PDA

Zobacz pełną wersję : trasa z warszawy do czestochowy



molsar
14-10-2011, 08:30
hej,
czy ktos moze niedawno jechal ósemka z wawy do piotrkowa a dalej E75 do czestochowy?
ja jechalem jakos w sierpniu i remontowali bylo strasznie ciasno,
kombinuje jak najlepiej dojechac...

dinderi
14-10-2011, 11:49
hej,
czy ktos moze niedawno jechal ósemka z wawy do piotrkowa a dalej E75 do czestochowy?
ja jechalem jakos w sierpniu i remontowali bylo strasznie ciasno,
kombinuje jak najlepiej dojechac...Nic nie poradzisz. Albo przyjmiesz, ze obecnie jedzie się z Raszyna do tablicy Częstochowa bite 3 godziny - jak się uda, to cudem o 10 min szybciej - albo pojedziesz trasą Warszawa - Grójec - Końskie - Radomsko - Częstochowa. Jechałem tak kilkukrotnie. Fajne terany, można po drodze zrobić kilka ładnych landszaftów, ale dalej o 30 km i dłużej o godzinę. :)
Czyli gra nie warta świeczki. Cierpliwość, dobra muza i odpowiednio wczesny wyjazd, żeby zdążyć. To moja rada. (Jeżdżę tą trasą średnio dwa razy w miesiącu tam i spowrotem)

Sergiusz
14-10-2011, 13:32
To już nie tylko im gorzej tym lepiej ( po zamianie małego obrazka na pełną klatkę ) ale im bliżej tym dalej. Choć w sumie to nie ma się co dziwić bo do tego miasta wypada raczej na piechotę. Nie mniej jak tak dalej pójdzie to zwykły spacer stanie się wyprawą.

Biperek
14-10-2011, 16:39
Może w końcu zrobią. Ja dodatkowo na tej trasie kruszywem w chłodnicę klimy dostałem. Na szczęście dało się pospawać, ale 400 pln-ów żal :(

mxw
21-10-2011, 01:00
dodatkowo na tej trasie kruszywem w chłodnicę klimy dostałem. :(
szwagier na tej trasie dostał rowerem z bagażnika dachowego poprzedzającego go autka :shock:

molsar
21-10-2011, 11:21
spoko - w dzien tamtedy daje rade.
naszczescie nic nadzwyczajnego sie nie trafilo ;)
po drodze widac fajne wzgorze elektrowni wiatrowych...ale nie mialem czasu zeby robic foty :/