PDA

Zobacz pełną wersję : W czym nosić filtry?



dellti
09-01-2006, 00:44
Witajcie,

Mam pytanie do forumowiczów używających filtrów - w czym je nosicie? Ja na razie korzystam z pudełek, w których zostały zakupione, ale są one trochę niewygodne w obsłudze, a poza tym zajmują stosunkowo dużo miejsca w torbie/kieszeni. Spotkaliście się może z jakimiś gotowym etui do przechowywania filtrów, albo może stosujecie do tego jakieś inne własne rozwiązania?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Krzysiek

Zielony
09-01-2006, 00:50
[...]w czym je nosicie?

we frotowej skarpecie...:mrgreen:

Robson01
09-01-2006, 00:51
Witajcie,

Mam pytanie do forumowiczów używających filtrów - w czym je nosicie? Ja na razie korzystam z pudełek, w których zostały zakupione, ale są one trochę niewygodne w obsłudze, a poza tym zajmują stosunkowo dużo miejsca w torbie/kieszeni. Spotkaliście się może z jakimiś gotowym etui do przechowywania filtrów, albo może stosujecie do tego jakieś inne własne rozwiązania?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Krzysiek
Marumi daje do swoich filtrów b. fajne etui z półprzezroczystego tworzywa. Oczywiście są trochę większe od samych filtrów ale "w normie".

akustyk
09-01-2006, 01:04
na filtry oprawkowe mam 4-paki B+W, kupione kiedys na Allegro za smieszne pieniadze.
prostokatne nosze w portfelu CD

Vitez
09-01-2006, 03:04
Ja trzymam w oryginalnych pudelkach. A ze mam tylko 3 (polar, ND4 i ND8 ) to nawet w najmniejsza torbe wpakuje bez problemu.

jacam
09-01-2006, 22:54
ja nosze filtry w takim gustownym etui hamy, na 4 filtry :mrgreen:
można je przytroczyć do paska

K2_verti
09-01-2006, 23:46
jaka cena takiego etui>?
polecam jeszcze Lowepro Memory Wallet DMC-Z.
tylko że wchodzi tam max 3-4 filtry o średnicy ok 58mm :(. trochę mało. cena max do 25-30 zeta.

Pszczola
10-01-2006, 00:06
Filtry nosze glownie na szklach. Inne w oryginalnych pudeleczkach. Cokiny (mocowania, redukcje i oslony przeciwsloneczne) w jakims pudelko po "przenosnym odtwarzaczy kasetowym), zas filtry prostokatne w oryginalnych pudeleczkach.