PDA

Zobacz pełną wersję : plecak foto z komorą na laptopa



dazz
11-01-2006, 22:19
Dziś kupiłem Lowepro Computrekkera. Niestety mój laptop się w nim nie mieści, brakuje centymetra. Znacie jakieś placaki z komorą na laptopa większą niż 30,5x4x38 ? Oczywiście chodzi o plecaki w podobnej cenie co computrekker.

Błajo
11-01-2006, 22:23
Fomei tez ma kieszen na lapa... ale czy wieksza?

Jurek Plieth
11-01-2006, 22:27
Dziś kupiłem Lowepro Computrekkera. Niestety mój laptop się w nim nie mieści, brakuje centymetra. Znacie jakieś placaki z komorą na laptopa większą niż 30,5x4x38 ? Oczywiście chodzi o plecaki w podobnej cenie co computrekker.
Oczywiście Crumpler :mrgreen:
Szukaj w archiwum, posty Snowboardera i moje.

dazz
11-01-2006, 23:14
a używał ktoś może computrekker wersji Plus czyli wersji na lapa 17'' ? Według opisu mam on komorę laptopa cm węższą ale mi się wydaje to niemożliwe. Albo może wiecie gdzie w 3mieście można obejrzeć ten plecak ?

feder
12-01-2006, 00:45
Spróbuj zadzwonić do fotonetu - ostatnio jak u nich byłem, to byli dosłownie zawaleni róznymi torbami lowepro.

AGO
12-01-2006, 00:48
chyba latwiej looknac np na www.lowepro.com i poszukac po typie i wybrac odpwiedni rozmiar :|

dazz
12-01-2006, 11:09
Spróbuj zadzwonić do fotonetu - ostatnio jak u nich byłem, to byli dosłownie zawaleni róznymi torbami lowepro.

Foto-net prowadzą moi znajomi i oczywiście od razu porozmawiałem z nimi - nie mają żadnych computrekkerów.


chyba latwiej looknac np na www.lowepro.com i poszukac po typie i wybrac odpwiedni rozmiar :|

Patrzyłem już zanim kupiłem plecak. Wymiary podane na stronie nie uwzględniają zaokrąglenia plecaka oraz tego, że suwaki nie rozsuwają się najszerszego miejsca. Oglądałem też inne plecaki na stronie i niestety nie ma szerszych. Pytam czy znacie plecaki inncyh producentów, szukałem po necie i nie wiedze niestety nic z nieci większą komorą na laptopa.

sergi
12-01-2006, 11:38
to może laptopa zmień na mniejszego ;)

Jurek Plieth
12-01-2006, 14:51
Pytam czy znacie plecaki inncyh producentów, szukałem po necie i nie wiedze niestety nic z nieci większą komorą na laptopa.
No przecież już Ci napisałem, że Crumpler!

Jac
12-01-2006, 15:21
No przecież już Ci napisałem, że Crumpler!
to ja tylko dodam zeby sie nie sugerowac wygladem strony... plecaki sa naprawde przemyslane a nie tylko trendy...

dazz
12-01-2006, 15:28
to ja tylko dodam zeby sie nie sugerowac wygladem strony... plecaki sa naprawde przemyslane a nie tylko trendy...

Na pierwszy rzut oka wyglądają super. Wiesz może kto je sprzedaje w rozsądnych cenach ? Bo jak narazie widzę tanie nie są :(

Jurek Plieth
12-01-2006, 15:48
Na pierwszy rzut oka wyglądają super. Wiesz może kto je sprzedaje w rozsądnych cenach ? Bo jak narazie widzę tanie nie są :(
Jedna pani na eBayu. Można dogadać się co do ceny i formy wysyłki, tak, aby cła nie bulić... Użytkownik ma ksywkę photococan

maku
12-01-2006, 17:30
Przedstawiciel jest w Poznaniu. Czacha podał kiedyś nawet namiary.

http://canon-board.info/showthread.php?t=42&page=23&highlight=crumpler (http://canon-board.info/showthread.php?t=42&page=23&highlight=crumpler)

Pogadaj z nimi. Często tak robię w takich sytuacjach i się udaje.

K2_verti
12-01-2006, 22:15
spróbuj plus AW compu.
chociaż podają że ma takie rozmiary: 29,5 x 4,8 x 47,5. centymetr za mało!, może na ścisk :mrgreen:
jutro sprawdzę jak pasują tenby. mam laptopa który ma jeden z bokow 30 a drugi 36

K2_verti
12-01-2006, 22:19
może tenba DB-15CL: ma "pojemnik" na laptopa: 40 x 33. ?
tamrac cyberPack 6 Backpack 5256 - 30:38?

AGO
13-01-2006, 00:11
...Wymiary podane na stronie nie uwzględniają zaokrąglenia plecaka oraz tego, że suwaki nie rozsuwają się najszerszego miejsca...
Rozmiar wewnetrzny powinien odpowiadac temu co tam mozna zapakowac. No i te zamki ... o ile wiem to plecak mozna otworzyc tak, ze nie ma problemu ze wsadem.
Problem z tym, ze plecaki jak i torby w wiekszosci sa pod 15 i 15.4 cali, a 17-ka to juz raczej nie do podrozy z innym majdanem. Chyba ci lap-torba + plecak na aparat zostaje.

mruczek
13-01-2006, 00:16
nie chce mi sie szukać. Wpisz sobie w google JACK WOLFSKIN. Jest to firma szyjąca ciuchy sportowe i nie tylko. To taki mercedes wśród sprzętu sportowego. Na ich stronie znajdziesz plecaki na laptopa, z kompletem talerzy i szklanek oraz wymyślne nosidełka.
Ta firma zbiera same nagrody za innowacyjność. Wiem coś o tym, bo zostawiłem tam kupę forsy, choćby na buty, plecak, który jest...zaje...fajny

AGO
13-01-2006, 00:21
nie chce mi sie szukać. Wpisz sobie w google JACK WOLFSKIN. Jest to firma szyjąca ciuchy sportowe i nie tylko. To taki mercedes wśród sprzętu sportowego. Na ich stronie znajdziesz plecaki na laptopa, z kompletem talerzy i szklanek oraz wymyślne nosidełka.
Ta firma zbiera same nagrody za innowacyjność. Wiem coś o tym, bo zostawiłem tam kupę forsy, choćby na buty, plecak, który jest...zaje...fajny
problem z tym, ze wolfskin tez zaje ... kosztuje niestety ... i pytanie sie pojawia czy gra warta swieczki.

mruczek
13-01-2006, 00:48
Jak pewnie wiesz, diabeł tkwi w szczegółach. Za takie wynalazki jak podwójne szwy, zamki YKK, wzmocnienia, Cordurę i inne troszke trza zapłacić. To tak jakby gadać o obiektywach. normalny zoom i ten z literka L. Troszke inne szkło, kolor....sam wiesz.

moj plecak to campus. Moze go jeszcze produkują, nie wiem. W dotyku sprawia wrażenie cienkiego ortalionu, który zaraz się rozerwie. A ja fo nosze już5 rok i nie ma przetarć i innych problemów. Siostra kupiła polski plecak z PAJAK'a. W całości z Cordury. Poszły szwy na łączeniu z zamkiem błyskawicznym:(

I najważniejsze, co będziesz codziennie odczuwał. CIĘŻĄR. Nie wiem jak to robi jack wolfskin, ale szelki to on ma kapitalne! Nie czujesz ciężaru na plecach!!! Jako student troszkę tych książek targam do lub z biblioteki.

Ogólnie, zachwalanie Jacka to jak zachwalanie białej"L". do póki nie spróbujesz, nie żyjesz

mruczek
13-01-2006, 00:53
A zresztą, Panie AGO, skoro mieszkasz w Berlinie, to jest tam olbrzymi "department store" Jacka Wolsfkina w takim białym bardzo wysokim budynku, zdajsie na Berlin SchloBstrasse :)

dazz
13-01-2006, 10:49
Zamówiłem już jednak comptrekkera plus. Okazuje się, że producent pomylił się na stronie i podał zle jego wymiary, a za nim wszyscy sprzedawcy powielili błąd. W miejsce podanych 29,5 cm szerokości mam on podobno około 33cm. Za kilka dni opiszę wrażenia dotyczącego tego plecaka. Zamieszczę też ceny Cruplerów, bo firma, na którą daliście mi namiary ma mi przysłać najnowszy, właśnie opracowywany cennik.

dzięki za rady i pozdrawiam
dazz

dazz
13-01-2006, 16:56
Gdyby ktoś miał zamiar kupić jakiegoś cruplera, to wkelajam maila jakiego otrzymałem z cennikiem:

" Farmer's Double (L) 608,80zł
Plecak do laptopów z matrycą do 17" i sprzętu fotograficznego
(3 obiektywy + aparat + akcesoria)
czarny/jasnozielony

The CHAMP (XL) 733,30 zł
Plecak do laptopów z matrycą do 17" i sprzętu fotograficznego
(4 obiektywy + aparat + akcesoria)
czarny/szary

The Schrinkle (M) 733,20zł
Plecak do laptopów z matrycą do 15" i sprzętu fotograficznego
(6 obiektywów + 2 aparaty + akcesoria)
czarny/szary

Brian's Hot Tub (L) 804,00zł
Plecak do laptopów z matrycą do 17" i sprzętu fotograficznego
(10 obiektywów + 2 aparaty + akcesoria)
czarny/granatowy

Proszę rozważyć naszą ofertę, jeśli zdecyduje się Pan na któryś z naszych produktów, otrzyma Pan od nas prezent w postaci futerała na komórkę lub iPod’a."

Vitez
13-01-2006, 21:13
Ja wlasnie dzis kupilem dwie sztuki LowePro Compu Rover AW.
Jeden dla siostry - ona ma laptopa 17" HP i bez problemu a ze sporym zapasem sie miesci.
Ja laptopa nie mam ale porownujac CompuRovera do zwyklego Rovera II to ten Compu jest zauwazalnie wiekszy + ma pare bajerow wiecej a cena w promocji - bardzo zachecajaca.
Kupilem w promocji tu:
http://www.torbylowepro.pl/index.php?cPath=78

dazz
13-01-2006, 21:56
Kupilem w promocji tu:
http://www.torbylowepro.pl/index.php?cPath=78

Kupujemy w tym samym miejscu:-) Generalnie polecam ten sklep, dobry kontakt, szybka dostawa i ceny OK.

Vitez
13-01-2006, 23:00
Łaski nie robią, dokładnie tyle samo kosztuje na Allego z odbiorem w Warszawie lub dostawą gratis. :-?

Ano nie bo to ta sama osoba co z Allegro :p .
Dzwonilem na numer komorkowy z Allegro, umowilem sie na odbior osobisty na danej ulicy Opieńskiego, potem dostalem wizytowke na ktorej byl ten adres www.

Vitez
14-01-2006, 17:50
Ja pisalem o stanie aktualnym - jedyna oferta na Allegro obecnie dostepna, z ta sama cena i odbiorem osobistym w Warszawie to wlasnie ten gosc z Ursusa ktorego strone WWW podalem - wystarczy zadzwonic pod nr tel podany w aukcji.

Moze jest i konkurencja w tej samej cenie (np z Wroclawia obecnie) ale w tej chwili nieobecny na Allegro.

Rudi
14-01-2006, 21:26
Brian's Hot Tub (L) 804,00zł
Plecak do laptopów z matrycą do 17" i sprzętu fotograficznego
(10 obiektywów + 2 aparaty + akcesoria)
czarny/granatowy


Mam i szczerze polecam, jeśli ktoś będzie chciał zdjęcia jak to tam się wszystko mieści to niech pisze

Pozdrawiam