PDA

Zobacz pełną wersję : forum olympus



nniwi
29-11-2011, 10:15
cześć
czy ktoś nie wie co się dzieję z forum olympus od dwóch dni nie mogę otworzyć tej strony?
pozdrawiam

janmar
29-11-2011, 10:33
Jeśli Ci chodzi o KKM to bz.Otwiera sie normalnie.

MC_
29-11-2011, 10:35
Kolego, a od kiedy to KKM jest forum poświęconym Olympusowi?
Sprawdź proszę zanim coś napiszesz, bo to już nie pierwszy raz.
Mam nadzieję, że tym razem Twoi koledzy moderatorzy nie dadzą mi ostrzeżenia za zwrócenie uwagi.

janmar
29-11-2011, 10:45
Pisałem o Tym forum: "Olympus - Forum użytkowników systemów Minolta KonicaMinolta So...."Od kiedy nie wiem .

Ja tam czytam sobie czasami :).Ale piszę o tym pierwszy raz ,więc nie rozumiem Twojej wypowiedzi
.Krytyka moderatorów w postach jest sprzeczna z regulaminem ale w kwestiach dotyczących działań moderacyjnych.
Jeśli się nie zgadzasz z tym co piszę jako użytkownik to już tylko Twój problem.

MC_
29-11-2011, 10:46
Podaj proszę linka to forum o którym piszesz.

I nie krytykuję działań moderatorów tylko wyrażam nadzieję, że wpis nie zostanie nagrodzony ostrzeżeniem. Tyle.

Kolaj
29-11-2011, 10:50
Podaj proszę linka to forum o którym piszesz.Może w tym przypadku sensowniejsze byłoby aby to założyciel wątku podał, o które forum mu chodzi?

A w ogóle, to przenoszę do hydeparku, bo temat nijak się ma do sprzętu tylko do forum internetowego.

MC_
29-11-2011, 10:51
Zapewne chodzi o:
forum.olympusclub.pl

Kolega janmar upiera się, że KKM jest forum poświęconym Olympusowi co, mówiąc najoględniej, jest błędne i wprowadza tylko zamieszanie. KKM ma tyle wspólnego z O, że jest tam podpodwątek w dziale "sprzęt fotograficzny innych firm".

janmar
29-11-2011, 10:54
Kolega janmar po prostu odpisał na pytanie tak jak umiał.Kolega janmar przy niczym się nie upiera.:)

MC_
29-11-2011, 10:56
No to niestety kolega janmar odpowiedział na pytanie źle.
Podobna wartość odpowiedzi jakby przy pytaniu o forum Nikona odpisać, że CB działa dobrze.

:-)

Kolaj
29-11-2011, 11:00
Zapewne chodzi o:
forum.olympusclub.plByć może tak. Szczerze nie wiem, jakie forum tej marki jest tym "głównym". Nigdy się nie interesowałem. W każdym razie mogę potwierdzić, że powyższy adres u mnie również się nie otwiera.


Kolega janmar upiera się, że KKM jest forum poświęconym Olympusowi
Jeśli dobrze czytam, to jego post ma bardziej przypuszczającą niż twierdzącą formę.

Jeśli Ci chodzi o KKM to bz.Otwiera sie normalnie.
Autor trochę zmusza do domysłów, skoro sam nie podał adresu.

Proszę już nie ciągnąć tego OT, bo pomimo, że przeniosłem wątek do HP, to i tutaj nie ma miejsca na takie personalne przepychanki.

enter
29-11-2011, 11:14
nie działa, nie wiadomo jak na razie dlaczego
żadnych komunikatów przed rozłączeniem nie doczytałem
http://forum.olympusclub.pl/forum.php

tomek s
29-11-2011, 12:02
No właśnie nie byłem pewien, czy to tylko u mnie nie działa bo z racji mojej kariery systemowej zaglądam tam od czasu do czasu :roll:
pozdr

nniwi
29-11-2011, 15:47
już działa wszystko ok ?
dzięki