PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z kursorem CS5



manfred1
06-11-2011, 08:03
Witam serdecznie ostatnio zrobiłem format systemu W7. Podczas pracy na wacomie w CS5 zdarza się że po wyborze pędzla i pracy nim kursor zaczyna migać. Nie ważne czy to jest pędzel czy inne narzędzie cały czas miga. Pomaga tylko restart systemu. Zauważyłem też że jak nie pracuję w PS dłuższą chwilę to tak się dzieje. Może ktoś miał taki problem i zechciał by się podzielić jak to naprawić za co serdeczne dzięki.

luc_october
06-11-2011, 12:22
Jeśli masz włączoną opcję przyspieszenia OpenGL to możesz spróbować wgrać nowe sterowniki do karty graficznej, albo wyłączyć opcję przyspieszenia, choć to słabe rozwiązanie.

manfred1
06-11-2011, 12:26
Próbowałem tak i tak. Dziś odinstalowałem CS5 i zainstalowałem ponownie póki co spokój.

diplo
07-11-2011, 21:46
manfred - zainstaluj nowe sterowniki do karty graficznej, oraz włącz/wyłącz przyspieszenie w CS jak znowu to się będzie działo

manfred1
07-11-2011, 21:51
Dzięki ale właśnie jak zainstalowałem nowe stery ze strony Nvidi to zaczęły się cuda dziać. Dlatego odinstalowałem i zainstalowałem stery z płyty oryginalnej. Dodatkowo odinstalowałem PS i zainstalowałem ponownie i odpukać PS działa stabilnie.