PDA

Zobacz pełną wersję : Wydruki kalendarzy



nobill
13-12-2011, 21:36
Witam
Ma ktoś może namiary na dobre wydruki kalendarzy w formacie A3 ?
Zaliczyłem ostatnio wtopę w firmie colorland, zrobili promocję tylko nie napisali , że nie łączą zamówień i do każdego z promocyjnych kalendarzy trzeba doliczyć przesyłkę ( taki mały szczegół 6 kalendarzy prawie 70zł za przesyłkę).
Co ciekawe firma w jakiś sposób powiązana z najlepszefoto.
na czymś trzeba zarobić :(

tezmarek
13-12-2011, 23:01
Miałem sprawdzony namiar, ale ta firma już nie świadczy usług poligraficznych (teraz zajmuje się produkcją oprogramowania do wydruku kalendarzy :) )
W tym roku z drżeniem serca kalendarze dla znajomych puszczam w innej drukarni. Będą za kilka dni. Dam znać, czy jakość jest OK, czy wtopiłem.

soltysh
15-12-2011, 12:00
Ja ze swojej strony mogę polecić fotocalendar.pl, robiłem tam kalendarze na ten rok i na pewno skorzystam ponownie wkrótce.

stintrepid
15-12-2011, 12:08
Witam
Ma ktoś może namiary na dobre wydruki kalendarzy w formacie A3 ?
Zaliczyłem ostatnio wtopę w firmie colorland, zrobili promocję tylko nie napisali , że nie łączą zamówień i do każdego z promocyjnych kalendarzy trzeba doliczyć przesyłkę ( taki mały szczegół 6 kalendarzy prawie 70zł za przesyłkę).
Co ciekawe firma w jakiś sposób powiązana z najlepszefoto.
na czymś trzeba zarobić :(

No niestety ostatnio na aukcjach trzeba uważać bo to nagminne naciąganie, sprzedawca daje najlepszą cenę ale trzeba doliczy koszty przesyłki do każdego egzemplarza ja tak naciąłem się na karty SD koszty przesłania równały się koszta kart. Ale za gapowe się płaci.

Swoje kalendarze drukowałem w tym roku w naszkalendarz.pl.

nobill
15-12-2011, 13:04
dzięki
Wtopiłem, nie pomyslałem nawet że firma z renomą na rynku będzie takie chwyty stosowała.

stintrepid
15-12-2011, 13:39
dzięki
Wtopiłem, nie pomyslałem nawet że firma z renomą na rynku będzie takie chwyty stosowała.

Przecież oni właśnie na to liczą tym bardziej teraz kiedy ludzie gorączkowo szukają prezentów i zazwyczaj nie czytają tego co drobnym druczkiem albo w dodatkowej zakładce pod gwiazdką :)

pkoprowski
15-12-2011, 15:17
Ja ze swojej strony mogę polecić fotocalendar.pl, robiłem tam kalendarze na ten rok i na pewno skorzystam ponownie wkrótce.

Żartujesz, albo miałeś duuuużo szczęścia. Ja u nich drukowałem rok temu i więcej tego błędu nie popełnię. To co zrobili z kolorami to jakaś kpina. Wszystkie zdjęcia wysyłałem obrobione i sprawdzone (z każdego już wcześniej robiłem normalne odbitki lub wydruki). To co dostałem wyglądało jak "podciągnięte" jakimś automatem, tak, że kolorki wstały się "wściekłe". Gratis potworna pikseloza mimo, że zdjęcia były przygotowane pod wymiar x 300dpi. Nigdy więcej.

szwayko
15-12-2011, 16:15
Ja co roku robię tutaj. Świetna jakość i papier.
http://www.studioab.pl/oferta/promocje

slavek_g
16-12-2011, 12:05
Jeśli nadal aktualne, możesz wydrukować u mnie :)

Odezwij się na priv, bo nie chcę reklamy robić na forum i dostać bana ;)

Pozdrawiam.

tezmarek
16-12-2011, 16:55
U mnie na razie kompletna porażka, jeśli chodzi o odwzorowanie kolorów - znacząca purpurowa dominanta na całości (również dla liternictwa). Oczywiście reklamowałem (nawet żona złapała się za głowę, gdy zobaczyła wynik pracy drukarni) i otrzymałem odpowiedź "Ma Pan rację. Kalendarze mają niewłaściwą kolorystykę. Na poniedziałek został wezwany serwis i zostanie to lepiej wyregulowane."
Dam znać o skutkach procedury reklamacyjnej po jej zakończeniu. Wtedy podam też nazwę drukarni - ku pamięci. Jak na razie mam wątpliwości, czy ktoś widział, co wychodzi z maszyny.
Z ciekawostek - zleciłem odbiór osobisty, a otrzymałem kalendarze przesyłką kurierską (oczywiście nie płaciłem za przesyłkę). Interesujące, czy to wynik bałaganu, czy próba uniknięcia spotkania twarzą w twarz...

forestforest
20-02-2014, 11:23
Kalendarze również u nas, i też nie agitując zapraszam na priv.

Betoniarka
05-03-2014, 15:35
Witam
Ma ktoś może namiary na dobre wydruki kalendarzy w formacie A3 ?
Zaliczyłem ostatnio wtopę w firmie colorland, zrobili promocję tylko nie napisali , że nie łączą zamówień i do każdego z promocyjnych kalendarzy trzeba doliczyć przesyłkę ( taki mały szczegół 6 kalendarzy prawie 70zł za przesyłkę).
Co ciekawe firma w jakiś sposób powiązana z najlepszefoto.
na czymś trzeba zarobić :(

Colorland to to samo, co najlepszefoto, ale firma działa tylko pod zakupy grupowe (znana śpiewka, zawyżone ceny na stronie, żeby potem w gruponie czy innym dziadostwie widniała większa "zniżka"). Mam nadzieję, że coraz więcej ludzi zacznie zdobywać świadomość zakupów grupowych i firmy krzaki z Silczy, Śliczy czy jak się ta ich miejscowość nazywa, padną, jedna po drugiej.

W tym roku zaspałam i kalendarzy nie zrobiłam, ale przejrzeć firmy można na fotoindex.pl - jest osobny dział dotyczący kalendarzy różnych formatów.

Merde
05-03-2014, 15:44
Colorland to to samo, co najlepszefoto, ale firma działa tylko pod zakupy grupowe (znana śpiewka, zawyżone ceny na stronie, żeby potem w gruponie czy innym dziadostwie widniała większa "zniżka"). Mam nadzieję, że coraz więcej ludzi zacznie zdobywać świadomość zakupów grupowych i firmy krzaki z Silczy, Śliczy czy jak się ta ich miejscowość nazywa, padną, jedna po drugiej.

To jest wina regulaminów i gigantycznych prowizji serwisów od zakupów grupowych...
Jeśli już ktoś ma zdychać, to niech lepiej będą to ci pośrednicy.

Betoniarka
07-03-2014, 14:06
To jest wina regulaminów i gigantycznych prowizji serwisów od zakupów grupowych...
Jeśli już ktoś ma zdychać, to niech lepiej będą to ci pośrednicy.

Regulaminy i prowizje to już inna sprawa - przecież nikt tych firm nie zmusza do wystawiania się na zakupach grupowych. Ale z drugiej strony jest to oszukiwanie klientów. Bo skoro firmy reklamują swoje produkty z super zniżkami, a za tyle samo można kupić ten sam produkt tej samej firmy (różniącej się tylko nazwą, ale siedzibą już nie) w cenie regularnej, to co to za okazja?

Już mam po dziurki w nosie tych wszystkich zakupów grupowych. Taka fajna idea, a jak zwykle cwaniactwo po czasie powyłaziło: i z właścicieli portali (nieziemskie prowizje) i z firm, które się tam wystawiają (kupa różnych dziwnych sztuczek, żeby się nie narobić, a zarobić).