PDA

Zobacz pełną wersję : modelki poszukiwane



GoomeX
13-10-2011, 15:22
Koleżanki i Koledzy,

piszę z prośbą, poszukuję modelek początkujących-zaawansowanych (wszystko jedno) do wykonania kalendarza na nadchodzący rok. Zdjęcia w bieliźnie, bikini, rozbierane. Czy znacie kogoś (portal, agencje) lub osoby prywatne warte polecenia?
Jeśli temat wrzuciłem w nie ten dział, uprzejmie proszę o przeniesienie.
Pozdrawiam

wiktor2323
13-10-2011, 15:27
Osobiście polecam szukać np na maxmodels/ myport bo tutaj to raczej marnie będzie;)

Sergiusz
13-10-2011, 16:43
Ja się zgłaszam. Nagość zakryta i bielizna.:smile: Jakie są stawki?

jacek_73
13-10-2011, 16:59
A te rozbierane to plener czy w studio? Bo jak plener to ja przeziębiony jestem :mrgreen:

A poważniej to poszukaj sobie np. tutaj: http://www.foto-modelki.net/index.php (płatne smsami).

Sergiusz
13-10-2011, 17:09
Ja tam mogę i w plenerze.:smile: A tak na poważnie to ostatnio dałem ogłoszenie na modelki24.pl Nie trzeba się rejestrować i można dać bezpłatnie jedno ogłoszenie dziennie. Zgłosiło się sporo chętnych.

GoomeX
14-10-2011, 08:21
Dziękuję Wam za zaangażowanie i pomoc. Mam jeszcze 2 sprawy; jak wygląda zdobycie namiarów na http://www.maxmodels.pl/ na modelki (po rejestracji, czy wyświetlają się publicznie, czy coś trzeba opłacać?). Druga sprawa, czy znacie studio fotograficzne w Poznaniu godne polecenia?! Pozdrawiam

najeli
14-10-2011, 08:30
Maxmodels jest bezpłatne, jest system PW, którym można się skomunikować, niektóre dziewczyny podają telefony.

Swoją drogą ta strona pod względem technicznym jest beznadziejna, ale to już moje zboczenie zawodowe ;-)

tombas
14-10-2011, 09:13
troche późno się za to bierzesz, o tej porze to juz powinien byc w dystrybucji/sprzedaży a nie na etapie szukania modelek:-P

Vitez
14-10-2011, 12:42
piszę z prośbą, poszukuję modelek początkujących-zaawansowanych (wszystko jedno) do wykonania kalendarza na nadchodzący rok.

Chyba na 2013 rok. Bo na 2012 to zdążysz zrobić tylko z już gotowych fotek - poszukaj na stockach, w agencjach foto i reklamowych itp.


Jeśli temat wrzuciłem w nie ten dział, uprzejmie proszę o przeniesienie.


Raczej wrzuciłeś wręcz nie na to forum. Z maxmodels trzeba bardzo uważać, temat rzeka, ale grunt że od ręki (czyli w ciągu miesiąca) kilku-kilkunastu modelek z których będziesz zadowolony to tam raczej nie znajdziesz, a znajdziesz kilkadziesiąt z których nie będziesz zadowolony (poczynając od urwanego kontaktu/niepojawiania się na sesji po zero inwencji i mimiki). Chyba że dużo zapłacisz, ale wtedy to już łatwiej zaangażować jedną, dwie agencje modelek (uważać na "banki twarzy") - cenowo wyjdzie na to samo, tylko jakościowo lepiej.

Generalnie jeśli chciałbyś bazować na maxmodels, modelkom płacąc nic albo niewiele albo za zdjęcia i znaleźć kilkanaście ogarniętych, w miarę ładnych modelek do kalendarza na 2012 rok to musiałbyś zacząć w styczniu 2011.

Ale oczywiście możesz spróbować i teraz - a nuż się uda, albo będzie byle jak, byle było, kto wie. Powodzenia.

Sergiusz
15-10-2011, 15:55
Na maxmodels z samym znalezieniem będzie problem ponieważ większość modelek podaje o sobie nieprawdziwe dane za aprobatą samego portalu. I nie mam tu na myśli takich drobiazgów jak to, że Rzeszów nie leży w mazowieckim bo o tym nie każda modelka musi wiedzieć ale taki drobiazg jak waga modelki. Wpisując w wyszukiwarkę Modelka waga 100kg ( wybierając odpowiednie rubryki) znajdujemy...140 podstron z modelkami na każdej po sześć modelek. Tylko znaleźć tam o wybranej wadze jest trudno. Za to jest cała masa innych o połowę lżejszych. Pewnie fajnie „dla jaj” wpisać 100kg ale na pewno nie dla osoby szukającej tych szczupłych. Szanujący się portal nie powinien sobie na to pozwalać.

Em Es
15-10-2011, 16:45
taki sam cyrk jak z modelkami jest na MM z fotopstrykaczami... wiele historii mógłbym opisać o dumnych posiadaczach lustrzanek myślących że modelki mają obowiązek padać na kolana po obejrzeniu ich gniotów i skakać do góry z radości że w ogóle mogą stanąć przed obiektywem...

tombas
16-10-2011, 18:10
taki sam cyrk jak z modelkami jest na MM z fotopstrykaczami... wiele historii mógłbym opisać o dumnych posiadaczach lustrzanek
i to pisze ktos kto podaje wiek 77 lat:p jak na takiego dziadka (z całym szcunkiem dla wieku:p ) to nieźle sobie radzsz z nowoczesnymi technologiami:mrgreen:

Em Es
16-10-2011, 20:07
szczerze to średnio sobie radzę :D dopiero się uczę PSa i oceniam że umiem 5% tego co chciałbym umieć :) wiek na MM - nie widzę potrzeby ujawniania prawdziwego podobnie nazwiska , telefonu itd

grzegorzki
17-10-2011, 07:14
taki sam cyrk jak z modelkami jest na MM z fotopstrykaczami... wiele historii mógłbym opisać o dumnych posiadaczach lustrzanek myślących że modelki mają obowiązek padać na kolana po obejrzeniu ich gniotów i skakać do góry z radości że w ogóle mogą stanąć przed obiektywem...

Przepraszam, ale o co chodzi ?
Kolega szuka modelek, a nie 77-letnich fotopstrykaczy.

tombas
17-10-2011, 08:57
Przepraszam, ale o co chodzi ?
Kolega szuka modelek, a nie 77-letnich fotopstrykaczy.
czytasz ze zrozumieniem?
jesli nie to wyjasniam moje intencje: jak mozna mieć pretensje do modelek, że nie podaja prawdziwych info na swój temat skoro samemu (czytaj: "my fotografowie") robimy tak samo, a juz szczytem jest obsmiewanie innych fotgrafów ("że jest z nimi cyrk") jak "cyrk" z danymi robi osoba która to napisała.

Em Es
17-10-2011, 10:19
widzisz - nic nie wiesz ale się wymądrzasz :D a wystarczyłoby się chwilę zastanowić :) mój wiek jest tam całkowicie nieistotny - a pisałem o leszczach uważających się za guru - pełno ich tam i jest z nimi cyrk - zapewne nie masz kobiety która jest modelką i nic ci o tym nie wiadomo - mi wiadomo :) jak macie ochotę to możecie podawać nawet nr pesel i nr buta w sieci - ja nie muszę :D

tombas
17-10-2011, 10:28
widzisz - nic nie wiesz ale się wymądrzasz
cos tam jednak wiem,
a Tobie radzę -grzeczniej kolego,grzeczniej:!:

Em Es
17-10-2011, 10:41
radzić sobie możesz , także uzywać wykrzykników (nie robi to na mnie wrażenia) - ja mogę napisać vice versa :) ...a na temat mojego wieku (zupełnie nieistotnego na MM) i moich intencji nie wiesz kompletnie nic :)

tombas
17-10-2011, 10:54
radzić sobie możesz , także uzywać wykrzykników (nie robi to na mnie wrażenia) - ja mogę napisać vice versa :) ...a na temat mojego wieku (zupełnie nieistotnego na MM) i moich intencji nie wiesz kompletnie nic :)
"karteczkę" już dostałes:mrgreen:
brnij dalej w tym stylu, a pewnie szybko, i bez zalu sie rozstaniemy:p zadałem sobie trud i poczytałem Twoje odpowiedzi na MM do ludzi którzy nie pieją z zachwytu nad Twoimi "pracami" poznałem Twój poziom wypowiedzi :mrgreen: brrrrrr.... koniec tematu

Vitez
17-10-2011, 14:40
Na maxmodels z samym znalezieniem będzie problem ponieważ większość modelek podaje o sobie nieprawdziwe dane za aprobatą samego portalu. I nie mam tu na myśli takich drobiazgów jak to, że Rzeszów nie leży w mazowieckim bo o tym nie każda modelka musi wiedzieć ale taki drobiazg jak waga modelki. Wpisując w wyszukiwarkę Modelka waga 100kg ( wybierając odpowiednie rubryki) znajdujemy...140 podstron z modelkami na każdej po sześć modelek. Tylko znaleźć tam o wybranej wadze jest trudno. Za to jest cała masa innych o połowę lżejszych. Pewnie fajnie „dla jaj” wpisać 100kg ale na pewno nie dla osoby szukającej tych szczupłych. Szanujący się portal nie powinien sobie na to pozwalać.

Inne pola do wyboru też dla jaj, albo ze zwykłej nieufności wypisane od czapy.
Tyle że MM to zdecydowanie nie jest szanujący się portal, a już tym bardziej po wykupieniu przez interię. Ma generować ruch i zyski z reklam, i spełnia to zadanie. Dlatego żadnej ostrzejszej kontroli, selekcji itp tam nigdy nie będzie. A portale, które takową selekcję mają muszą albo mieć wypracowaną renomę (np wspierane przez duże agencje), albo mieć świadomość, że dużego ruchu to one nigdy mieć nie będą i są swoistą konkurencją dla pojedynczych agencji i banków twarzy.

Sergiusz
17-10-2011, 15:25
radzić sobie możesz , także uzywać wykrzykników (nie robi to na mnie wrażenia) - ja mogę napisać vice versa :) ...a na temat mojego wieku (zupełnie nieistotnego na MM) i moich intencji nie wiesz kompletnie nic :)

Wpisując jedną nieprawdziwą frazę podważasz prawdziwość innych w tym zdjęć. Jednym słowem nie budujesz zaufania, wiarygodności a wręcz przeciwnie.

Em Es
17-10-2011, 17:25
poszukajcie poważnej agencji modelek która podaje ich wiek :D
modelka ma tyle lat na ile wygląda a bajeczki o aktach załatwia się w inny legalny sposób (lub bierze się starsze modelki)

niczego nie podważam - nikt z oglądających profil na MM nie ma przed sobą mojej metryki urodzenia + nie jest jasnowidzem - powtórzę - mój wiek w rubryczce jest całkowicie nieistotny...

jacek_73
17-10-2011, 18:13
poszukajcie poważnej agencji modelek która podaje ich wiek :D ...

Chyba każda poważna agencja podaje pełne i prawdziwe dane...na ale maxmodels do takich nie należy.

Sergiusz
17-10-2011, 19:29
Na tym portalu każdy może być modelką czy fotografem. Wystarczy, że wpisze właściwe i nie pomyli. Co do generowania ruchu to mam wątpliwości. Jak się reklamodawcy zorientują, że ich target to 77 letni fotografowie i puszyste modelki to przeniosą się w inne miejsce.

jacek_73
17-10-2011, 19:40
Na tym portalu każdy może być modelką czy fotografem. Wystarczy, że wpisze właściwe i nie pomyli. Co do generowania ruchu to mam wątpliwości. Jak się reklamodawcy zorientują, że ich target to 77 letni fotografowie i puszyste modelki to przeniosą się w inne miejsce.

Nie to jest ważne, tylko ilość odsłon i jak wysoko plasuje ją np. taka Alexa :smile: A im więcej błyskotliwych wypowiedzi tym więcej błyskotliwych userów i jakość sie to napędza...ale polecać komuś :oops:

Em Es
17-10-2011, 21:56
Chyba każda poważna agencja podaje pełne i prawdziwe dane...na ale maxmodels do takich nie należy.

pokażesz mi poważną agencję modelek podającą ich wiek ?

co do innych danych - też byś się zdziwił - centymetry i w najlepszych agencjach bywają "płynne" - oczywiście w minimalnym zakresie ale jednak

Sergiusz
17-10-2011, 23:56
pokażesz mi poważną agencję modelek podającą ich wiek ?

co do innych danych - też byś się zdziwił - centymetry i w najlepszych agencjach bywają "płynne" - oczywiście w minimalnym zakresie ale jednak

Wiek modelki nie jest aż taki istotny. Ja pisałem o wadze, która ma większe znaczenie niż wiek. Skoro sobie dodałeś lat to i pewnie z parę centymetrów? W sumie jak płynne... :lol:

Jago
18-10-2011, 00:27
pokażesz mi poważną agencję modelek podającą ich wiek ?

Nie od dzisiaj wiadomo, że wiek kobiety jest czymś o czym nie lubią one z nami dyskutować :wink:


centymetry i w najlepszych agencjach bywają "płynne" - oczywiście w minimalnym zakresie ale jednak

Po pierwsze.....
Waga ciała u kobiety nie jest stała, więc nawet najlepsza modelka (mimo super diety i dbania o własne ciałko) nie jest w stanie utrzymać non stop tej samej wagi. Wystarczy, że zbliża się miesiączka a organizm samoistnie zaczyna gromadzić płyny przed ich późniejszy wydaleniem. Z tego też powodu kobieta może przybrać na wadze (w skrajnych przypadkach jest to nawet 2-3 kg połączone z opuchlizną np nóg).
Po drugie.....
Waga ciała kobiety (oprócz jej wieku) jest chyba najmniej przyjemnym tematem poruszanym przez nie w rozmowach z nami (nie tylko na forum publicznym). Więc wróciliśmy do:


poszukajcie poważnej agencji modelek która podaje ich wiek

Nie znajdziecie......jest to jedna z kilku tajemnic jakie kobiety wolą zachować dla siebie. Zasyłam moc całusów.....dla pań oczywiście :)

marszull
18-10-2011, 00:40
z polskich np. gaga podaje wiek
a co do wagi to powazne agencje (swiatowe) sa naprawde bardzo rygorystyczne

Jago
18-10-2011, 00:56
z polskich np. gaga podaje wiek

Jako jedna z nielicznych....ciekawy jestem co by jej powiedział Boguś Linda ;) ... http://www.youtube.com/watch?v=UrJld4rGOlc


a co do wagi to powazne agencje (swiatowe) sa naprawde bardzo rygorystyczne

Zgadza się - nie tylko te wagi są rygorystyczne. Nie mniej rygorystyczne są wagi ważące sportowców, np pięściarzy przed pojedynkami bokserskimi, kierowców F1. Każdy chce zachować odpowiednią wagę dla siebie - nie tylko modelki ;)

Sergiusz
18-10-2011, 01:30
https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/photo/my-images/510/karotka.jpg/)

Nie mniej Karotka ma podstawy do zadowolenia podobnie jak Diverse:grin:

grzegorzki
18-10-2011, 07:17
czytasz ze zrozumieniem?

Przepraszam, ale to nie ja odpowiadam na teksty, ktore nie zostaly napisane. Cytat i moj komentarz wyraziscie dotycza Em-Esa, ktoryz to w watku Goomexa poszukujacego modelek straszy publike ze opisze "dumnych posiadaczy lustrzanek myślących", czyli tak jakby i siebie. Natomiast Goomex wyraznie zaznaczyl ze chodzi mu o modelki i to na gwalt. :cool:
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

Wiek modelki nie jest aż taki istotny. Ja pisałem o wadze, która ma większe znaczenie niż wiek. Skoro sobie dodałeś lat to i pewnie z parę centymetrów? W sumie jak płynne... :lol:

Goomexowi wsio ryba ile ma lat i ile kilo byle sie rozebrala do kalendarza. :lol:

Jago
18-10-2011, 09:52
chodzi mu o modelki i to na gwalt.

Może mieć problem z chętnymi :mrgreen:


wsio ryba ile ma lat i ile kilo byle sie rozebrala do kalendarza

Puszyste też może być piękne ;-)

GoomeX
18-10-2011, 11:07
grzegorzki dzięki za pomoc, bo dyskusja faktycznie powędrowała w troszkę nie tą stronę. Fakty jest faktem, że znaczenia większego nie ma czy modelka jest full-pro czy kompletna amatorka, byle była. No i może, żeby nie ważyła 100kg ;-) Akurat w tej konkretnej sytuacji nie chodzi o 'puszystą' sesję.
Panowie z Poznania - jeśli takowi tu bywają - nie macie jakiś zaufanych, sprawdzonych koleżanek (lub zwyczajnie namiarów), które by się na sesję kalendarzową pisały... ?!
Kalendarzowe szczegóły /finansowe, terminowe, etc/ znać będę w najbliższy weekend. Od przyszłego tygodnia zabieram się za realizację, jeśli do tego czasu nic się nie zmieni, zacznę od maxmodels. Później poznańskie agencje.

Em Es
18-10-2011, 22:24
Wiek modelki nie jest aż taki istotny. Ja pisałem o wadze, która ma większe znaczenie niż wiek. Skoro sobie dodałeś lat to i pewnie z parę centymetrów? W sumie jak płynne... :lol:

prawdę mówiąc nie widzę w profilu fotografa na MM wymiarów :mrgreen:
to co miałem sobie dodać w cm ? albo raczej - jak :?: chyba telepatycznie :lol:

monart
19-10-2011, 11:23
na mm jest mnóstwo fajnych dziewczyn które zapozują chętnie za $. Napisz ogłoszenie na forum !

Jago
19-10-2011, 17:43
No to jednego tutaj sczyści :roll:

Em Es
19-10-2011, 18:32
są także fajne dziewczyny które zapozują za free - tylko najpierw trzeba je zachwycić własnym PF

RadekM77
20-10-2011, 15:50
http://www.studiosto.pl/oferta.html

może tu ktoś Ci pomoże

pe.en.de
05-11-2011, 19:50
Są na maxmodels modelki zdolne, tylko że nie wiem czy dostatecznie dużo czasu upłynęło abym nie dostał opr-u znów za pokazywanie modelek zbyt młodych.
W zeszłym roku miała 16 lat ( zresztą koleżanka z forum - canon board - napewno jest fotografem lepszym niż ja) http://www.maxmodels.pl/wzwplxdd.html
Pamietacie burzę dyskusyjną na tym że za młoda?

A dzisiaj jak ? Dalej ktoś uważa że musi czekać do 20-stki?

No dobra - moja córka, zresztą jedna z wielu, wszstkie były modelkami o podobnych parametrach.

( żade ze zdjęć nie jest moje)

Ale uprzedzam jej podpis to nie żarty

Em Es
05-11-2011, 20:33
oczywiście że nie musi , szkoda czasu - jej i fotografujących :)
wcześniej nawet zaczynają i nie widzę w tym problemu - wystarczy że dziewczyna jest odpowiednio mądra i na pewno da sobie radę (goniąc przy okazji leszczy chcących nie wiadomo czego a nic sobą nie reprezentujących - pełno ich na MM)

...podpis w profilu ma jak dla mnie bardzo dobry :)