PDA

Zobacz pełną wersję : Dobre Zestawienie Mic i Przedwzmacniacza?



danielkostek
20-11-2011, 16:42
Witam, jestem zielony.
Chciałbym sobie zrobić domowe studnio i ponagrywać parę kawałków ;D ( mikrofon do wokalu i saxofonu)

Mam zamiar zakupić mic: Audio Technica AT2020 oraz do tego przedwzmacniacz: Art Tube MP.
Myślicie czy to dobre zestawienie?

Jeśli to kupie to spokojnie będę mógł już sobie nagrywać "bity" ? Czy musze mieć jeszcze coś jeszcze ? ( no i oczywiście komputer xd) I czy przedwzmacniacz podpina się pod wejście linowe?
Mam zintegrowaną kartę dzwiękową musze mieć jakoś inną czy wystaczy ta?

I w jakim programie nagrywacie swoje utworki? Wystarczy Audacity?

PROSZĘ O OPINIĘ ZA KTÓRĄ SERDECZNIE DZIĘKUJE !

piast9
20-11-2011, 16:44
Chyba fora Ci się pokręciły.

Merde
20-11-2011, 16:45
Chyba fora Ci się pokręciły.

Też tak uważam, dlatego przeniosłem (przynajmniej tymczasowo) do Hydeparku.

jacek_73
20-11-2011, 17:04
Chyba fora Ci się pokręciły.

Dlaczemu:?: Kilku dźwiękowców na forum się znajduje - może zechcą się podzielić wiedzą.

W audacity, widziałem swego czasu, grzebał pałkarz zespołu Dubska. A ma ON opinie dobrego dźwiękowca :) Na piecach niepiecach się nie znam, ale gitarzysta innej kapeli bardzo się grzał na lampowe :mrgreen:

Merde
20-11-2011, 18:01
Dlaczemu:?: Kilku dźwiękowców na forum się znajduje - może zechcą się podzielić wiedzą.

1. Do niedawnych zmian w Hydeparku w ogóle by nie było o czym gadać - taki wątek poleciałby w niebyt w 2 minuty.

2. Kolega co dopiero się zarejestrował na c-b, to nie jest tak, że stały bywalec pyta "przy okazji".

Szczególnie ze względu na #2 uważam, że pomylił fora.

danielkostek
20-11-2011, 18:17
tak, bardzo przepraszam pomyliłem forum :D pewnie to przez tą wczorajszą impreze ^^ możecie usunąć ;D