliny, Trzcionki, Sokołowskiego, Knapa i Górskich.
A mnie nie rozbawiły bo nie jestem tam wymieniony skandal jakiś ;-)
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

ale jedno trzeba przyznać... wszyscy z wymienionych prezentują bardzo podobny poziom :roll: :mrgreen:

Zwłaszcza Panowie Małachowski i Knap :-)

allxages
11-01-2012, 11:35
Zwłaszcza Panowie Małachowski i Knap :-)

W sensie, że to ironia?

manfred1
11-01-2012, 11:49
W sensie, że to ironia?

W sensie, że bez sensu takie zestawienie :-)

xsardas
11-01-2012, 12:04
Właśnie doczytałem posty powyżej i ulżyło mi że nie jestem osamotniony ;)

dreamstorm
11-01-2012, 12:09
Tzw. "marketing wirusowy". Dość modna rzecz ostatnimi czasy.

MacGyver
11-01-2012, 13:49
Dość modna rzecz ostatnimi czasy.
A Skoda do spółki z Adamem Małyszem dowiedli że i skuteczna :-)

Morfii
11-01-2012, 14:17
..he, he.. jak się żeniłem też było dać takie ogłoszenie ;)

PS.
Ciekawe czy ktoś opisał...

Strebor
11-01-2012, 15:27
U żółtych ktoś pisał, że to było tak dla hecy zrobione czy ktoś się zgłosi, w odpowiedzi podobno kilkanaście maili z flugami i jeden z ofertą.

michal_sokolowski
11-01-2012, 17:43
widzę że tu i ówdzie padają podejrzenia że jestem autorem tego ogłoszenia :)
Nie mam z tym nic wspólnego, ale podejrzewajcie sobie ile chcecie, miłej zabawy ! ;)

pank
11-01-2012, 21:08
To ogłoszenie to żart, jaja z ogłoszeń w których ludzie proponują fotografom pracę w zamian za możliwość rozszerzenia portfolio. Zabawne są 2 rzeczy, że znajdują się ludzie któży myślą że to prawda i że są też tacy którzy zamiast się pośmiać i zrozumieć od razu wietrzą spiski, kryptoreklamy, marketing wirusowy i najazd obcych wojsk. Takie postrzeganie świata musi być strasznie frustrujące, współczuję.
Nie, nie miałem z tym ogłoszeniem nic wspólnego a to co się tutaj dzieje mocno jedzie żenadą.

dinderi
11-01-2012, 23:11
Czyli jednak wiesz więcej o tym dlaczego powstało to ogłoszenie, niz my? Frapujące.

Ja po raz któryś składam wyrazy szacunku dla pomysłodawcy. Czy zrobił to ogłoszenie świadomie, czy nieświadomie, nie ważne. Mówi o nim cała Polska. A to jest najważniejsze.
Dzięki podobnym mechanizmom marketingowym, w świadomości społecznej zaistnieli Doda, Wiśniewski, Tyszka, Wojewódzki i inni znani głównie z tego, że są znani. To bardzo skuteczne narzędzie promocji. Pracowałes w reklamie, to powinieneś jeszcze pamiętać.

pank
11-01-2012, 23:15
Zdecydowanie przeceniasz moc tego ogłoszenia. Dzisiaj się mówi, jutro przestanie żeby taki marketing odniósł skutek takich przecieków musi być znacznie więcej.

dinderi
11-01-2012, 23:28
żeby taki marketing odniósł skutek takich przecieków musi być znacznie więcej.Ej, ogłoszenie trafiło do sieci dopiero 5 dni temu. Daj się pomysłowi odpracować. :)

sebol1204
11-01-2012, 23:42
Zdecydowanie przeceniasz moc tego ogłoszenia. Dzisiaj się mówi, jutro przestanie

co nie zmienia faktu że nazwiska w głowie zostają :lol:

analogforever
11-01-2012, 23:48
nazwiska zostają ale nie zawsze pozytywnie, mnie jak jakaś reklama upierdliwa meczy tzn wpadnie w ucho czy oko , to zapamietuje co było reklamowane i nawet na to nie spojrze w sklepie czy na ulicy ,poprostu omijam szerokim łukiem , to są skutki agresywnej reklamy i orzeszków od PR przescigujących sie w głupocie :grin:

allxages
12-01-2012, 01:08
nazwiska zostają ale nie zawsze pozytywnie, mnie jak jakaś reklama upierdliwa meczy tzn wpadnie w ucho czy oko , to zapamietuje co było reklamowane i nawet na to nie spojrze w sklepie czy na ulicy ,poprostu omijam szerokim łukiem , to są skutki agresywnej reklamy i orzeszków od PR przescigujących sie w głupocie :grin:

Myślę, że nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo reklamy działają jednak na Twoją osobę. To, że po oglądnięciu reklamy produktu XXX nie lecisz do sklepu na drugi dzień na zakupy nie ma nic do tego.

Kolekcjoner
12-01-2012, 01:11
nazwiska zostają ale nie zawsze pozytywnie, mnie jak jakaś reklama upierdliwa meczy tzn wpadnie w ucho czy oko , to zapamietuje co było reklamowane i nawet na to nie spojrze w sklepie czy na ulicy ,poprostu omijam szerokim łukiem , to są skutki agresywnej reklamy i orzeszków od PR przescigujących sie w głupocie :grin:

To nie ważne 8-). Oczywiście nie bierz tego do siebie ale widocznie nie jesteś targetem tego co ma być reklamowane. Jeśli targetowi nazwa zostanie w głowie to cel jest spełniony i reklama działa :cool:.
Co do rzeczonego ogłoszenia ja nie lubię snobizmu więc na mnie to działa odpychająco ale ja też nie jestem targetem więc nie jestem wiarygodny :cool:.

pank
12-01-2012, 02:11
Nikt niejest targetem bo to nie reklama, tak tylko przypominam.

Strebor
12-01-2012, 02:16
He he jasne ;)

Żarcik, u żółtych czytałem i wiem mniej więcej o co kaman

Wysłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk

Kolekcjoner
12-01-2012, 02:43
Nikt niejest targetem bo to nie reklama, tak tylko przypominam.

A skąd ta pewność :cool:?

MacGyver
12-01-2012, 02:46
Co do rzeczonego ogłoszenia ja nie lubię snobizmu więc na mnie to działa odpychająco ale ja też nie jestem targetem więc nie jestem wiarygodny :cool:.
O, też tak mam i myślałem że jestem w tym oryginalny :mrgreen:

pank
12-01-2012, 02:55
A skąd ta pewność :cool:?

Bo człowiek który to wymyślił nie wymienił swojego nazwiska. Tak ciężko zrozumieć że to zwykły żart?

Kolekcjoner
12-01-2012, 02:59
Bo człowiek który to wymyślił nie wymienił swojego nazwiska. Tak ciężko zrozumieć że to zwykły żart?

To żaden dowód. I nie ważne jest co się rozumie tylko jak się odbiera. Ja jak wielu odebrałem to jako reklamę :cool:.

BTW: Mac - poza tym ja już ślub miałem - co prawda bez helikoptera :mrgreen: ale w ciekawym miejscu i scenerii także podwójnie nie jestem targetem 8-).

pank
12-01-2012, 03:02
Ja nie potrzebuję nic udowadniać, tak tylko informuję. Jak to odbierasz w sumie mnie nie interesuje, jak lubicie to dalej możecie bić pianę.

Kolekcjoner
12-01-2012, 03:07
Ja nie potrzebuję nic udowadniać, tak tylko informuję. Jak to odbierasz w sumie mnie nie interesuje, jak lubicie to dalej możecie bić pianę.

Ależ nie musisz i nie wiem czemu tak się tym emocjonujesz ;). Ja przecież nie piszę że to coś złego albo negatywnego. Nie ma nic złego w tym, że ktoś coś lub kogoś reklamuje. Natomiast jest czasem tak, że rzecz puszczona w obieg publiczny zaczyna żyć własnym życiem często niezależnym od intencji twórcy :cool:.

pank
12-01-2012, 03:11
Tak właśnie jest w tym przypadku, zamiast się pośmiać ludzie doszukują się nie wiadomo czego :)

MacGyver
12-01-2012, 03:12
BTW: Mac - poza tym ja już ślub miałem - co prawda bez helikoptera :mrgreen: ale w ciekawym miejscu i scenerii także podwójnie nie jestem targetem 8-).
No ja też już miałem i to taki całkiem nie targetowy bo bez wesela. Nie wspominając już o tym że rano (czyli 3 godziny przed ślubem) byłem w takim stanie że jakiekolwiek fotogarafowanie tzw przygotowań nie wchodziło w rachubę :-D

analogforever
12-01-2012, 06:39
Myślę, że nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo reklamy działają jednak na Twoją osobę. To, że po oglądnięciu reklamy produktu XXX nie lecisz do sklepu na drugi dzień na zakupy nie ma nic do tego.

juz napisałem jak działają , mam jeszce raz powtórzyć ,reklamowane osoby wyszly na pajacy w moich oczach ,a czy to ich zasługa czy kogo innego, nie wnikam

mc_iek
12-01-2012, 10:19
Wiecie co? Z kim bym nie rozmawiał, to zaklina się, że nie słucha DiscoPolo, a jednak gdy pracowałem przy nagłaśnianiu festynów z okazji "Dni ...", czy innego "...set lecia miasta", to wyglądało tak: na scenie BAJM, przed sceną 8tyś. ludzi, na scenie Dżem, przed sceną 2,5tyś, na scenie DeMono, przed sceną 6tyś. Na scenie Fanatic, przed sceną 12tyś. Na scenie BayerFull, przed sceną 16tyś. To były dane szacunkowe od policji zabezpieczającej koncerty.

I tyle w temacie kto czego nie słucha i nie ogląda...

michal_sokolowski
12-01-2012, 10:54
juz napisałem jak działają , mam jeszce raz powtórzyć ,reklamowane osoby wyszly na pajacy w moich oczach ,a czy to ich zasługa czy kogo innego, nie wnikam

aha, czyli rozumiem że wyszedłem na pajaca ? Bo moje nazwisko jest w tym ogłoszeniu ?

Tak jak pisałem nie mam z tym nic wspólnego, więc raczej powstrzymaj się z takimi osądami że "reklamowane osoby wyszły na pajacy" , bo po pierwsze najprawdopodobniej jest to żart, po drugie reklama to raczej marna a po trzecie najlepszą reklamą według mnie są zdjęcia - i tyle. Poza tym to zdanie o pajacach jest zwykłym chamstwem.

Słuchając dziś radia dowiedziałem się że Polacy zawsze szukają drugiego dna, mają to w genach, każdy wiersz ma drugie dno, "co autor miał na myśli" itd - i czytając wypowiedzi z tego wątku mam teraz pewność że faktycznie Polacy tacy są.

pank
12-01-2012, 11:41
juz napisałem jak działają , mam jeszce raz powtórzyć ,reklamowane osoby wyszly na pajacy w moich oczach ,a czy to ich zasługa czy kogo innego, nie wnikam

No strasznie się przejąłem :)

janmar
12-01-2012, 11:48
Słuchając dziś radia dowiedziałem się że Polacy zawsze szukają drugiego dna, mają to w genach, każdy wiersz ma drugie dno, "co autor miał na myśli" itd - i czytając wypowiedzi z tego wątku mam teraz pewność że faktycznie Polacy tacy są.

Tjaa...Ty wiesz z radia ,ja kieruję się własnym jakże innym sądem.

Zostawiłbym Nam nasze oceny otoczenia w którym żyjemy,wszak to nasza prywatna sprawa i wybór i proponuję powrót do tematu wątku.

Nazywanie było nie było kolegów pajacami też nie jest na miejscu na forum,nawet mocno nie na miejscu.
Kończmy te OT,proszę.

pank
12-01-2012, 12:16
Co prawda to prawda, niemniej robienie za kombinującego cwaniaczka i to w dodatku zupełnie niesłusznie jest trochę irytujące. Ale jak widać na załączonym obrazku faktycznie jakiekolwiek tłumaczenie nie ma sensu, gawiedź i tak wie swoje.

janmar
12-01-2012, 12:18
Ok.Wracamy do wątku.

janmar
12-01-2012, 15:16
Przeniosłem kłótnie do działu "Pralnia".

MacGyver
12-01-2012, 16:18
Będzie tego! Zrobiło się wybitnie niemiło więc zamykamy.

Merde
08-02-2012, 13:47
To ja jeszcze dopiszę do zamkniętego wątku, że sprawcą całego zamieszania był niejaki Husky (chyba ten sam, który został tutaj zbanowany), a przyznał się do tego na żółtym forum w tym poście (http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=2701446&postcount=60).