PDA

Zobacz pełną wersję : [photoSIG] Baldiego wypociny cyfrowe :)



Baldi
25-08-2004, 14:11
Witajcie
Rzućcie gałką - dwie (na razie) fotki z weekendowej sesji z bardzo uroczą osóbką o imieniu Iwonka.
W sumie pierwsza moja cyfrowa sesja z modelką :) Ciekawe doświadczenie ... W przeliczeniu na negatywy wywaliłem 8 negatywów .... normalnie już bym zbankrutował, nie wspominając ile czasu by zeszło na skanowanie fotek .... hi hi
A zatem:
Iwonka 1 (http://www.photosig.com/go/photos/view?id=1311754)
Iwonka 2 (http://www.photosig.com/go/photos/view?id=1315156)
Pozdrowionka
Baldi

JaW
25-08-2004, 14:58
Jakies miniaturki mi sie pokazują :( Szkoda, bo Iwonka ciekawa jest chyba... zapodaj linka do wiekszej ilosci fotek, jesli wrzucisz na jakis normalny serwer :)

Baldi
25-08-2004, 15:16
Żeby przeglądać zdjęcia na photosigu trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem
Rejestracja podstawowa jest FREE, więc zachęcam wszystkich do korzystania z tego portalu.
Fotograficy z CAŁEGO świata tam fotki wrzucają i jest o niebo lepszy od każdego polskiego tego typu wynalazku .... więc just do it :)
Pozdro
Baldi

Krzychu
25-08-2004, 16:11
Żeby przeglądać zdjęcia na photosigu trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem
Rejestracja podstawowa jest FREE, więc zachęcam wszystkich do korzystania z tego portalu.
Fotograficy z CAŁEGO świata tam fotki wrzucają i jest o niebo lepszy od każdego polskiego tego typu wynalazku .... więc just do it :)
Pozdro
Baldi

Jeden szczegół - wieść gminna niesie że po rejestracji dostaje się tony spamu, więc ostrożnie...

Baldi
25-08-2004, 18:38
he he
i tak dostaje tony spamu .... a maila na którym jestem zarejestrowany w photoSIGu używam od dobrych pięciu lat, i mam go porejestrowanego w milionie miejsc
spamu się nie uniknie ... a portal uważam wart jest poświęceń bo maca bardzo ciekawych fotek
Pozdro

santiblue
25-08-2004, 19:15
To trzeba zalozyc dodatkowy adres mailowy tylko do rejestrecji w takich miejcach :)

Vitez
27-08-2004, 22:18
A rzeczywiscie jakos sporo spamu mi przybylo od czasu gdy sie zarejestrowalem na photosig :? . Madry Polak po szkodzie.
Co do Iwonki - krotko ocenie bo nie lubie krotkowlosych kobiet (wiem, wiem, nie modelki sie ocenia, ale kazdy ma jakies uprzedzenia :roll: ) - zdjecie 1 OK, na zdjeciu 2 nie podoba mi sie mina. I tyle 8)