PDA

Zobacz pełną wersję : Canon 5d mark II, usterka???



mariow
07-10-2011, 15:54
Witam.
od ponad tygodnia jestem szczesliwym posiadaczem C 5D mark II. Aparat bomba i tak dobry jak czytalem ale jest pewna rzecz, ktora mnie nie pokoji.
Kiedy patrze przez wizjer da sie zauwazyc lekki szum, obraz jest lekko zasniezony ale na zdjeciach tego nie ma, wychodza idealnej jakosci.
Czy wie ktos co moze byc przyczyna zasniezonego wizjera a, ktory to nie przeklada sie na jakosc zdjec:?::confused:
Z gory dziekuje za pomoc.

Bolek02
07-10-2011, 16:10
Może masz skręcony korektor przy wizjerze na maxa w którąś stronę i drży obraz podczas patrzenia.

mariow
07-10-2011, 16:24
wlasciwie to krecilem nim w celu ustawienia najlepszej ostrosci pod oko i moze to jest powod... Wciaz sie ucze tego aparatu i sustemu bo wczesniej jechalem na Sony A wiec moze przedobrzylem z tym pokretlem.

deejay24h
07-10-2011, 16:38
Wciśnij czasem prawy alt .

_igi
07-10-2011, 16:41
Może chodzi po prostu o fakturę matówki, każda jest lekko chropowata :)

xxkomarxx
07-10-2011, 16:53
Jak pisze kolega pewnie faktura matówki. Nie przejmuj się tym. Za jakiś czas pokażą się pyłki włoski itp :). Na początku też się przejmowałem teraz nawet nie zwracam uwagi. Ciesz się obrazkiem jaki daje ten sprzęt.

mariow
07-10-2011, 16:55
co do prawego alt to nie mam mozliwosci stosowania polskich znakow.
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Obraz jest niesamowicie piekny, zdjecia nocne juz nie stanowia problemu :). Po tygodniu uzytkowania z czystym sumieniem przyznaje, ze ciesze sie z tego zakupu.

xxkomarxx
07-10-2011, 18:15
co do prawego alt to nie mam mozliwosci stosowania polskich znakow.
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
Obraz jest niesamowicie piekny, zdjecia nocne juz nie stanowia problemu :). Po tygodniu uzytkowania z czystym sumieniem przyznaje, ze ciesze sie z tego zakupu.

I bardzo dobrze. Przynajmniej Tobie nie przeszkadza kiepski AF :P

mariow
07-10-2011, 23:20
Af to tez kwestia obiektywu...