PDA

Zobacz pełną wersję : Brak przeglądarki w A60.



rad25
10-01-2006, 21:26
Witam wszystkich i bardzo prosze o pomoc. Posiadam aparat Canon Power Shot A60 i do niedawna nie miałem z nim większych problamów. Ale ostatnio coś jest z nim nie tak. Nie ma możliwości przeglądania zdjęć na aparacie. Przełącznik fotografowanie-przegladarka wogóle nie reaguje. Nadmienie, że aparat nigdzie mi nie upadł więc mozna wykluczyć uszkodzenie mechaniczne. Są też problemy przy zgrywaniu zdjęć na komputer. Czy ktoś wie co może być nie tak i jak ewentyalnie zaradzić temu problemowi. Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam.

Pszczola
10-01-2006, 21:28
Chyba jednak pozostaje serwis.

rad25
10-01-2006, 21:50
Tak też myślałem, chociaż miałem cichą nadzieje, że obedzie się bez serwisu ale chyba nie bedzie wyjścia. A odnośnie serwisu. Czy oprócz serwisu w Warszawie jest jakiś inny np. gdzieś w okolicach Łodzi bądź Piotrkowa?

Pszczola
11-01-2006, 09:02
Innego autoryzowanego serwisu w PL nie ma.

Vitez
12-01-2006, 01:56
Przełącznik fotografowanie-przegladarka wogóle nie reaguje. Nadmienie, że aparat nigdzie mi nie upadł więc mozna wykluczyć uszkodzenie mechaniczne. Są też problemy przy zgrywaniu zdjęć na komputer.


Ale nie mozna wykluczyc zuzycia - ile i jak intensywnie byl ten aparat uzywany?

Z przelaczaniem do przegladania nic nie poradzisz - styki mogly wysiasc po prostu. Ze zgrywaniem zdjec to juz wiele razy bylo na forum - CZYTNIK ... szybciej i wygodniej a gniazda USB w aparacie nie zuzywa.