PDA

Zobacz pełną wersję : Plener w Stoczni Gdańskiej [4 luty 2006]



SimOn!
15-01-2006, 23:34
Uwaga Uwaga !! :mrgreen:

Spotykamy sie 4 lutego (sobota) o godz 9.00 przy historycznej bramie Nr1 Stoczni Gdanskiej.

Prosze by wszyscy zabrali ze soba jakis dokument tozsamosci.

Jest to konieczne bo na bramie straznik bedzie mial liste osob ktore byly zgloszone.
Osoby ktore wyrazily chec i mozliwos przybycia na plener w/w czasie to:
Jurek Plieth + 1 Osoba
feder + 2 Osoby
Wiesiek_TGT
iczek
rodeoo
tomalxx
SimOn! + 2 osoby nie zwiazane z CB
dazz
czeczot
kwiatas
Błajo

Milym gestem w strone Synergii bedzie zgranie wybaranych zdjec na plyte i oddanie im do wgladu. Chetnie sie tego podejme Wy tylko dostarczcie material.

Jak ktos ma jakies pytania to piszcie na PW lub GG.

tomsong
15-01-2006, 23:59
ja sie napewno pisze :) i nie tylko na stocznie..jakies inne ruiny fabryk, zakladow tez sa mile widziane :)


pozdrawiam

Błajo
16-01-2006, 00:17
Ja bylem... wal na prv :)

feder
16-01-2006, 00:24
Też jestem za... Błajo - czy Ty może byłeś na plenrze organizowanym przez gtf?

tomsong
16-01-2006, 03:22
ja wiem ze cyberfoto jakos w polowie grudnia robilo...no ale oczywiscie dowiedzialem sie juz po :(

Jurek Plieth
16-01-2006, 10:08
Ktos chetny? Zawsze w grupie razniej.
Moze jakies inne miejsca?
Oczywiście, chętnie się piszę.
Ponoć dużo ciekawszym miejscem w sensie fotograficznym jest stara gazownia na Wałowej, czyli tuż obok.

Błajo
16-01-2006, 10:26
Też jestem za... Błajo - czy Ty może byłeś na plenrze organizowanym przez gtf?
Niet :)

Zapraszam na prv organizatora :)

tomsong
16-01-2006, 13:43
Jurku, moglbys mi troszke przylizyc szczegoly tej gazowni?
czy mozna tam swobodnie wejsc, itp. nie jestem z gdanska i az tak dobrze miasta nie znam.


Pozdrawiam

tomalxx
16-01-2006, 14:02
Ktos chetny? Zawsze w grupie razniej.


Ja również bardzo chętnie. Tylko co z terminem?

tomsong
16-01-2006, 14:04
ps. czy czasem nie jest to ten obiekt? czy moze ten taki zielony po prawej stronie.

w zalaczniku przesylam zdjecie satelitarne


Pozdrawiam

Jurek Plieth
16-01-2006, 17:14
ps. czy czasem nie jest to ten obiekt? czy moze ten taki zielony po prawej stronie.

w zalaczniku przesylam zdjecie satelitarne
Wykonałem jeden telefon i sprawa się wyjaśniła - niestety już nieaktualne :( Moje informacje pochodziły sprzed ok. roku. W międzyczasie jednak obiekt został wyremontowany, a jako taki nie nadaje się do fotografowania ;)

iczek
16-01-2006, 17:24
ponoc sa powazne problemy zeby dostac przepustke na fotografowanie nawet terenow po-stczniowych. Cholera wie jak to jest teraz bo to chyba teren prywatny nalzezacy do spolki Synergia99. Niemniej fotograficznie to wspanialy teren i oczywiscie sie pipsze. Tylko nie wiem czy jest sens w zimie. Wiosna zdecydowanie lepsza.

tomsong
16-01-2006, 17:35
aa tam.jak beda takie mrozy, jeszcze szadz, to dopiero sa piekne klimaty :)

feder
16-01-2006, 18:15
Zdjęcia z jakiegoś pleneru w SG są tutaj:
http://www.infinity.net.pl/~archie/wordpress/?p=223
Nie wiem czemu, ale wydawało mi się, że to było organizowane przez GTF.
Wychodzi z tego że się da, ale nie wiadomo, czego potrzeba, aby się dało...

tomsong
16-01-2006, 18:29
a ja daje link, do wlasciwych fotek z tego calego plenerku jaki mieli

http://www.cyberfoto.pl/viewtopic.php?t=28272&postdays=0&postorder=asc&start=175


milego ogladania

pa

SimOn!
16-01-2006, 18:37
Wiec tak :
Czekam na odpowiedz z Synergii99. Jak nie odpisza przez kilka dni to zadzwonie albo podjade zapytac.
Wtedy sie zastanowimy co z terminem. Ja w okolicach 20 I - 31 I odpadam bo sesja:mrgreen:.

Swojaja droga mozna by wybrac sie w zimie a potem latem , mozna by sobie porownac jak to wszystko wyglada w roznych porach roku.
Postaram sie informowac na biezaco w watku co i jak. Poza tym postaram sie na PW dac znac jaby miala nastapuic jakas szybka akcja :-)

Poza tym moze ktos zna jeszce jakies "industrialne" ciekawe miejsca w Trojmiescie?

czeczot
16-01-2006, 23:12
to ja też się zapisuje, ale najlepiej chyba z samego rana zacząć tak od 7?

feder
16-01-2006, 23:35
Wiec tak :

Poza tym moze ktos zna jeszce jakies "industrialne" ciekawe miejsca w Trojmiescie?

Może stary vrowar? Sprzedali to górskiemu, który ma wybudować tam mieszkania. Może udałoby się załatwić wejście, zanim zaczną demolkę?
NIe mam pojęcia, jak to wygląda w środku i czy to jest wogle interesujące pod względem foto.

SimOn!
17-01-2006, 01:15
Może stary vrowar? Sprzedali to górskiemu, który ma wybudować tam mieszkania. Może udałoby się załatwić wejście, zanim zaczną demolkę?
NIe mam pojęcia, jak to wygląda w środku i czy to jest wogle interesujące pod względem foto.

Hmmm ciekawy pomysl. A to pewne ze beda browar rozbierac? Ciekawe ze akurat Gorski, bo obok na Zaspie tez stwaia wlasnie bloki...

feder, jak mozesz obadaj ta sprawe, bo to sa w duzej czesci zabytkowe budynki warto by to wszystko uwiecznic zanim jakis $%@^^$% :twisted: zacznie to burzyc...
Qrde ja mam straszny sentyment do Wrzeszcza... normalnie mnie az piana sie cisnie na usta...

tomsong
17-01-2006, 03:07
ok, ja moge najwyzej jakies pisemko oficjalne napisac do tego zarzadcy tej nieruchomosci, ale niech ktos mi przyblizy kim jest ten gorski, co to za firma itp.

to jak cos do nich, ale jesli ktos ma dojscia to tez niech zadziala


pozdrawiam

czeczot
17-01-2006, 09:29
ok, ja moge najwyzej jakies pisemko oficjalne napisac do tego zarzadcy tej nieruchomosci, ale niech ktos mi przyblizy kim jest ten gorski, co to za firma itp.
pozdrawiam
Nie pisz pisma. Ja współpracuje z tą firmą. Zadzwonię i się zapytam jakie są możliwości.
A tak poza tym to ja i tam bym chciał plener w stoczni w porannych godzinach ich pracy :)

czeczot
17-01-2006, 09:46
Z informacji które mi się udało uzyskać tam już nie ma żadnych instalacji. I na dzień dzisiejszy wejść się nie da żeby porobić zdjęć – powód nieznany. Tyle udało mi się dowiedzieć. Wiec możemy jeszcze spróbować napisać oficjalne pismo tyle że są do fotografowania tylko budynki. Firma która to kupiła: http://www.pbgorski.pl/

dazz
17-01-2006, 10:54
Również się piszę na taką imprezę. A co myślicie o bardziej przyrodniczych klimatach ? Tu nie ma problemu z wejściem. A ciekawych miejsc jest sporo, rezerwaty przyrody w Rewie, Władysławowie, wyspa sobieszewska, Trójmiejski Park Krajobrazowy...

feder
17-01-2006, 11:38
Zawsze jeszcze zostaje nasze ZOO... :)

Jurek Plieth
17-01-2006, 12:21
Zawsze jeszcze zostaje nasze ZOO... :)
ale to już beze mnie :confused:

SimOn!
17-01-2006, 13:43
No dobra Panowie :mrgreen:

Mam odpowiedz z Synergii99. Pozytywana:!:
Cytuje maila

Witam
W odpowiedzi na Pana e-mail odpowiadam, iż istnieje możliwość wejścia na
tereny postoczniowe, własności Synergii 99 w celu fotografowania.
Wyjątkiem mogą być jedynie wnętrza obiektów, gdzie trwa produkcja. W
tym celu należy do mnie przysłać e-mail podając następujące dane;
1) listę osób (imiona, nazwiska) + jeden telefon kontaktowy (komórkę)
2) cel wizyty
3) termin
Dodatkowo proszę o dopisanie, iż grupa będzie się poruszać po terenie
Synergii na własną odpowiedzialność i z zachowaniem max środków ostrożności.
Pozdrawiam
Roman Sebastyański

Wiec tak, najpierw ustalamy termin, powiedzmy ze do 30 I trzeba sie dogadac Ja proponuje jakis dzien w okolicach weekendu ( np 4-5 luty). Raz, to juz po sesji, dwa moze bedzie cieplej :roll: , bo przy - 10 nie jest wesolo. Wtedy moze byc ciezko kogos przy pracy zobaczyc.
Potem prosze o dane na PW i bede montowal maila do Synergii 99.

Jezeli ktos z forumowiczow nie jest pelnoletni a chce sie wybrac to tylko i wylacznie z pisemna zgoda rodzicow/opiekunow

czeczot
17-01-2006, 13:57
To ja jestem chętny na 100%. Tylko ja bym był za dniem powszednim. Jak ludzie będą pracować. Można wtedy fotografować i puste miejsca i ludzi przy pracy

dazz
17-01-2006, 14:18
To ja jestem chętny na 100%. Tylko ja bym był za dniem powszednim. Jak ludzie będą pracować. Można wtedy fotografować i puste miejsca i ludzi przy pracy

Niektórzy mogą mieć problem z urlopem...:?

tomsong
17-01-2006, 14:21
ok, ale mam wielka prosbe, zmienmy termin nie na 5 luty, bo tego dnia mam egzamin, tylko na kazdy inny po 5 lutym. Mam nadzieje, ze pojdziecie mi na reke, a egzamin dosc wazny i dosc ciezki, wiec sami rozumiecie.

a moje dane to:
Tomasz Gulla


Pozdrawiam

feder
17-01-2006, 15:10
Ja się piszę - dla mnie każdy termin jest odpowiedni, chociaż wolałbym dzień powszedni - właśnie ze względu na prace stoczniowe w toku. Możliwe że jeszcze jedna osoba się pode mnie podczepi.

Moje dane:
Piotr Fedorowicz

SimOn!
17-01-2006, 15:21
Hehe ze mna tez na 99% przybedzie moj dobry kolega Nikoniarz:mrgreen:

EDIT: Ale on jest 100% SYSTEM FREE :mrgreen:

feder
17-01-2006, 15:38
Nikoniarz na plenerze Canon-Board... ROTFL

tomsong
17-01-2006, 16:33
dobra, to co z terminem, robimy po 5 lutym???

SimOn!
17-01-2006, 17:24
Dobra to dwie propozycje:

EDIT

4- 5 luty
11 -12 luty
6 luty

napiszcie prosze komu kiedy pasuje.
Narazie odezwaly sie jako zinteresowane 4 osoby.

feder
17-01-2006, 18:39
Jak na razie podałeś same sobty/niedziele. Jak z dniami pracującymi? Chociaż stocznia chyba pracuje w soboty, więc może...

Ja na razie proponuje 6 luty. Jak się nie da to 4 luty.

SimOn!
17-01-2006, 18:48
Podalem weekendy bo chyba czesc z nas pracuje. Poza tym zalezy na czym nam bardziej zalezy? Na fotografii architektury czy ludzi przy pracy? Bo z tym drugim moze byc spory problem bo przedstawicel Synergii 99 napisal ze mamy wstep wszedzie ale ....
Wyjątkiem mogą być jedynie wnętrza obiektów, gdzie trwa produkcja.

No to prosze by kazdy podal swoja date. Potem bedziemy najwyzej jakis kompromis montowac.

tomsong
17-01-2006, 19:02
wszystkie daty od 6 lutego wlacznie, wczesniej nie dam rady...pasuje mi normalny dzien jak i weekend.

pozdrawiam

feder
17-01-2006, 19:19
Wyjątkiem mogą być jedynie wnętrza obiektów, gdzie trwa produkcja.
Ale to nie oznacza, że nie można tam zaglądać przez drzwi/okna. Poza tym, duża część prac odbywa się na otwartej przestrzeni. Przynajmniej tak widziałem na zdjęciach.

czeczot
17-01-2006, 20:14
Zdecydowanie 6 luty. Właśnie ze względu na prace, nie musimy fotografować tylko architektury. Tam pracują też ludzie na zewnątrz wiec nie musimy wchodzić do pomieszczeń gdzie odbywa się produkcja

popmart
18-01-2006, 00:42
kurde ale super macie ja bywam w Gdańsku kilka razy w roku jak by mi się udało to poszedł bym z wami .... najlepiej w dzień bo tam i tak ciemnawo jest .... statyw ?

SimOn!
18-01-2006, 01:39
kurde ale super macie ja bywam w Gdańsku kilka razy w roku jak by mi się udało to poszedł bym z wami .... najlepiej w dzień bo tam i tak ciemnawo jest .... statyw ?
Wizyt z noktowizorem i filmami IR nie palnujemy....choc kto wie :mrgreen:

Zapalnuj przyjazd do GD na dzien pleneru i juz...8)

popmart
18-01-2006, 09:18
Będe w Gdańsku prawdopodobnie 13-14 lutego jakby termin z jakiś powodów przeniósł się dalej to ja jestem podjarany jak diabli...

Wiesiek_TGT
18-01-2006, 10:11
Jestem zainteresowany. Mieszkam w Gdańsku

Pozdrawiam

Wiesiek

kwiatas
18-01-2006, 23:29
tez sie pisze (jestem pelnoletni:) ) termin kazdy - pozdr

SimOn!
19-01-2006, 14:27
No to jak narazie mam 7 osob chetnych ( 6 potwierdzonych....kwitas zapraszam na PW). Do tego jeszcze moga byc 2 lub 3 osoby spoza CB no i ja oczywiscie :mrgreen: . Razem bedzie najprawdopodobiej ~ 9- 10 os.
Rozumiem ze wszystkim pasuje data 6 lutego Poniedziałek. Godzina mysle okolo 7 - 8 rano.
Jezeli wszystko sie zgadza i nie ma zmian w poniedzialek 23.I wysylam wszystko do Synergii 99.
Dam znac co zalatwilem.

W razie czego mozna mnie probowac lapac na gg. Numer podany w stopce.

iczek
19-01-2006, 18:30
Ludzie - w poniedzialek!>? Ja pracuje! Czy wyscie powariowali >:) Studenciki kurde :) Zrobcie to w weekend! W stoczni pracuje sie nawet w niedziele. Poza tym nikt nas nie wpusci bez ochrony i przewodnika nawet tam gdzie sie pracuje na zewnatrz. Prosze pod rozwage ten termin poniedzialkowy wziac - bo to ogranicza mocno ilosc chetnych.

dazz
19-01-2006, 20:41
Ludzie - w poniedzialek!>? Ja pracuje! Czy wyscie powariowali >:) Studenciki kurde :) Zrobcie to w weekend! W stoczni pracuje sie nawet w niedziele. Poza tym nikt nas nie wpusci bez ochrony i przewodnika nawet tam gdzie sie pracuje na zewnatrz. Prosze pod rozwage ten termin poniedzialkowy wziac - bo to ogranicza mocno ilosc chetnych.

Całkowicie popieram :smile:

czeczot
19-01-2006, 21:04
Jeżeli stocznia pracuje w sobote to możemy się tam wybrać w ten dzień. Jeżeli nie pracuje w sobotę to to się trochę mija z celem. Może ktoś to sprawdzić na 100%? Ja chcę mieć wybór czy sfotografować pusta chale czy spawacza przy pracy

SimOn!
20-01-2006, 00:06
Sluchajcie. Troche mnie to zirytowalo bo... wiadomo ze nie da sie dogodzic wszystkim, pozatym wypada czytac to co pisze, a nie potem byc zdziwionym. Jak prosilem zeby kazdy podal kiedy mu pasuje to odzew byl znikomy. Teraz jak podalem date to sa glosy oburzenia.
Z tego co wiem stocznia nie pracuje w soboty, ewntualnie jakies spolki i zawsze cos tam sie moze dziac.

W zwiazku z powyzszym ankieta :grin:

feder
20-01-2006, 00:08
W zwiazku z powyzszym ankieta :grin:
Gdzie?

SimOn!
20-01-2006, 00:09
Poza tym nikt nas nie wpusci bez ochrony i przewodnika nawet tam gdzie sie pracuje na zewnatrz.

O ile mi wiadomo podpisujemy klauzule ze wchodzimy na wlasna odpowiedzialnosc i poruszamy sie samodzielnie po terenach postoczniowych gdzie nie ma juz stalej duzej produkcji. Moga byc jakies pojedyncze miejsca gdzie cos beda robic.

iczek
20-01-2006, 14:06
Sluchajcie. Troche mnie to zirytowalo bo... wiadomo ze nie da sie dogodzic wszystkim, pozatym wypada czytac to co pisze, a nie potem byc zdziwionym. Jak prosilem zeby kazdy podal kiedy mu pasuje

...i to byl błąd :)

Nie pyta sie o daty, ale podaje do wyboru i tak zostalo zrobione i ok.
Ja po prostu wyrazam swoje zdanie co do terminów w dni powszednie.

No sorry - rzadko jaki plener odbywa sie w tygodniu :) Rozumiem aspekt "robotniczo-chlopski" ale bez przesady. Przeciez wiadomo, ze to impra towarzyska, a jesli kots zamierza zrobic zdjecia zycia to nie od razu sobie opdpusci te nadzieje. Zasadą jest, że na plenerach nie robi sie zdjec! :)

A juz na pewno nie takich, ktore potem warto pokazac :):)

Ja ide zobaczyc tereny i popatrzec w Wasze ryje! Ot zawsze jakas nowosc :)
Aparat wezme pro-forma. Cyfry nie mam wiec bede film uskutecznial.
A pogadac zawsze warto...

A moze by tak jakas modelke zorganizowac...? wowczas nawet pusta hala nabierze wygladu...
Tylko kurde zimno cosik troche. Przy -18 stopniach to zadna sie nawet nie usmiechnie :)

iczek
20-01-2006, 14:08
Gwoli poprawki językowej. W ankiecie powinno byc: 4 lutego itd....

Jurek Plieth
20-01-2006, 14:32
...Przy -18 stopniach to zadna sie nawet nie usmiechnie :)
A jak się uśmiechnie to jej to jako grymas pośmiertny pozostanie :mrgreen:

iczek
20-01-2006, 15:37
Hi, hi - i bedziemy musieli ja renimowac usta-usta :)
Ja, ja, mnie wybierzcie !

Vitez
20-01-2006, 18:29
Cyfry nie mam wiec


A D2H w podpisie to analog? ;)

tomsong
20-01-2006, 19:04
to ja wciaz apeluje :) zeby plener ten zrobic po 5 lutym, bo jak juz wspomnialem sesja egz.

aha, jeszcze dopiszcze osobe z cyberfoto, pseudonim Didi..nazwisko pozniej podam.. ten uzytkownik canona 300d :)

pozdrawiam

Jac
20-01-2006, 22:03
sorry chlopaki ze sie wtrace, powiem wam jak wyglada w skrocie organizacja w warszawce plenerow... ktos ma pomysl wysyla PM do kilku osob ustalaja wspolnie co i jak a pozniej info na grupe... kto ma czas ten jest kto nie ma, bedzie nastepnym razem... byly plenery gdzie byly trzy osoby byly gdzie bylo 9 osob (ostatni plener)... pogoda sie nie martwcie bo nie o pogode chodzi (jedynie mroz moze dokuczyc) ... tak wiec podajcie jeden termin i sie umowcie... i tak cyklicznie.. IMHO organizacyjnie najszybciej i najlepiej... przeciez to nie jest ostani plener beda nasepne i nastepne i nastepne...

didi
21-01-2006, 18:23
Czołem!

Rewelacja, byłam co prawda już w gdańskiej 4 razy, ale uwielbiam tam chodzić i chętnie pójde po raz piąty :)
organizowałam ostatnio plener w Stoczni na Cyberfoto, jakby coś to słuszę informacją/pomocą/radą :)

Jeśli można proszę dopisać mnie do listy uczestników :)

rodeoo
22-01-2006, 00:15
to ja też piszę się na tą wycieczkę :mrgreen:
Tylko kiedy i o której bo straciłem rachubę w postach:mrgreen:
Pozdrawiam Stoczniowców:-D

SimOn!
22-01-2006, 19:16
Uwaga Uwaga !! :mrgreen:

Spotykamy sie 4 lutego (sobota) o godz 9.00 przy historycznej bramie Nr1 Stoczni Gdanskiej.

Prosze by wszyscy zabrali ze soba jakis dokument tozsamosci.

Jest to konieczne bo na bramie straznik bedzie mial liste osob ktore byly zgloszone.
Osoby ktore wyrazily chec i mozliwos przybycia na plener w/w czasie to:
Jurek Plieth + 1 Osoba
feder + 2 Osoby
Wiesiek_TGF
iczek
rodeoo
tomalxx
SimOn! + 2 osoby nie zwiazane z CB
dazz
czeczot
kwiatas

Milym gestem w strone Synergii bedzie zgranie wybaranych zdjec na plyte i oddanie im do wgladu. Chetnie sie tego podejme Wy tylko dostarczcie material.

Jak ktos ma jakies pytania to piszcie na PW lub GG.


Jezeli cos sie zmieni bede edytowal ten post.

tomsong
22-01-2006, 19:25
ja odpadam,mozecie mnie wykreslic spokojnie

iczek
23-01-2006, 11:40
tomsong - wyluzuj z ta sesja. Chlopie - na nauke zawsze masz czas, a plener ci ucieknie. Ja tam licze, ze pojdziesz z nami !
Zlaiczysz w poprawkowej. W koncu trzeba zyc dniem ! :)
Przez 5 lato studiow nigdy nie uczylem sie w sobote, ani nawet zajec nie mialem w soboty!
Nawet w tygodniu rzadko mnie widzieli i co ? I mam te magiczne trzy litery przed nazwiskiem :)
Czekam na ciebie w sobote przed brama stoczni!

didi
23-01-2006, 21:50
iczek, no ale on na zaocznych jest :wink:

ja nie dam rady niestety.

iczek
23-01-2006, 23:08
ech - tak sobie potem pomyslalem.... no to skoro placi to sorry Winetou :(

SimOn!
27-01-2006, 00:38
Obiektyw juz mam! Ale dziekuje tem ktorzy chcieli mnie wspomoc.

iczek
03-02-2006, 13:47
Ja nie mam nic poza jakims kitem 28-70 sprzed 10 lat. Moge to wziac jesli chcesz.
A tak na marginesie - czy ktos nie moglby zabrac jakiejs kobiety...? Zona moze nawet byc :)
Wezme blendy ze soba - moze jakies portreciki w tych milych okolicznosciach Stoczniowych zrobimy..?

kwiatas
03-02-2006, 23:34
ale jak juz to przynajmniej w bikini (OT:zrobil juz ktos kiedys akty w stoczni?)

Błajo
03-02-2006, 23:49
Ja niestety odpadam... w poniedzialek bede na 100% ale jutro nie dam rady :)

SimOn!
04-02-2006, 14:53
Dzieki wszystkim ktorzy sie pojawili momo tak pieknej aury...
Dlugo laziliscie? Ja o 13 juz sobie poszedlem, kurde zimno troche :?
Nikt sie gdzies nie zaplatal?;)
A teraz dawc foty :twisted: :mrgreen:
Ja cos swojego podrzuce jak poskanuje negatywy :roll:

feder
04-02-2006, 15:33
Ja wytrwałem do 12:30. Zdjęcia właśnie obrabiam :)

dazz
04-02-2006, 16:22
Dzieki wszystkim ktorzy sie pojawili momo tak pieknej aury...


Dzięki, było ciekawie, trzeba powtórzyć imprezę wiosną przy lepszym świetle



Dlugo laziliscie? Ja o 13 juz sobie poszedlem, kurde zimno troche :?


Coś koło 12.15



Nikt sie gdzies nie zaplatal?;)


Nie, ale osłona przeciwsłoneczna wpadła mi na lód zbiornika portowego i już nie ryzykowałem wchodzenia po nią :evil:

Jurek Plieth
05-02-2006, 14:21
...ale osłona przeciwsłoneczna wpadła mi na lód zbiornika portowego i już nie ryzykowałem wchodzenia po nią :evil:
Właśnie chodząc z Maćkiem i Tomkiem rzuciłem pytanie: ciekawe ile po plenerze zostanie na terenie stoczni dekli od obiektywów ;-)