PDA

Zobacz pełną wersję : Tworzymy książkę o pewnym fotografie.



Furman
11-11-2011, 18:30
Każdy kto chce od siebie coś dodać pisze w poście max. 2 zdania. Tworzymy historię człowieka który zaczynał od zera, a który potem został zawodowym fotografem no to ja zacznę. Robimy to na zasadzie np. ktoś piszę ,,wlazł kotek na płotek" a ktoś inny pisze i szedł sobie fotograf i zrobił mu zdjęcie. Wiecie o co chodzi. Swoje wypociny proszę wpisywać w przysłowiu. Poza tekstem historii proszę nie wpisywać nic innego do postu. Pozwólcie że ja zacznę.

,,Pewnego dnia Łukasz spotkał swojego przyjaciela z dzieciństwa. Zaczął z nim rozmawiać, przyglądał mu się aż zobaczył pasek od aparatu z napisem ,,Canon", powędrował wzrokiem wzdłuż paska w dół i zobaczył wystający zza biodra aparat"

Bangi
12-11-2011, 15:32
Ku swojemu zaskoczeniu zobaczył, że aparat był marki Nikon... :mrgreen:

Bialy_92
12-11-2011, 16:39
Lecz aparat można było rozpoznać po kształcie body, ponieważ logo Nikon było zaklejone czarną taśmą.

laur
12-11-2011, 19:34
Cała sprawa wydawała sie Łukaszowi trochę dziwna, po pierwsze kolega nigdy ale to nigdy nie wykazywał zainteresowania fotografią, nawet jego telefon był starym modelem bez aparatu.Po drugie dziwna szopka z zakrywaniem nazw...

Furman
12-11-2011, 21:08
,,Po powrocie do domu nasz bohater siadł przed komputerem i zaczął wertować allegro. Wszedł w zakładkę fotografia, aparaty, cyfrowe, patrzy, a tu nagle jakiś aparat za 17 500 zł."

janmar
13-11-2011, 18:41
Przeniosłem do hydeparku ,[fotografii w wątku akurat na hydepark.]

jacek_73
13-11-2011, 18:50
Przeniosłem do hydeparku ,[fotografii w wątku akurat na hydepark.]

ŁAŁ:!::p:mrgreen::twisted: - no to hulaj dusza, piekła nie ma :razz:


,,Po powrocie do domu nasz bohater siadł przed komputerem i zaczął wertować allegro. Wszedł w zakładkę fotografia, aparaty, cyfrowe, patrzy, a tu nagle jakiś aparat za 17 500 zł."

Sacrebleu, wymknęło mu się z ust i nerwowo zaczął wertować kieszenie swoich dziurawych portek, wszystkiego było raptem 72 złote i 30 groszy. W oczach jego można dostrzec było błysk radości i przekory. Niech przed kompem siedzą stare pierdziele - pomyślał - idę na dziewczynki.

latant
13-11-2011, 19:49
W owym przybytku z kobietami znanej profesji napotkał pewnego celebrytę. Okazało się, że telefon który posiada jednak ma funkcję foto z około 15 mln pikseli, strzelił fotkę i tak zarobił pierwsze 2 tys.

janmar
13-11-2011, 20:31
I wtedy przyszedł prawny opiekun Furmana [autora wątku] i rzekł:


W związku z tym że masz dopiero 14 lat ,nie będziesz dalej układał tej historyjki z dużo starszymi od siebie uzytkownikami CB.



Na ww.prośbę wątek zamykam.
Jak nie umiecie sie grzecznie bawić....:lol: