PDA

Zobacz pełną wersję : Flickr - problem z wgraniem zdjęć



michael_key
27-09-2011, 18:01
Witajcie.
Od jakiegoś miesiąca mam problem z wgraniem zdjęć na Flickr. Jak się to objawia? Wybieram plik, klikam na ładowanie i... nic zawieszenie. Pasek stanu wgrania nie daje znaków życia. Po jakimś czasie wyskakuje błąd.
Błąd występuje w każdej przeglądarce.

Zresztą podobne problemy nagle występują z wgraniem zdjęć na ImageShack, iPortfolio,...

Przy wgrywaniu na ImageShack pokazuje się komunikat: No files were uploaded

Tak kombinuję czy coś się nie zmieniło przy okazji jakiejś aktualizacji... tylko ewentualnie jakiej?!

Dzięki za pomoc

lMl
28-09-2011, 08:40
Z flickrem możesz spróbować innych metod wgrywania, jak choćby przez Flickr Uploadr, w jego wypadku czasami zdarza się, że nie wgrywa zdjęć, gdy iexplorer jest ustawiony w tryb offline (nawet wyłączony); to jednak nie rozwiązuje sedna problemu.

Nie mając pojęcia co to może być zacząłbym od programów antywirusowych. Swego czasu szamotał się po sieci jeden wirus, który osadzał się w jpgach.

michael_key
28-09-2011, 19:24
Hmmm przy pomocy Uploader'a jest podobnie.
Pokombinuje z Trybem Offline w Chromie.
Dam znać o rezultatach.

Em Es
28-09-2011, 21:05
aż dziwne że w google nie znalazłeś

michael_key
28-09-2011, 21:10
aż dziwne że w google nie znalazłeś
A no nie znalazłem właśnie.

Em Es
28-09-2011, 21:10
no widzisz - gdzieś indziej ktoś inny też mógł nie znaleźć - to tak a propos uprzejmości forumowej

michael_key
28-09-2011, 21:16
Ok, dzięki :wink:

rOOmak
28-09-2011, 21:42
Sprawdź swój firewall i antywirus.
Wyłącz, zrób upload, jak zadziała to masz odpowiedź. Zostanie zmiana ustawień. Podobny problem może się pojawić przy zarządzaniu uprawnieniami. Więc jak powyższe nie zadziała, zaloguj się jako admin i powtórz próbę.
Ja bym stawiał na program antywirusowy/firewall .
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!

aż dziwne że w google nie znalazłeś
Tego typu pouczenia zostaw moderatorom.
Jeżeli już odsyłasz do google to podaj link pod którym można taką informację znaleźć.

lMl
28-09-2011, 22:08
Z tym googlaniem to trochę przesada czasemi, bo w zasadzie wygooglać można wszystko, więc po co w ogóle forum, przy takim założeniu?

Merde
29-09-2011, 08:14
Z tym googlaniem to trochę przesada czasemi, bo w zasadzie wygooglać można wszystko, więc po co w ogóle forum, przy takim założeniu?

Czasem przesada, czasem nie. Mnie się nóż otwiera w kieszeni przy takich wątkach: http://www.canon-board.info/showthread.php?t=78564

lMl
29-09-2011, 09:19
Merde, no jasne, chociaż najlepiej chyba nie odpowiadać na takie wątki, które nie są interesujące. Mimo miliona podobnych wątków człowiek lubi się dowartościować założonym tematem i odpowiedziami napisanymi bezpośrednio dla siebie ;)

michael_key
01-10-2011, 15:11
Aaaaa... tam... to nie program antywirusowy.
Zastanawiam się czy to nie wina posiadanego internetu bezprzewodowego z sieci komórkowej. Choć idąc tym tropem to problem byłby z innymi miejscami, gdzie można umieszczać zdjęcia.
Walczę dalej z problemem :-D

michael_key
09-10-2011, 08:42
Dobra... temat zamknięty.
Nie zagłębiałem się długo, zrobiłem nowy profil Administratora w Windowsie i... śmiga :grin:
Co było przyczyną? Nie ma pojęcia. Grunt, że działa ;-)