PDA

Zobacz pełną wersję : Kurtki Hi-Tec typu softshell



Furman
23-10-2011, 17:19
Witam mam zamiar kupić kurtkę firmy Hi-Tec SOFTSHELL PRINCE. Posiada ją może ktoś, jeśli tak to prosiłbym o opinię. Chodzi mi o to czy ta kurtka jest dobra dla fotografa.

jacek_73
23-10-2011, 17:25
A dlaczego Hitecha akurat :confused: Z 'tanich' firm to feel free się lepiej prezentuje (dla tych szczupłych) albo regata (dla tych mniej szczupłych) - jednak mi osobiście najlepiej leży woolfgang. Tylko że to już nieco droższa firma.

Pozdrawiam.

zanussi
23-10-2011, 19:40
Feel Free i Regatta nie pochodziły u mnie zbyt długo (zamki lecą i bardzo szybko się mechacą). Może poszukaj HiMountain? Dobra cena w stosunku do jakości i często mają jakieś promocje.

iktorn92
23-10-2011, 20:47
Ja od siebie mogę polecić HiMountain. Tworzą ja ludzie ktorzy odeszli od alpinusa i Campusa w momencie w ktorym obie te firmy jakosciowo padły na pysk. Kupiłem w tym sezonie wlasnie kurtkę softshell jeden z nowszych modeli, 460zł i powiem szczerze warto.. do -5 chodze tylko w niej jakas koszulka i cos na to pod spodem i jest całkiem ciepło ;) Nic sie nie dzieje z materiałem, ba nawet za specjalnie nie chce sie pobrudzić:) Naprawdę daję radę, lepiej dolozyc stówkę i mieć cos naprawde na dluzszy czas.

Pzdr!

McMelassa
24-10-2011, 02:35
Mam Hi-tec'a drugi rok. bardzo sobie chwalę. Na wycieczce w Rzymie prawie cały dzień w lekkim deszczu i wietrze - dała radę. Aparat chowałem do torby :) złego słowa nie mogę o niej powiedzieć.

Bangi
24-10-2011, 07:52
Rónież mam HI_TEC-a i jedyny problem w moim przyapdku to taki, że softshell nie ma wewnętrznej kieszeni, no ale mogłem na to zwrócić uwagę przy zakupie. Poza tym, żadnych zastrzeżeń :)

Bartek_902
24-10-2011, 08:52
Lepszy Hi-Tec niż podróby North Face z allegro :) może nie na temat ale uważajcie jak by ktoś się chciał skusić na ,,okazje" z allegro ... większość z tego co tam jest kosztuje ,, okazyjnie 400-500 zł a ma właściwości polaru z targu za 30zł :)

Marta__Wasilewska
24-10-2011, 09:42
W Go-Sport jest promocja softsheli Himountain. Znajomy ma Burtona (250 zł) z supersklep.pl nic się z nim nie dzieje. Regaty - NF - Jack, Berghaus polecam jeżeli masz sporo kasy. Na Królewskiej 2 w Warszawie jest całkiem fajnie wyposażony Himountain z dużymi obniżkami. Softshele z Hi i Berghausa, warto zajrzeć :). Pozdrawiam.

chyrus
24-10-2011, 10:08
Mam tego softshella (Hi-Tec SOFTSHELL PRINCE II) od roku. Chodzę w nim na co dzień i podczas cotygodniowych wypadów w góry. Bardzo dobrze chroni przed wilgocią i od wiatru, sprawdzony w ekstremalnych warunkach. Jeśli potrzebuję dodatkowego ciepła, to pod spód zakładam polar. IMHO dobrze wykończony, miękki od wewnątrz, gumowe "uszczelki" przy zamkach, otwierane wywietrzniki pod pachami, wysoko zapinany pod brodę (z miękką wstawką osłaniającą brodę przed zamkiem). Faktycznie przydałaby się wewnętrzna kieszonka.

Furman
27-10-2011, 21:51
Dzisiaj przyszła do mnie kurtka Hi-Tec SOFTSHELL PRINCE II. Gdy ją założyłem powiedziałem ,,To jest to". Na metce od kurtki piszę że chcą (twórcy) wywołać z naszych ust takie słowa (takie jak wyżej napisałem) podczas pierwszego użycia kurtki, coś w tym jest. Przeszedłem się po lesie po mieście i kurtka sprawuje się bardzo bardzo dobrze. Jak przyszedłem do domu i siadłem w pokoju oczywiście grzejniki ciepłe były to to jak tak siedziałem w tej kurtce to w ogóle mi nie było gorąco, a jak wyszedłem na dwór to nie było mi też zimno. Trochę chaotycznie to napisałem ale takie są wrażenia z pierwszego użycia tej kurtki. Polecam. Moja ocena dla tej kurtki: 99/100 ( ten 1 punkt dlatego że brak wewnętrznej kieszeni a by się przydała np. na czapkę).