PDA

Zobacz pełną wersję : [C-F-K] Plany na sezon zimowy



najeli
05-10-2011, 11:33
Po wielce udanym spotkaniu w Tatrach zapraszamy do dyskusji na temat wydarzeń zimowych (tutaj to się dzieje równolegle (http://canon-foto-klub.pl/index.php?option=com_agora&task=topic&id=3127&Itemid=27))

Wstępne plany wyglądają tak:

Listopad - grudzień 2011 - Warszawa
Styczeń - luty 2012 - Łeba

Fajnie by było jakby ktoś chciał nam pomóc przy organizacji Warszawy. Co do Łeby to już były deklaracje organizatorskie.

Jak zwykle zapraszamy wszystkich chętnych :)

szuler
05-10-2011, 11:45
może Warszawę połączyć z rajdem Barbórki :)

jacek_73
05-10-2011, 11:49
Stolica - miejsc bez liku (i po płaskim :p) - najważniejsze by było znaleźć jakąś bazę noclegową.

Ustalajcie termin :)

najeli
05-10-2011, 12:32
Hmm... Rajdów jeszcze nie fociliśmy, mogłoby być ciekawie :)
Myślisz, że dałoby się załatwić jakąś grupową akredytację?

szuler
05-10-2011, 14:26
marne szanse

GrYzLy
05-10-2011, 15:53
Barborka warszawska to mega ciezka impreza do fotografowania bez akredytacji, setki kibicow, tasmy/barierki daleko, malo miejsca. Nie polecam.

Inka
05-10-2011, 20:29
:-(To w Tatry pewnie nie zajrzycie....

jacek_73
05-10-2011, 21:00
Jak mawiał poeta:

Redykał sa Jurik z gronika na gronik,
ka sa prziredykał, to se zaturlikał...


:-(To w Tatry pewnie nie zajrzycie....

Nie licz na to :p

A może Ty z małżonkiem szanownym się ruszycie na ten przykład do Warszawki:?:

Inka
05-10-2011, 21:05
Zimą? Góry zostawić?! :shock:

jacek_73
05-10-2011, 21:22
Always look on the bright side of life że znów posłużę się cytatem :grin:

NIEEE góry zostawić, tylko się zobaczyć z koleżankami...i koleeegami :twisted:

najeli
05-10-2011, 23:56
Inka, pamiętam o tych górach zimą, ale po tym "letnim" plenerze, to nie wiem czy jest sens organizować zimowy odgórny ;-)

Że tak powiem, zintegrować się można i bez gór :D

szuler
06-10-2011, 10:57
Inka w tak śliczną pogodę, jaką trafiliśmy ledwo nam szło (mówię za siebie), a co dopiero w pełnym uzbrojeniu zimą. Nie powiem chętnie bym się wybrał, ale sama podróż na weekend mnie przeraża.

Kolekcjoner
06-10-2011, 16:12
Inka, pamiętam o tych górach zimą, ale po tym "letnim" plenerze, to nie wiem czy jest sens organizować zimowy odgórny ;-)

Że tak powiem, zintegrować się można i bez gór :D

Oooo... tak łatwo Wam nie pójdzie :D. Na pewno coś zimą zorganizujemy tu w górach :cool:. Terminy się tak dobierze żeby ciężko się było wykręcić :mrgreen:.

BTW: jutro ma u nas padać śnieg 8-)

najeli
06-10-2011, 16:43
Oooo... tak łatwo Wam nie pójdzie :D. Na pewno coś zimą zorganizujemy tu w górach :cool:. Terminy się tak dobierze żeby ciężko się było wykręcić :mrgreen:.

BTW: jutro ma u nas padać śnieg 8-)
hehe :)
tylko wiesz.. to już chociażby buty/ciuchy trzeba by mieć jakieś konkretniejsze, nie da się tego zrobić jako imprezy "dla wszystkich" ;-)

jacek_73
06-10-2011, 16:54
...Na pewno coś zimą zorganizujemy tu w górach :cool:. Terminy się tak dobierze żeby ciężko się było wykręcić :mrgreen:...

Jasssne :smile: pogadamy o tym w Warszawie :twisted:

DominikaR
06-10-2011, 22:10
tak się wtrącę .. z gór to się pewnie wydostać zimą nie można spod zasp, dlatego i ciężko je zostawić :P

Sergiusz
07-10-2011, 02:10
Stolica - miejsc bez liku (i po płaskim :p) - najważniejsze by było znaleźć jakąś bazę noclegową.

Ustalajcie termin :)

Z tym płaskim to byłbym ostrożny. Nie mniej chętnie pomogę przy organizacji pleneru.

najeli
07-10-2011, 09:30
Nie mniej chętnie pomogę przy organizacji pleneru.
Dzięki :)

zieloo
07-10-2011, 09:58
Sergiusz, bardzo chętnie skorzystamy z Twojej pomocy, niedługo powinniśmy uzgodnić termin wyjazdu :)

Pawel_G
07-10-2011, 11:31
Z tym płaskim to byłbym ostrożny. Nie mniej chętnie pomogę przy organizacji pleneru.

No tak - macie te górke przy Czerniakowskiej, prawdziwa Mekka warszawskich kolarzy górskich zjazd z niej trwa czasem nawet 1,5 min :-P

Sergiusz
08-10-2011, 01:56
Kolarze niech spadają bo oni to tylko z góry:smile:. Wspomniany powyżej rajd Barbórki rozgrywany jest między innymi na Karowej a w zasadzie jej górnym odcinku. Jest to wiadukt Markiewicza. Wybudowany jakieś sto pięćdziesiąt lat temu z okładem w celu zmniejszenia kombinacji konia ciągnącego furmankę z węglem pod górę. Stąd przysłowie „Kombinuje jak koń pod górę” Po innych ulicach było na tyle stromo, że konie nie dawały rady. Oczywiście nie są to góry ale i pod górę się znajdzie.

WiatruMistrz
08-10-2011, 07:15
Blisko Wawy jest twierdza Modlin też klimatyczna okolica...

AMMarshall
11-10-2011, 11:26
OK, jeśli Warszawa to może:
- Stare Miasto,
- Okęcie - starty/lądowanie samolotów
- Panorama Warszawy z jakiegoś wieżowca

Tematy oklepane ale sporo ludzi będzie spoza Warszawy. Byliby chętni?

Inka
11-10-2011, 11:40
a wiewióry w Parku Skaryszewskim? Dalej wyrywają orzechy z ręki?

MacGyver
11-10-2011, 11:45
Kolarze niech spadają bo oni to tylko z góry:smile:. Wspomniany powyżej rajd Barbórki rozgrywany jest między innymi na Karowej a w zasadzie jej górnym odcinku.
W tym roku 10 grudnia :arrow:http://www.automobilklubpolski.pl/klub/klubakt28.html


Myślisz, że dałoby się załatwić jakąś grupową akredytację?
To bodaj najbardziej "obstawiony" rajd w sezonie. Ponadto ilość miejsc dla fotografów na Karowej jest dość mocno ograniczona (względy bezpieczeństwa, wymogi TVP).

śugob
12-10-2011, 13:38
.. myślę, ża Warszawa ma super potencjał jako plener dla krajobrazu industrialnego ..

zieloo
29-10-2011, 20:51
Aktualnie trwają zapisy na plener warszawski i ustalanie miejsca noclegu.

Zinteresowanych zapraszam tutaj: http://canon-foto-klub.pl/index.php?option=com_agora&task=topic&id=3127&Itemid=27 oraz tutaj: http://kolumba5.tv/meetings/show/98

najeli
29-10-2011, 23:49
Sergiusz, nadal się piszesz na pomoc w organizacji? :)

Sergiusz
30-10-2011, 01:02
Jasne, że tak. Tylko ustalcie jakieś konkrety. Przynajmniej termin. Zerknąłem na Wasze Forum i chaos tam lekki. Jakby brakowało dowódcy.
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

W tym roku 10 grudnia :arrow:http://www.automobilklubpolski.pl/klub/klubakt28.html

To bodaj najbardziej "obstawiony" rajd w sezonie. Ponadto ilość miejsc dla fotografów na Karowej jest dość mocno ograniczona (względy bezpieczeństwa, wymogi TVP).

Teraz od jakiegoś czasu Karowa jest ulicą może nie tyle zamkniętą dla ruchu ale bez wylotu dlatego też jeżdżę nią bardzo rzadko. Ale kiedyś jako, że jest to jedna z moich ulubionych ulic jeździłem dość często w godzinach wieczorno nocnych. I tak od połowy listopada noc w noc odbywały się tam „treningi” przed rajdem. Pewnie teraz jest podobnie. Oczywiście to nie to samo ale zawsze.

jacek_73
30-10-2011, 08:14
Jasne, że tak. Tylko ustalcie jakieś konkrety. Przynajmniej termin. Zerknąłem na Wasze Forum i chaos tam lekki. Jakby brakowało dowódcy....

Przecież jest termin 3-4 grudnia - a szefową jest oczywiście najeli :smile:

najeli
04-11-2011, 22:33
Przecież jest termin 3-4 grudnia - a szefową jest oczywiście najeli :smile:
To wcale nie takie oczywiste :P
Tzn z tą szefową, bo termin jest ustalony na 3-4 grudnia rzeczywiście.

Wstępnie rozmawiałam z marshallem i on to ma pociągnąć organizacyjnie. Jeszcze mu to przypomnę :D
Ja nawet do końca nie wiem, czy będę, choć się bardzo postaram :P

W każdym razie lista niech idzie, trzeba wiedzieć wstępnie na ile osób ogarnąć noclegi :)
[myślę, że tutaj będzie najlepsze miejsce na podstawową listę, postaram się ją w miarę aktualizować jeżeli coś się zmieni na pozostałych stronach]

1+2. Marshall + Kama
3+4. Kiray + Dorota
5. Zieloo
6. najeli
7. jacuś
8. tasia
9. eminesia
10.

AMMarshall
04-11-2011, 23:58
OK, ogarniajmy.

Termin 3-4 grudnia (sobota-niedziela).
Oczywiście zapraszamy wszystkich chętnych z Canon-Board i nie tylko!

Proponuję zacząć od tego kto się pojawi i komu nocleg, bardzo proszę o wpisywanie się na listę:

1. Marshall [N]
2. Kama [N]
3. Kiray [N]
4. Dorota [N]
5. Zieloo [N]
6. Najeli [N]
7. Jacek73 [N]
8. Tasia [N]
9. Eminesia
10. ...


[N] = nocleg

Do ustalenia:

Plan spotkania:
- Studio - model, modelka [?]
- PKIN [?]
- Mosty [?]
- Stadion Narodowy [?]
- Wilanów - pałac [?]
...inne propozycje mile widziane!



Zakwaterowanie:
[poszukiwane]

Inne:
Jak zwykle konkurs na najlepsze zdjęcie pleneru.

Sergiusz
05-11-2011, 02:09
Jeśli miałbym coś zasugerować to studio z modelką to temat oklepany. Może plener w „Pracowni Plastycznej” http://fotofanklub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=255:fotograficzne-spotkania-na-pradze-&catid=53:wydarzenia&Itemid=169 plus w pracowni malarskiej ( już prawdziwej ) oraz może w rzeźbiarskiej. Do tego zwiedzanie Pragi z przewodnikiem będzie znacznie ciekawsze niż mosty, Wilanów czy PKiN. Weźcie pod uwagę, że w grudniu o 15 jest już prawie ciemno.

zieloo
05-11-2011, 02:25
Też wolałbym zastąpić zdjecia modelek czymś innym. Samo studio nie jest złe, ale równie dobrze możemy to zorganizować gdzieś lokalnie.

airhead
05-11-2011, 09:24
Stadion Narodowy jest otwarty dla prasy tylko w piątki koło południa

chciałem jeszcze polecić MDM zamiast pałacu w Wilanowie, który jest co najmniej średnio ciekawy - może jestem dziwny, ale na Wilanowie wydaje mi się ciekawsza nowa dzielnica Miasteczko Wilanów i Świątynia Opatrzności.

zobaczcie też BUW, CK Kopernik i nowe Powiśle
no i Powązki (w tym żydowskie)

jak coś jeszcze wymyślę, to napiszę

jacek_73
05-11-2011, 10:57
Po cichu liczę na warszawiaków, jednak weźcie pod uwagę fakt że Warszawa jest całkiem spora i nie sposób przez dwa dni obejść wszystkiego. Wilanów był proponowany na wypadek kiepskiej pogody i to ze względu na wnętrza, a Pałac Kultury to 'żelazny' punkt zwiedzania każdej wycieczki.:-)

sergiusz: propozycja bytności naszej w pracowni malarskiej tudzież rzeźbiarskiej jest atrakcyjna (moim zdaniem). Która jest ciekawsza?

I jeszcze jedno pytanie: jak wygląda sytuacja z foceniem w muzeum powstania warszawskiego? (wolno/niewolno - jak wolno to za ile, itd).

Pozdrawiam.

najeli
05-11-2011, 12:37
na powązki i pragę bardzo chętnie się piszę

co do pkin -- wjechałam tam w sierpniu, w sumie nie wiem, czy to naprawdę jest warte zachodu, przez kraty ciężko się kadruje, a widok... no widok :) może za ciemności byłoby fajniej :)

Wilanów od środka to nie wiem, wieki nie byłam, ale pewnie bez statywów, a z zewnątrz zima raczej nie będzie szału (latem nie było ;-))

Osobiście kusi mnie też starówka za ciemności, ale wiem, że to oklepane strasznie ;-)

airhead
05-11-2011, 14:01
Po cichu liczę na warszawiaków, jednak weźcie pod uwagę fakt że Warszawa jest całkiem spora i nie sposób przez dwa dni obejść wszystkiego. Wilanów był proponowany na wypadek kiepskiej pogody i to ze względu na wnętrza, a Pałac Kultury to 'żelazny' punkt zwiedzania każdej wycieczki.:-)
Pałac Kultury koniecznie, szkoda że nie wnętrza, bo też są ciekawe
wnętrza Wilanowa? to lepiej do Zamku Królewskiego - bliżej i większy
Starej Pragi nie polecam, jak się nie zna ludzi - zrobiła się strasznie modna i mieszkańcy czują się jak w zoo


I jeszcze jedno pytanie: jak wygląda sytuacja z foceniem w muzeum powstania warszawskiego? (wolno/niewolno - jak wolno to za ile, itd).
wolno, ale samo muzeum to trochę odpust, a tym bardziej fotografowanie w nim

jeszcze Wam coś podrzucę: oprowadzający w Muzeum PW są często kombatanci, którzy powstanie co najmniej pamiętają.

AMMarshall
05-11-2011, 22:41
- update -

Termin 3-4 grudnia (sobota-niedziela).
Zapraszamy wszystkich chętnych z Canon-Board i nie tylko!

Proponuję zacząć od tego kto się pojawi i komu nocleg, bardzo proszę o wpisywanie się na listę:

1. Marshall [N]
2. Kama [N]
3. Kiray [N]
4. Dorota [N]
5. Zieloo [N]
6. Najeli [N]
7. Jacek73 [N]
8. Tasia [N]
9. Eminesia
10. Sergiusz
11. Airhead ?
12. ...

[N] = nocleg

Plan spotkania:
Sobota:
- Spacer po Pradze [?]
- Zamek Królewski [?]
- Pracownia plastyczna [?]
- Wieczorek rozrywkowo-pogadankowy [?]

Niedziela:
- Powązki
- PKIN [?]
- Konkurs - rozstrzygnięcie - najlepsze zdjęcie pleneru
...inne propozycje mile widziane!

Airhead, Sergiusz - dzięki za informacje, sugestie...

Zakwaterowanie:
[poszukiwane]

Sergiusz
06-11-2011, 02:50
Odległości między pracowniami są niewielkie pomiędzy pracownią plastyczną a malarską jest w porywach 50 metrów a do rzeźbiarskiej powiedzmy ze dwieście. Przewodnik może zapewnić dodatkowe atrakcje takie jak gra w trzy karty czy „gorące pyzy” Co do miejsc widokowych to we wspomnianym muzeum PW jest wieża widokowa. Z której rozciąga się panorama na centrum miasta. Druga taka wieża znajduje się nieopodal kościoła św Anny skąd można zrobić dachy Starego Miasta lub Trakt Królewski.

tasia
06-11-2011, 04:33
Te "gorące pyzy" to do jedzienia? :-)

jacek_73
06-11-2011, 10:37
Te "gorące pyzy" to do jedzienia? :-)

Nie - to pyzy drążące kieszenie, mam taką obawę 8-)

najeli
06-11-2011, 10:45
Atrakcje trzeba by podzielić na te za jasności i te po ciemku.
No i mieć w odwrocie jakieś opcje "w środku", bo nie wiadomo co w tym roku pani Zimie odstrzeli ;-)

No i nie rozumiem skąd ten znak zapytania przy wieczorku rozrywkowo-pogadankowym :P

Sergiusz
06-11-2011, 14:12
Gorące pyzy to część folkloru praskiego. Co do wieczoru sobotniego to mogę zarezerwować odpowiednie miejsce w połączeniu z występem/koncertem http://www.youtube.com/watch?v=bHG7EZ7Lc8s Oczywiście nic nie bije po kieszeni a każdy zamawia w barze to na co ma ochotę.

dinderi
06-11-2011, 14:18
Gorące pyzy to część folkloru praskiegoNa potwierdzenie pokażę zdjęcie, z praskimi pyzami (http://mirekkania.com/?p=231) ;)

https://canon-board.info/imgimported/2011/11/Dzien_Zabkowskiej_20101120_7-1.jpg
źródło (http://mirekkania.com/zdjecia/Dzien_Zabkowskiej/Dzien_Zabkowskiej_20101120_7.jpg)
Jak będzie wyjście "na Pragie" to zrobię wszystko, żeby choć na chwilę dołączyć.

AMMarshall
06-11-2011, 14:31
Ja pamiętam z dzieciństwa doskonale Różyckiego i te babki tamże:
"Pyyyyzyyy gorąąąceee pyyyzzzzyyyyyy!!!!"
Cholera, łezka się w oku kręci...

Mirek, na plenerze być musisz obowiązkowo!!


te "gorące pyzy" to do jedzienia? :-)
:D 10/10!!!!

jacek_73
06-11-2011, 17:51
...
Jak będzie wyjście "na Pragie" to zrobię wszystko, żeby choć na chwilę dołączyć.

:D


...
Plan spotkania:
Sobota:
- Spacer po Pradze [?]
- Zamek Królewski [?]
- Pracownia plastyczna [?]
- Wieczorek rozrywkowo-pogadankowy [?]...

Osobiście byłbym za 'zrobieniem' Pragi w sobotę za dnia i zakończeniem tematu jakimś smacznym obiadkiem :smile:

Sergiusz
06-11-2011, 18:13
Ja bym zasugerował w sobotę w miarę przyzwoitości od rana spacer od Cytadeli poprzez Nowe i Stare Miasto do Krakowskiego Przedmieścia i powrót Powiślem w rejon Starego Miasta skąd na Pragę są dwa przystanki tramwajem. Praga to pracownie, jednym słowem pomieszczenia można zaliczyć po zmroku. Potem powrót na starówkę na wcześniej wspomnianą biesiadę czy wieczorek. Ewentualnie w piątek można by zaliczyć w sumie nieźle oświetlone warszawskie mosty.

Inka
06-11-2011, 18:15
Czyta, czytam i tęsknota mnie bierze... mieszkałam na Nieporęckiej... 13 lat temu... teraz bym pewnie nie poznała:(
Ale grudzień to marna pora dla mnie na wyjazdy więc raczej się nie urwę:roll:

jacek_73
06-11-2011, 18:16
A obiadek gdzie:?: Nie samą fotografią człowiek żyje :-(


...
Ale grudzień to marna pora dla mnie na wyjazdy więc raczej się nie urwę:roll:

Za wieszczem: niech żywi nie tracą nadziei

Sergiusz
06-11-2011, 18:26
Najpierw trzeba zabezpieczyć spanko a potem żarcie. Ale aby to zrobić trzeba wiedzieć ile osób w stu procentach stawi się na plener.

zieloo
07-11-2011, 12:28
Proponuję zamknąć listę chętnych do końca przyszłego tygodnia, tj. 20.11, będzie jeszcze 2 tyg na ew. manewry.

Dla formalności przeklejam listę (N = nocleg):
1. Marshall [N]
2. Kama [N]
3. Kiray [N]
4. Dorota [N]
5. Zieloo [N]
6. Najeli [N]
7. Jacek73 [N]
8. Tasia [N]
9. Eminesia
10. ...

AMMarshall
07-11-2011, 13:21
Proponuję zamknąć listę chętnych do końca przyszłego tygodnia, tj. 20.11, będzie jeszcze 2 tyg na ew. manewry.

Dla formalności przeklejam listę (N = nocleg):
(...)

Nieaktualną jakąś zapodałeś... :)
[N] = nocleg.

1. Marshall [N]
2. Kama [N]
3. Kiray [N]
4. Dorota [N]
5. Zieloo [N]
6. Najeli [N]
7. Jacek73 [N]
8. Tasia [N]
9. Eminesia
10. Sergiusz
11. Airhead
12. Dinderi
13. ...

Ja będę miał jeszcze ze dwie osoby (znajomi) ale jeszcze nie potwierdzili na 100%.

preinwher
07-11-2011, 14:24
Czyta, czytam i tęsknota mnie bierze... mieszkałam na Nieporęckiej... 13 lat temu... teraz bym pewnie nie poznała:(
Ale grudzień to marna pora dla mnie na wyjazdy więc raczej się nie urwę:roll:

Swego czasu mieszkałem na Opinogórskiej na Pradze :)
Ciekawe jak tam teraz wszystko wygląda. Niestety też nie dam rady być w Warszawie w grudniu. A szkoda ........

Saapcio
07-11-2011, 18:00
Witam serdecznie.

Wspominaliście o Powązkach na niedzielny poranek.
W razie to chętnie się dołączę. Mogę oprowadzić, poopowiadać co nieco i odholować do knajpki w okolicy.
Stare Powązki (nie mylić z Wojskowymi) to minimum 2-3 godzinki. Po sąsiedzku Cmentarz Tatarski, Żydowski i dalej w stronę centrum Warszawy za koleją: Muzeum Powstania Warszawskiego (+ Pawiak) po parowozy w muzeum kolejnictwa.
Oczywiście o ile... one parowozy.
Nie, to można przez PeKiN (panoramka :shock:) metrem na (jak już było proponowane) MDM lub przysypany śnieżkiem (bo to zima będzie) i oświetlony neonami (bo pewnie ciemno już będzie) Nowy Świat.
To jeszcze tylko podświetlone mosty na Wiśle i...

Jak coś to do zobaczenia.

AMMarshall
07-11-2011, 18:26
Witam serdecznie.

Wspominaliście o Powązkach na niedzielny poranek.
W razie to chętnie się dołączę. Mogę oprowadzić, poopowiadać co nieco i (...)

Super, dopisuję Cię do listy!


LISTA UCZESTNIKÓW
[N] = nocleg.

1. Marshall [N]
2. Kama [N]
3. Kiray [N]
4. Dorota [N]
5. Zieloo [N]
6. Najeli [N]
7. Jacek73 [N]
8. Tasia [N]
9. Eminesia
10. Sergiusz
11. Airhead
12. Dinderi
13. Saapcio
14. ...


UWAGA, WAŻNE:
Ze względu na działania organizacyjne, m.in. określenie ilości osób przy ew. rezerwacjach w planowanych miejscach, lokalach oraz hotelu listę chętnych na plener zamykamy definitywnie w dniu 20 listopada!

Proszę więc zainteresowanych o jak najwcześniejszą decyzję i wpisanie się na listę.

yarson
07-11-2011, 22:45
I mi może się weekend zarezerwować więc proszę o dopisanie.
Nocleg mam.

najeli
07-11-2011, 23:08
Marshall, a może puścić jakiś wątek, który ma w tytule "plener" i "Warszawa"? Bo tu to nie każdy może zajrzeć...

ToleDo
07-11-2011, 23:48
Minimum w sobotę od rana i ja bym się pisał do listy,
Dla mnie bez noclegu :)

AMMarshall
08-11-2011, 08:07
Marshall, a może puścić jakiś wątek, który ma w tytule "plener" i "Warszawa"? Bo tu to nie każdy może zajrzeć...
Wisi w "Plenery" od wczoraj od południa.

Yarson, ToleDo - dopisałem.

LISTA UCZESTNIKÓW update
Listę zamykamy w dniu 20 listopada. [N] = nocleg.

1. Marshall [N]
2. Kama [N]
3. Kiray [N]
4. Dorota [N]
5. Zieloo [N]
6. Najeli [N]
7. Jacek73 [N]
8. Tasia [N]
9. Eminesia
10. Sergiusz
11. Airhead
12. Dinderi
13. Saapcio
14. Yarson
15. ToleDo
16. ...

wajo94
08-11-2011, 09:53
Wajo94, sobota i niedziela, mam nocleg, jeżeli przyjmiecie "świerzaka" na takiej imprezie.

najeli
08-11-2011, 09:59
Wajo94, jasne że przyjmiemy :)

LISTA UCZESTNIKÓW update
Listę zamykamy w dniu 20 listopada. [N] = nocleg.

1. Marshall [N]
2. Kama [N]
3. Kiray [N]
4. Dorota [N]
5. Zieloo [N]
6. Najeli [N]
7. Jacek73 [N]
8. Tasia [N]
9. Eminesia
10. Sergiusz
11. Airhead
12. Dinderi
13. Saapcio
14. Yarson
15. ToleDo
16. Wajo94
17. ...

A w ogóle... W piątek planujemy coś?

AMMarshall
08-11-2011, 11:21
A w ogóle... W piątek planujemy coś?
Ogólnie plener planujmy sobota-niedziela.
Później jeśli będą chętni można będzie coś zorganizować i na piątek.
Ja mogę być i w piątek. :)

najeli
08-11-2011, 14:15
Ja (jeżeli już) to przylecę w piątek. Mogę się gdzieś podziać "prywatnie" jak się nic nie będzie działo, ale w sumie można by skoczyć na jakieś nocne foty/piwo ;-)

Jeżeli zaczniemy w sobotę, biorąc pod uwagę dojazd np. Gdańska i Szczecina, to raczej nie można planować nic wcześniej niż w południe.

kiray
08-11-2011, 15:25
Ogólnie plener planujmy sobota-niedziela.
Później jeśli będą chętni można będzie coś zorganizować i na piątek.
Ja mogę być i w piątek. :)

My też planujemy przyjechać w piątek... a i zostaniemy chyba do wtorku.

AMMarshall
08-11-2011, 16:28
Ja (jeżeli już) to przylecę w piątek. Mogę się gdzieś podziać "prywatnie" jak się nic nie będzie działo, ale w sumie można by skoczyć na jakieś nocne foty/piwo ;-)(...)

My też planujemy przyjechać w piątek... a i zostaniemy chyba do wtorku.
Ej, no nie przesadzajcie!! Czyja wątroba tak długi plener wytrzyma??? ;)

wajo94
08-11-2011, 20:30
Ogólnie plener planujmy sobota-niedziela.
Później jeśli będą chętni można będzie coś zorganizować i na piątek.
Ja mogę być i w piątek. :)

Wieczorem można by cyknąć wiertnicę do drugiej linii metra na rondzie Daszyńskiego. W wieczornym świetle wygląda fajnie.

tojacc
08-11-2011, 22:58
Kusi mnie, żeby was nawiedzić, zobaczymy co na to żona i jutro się zdeklaruję ;-)

zieloo
09-11-2011, 00:29
Ja jeśli już to przyjeżdżam w piątek. Wybrzeże pewnie podobnie (szkoda tyle drogi na 2 dni).

Jeśli będzie możliwość to chętnie zostanę dłużej trochę :)

wajo94, dobra propozycja :)

najeli
09-11-2011, 09:30
My też planujemy przyjechać w piątek... a i zostaniemy chyba do wtorku.
Kurczę, a liczyłam, że z wami wrócę w niedzielę :D
Ja niestety nie mam już ani dnia urlopu, więc przedłużenie pleneru nie wchodzi w grę...

AMMarshall
10-11-2011, 09:25
LISTA UCZESTNIKÓW update
Listę zamykamy w dniu 20 listopada. [N] = nocleg.

1. Marshall [N]
2. Kama [N]
3. Kiray [N]
4. Dorota [N]
5. Zieloo [N]
6. Najeli [N]
7. Jacek73 [N]
8. Tasia [N]
9. Eminesia
10. Sergiusz
11. Airhead
12. Dinderi
13. Saapcio
14. Yarson
15. ToleDo
16. Wajo94
17. Zieloo [N]
18. ...


Pozostało 10 dni do zamknięcia listy.
Po dwudziestym trzeba znaleźć i zarezerwować pokoje.

Zakwaterowanie
Hotele, generalnie:
http://www.booking.com/searchresults.pl.html?sid=3825386d24d76b9aade1da61 9184be79;dcid=1;checkin_monthday=3;checkin_year_mo nth=2011-12;checkout_monthday=4;checkout_year_month=2011-12;class_interval=1;dest_id=-534433;dest_type=city;group_adults=2;group_childre n=0;review_score_group=empty;si=ai%2Cco%2Cci%2Cre% 2Cdi;ss=Warszawa%2C%20Polska;ss_all=0;ssb=empty;ss ne=Warszawa%2C%20Polska;radius=1;order=price_for_t wo

Myślę, że ten byłby OK:
http://www.premiere-classe-warszawa.pl/pl/index.aspx
Pokoje dwuosobowe, 99 PLN/pokój.

lub ten:

http://www.accorhotels.com/pl/hotel-3383-novotel-warszawa-centrum/index.shtml
Pokoje dwu i trzyosobowe, 199PLN/pokój
W tym można byłoby focić nocną Warszawę z łóżka. :)
.

dinderi
10-11-2011, 09:56
5. Zieloo [N]
[..]
17. Zieloo [N]
18. ...

.
O! Zieloo przyjedzie jako "dwójca". Zawsze wiedziałem, że on ma coś w sobie ;)

AMMarshall
10-11-2011, 10:22
O! Zieloo przyjedzie jako "dwójca". Zawsze wiedziałem, że on ma coś w sobie ;)
Kurcze, ja już się naprawdę starzeję... :(

Zieloo, musisz przyjechać dwa razy!

OK, dobra, poprawka:

LISTA UCZESTNIKÓW update
Listę zamykamy w dniu 20 listopada. [N] = nocleg.

1. Marshall [N]
2. Kama [N]
3. Kiray [N]
4. Dorota [N]
5. Zieloo [N]
6. Najeli [N]
7. Jacek73 [N]
8. Tasia [N]
9. Eminesia
10. Sergiusz
11. Airhead
12. Dinderi
13. Saapcio
14. Yarson
15. ToleDo
16. Wajo94
17. ...

.

4kwiatek
10-11-2011, 15:20
Hi...

Kurczę, a liczyłam, że z wami wrócę w niedzielę :D
Ja niestety nie mam już ani dnia urlopu, więc przedłużenie pleneru nie wchodzi w grę...

najeli - odbiorę Ciebie z GDN :). Nie stresuj się :). Dla mnie nawet im później tym lepiej :D

Pozdrawiam...

tasia
13-11-2011, 02:19
Ej, no nie przesadzajcie!! Czyja wątroba tak długi plener wytrzyma??? ;)


:-) Znam takich!

namoamo
14-11-2011, 19:56
1. Marshall [N]
2. Kama [N]
3. Kiray [N]
4. Dorota [N]
5. Zieloo [N]
6. Najeli [N]
7. Jacek73 [N]
8. Tasia [N]
9. Eminesia
10. Sergiusz
11. Airhead
12. Dinderi
13. Saapcio
14. Yarson
15. ToleDo
16. Wajo94
17. Namoamo
18. ...

tomaszgdansk
15-11-2011, 01:13
ktos z moich znajomych jest sponsorem jakiegos auta popytam o przepusytki do stajni moze cos sie da załatwic jesli chodzi o barbórke :)
jesli to bedzie połaczone to ja sie pisze na ten wypad

tojacc
15-11-2011, 22:36
1. Marshall [N]
2. Kama [N]
3. Kiray [N]
4. Dorota [N]
5. Zieloo [N]
6. Najeli [N]
7. Jacek73 [N]
8. Tasia [N]
9. Eminesia
10. Sergiusz
11. Airhead
12. Dinderi
13. Saapcio
14. Yarson
15. ToleDo
16. Wajo94
17. Namoamo
18. tojacc

awm
16-11-2011, 15:58
Jeśli można i jeśli mi nic innego nie wyskoczy chętnie wpadnę .... popstrykać może czegoś się nauczę od kolegów z większym bagażem doświadczenia.

1. Marshall [N]
2. Kama [N]
3. Kiray [N]
4. Dorota [N]
5. Zieloo [N]
6. Najeli [N]
7. Jacek73 [N]
8. Tasia [N]
9. Eminesia
10. Sergiusz
11. Airhead
12. Dinderi
13. Saapcio
14. Yarson
15. ToleDo
16. Wajo94
17. Namoamo
18. tojacc
19. awm

Eddie
17-11-2011, 13:00
Termin mi odpowiada, miejsce też, chętnie spotkam się z Wami.

1. Marshall [N]
2. Kama [N]
3. Kiray [N]
4. Dorota [N]
5. Zieloo [N]
6. Najeli [N]
7. Jacek73 [N]
8. Tasia [N]
9. Eminesia
10. Sergiusz
11. Airhead
12. Dinderi
13. Saapcio
14. Yarson
15. ToleDo
16. Wajo94
17. Namoamo
18. tojacc
19. awm
20. Eddie

najeli
17-11-2011, 13:55
No, no, dobliśmy do 20, zapowiada się nieźle :)

AMMarshall
17-11-2011, 14:26
Damy radę.

LISTA UCZESTNIKÓW update
Listę zamykamy w dniu 20 listopada. [N] = nocleg.

1. Marshall [N]
2. Kama [N]
3. Kiray [N]
4. Dorota [N]
5. Zieloo [N]
6. Najeli [N]
7. Jacek73 [N]
8. Tasia [N]
9. Eminesia
10. Sergiusz
11. Airhead
12. Dinderi
13. Saapcio
14. Yarson
15. ToleDo
16. Wajo94
17. Namoamo
18. tojacc
19. awm
20. Eddie


UWAGI:
Każdy plenerowicz otrzyma okazjonalny identyfikator.
Koszty wejściówek do przewidywanych miejsc plenerowania: 15 - 20 zł/os. [ dot. wszystkich plenerowiczów ]
Składka (m. in. na nagrodę w konkursie na najlepsze zdjęcie pleneru): 15 zł/os. [ nie dotyczy członków CFK ]

Proszę o ew. propozycje miejsc noclegu (podałem wcześniej propozycje) oraz miejsca na spotkania i pogaduchy.

airhead
17-11-2011, 14:44
1. Marshall [N]
2. Kama [N]
3. Kiray [N]
4. Dorota [N]
5. Zieloo [N]
6. Najeli [N]
7. Jacek73 [N]
8. Tasia [N]
9. Eminesia
10. Sergiusz
11. Eddie
12. Dinderi
13. Saapcio
14. Yarson
15. ToleDo
16. Wajo94
17. Namoamo
18. tojacc
19. awm

ktoś mnie dopisał, a ja się w wątku udzielałem, bo miałem pomóc
myślałem, że się z Wami bez zobowiązująco spotkać raz czy dwa, ale tak formalnie zapisywać to się nie chcę
bez obrazy, na pewno będzie fajnie, ale Warszawę to ja mogę zwiedziać codziennie :)

AMMarshall
17-11-2011, 17:04
ktoś mnie dopisał, a ja się w wątku udzielałem, bo miałem pomóc
myślałem, że się z Wami bez zobowiązująco spotkać raz czy dwa, ale tak formalnie zapisywać to się nie chcę
bez obrazy, na pewno będzie fajnie, ale Warszawę to ja mogę zwiedziać codziennie :)
Ja Cię dopisałem. Ciebie i Sergiusza kilka postów wcześniej i zaznaczyłem, że Cię dopisałem, myślałem, że czytasz tu posty. :)
Nie ma problemu, w każdym razie jak będziesz miał ochotę to wpadnij!

wajo94
17-11-2011, 23:55
Proszę o ew. propozycje miejsc noclegu (podałem wcześniej propozycje) oraz miejsca na spotkania i pogaduchy.

Myślę że najpierw trzeba ustalić miejsce noclegu, a miejsce na pogaduchy gdzieś w pobliżu się znajdzie, rozumiem że najlepsza będzie knajpka, stół na 20 osób i browar w cenie poniżej 10 zł? :cool:

AMMarshall
18-11-2011, 10:49
Myślę że najpierw trzeba ustalić miejsce noclegu, a miejsce na pogaduchy gdzieś w pobliżu się znajdzie, rozumiem że najlepsza będzie knajpka, stół na 20 osób i browar w cenie poniżej 10 zł? :cool:

Wszelkie propozycje mile widziane!

Listę zamykamy 20 listopada i wtedy przedyskutujemy:
- miejsce noclegu
- czas i miejsce spotkania - rozpoczęcia pleneru
- plan pleneru - godziny, miejsca
- miejsce spotkania - głosowania na zdjęcie pleneru oraz zakończenia pleneru

DominikaR
20-11-2011, 12:13
Możecie pójść tu jeszcze: http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,114530,10660849,Wielka_gwiazda_fotografii_w_Wars zawie.html

AMMarshall
20-11-2011, 19:25
Możecie pójść tu jeszcze: http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,114530,10660849,Wielka_gwiazda_fotografii_w_Wars zawie.html
Chwila, chwila...
Domina, to Ciebie nie będzie????

dinderi
20-11-2011, 19:34
1. Marshall [N]
2. Kama [N]
3. Kiray [N]
4. Dorota [N]
5. Zieloo [N]
6. Najeli [N]
7. Jacek73 [N]
8. Tasia [N]
9. Eminesia
10. Sergiusz
11. Eddie
12. Saapcio
13. Yarson
14. ToleDo
15. Wajo94
16. Namoamo
17. tojacc
18. awm

myślałem, że się z Wami bez zobowiązująco spotkać raz czy dwa, ale tak formalnie zapisywać to się nie chcę bez obrazy, na pewno będzie fajnie, ale Warszawę to ja mogę zwiedzać codziennie :)
Ja podobnie.
Jeśli wezmę udział w spotkaniach plenerowych, to tylko chwilowo. To będzie pierwszy weekend, od 2 miesięcy, kiedy będe mógł poleniuchować, po maratonie średnio 16 godz. pracy dziennie, codziennie.
Nie mniej, bardzo chętnie spotkam się z Wami towarzysko, tudzież ugoszczę ;)
Wreszcie będę miał czas obrobić kilka imprez, które sfociłem w międzyczasie.

DominikaR
20-11-2011, 23:06
Chwila, chwila...
Domina, to Ciebie nie będzie????

No tak jakoś się składa :)

kiray
21-11-2011, 11:20
to co, lista zamknięta, a co z noclegami? do kogo informacje ile nocy, itd...?

AMMarshall
21-11-2011, 13:18
to co, lista zamknięta, a co z noclegami? do kogo informacje ile nocy, itd...?

Zamknięta, będzie 18 osób plus kilka osób z Warszawy które wpadną na cały/część pleneru.

Oficjalnie:

1. Marshall [N]
2. Kama [N]
3. Kiray [N]
4. Dorota [N]
5. Zieloo [N]
6. Najeli [N]
7. Jacek73
8. Tasia [N]
9. Eminesia
10. Sergiusz
11. Eddie
12. Saapcio
13. Yarson
14. ToleDo
15. Wajo94
16. Namoamo
17. tojacc
18. awm


Czyli noclegi dla:
Marshall, Kama, Kiray, Dorota, Zieloo, Najeli, Tasia...
Z tego co kombinuję potrzebujemy raptem 4 pokoje, tak?:
3 dwójki i 1 jedynka, do wyboru (cena łącznie za wszysko):
http://www.booking.com/searchresults.pl.html?sid=3825386d24d76b9aade1da61 9184be79;dcid=1;checkin_monthday=3;checkin_year_mo nth=2011-12;checkout_monthday=4;checkout_year_month=2011-12;class_interval=1;dest_id=-534433;dest_type=city;group_adults=1;group_adults= 2;group_adults=2;group_adults=2;group_children=0;g roup_children=0;group_children=0;group_children=0; order=price_for_group;review_score_group=empty;sco re_min=0;si=ai%2Cco%2Cci%2Cre%2Cdi;ss=Warszawa%2C% 20Polska;ssb=empty;ssne=Warszawa%2C%20Polska;;nflt =ht_id%3D14%3B

Kiray, Dorota, Zieloo, Najeli, Tasia - co wybieramy????

OK, pozostaje do przedyskutowania i ustalenia: PLAN PLENERU, MIEJSCA SPOTKAŃ: Otwarcie oraz konkurs i zakończenie pleneru.

tasia
21-11-2011, 23:20
Kiray, Dorota, Zieloo, Najeli, Tasia - co wybieramy????



Mnie jest totalnie wszystko jedno! Na pewno się dostosuję.

AMMarshall
22-11-2011, 12:58
PLAN PLENERU

Piątek wieczorem:
ok. 18:00 Warszawskie mosty

Sobota:
10:00 - 14:00 Spacer - Cytadela - Nowe i Stare Miasto - Krakowskie Przedmieście.
14:00 - 15:00 Obiad
15:30 - 16:30 PKiN - wieczorna panorama Warszawy
17:00 - 20:00 Pracownie na Pradze
20:00 - ... Wieczorek rozrywkowo-pogadankowy.

Niedziela:
9:00 - 12:00 Stare Powązki
12:00 - 14:00 Zamek Królewski
14:00 - ... Konkurs na najlepszą fotografię pleneru, zakończenie.


INFORMACJE:
Taras widokowy PKiN
15 zł/os. – bilet normalny
10 zł/os. – bilet ulgowy
5 zł/os. – bilet grupowy (grupa- powyżej 10 osób)

Pracownie na Pradze - wejściówka 15 zł/os.

.

dinderi
22-11-2011, 13:10
To ja bym może partycypował w tej pracowni na Pradze, proszę.

AMMarshall
22-11-2011, 13:21
To ja bym może partycypował w tej pracowni na Pradze, proszę.
Oczywiście, proszę bardzo, jak najbardziej zapraszam! :)

awm
23-11-2011, 15:07
To może być bardzo interesujący plan zajęć zdjęć w nocy bardzo mało w życiu robiłem więc śmie twierdzić iż ich nie potrafię może w końcu będzie okazja się czegoś nauczyć nowego generalnie plan mi się bardzo podoba mam nadzieję że będę mógł wpaść na 100% w któryś dzień najlepiej w każdy ... najbardziej mnie kręci piątek i sobota

jacek_73
23-11-2011, 17:37
...śmiem twierdzić iż ich nie potrafię...

Też nie potrafię, więc będzie nas dwóch :)

AMMarshall
23-11-2011, 18:02
Statywy! Nie zapomnijcie zabrać statywów!!

jacek_73
23-11-2011, 18:20
A bez statywu się nie da:?:

AMMarshall
23-11-2011, 18:41
A bez statywu się nie da:?:
Da się, no jak nie?!
Tylko przy zdjęciach nocnych, że tak się wyrażę statyw to bardzo miłe akcesorium.

tojacc
23-11-2011, 22:13
jeżeli zabawimy się w Adama Słodowego, weźmiemy śrubę mocowania statywowego, a następnie wkręcimy ją w korek, np butelki z winem/szampanem, a następnie na plenerze podzielimy się z wszystkimi zawartością butelki to mamy prawie statyw ;-) ważne by butelka miała szerokie denko dla dobrej stabilizacji ;-)

tasia
23-11-2011, 22:15
jeżeli zabawimy się w Adama Słodowego, weźmiemy śrubę mocowania statywowego, a następnie wkręcimy ją w korek, np butelki z winem/szampanem, a następnie na plenerze podzielimy się z wszystkimi zawartością butelki to mamy prawie statyw ;-) ważne by butelka miała szerokie denko dla dobrej stabilizacji ;-)


Się załatwi ;-)

dinderi
23-11-2011, 23:14
jeżeli zabawimy się w Adama Słodowego, weźmiemy śrubę mocowania statywowego, a następnie wkręcimy ją w korek, np butelki z winem/szampanem, a następnie na plenerze podzielimy się z wszystkimi zawartością butelki to mamy prawie statyw ;-) ważne by butelka miała szerokie denko dla dobrej stabilizacji ;-)

To musiałaby być bardzo pojemna butelka i niewielu do dzielenia się, żebym powierzył temu mój aparat ;)

tojacc
23-11-2011, 23:47
no dla 5d + 24-70 to może być troszkę za ciężko... ale już jako monopod spisze się nieźle ;-)

Sergiusz
23-11-2011, 23:49
Przepraszam za OT ale czy znaleźliście już hotel?:)

AMMarshall
24-11-2011, 08:34
Przepraszam za OT ale czy znaleźliście już hotel?:)
Jeszcze dokładnie niesprecyzowany ale będzie w centrum.

Jago
24-11-2011, 11:00
To musiałaby być bardzo pojemna butelka i niewielu do dzielenia się......

Ta będzie akurat: http://solarzmr.nazwa.pl/winamarcina/wp-content/uploads/2010/10/101531-largest-wine-bottle-China.jpg ;-)

awm
24-11-2011, 13:06
ciężko wykonać nocne zdjęcia z długim czasem naświetlania bez statywy a nie zawsze jest okazja położyć aparat na czymś nie ruchomym tak by wykonać zdjęcie tego czego chcesz i jak chcesz .... dlatego przyda się statyw.

janmar
24-11-2011, 15:01
jeżeli zabawimy się w Adama Słodowego, weźmiemy śrubę mocowania statywowego, a następnie wkręcimy ją w korek,

Tjaaa...Pamiętam :idea:

Adam Słodowy "Karmiki dla ptaków z butelek na mleko"

ToleDo
24-11-2011, 21:13
INFO:

Wielka iluminacja , koncert na Placu Zamkowym
3 Grudnia 2011 start godz 16:00

Świąteczna iluminacja począwszy od uliczek i rynku Starego Miasta, Podwale, Pl. Zamkowy poprzez Trakt Królewski, Nowy Świat, Pl. Trzech Krzyży, Al. Ujazdowskie ul. Belwederską do ul. Goworka. Rozbłysną także pl. Grzybowski i ul. Emilii Plater.
Kulminacja : zapalenie 27 metrowej choinki na pl. Zamkowym w czasie koncertu.


Rajd Barbórki:

Początek w sobotni poranek 3 -ego grudnia na Torze FSO i Torze Służewiec. Finał rozpocznie się o 16 na ulicy Karowej.

AMMarshall
24-11-2011, 21:47
No to lepiej trafić nie mogliśmy! :)

Plan będzie naginany, rozszerzany (mój typ) w miarę zainteresowań ww. tematami.

.

artd4
25-11-2011, 18:43
witam.
Rozmawiałem z Adamem i spróbuje się do Was doczepić na troche.
Dodam jeszcze,że jest też chyba coś fajnego na reportarz architektoniczny( 5.12.br)
http://www.rynek-kolejowy.pl/28853/Wyposazenie_Warszawy_Centralnej_na_aukcji.htm

artd4
26-11-2011, 02:20
Oj!
Każdy się może pomylić -powiedział jeż-spadając ze szczotki ryżowej...
Powinno być "reportaż architektoniczny"
Pomyłka nie zmienia meritum...

najeli
26-11-2011, 12:16
Słyszałam o tej aukcji, fajna sprawa w sumie :)
Tylko 5-tego to ja już muszę grzecznie siedzieć w pracy....

zieloo
26-11-2011, 15:08
Jeszcze dwie inne propozycje do zobaczenia podczas pleneru:
Terra 11 Festiwal Slajdów Podróżniczych: http://kolumba5.tv/meetings/show/102
Wystawa – Street Photography Now: http://kolumba5.tv/meetings/show/96

To drugie jest szczególnie warte uwagi :)

tojacc
28-11-2011, 10:49
Mi niestety nie uda się przyjechać ;-(

Proszę o skreślenie z listy.

najeli
29-11-2011, 15:46
Ja już jestem przygotowana, a WY? :D


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img268.imageshack.us/img268/747/imag0390t.jpg)

dinderi
29-11-2011, 16:14
U mnie chyba też się jeszcze wala kilka rolek Kodak Gold, których nie zaniosłem od 10 lat do wywołania ;)

najeli
29-11-2011, 16:21
U mnie nic niewywołanego się nie wala :P

AMMarshall
29-11-2011, 18:10
U mnie chyba też się jeszcze wala kilka rolek Kodak Gold, których nie zaniosłem od 10 lat do wywołania ;)
A to będziesz miał suprajsa!! :)
Ekstra!

Sergiusz
30-11-2011, 02:52
Ja już jestem przygotowana, a WY? :D


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img268.imageshack.us/img268/747/imag0390t.jpg)

Ale muzeum fotografii jest w Krakowie i Bydgoszczy...

wajo94
30-11-2011, 08:23
Czy są jakieś konkrety na piątek popołudniu, wieczorem ?

AMMarshall
30-11-2011, 08:48
Czy są jakieś konkrety na piątek popołudniu, wieczorem ?
Tak!
Spotykamy się o osiemnastej i będziemy fotografować mosty i ew. Stare Miasto. :)

Gdzie się najlepiej spotkać prosiłbym o propozycje warszawiaków...
Wajo, Sergiusz...? Gdzie byłoby najlepiej się umówić?

wajo94
30-11-2011, 09:15
Tak!
Spotykamy się o osiemnastej i będziemy fotografować mosty i ew. Stare Miasto. :)

Gdzie się najlepiej spotkać prosiłbym o propozycje warszawiaków...
Wajo, Sergiusz...? Gdzie byłoby najlepiej się umówić?

Jeżeli staniecie w hotelu w centrum, to w hotelu, dalej Alejami tramwajem nad Wisłę 3-4 przystanki.

AMMarshall
30-11-2011, 10:05
Hotel Ibis Stare Miasto, Muranowska 2.

To gdzie najlepiej ustalić punkt zbiórki?

najeli
30-11-2011, 10:22
Ale muzeum fotografii jest w Krakowie i Bydgoszczy...
Wiem, dogadałam się z nimi, robię objazdową wystawę :P

wajo94
30-11-2011, 10:36
W holu hotelu, stamtąd piechotą Konwiktorską 12 min nad Wisłę pomiędzy mostem Gdańskim a Śląsko-Dąbrowskim, lub tyle samo na most Gdański, a jednocześnie czekanie w holu jest lepsze niż na chłodku :-)

namoamo
30-11-2011, 11:19
Hotel Ibis to swietny wybór.
To o której godzinie?
Aj niedoczytałem, 18.00, ok.

najeli
30-11-2011, 12:03
To o której godzinie?
Aj niedoczytałem, 18.00, ok.
Trójmiasto na pewno na 18 nie dojedzie, ale to spotkamy się później najwyżej.
Myślę, że będziemy między 20 a 21.

tasia
30-11-2011, 12:18
Ja będę na Centralnym 17:45 :-)

Może poczekacie w tym Ibisie na mnie troszku - chwilkie :-)

airhead
30-11-2011, 13:08
kolejna atrakcja: http://www.fotopolis.pl/index.php?n=13940&spotkanie-z-rafalem-milachem-w-zachecie

AMMarshall
30-11-2011, 13:34
Ja będę na Centralnym 17:45 :-)
Może poczekacie w tym Ibisie na mnie troszku - chwilkie :-)
Poszczekamy!

Tasior, jak mi nic nie stanie na przeszkodzie to Cię zdejmę limuzyną z Centralnego.

tasia
30-11-2011, 13:44
O widzisz - to się chwali ;-)

wajo94
30-11-2011, 16:04
Poszczekamy!

Tasior, jak mi nic nie stanie na przeszkodzie to Cię zdejmę limuzyną z Centralnego.

zdejmowanie limuzynką o 18:00 z Centralnego w Warszawie w piatek może być problematyczne

najeli
30-11-2011, 16:14
W ogóle apropos logistyki to ja mam busa do gda w niedzielę o 15 z metra wilanowska, więc będziecie się konkursować sami :P

kiray
30-11-2011, 23:30
Tak!
Spotykamy się o osiemnastej i będziemy fotografować mosty i ew. Stare Miasto. :)


taaa o osiemastej:) Raczej tak szybko nie dojedziemy...

ToleDo
30-11-2011, 23:57
Jako że w piątek może wyrobie się na jakaś 18-19 w holu. .... a jak nie zdążę ? to poproszę o info jak z sobotą lub jakiś kontakt (telefon ?) na priv ?

eminesia
01-12-2011, 01:51
Ja się rozchorowałam, więc znowu nie uraczę was swoją obecnością ://

AMMarshall
01-12-2011, 08:36
Jeśli nie będzie nikomu to przeszkadzać proponuję przesunąć godzinę.

Spotkanie w piątek w Ibisie o 19:00..

wajo94
01-12-2011, 09:00
Jeśli nie będzie nikomu to przeszkadzać proponuję przesunąć godzinę.

Spotkanie w piątek w Ibisie o 19:00..

Przyjmuję do wiadomości i stosowania.

AMMarshall
01-12-2011, 09:42
Aktualizacja listy

1. Marshall
2. Kama
3. Kiray
4. Dorota
5. Zieloo
6. Najeli
7. Jacek73
8. Tasia
9. Sergiusz
10. Eddie
11. Saapcio
12. Yarson
13. ToleDo
14. Wajo94
15. Namoamo
16. awm



Spotykamy się w holu lub przed hotelem Ibis Stare Miasto, ul. Muranowska 2 o godzinie 19:00.


W przypadku jeśli będziesz miał opóźnienie, chcesz dołączyć do nas później, nie będziesz mógł nas znaleźć - zadzwoń!
Mój numer telefonu znajdziesz na AdamMarczak.com (http://adammarczak.com)



Ξ

awm
01-12-2011, 14:58
ok jeśli jutro wstanę do pracy na rano to się wyrobie bez problemu jeśli na popołudnie będę do Was dzwonić i Was szukać po ciemku ;P

AMMarshall
01-12-2011, 15:06
Aktualizacja listy

1. Marshall
2. Kama
3. Kiray
4. Dorota
5. Zieloo
6. Najeli
7. Jacek73
8. Tasia
9. Sergiusz
10. Eddie
11. Saapcio
12. Yarson
13. ToleDo
14. Wajo94
15. Namoamo
16. awm
17. Dinderi

...oczywiście...


ok jeśli jutro wstanę do pracy na rano to się wyrobie bez problemu jeśli na popołudnie będę do Was dzwonić i Was szukać po ciemku ;P
Pewnie!




Ξ

Saapcio
01-12-2011, 16:59
Witam serdecznie.

Jestem na 19, lub wcześniej.
W razie gdyby, mogę po 18 przejechać przez Centralną (czy cóś).
693 708 053.

Do zobaczenia

soochy1
01-12-2011, 17:17
postaram się pojawić

tasia
01-12-2011, 20:46
Witam serdecznie.

Jestem na 19, lub wcześniej.
W razie gdyby, mogę po 18 przejechać przez Centralną (czy cóś).
693 708 053.

Do zobaczenia


Jakby co to ja jestem na Centralnym o 17.45 ale Marshall chciał mnie limuzyną zabrać :-)

yarson
01-12-2011, 20:48
Mnie niestety nie będzie mam dyżur w robocie

AMMarshall
01-12-2011, 21:15
Witam serdecznie.
Jestem na 19, lub wcześniej.
W razie gdyby, mogę po 18 przejechać przez Centralną (czy cóś).(...)
Saapcio, kto z nas się doturla pierwszy ten zdejmie Tasiora z Centralnej. Ztelefonizujemy się po drodze.


Jakby co to ja jestem na Centralnym o 17.45 ale Marshall chciał mnie limuzyną zabrać :-)
Tasia - patrz wyżej. Zapisz sobie nr tel. Saapcia w razie co.


postaram się pojawić
Wpadaj.


Mnie niestety nie będzie mam dyżur w robocie
Trudno.



Gotowi? Are you ready? Вы готовы? :)



https://canon-board.info/imgimported/2011/12/20111201_plener_cfk_idki-1.jpg
źródło (http://amarczak.pl/foto_prev/20111204_plener_cfk_warszawa/20111201_plener_cfk_idki.jpg)


No to do jutra!
Jeszcze kilka ID jest w pogotowiu w razie co... :)



Ξ

jacek_73
01-12-2011, 21:35
...Вы готовы? ...

Da tawariszcz:!: My widzimy się w sobotę ok.10.00 gdzieś na starym mieście8-)

PAKA.

Do wstrieczu:!:

DominikaR
01-12-2011, 23:22
Gotowi? Are you ready? Вы готовы? :)



https://canon-board.info/imgimported/2011/12/20111201_plener_cfk_idki-1.jpg
źródło (http://amarczak.pl/foto_prev/20111204_plener_cfk_warszawa/20111201_plener_cfk_idki.jpg)


No to do jutra!
Jeszcze kilka ID jest w pogotowiu w razie co... :)



Ξ


Ale profi plakietki! :D

MMM
01-12-2011, 23:46
Postaram się pojawić na chwilkę w piątek lub sobotę.

AMMarshall
02-12-2011, 08:15
Ale profi plakietki! :D
Nie ma srania w PKSie! ;)


Postaram się pojawić na chwilkę w piątek lub sobotę.
Najlepiej i dziś i w sobotę. :)
W razie co dzwoń to podamy aktualną pozycję.

dinderi
02-12-2011, 09:31
Вы готовы? [/B] :)



https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://amarczak.pl/foto_prev/20111204_plener_cfk_warszawa/20111201_plener_cfk_idki.jpg)

Ξ

O, ja cie .....! (moderatora informuję, że jest to zapis fonetyczny rosyjskiego: "O, я теперь") Mam oryginalną plakietkę!!!

najeli
02-12-2011, 09:45
Marshall, wymiotłeś z tymi plakietkami! :D

AMMarshall
02-12-2011, 10:13
O, ja cie pie....! (moderatora informuję, że jest to zapis fonetyczny rosyjskiego: "O, я теперь") Mam oryginalną plakietkę!!!
No co? Na bogato!! :)


Marshall, wymiotłeś z tymi plakietkami! :D
j.w.

najeli
04-12-2011, 19:55
Dzięki wszystkim za niezłą imprezę :)

Szkoda, że mimo wszystko nie tak licznie przybyliście jak to wyglądało na liście, ale mam nadzieję, że Ci co byli to nie żałowali :P

Tymczasem pozdrawiam z polskiegobusa i takie jedno ciut inne spojrzenie na kwestię kawy ode mnie :)


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://img259.imageshack.us/img259/8814/mg4912bw.jpg)

kiray
04-12-2011, 20:16
Dzięki wszystkim za spotkanie, miejscowym za męczące wycieczki po mieście:D

AMMarshall
04-12-2011, 20:18
Ja już w domku. Było super! Jak zwykle zresztą. :)

Nie szalejcie ze zdjęciami, pamiętajcie, że konkurs robimy tutaj!!!!

.

preinwher
04-12-2011, 20:43
Ja już w domku. Było super! Jak zwykle zresztą. :)

Nie szalejcie ze zdjęciami, pamiętajcie, że konkurs robimy tutaj!!!!

.

A ja (i nie tylko) czekam na fotoreportaż z humorem, taki jak po ostatnim plenerze :)

artd4
04-12-2011, 20:56
Nie dobiłem do Was.
Szkoda.(Andrzejki,familia itd..)
Bardzo żałuje.
Może następnym razem...

Saapcio
04-12-2011, 21:15
Dzięki wszystkim za niezłą imprezę :)

...mam nadzieję, że Ci co byli to nie żałowali :P

Nie żałowali :D.
A na marginesie, jeśli to już fotka konkursowa to poziom :roll:

jacek_73
04-12-2011, 21:18
A tak bardzo chciałem być z Wami
oglądać stolycę z bliska
ale coś mi wypadło
...i żal mi dupe ściska :-(

preinwher
04-12-2011, 21:21
A tak bardzo chciałem być z Wami
oglądać stolycę z bliska
ale coś mi wypadło
...i żal mi dupe ściska :-(

No to pojechałeś po całości :mrgreen:

dinderi
04-12-2011, 21:24
ale coś mi wypadło[/FONT][/I] :-(
A ja się ciesze, że chociaż krótko i w środku nocy, to jednak na chwilę się udało :)

najeli
04-12-2011, 23:10
Na konkurs to ja coś wykombinuję jeszcze ;-)
To to jest backstage :P

W ogóle teraz w domu widzę, że imageshack tę poprzednią fotę nieźle skrzywdził, ale net w tym busie nie był najwyższej jakości, może coś się spsuło przy przesyłaniu...

tasia
04-12-2011, 23:48
Ja też już dotarłem i wreszcie moje nogi odpoczywają po jakże męczącej ale super wyprawie do stolycy. Zaliczone Powązki, PKiN, mosty nocą, przepiękny widok na Narodowy Stadion, Syrenka, Zygmunt, Praga.... Na prawdę warto było. Dzięki wielkie za ogarnięcie tematu - mojemu osobistemu towarzyszowi - Marshallowi i oczywiście miejscowym za oprowadzenie i doprowadzenie :-)

Dzięki też oczywiście wszystkim za przybycie i mam nadzieję, że nie narozrabiałem za bardzo.

AMMarshall
05-12-2011, 09:17
KONKURS na najlepsze zdjęcie pleneru.

Proponuję poniższe warunki:
1. Udział w konkursie biorą uczestnicy pleneru.
2. Każdy uczestnik wysyła swoje dwa wybrane zdjęcia na adres marshall małpa amj kropka pl Temat maila: "[nick] - konkurs pleneru CFK Warszawa"
3. Wymagania odnośnie zdjęć: 800px na dłuższym boku, bez ramek, sygnaturek i exif'a.
4. Zdjęcia wysyłamy najpóźniej do czwartku, 8 grudnia.
5. Zdjęcia zostaną zamieszczone w wątku na CB (tutaj (http://www.canon-board.info/showthread.php?p=1022969#post1022969)) 5 grudnia z ankietą do głosowania. Głosowanie potrwa do końca niedzieli, 11 grudnia.

Żeby nie wyszło na to, że męczyliście się za darmo Zwycięzca otrzyma od FotoSklepik.com (http://FotoSklepik.com) komplet (4 szt.) akumulatorków Sanyo Eneloop AA.

W razie pytań, uwag czy sugestii jestem do dyspozycji.

wajo94
05-12-2011, 11:15
Pierwszy dotarłem do domu a ostatni piszę, ale pół godziny po przyjściu "musiałem" iść na herbatkę do znajomych i zeszło się do północy. Było super i jak czas i zdrowie pozwolą to chętnie piszę się na następne. Pozdrawiam wszystkich uczestników.

awm
05-12-2011, 12:37
ja co prawda byłem tylko w piątek ... miło było Was poznać macie super ekipę warto wpadać na plenerki jednak tym razem dłużej nie mogłem zagościć tak więc wybaczcie może uda się następnym razem.

Pozdrawiam

kiray
05-12-2011, 14:51
kolejny dzień w stolicy niestety deszczowy, ale i tak się fajnie spaceruje...tak mamy jeszcze siły:D

Sergiusz
05-12-2011, 17:41
Jak pada to przynajmniej nie kurzy się. :smile:

ToleDo
06-12-2011, 01:02
Dziękujemy Wszystkim za wspaniały dzień.
Miło było nam poznać Was.
Już się zastanawiamy nad następnym razem :)

zieloo
06-12-2011, 22:58
Dzięki wszystkim za miło spedzony czas :)

Korzystając z okazji chciałbym przypomnieć o konkursie na zdjęcie pleneru: http://www.canon-board.info/showthread.php?t=79378

Jednocześnie zapraszam do wysyłania pozostałych zdjęć z wyjazdu do naszej galerii:
http://kolumba5.tv/album/show/145

Pozdro :)

AMMarshall
13-12-2011, 13:43
KONKURS NA ZDJĘCIE PLENERU:
http://www.canon-board.info/showthread.php?p=1022975#post1022975

Termin przysyłania zdjęć - dziś do godziny 18tej.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.
Zdjęcia z ankietą zostaną wystawione w dniu dzisiejszym około godziny 19:00 w wyżej wymienionym wątku.

AMMarshall
19-12-2011, 13:03
...a co z tą Łebą w lutym?

najeli
19-12-2011, 14:01
Będzie :P

najeli
22-12-2011, 16:16
no to zapraszamy:
Tu są zapisy na PLENER W ŁEBIE (http://www.canon-board.info/showthread.php?p=1027780)

Do zobaczenia :)

zieloo
22-12-2011, 21:53
Zapisy i informacje: http://kolumba5.tv/meetings/show/126

Dla facebookowiczy: https://www.facebook.com/events/143345432443001/

kiray
22-12-2011, 23:43
i znowu jest w cholerę list z uczestnikami...ale cóż...

najeli
23-12-2011, 00:52
i znowu jest w cholerę list z uczestnikami...ale cóż...
Spokojna Twoja głowa, ogarnę to :P
To dla leni, którym się nie będzie chciało zmienić strony z której się o tym dowiedzą ;-)

najeli
27-12-2011, 22:04
Ze względu na podział wątku zmienił się link do naszej strony:
http://www.canon-foto-klub.pl/index.php?option=com_agora&task=topic&id=3132&p=5&Itemid=27#p4883