PDA

Zobacz pełną wersję : [poszukuję filmu albo keywordów]Fast paced editing with sound effects



micles
07-11-2011, 22:48
Jedyne co znalazłem i w sumie idealnie wizualizuje to co chciałem znaleźć, to to :
http://www.youtube.com/watch?v=XcN0QrAOqX0

Ale wykonanie kiepskie. Potrzebuję waszej pomocy - w jakich bardziej profesjonalnych produkcjach mogę znaleźć podobny styl montażu? Mi się tylko kojarzy z jakimiś komediami, gdzie aktor się spóźnia na jakieś wydarzenie i wtedy wchodzi coś w tym stylu, ale ni cholery nie podam żadnego tytułu.

micles
22-11-2011, 20:14
No to zrobiłem co chciałem.


http://youtu.be/qu7p8l6Hc0c?hd=1

gavin
22-11-2011, 22:54
dexter-wakeup

micles
23-11-2011, 00:18
Teraz to wiesz, po frytkach, film zrobiony ;) Zakwalifikował się do drugiego etapu konkursu. Optymistycznie liczę na pierwszą dziesiątkę, bo 1. to raczej nie da rady... Pożyjemy, zobaczymy.

micles
06-12-2011, 18:21
Wyniki już są :mrgreen:

http://poznanprzyciaganajlepszych.pl/wyniki-konkursu/

jacek_73
06-12-2011, 18:35
Michał - łowca nagród, ale że jesteś Ola nie wiedziałem...a mogłem zajrzeć pod sukienkę:twisted:

micles
06-12-2011, 22:08
1) Pozory często mylą :)

2) Trzeba się było poświęcić dla sztuki :D

Kolaj
07-12-2011, 00:18
To był konkurs dla licealistów??? Szkoda, że nie wystartowałeś w konkursie dla przedszkolaków. Właściwie, to należy Ci się dyskwalifikacja chyba?

"§ 4

Zasady oraz warunki prowadzenia konkursu

W konkursie uczestniczyć może każda osoba fizyczna, która spełni łącznie następujące kryteria:
prezentację w postaci filmu spełniającego wymagania techniczne serwisu You Tube, o maksymalnym czasie trwania 60 sekund,
dokona za pośrednictwem strony poznanprzyciaganajlepszych.pl w okresie od dnia 1 października 2011 roku do dnia 18 listopada 2011 roku zgłoszenia konkursowego poprzez (1) wypełnienie formularza dostępnego na tej stronie oraz (2) załączenie prezentacji przyjętej do emisji przez Organizatora,
jest uczniem III lub IV klasy szkoły ponadgimnazjalnej."

Goomis
07-12-2011, 00:37
No moment. Tam nie ma zapisu, że jest to konkurs na video tylko na najlepszą prezentację siebie. Nie ma napisane "autoprezentacja" więc micles jest autorem prezentacji Oli.
Więc w czym rzecz?

Uczestnik przystępując do konkursu oświadcza, iż prezentacja stanowi jego własność i nie narusza praw osób trzecich, zwłaszcza autorsko uprawnionych, zaś treść prezentacji jest zgodna z obowiązującymi przepisami prawa.
Wyraźnie napisano, że uczestnik ma być właścicielem, nie autorem.
Jeżeli micles jej to video sprzedał/wydzierżawił/wynają/podarował/użyczył czy cokolwiek co spowodowało przeniesienie praw własnościowych to wszystko jest zgodne z regulaminem.

micles
07-12-2011, 02:19
Konkurs nie był konkursem dla filmowców, tylko dla "osób najlepszych w danej dziedzinie", a większość punktów była za prezentację, a nie film :

Ogólna ocena prezentacji – od 0 (zera) do 5 (pięciu) punktów;
Czytelność i przejrzystość przekazu prezentacji – od 0 (zera) do 5 (pięciu) punktów.
Merytoryka prezentacji – od 0 (zera) do 5 (pięciu) punktów;
Umiejętność wykorzystania nowoczesnych technik multimedialnych (montaż filmu, efekty specjalne) – od 0 (zera) do 5 (pięciu) punktów.
Z ręką na sercu mogę przyznać, że byłem odpowiedzialny za ostatnią kategorię, czyli 1/4 łącznej oceny, a za pozostałe kryteria raczej nie - pomysł był Oli, jeździ Ola, medale są Oli, a ja to tylko oprawiłem w odpowiednie ramy artystyczne :)

A film nakręciłem głównie po to, żeby te :

Prezydent Miasta Poznania lub osoba przez niego wskazana,
Zastępca Dyrektora Biura Promocji Miasta Urzędu Miasta Poznania,
Pracownik Wydziału Rozwoju Miasta Poznaniaosoby zobaczyły, że w Poznaniu ludzie jeżdżą na łyżworolkach i że trzeba o nich zadbać, bo jak na razie to jesteśmy marginalizowani około 157x bardziej niż rowerzyści, którzy o każdy metr kontrapasu muszą walczyć miesiącami. A że film wygrał, to przy okazji zobaczy to jeszcze kilka innych osób i będzie ładna promocja wrotkarstwa w Poznaniu i Polsce. (tak, wrotkarstwo szybkie to moja pasja jeżeli chodzi o sport)

Od strony formalnej przedstawił to już ładnie Goomis.

Niewykluczone, że jakby w regulaminie pojawił się brakujący czasownik : W konkursie (...) kryteria:
przygotuje prezentację w postaci filmu spełniającego wymagania techniczne serwisu You Tube, o maksymalnym czasie trwania 60 sekund, to byłbym skłonny się bardziej przychylić do tego, że zaszło tu jakieś nadużycie, ale z drugiej strony te teksty odnośnie praw autorskich są dość solidnie skonstruowane i wątpię, aby odnosiły się tylko do ewentualnie występujących podkładów audio albo grafik na które mógłby sobie przypadkiem pozwolić autor prezentacji (i w tym przypadku zarazem osoba się prezentująca)

Wyjaśnienia zadowalające?

Goomis
07-12-2011, 02:37
Konkurs nie był konkursem dla filmowców, tylko dla "osób najlepszych w danej dziedzinie", a większość punktów była za prezentację, a nie film :

Z ręką na sercu mogę przyznać, że byłem odpowiedzialny za ostatnią kategorię, czyli 1/4 łącznej oceny, a za pozostałe kryteria raczej nie - pomysł był Oli, jeździ Ola, medale są Oli, a ja to tylko oprawiłem w odpowiednie ramy artystyczne :)

A film nakręciłem głównie po to, żeby te :
osoby zobaczyły, że w Poznaniu ludzie jeżdżą na łyżworolkach i że trzeba o nich zadbać, bo jak na razie to jesteśmy marginalizowani około 157x bardziej niż rowerzyści, którzy o każdy metr kontrapasu muszą walczyć miesiącami. A że film wygrał, to przy okazji zobaczy to jeszcze kilka innych osób i będzie ładna promocja wrotkarstwa w Poznaniu i Polsce. (tak, wrotkarstwo szybkie to moja pasja jeżeli chodzi o sport)

Od strony formalnej przedstawił to już ładnie Goomis.

Niewykluczone, że jakby w regulaminie pojawił się brakujący czasownik : W konkursie (...) kryteria:
przygotuje prezentację w postaci filmu spełniającego wymagania techniczne serwisu You Tube, o maksymalnym czasie trwania 60 sekund, to byłbym skłonny się bardziej przychylić do tego, że zaszło tu jakieś nadużycie, ale z drugiej strony te teksty odnośnie praw autorskich są dość solidnie skonstruowane i wątpię, aby odnosiły się tylko do ewentualnie występujących podkładów audio albo grafik na które mógłby sobie przypadkiem pozwolić autor prezentacji (i w tym przypadku zarazem osoba się prezentująca)

Wyjaśnienia zadowalające?

Nie sądzę, aby którakolwiek z wymienionych osób obejrzała ten film, a jeżeli nawet to nie sądzę aby podeszła do zagadnienia:
"wow mamy młodych rolkarzy w Poznaniu, zadbajmy o nich" xD
Chyba, że za rok zrobisz film pt.:
"Ola poszła na studia do Poznania bo myślała, że będzie mogła tu rozwijać swoją pasję którą jest wrotkarstwo szybkie. Nawet wzięła udział w konkursie miasta Poznania. Jednak zawiodła się. To zrujnowało jej życie"
Przedstawisz Olę w ciężkiej depresji gdyż nie może jeździć po Poznaniu. Przez depresję popadła w alkoholizm i uzależnienie od narkotyków xD
Dobra idę spać za dużo nauki na dzisiaj :p

micles
07-12-2011, 02:47
Właśnie się zastanawiam, czy nie zaproponować jej teraz napisania maila : "wiecie co, bo w sumie to wy nie macie infrastruktury wrotkarskiej w Poznaniu, także ja nie wiem czy będę tam składać papiery w ogóle. Sorkaaa :/ "

:D

Goomis
07-12-2011, 09:52
Właśnie się zastanawiam, czy nie zaproponować jej teraz napisania maila : "wiecie co, bo w sumie to wy nie macie infrastruktury wrotkarskiej w Poznaniu, także ja nie wiem czy będę tam składać papiery w ogóle. Sorkaaa :/ "

:D

Odpiszą jej: "Spoczko, syn wiceprezydenta się ucieszy z nagród, loffciamy, pa" xD

Kolaj
07-12-2011, 10:34
Wyjaśnienia zadowalające?Ok, spoko.