PDA

Zobacz pełną wersję : 08-01-2006 Wośp



popmart
08-01-2006, 15:58
Zakładam nowy wątek o orkiestrze w tym roku może zrobił ktoś coś fajnego...
ja zamieszcze coś za pare godzin ... Światełko do Nieba

Vitez
08-01-2006, 20:21
Rok temu Swiatelko bylo sliczne... chcialem sie wybrac w tym roku ale tak kiepsko sie czuje (niedawna choroba, psychicznie i fizycznie slabo, niezmotywowany, zimno, chandra i w ogole marudze ;) ) ze sie nie rusze dzis.
Kto ma statyw, wezyk i odrobine ochoty - niech sie ustawi pod domami centrum naprzeciw sceny, dobrze wyceluje i foci - jeszcze zdazycie moze.

Zielony
08-01-2006, 20:28
OCHOTĘ MAM; chciałem iść, ale odesłałem głowice z nadzieją wymiany a wężyka też nie mam - chociaż z tym drugim myśle bym sobie poradził...:neutral:
pozatym jak zwykle samemu :neutral:

pooglądam z balkonu...

Metus
08-01-2006, 21:04
a w mojej wielkiej wiosce nie grają... wandale zniszczyli coś na terenie pałacu Branickich... chyba roślinki - krzewy i ogrodzenie na ponad 12tys zł i organizatorka musi za to zapłacić... w tym roku nikt nie odważył się organizować WOŚP w b-stoku... kicha... miałem nadzieję, że zrobie jakieś fotki fajerwerków bo w sylwestra nie miałem możliwości... :(

Zielony
08-01-2006, 21:10
ogólnie mam wrażenie, że akcja "ucicha" - tzn mam na myśli to, że w okolicy gdzie mieszkam cicho od chyba dwóch lat, żadnych większych imprez/koncertów...
nawet ksiądz dzieci ze skarbonkami spod drzwi kościoła goni... :|

Routlaw
08-01-2006, 21:32
Przekazałem 3 fotki A4w antyramach Urzędowi Miasta Milanówek. Wystawili je na licytacji i poszły po 60zł za sztukę... Niby nic ale jestem dumny z siebie :)

Zielony
08-01-2006, 21:36
fajny pomysł ROUTLAW, pomyślę nad tym next year...

nastier
08-01-2006, 22:51
ja wlasnie powrocilem z koncertu. bylo ok, ale bez rewelacji... fotki juz zrzucam i moze jeszcze dzis cos pokaze ;)

nastier
08-01-2006, 23:09
akurat to zawsze miało miejsce :evil:

w koncu wierni nie rzucaja i tu i tu ;)

SimOn!
08-01-2006, 23:12
akurat to zawsze miało miejsce :evil:
Racja racja !! No na lini kosciol - Owsiak zawsze byla ze tak powiem niechec:???: A chlop duzo dobrego robi...

Zielony
08-01-2006, 23:14
za wszystkim zdaje się siedzi ojczym derektor i radio Ma..tylda :???:

Zielony
08-01-2006, 23:20
Niektórzy psioczą na Owisiaka, ale ja se myślę, że jakby robił jakieś przekręty to już by dawno to dziennikarze wyniuchali a tak mamy oto XIV finał za sobą bez większych zajawek typu dresy gonią dzieciaków ze skarbonkami...

BTW, powinni kilku dresów popodpuszczać 'skarbonkami-bombkami', skończyło by się wandalświństwo... :evil:

Zielony
08-01-2006, 23:32
w zasadzie o co im chodzi??? o kasę??? kilka przykładów proszę...

Jac
09-01-2006, 01:30
no i gdze jest to swiatelko :twisted: mialo juz tutaj byc kilka godzin temu

SimOn!
09-01-2006, 02:30
w zasadzie o co im chodzi??? o kasę??? kilka przykładów proszę...

To jest swego rodzaju chora rywalizacja pomiedzy Caritasem a Owsiakiem ktory promuje szatansie wynalazki jak np: prezerwatywy :-? Bo on jest zly i nie moze zbierac kasy a wogole to jak on smie sie chwalic ile zebral i na co dal.... coz transparentnosc i uczciwosc kole w oczko kole :mrgreen:

Jac
09-01-2006, 10:19
To jest swego rodzaju chora rywalizacja pomiedzy Caritasem a Owsiakiem ktory promuje szatansie wynalazki jak np: prezerwatywy :-? Bo on jest zly i nie moze zbierac kasy a wogole to jak on smie sie chwalic ile zebral i na co dal.... coz transparentnosc i uczciwosc kole w oczko kole :mrgreen:
nie wiem skad masz takie informacje, ale bzdury gadasz :roll: to raz, dwa to ze owsiak, caritas, PAH nic by nie zrobil gdyby nie darczyncy czyli my... a licytowanie sie kto ma lepszych darczyncow, czyli kto lepiej pomaga jest IMHO kretynizmem... trzy, caritas rocznie zbiera 200 mln w ciszy i spokoju... owsiak zebral 200mln przez 13 lat... i wydaje mi sie ze jak by odliczyc koszty jakie poniosla sama TVP (czyli nasze pieniadze -abonament) to ta sumka byla by malutka... Jedyna rzecz ktora owsiak robi dobrze to w/g mnie propagowanie charytatywnosci, oraz madre wydawanie pieniedzy... Trzeba pamietac tez ze np przystanek woodstok jest finansowany z tych pieniedzy ktore wczoraj zebrano, ale w zadnej zajawce nie bylo o tym ani jednego slowa - przypadek?
dla mnie EOT

w kazdym razie mialy tu byc zdjecia i na zdjecia czekam!!!

ripek
09-01-2006, 10:42
http://www.tarnow.net.pl/index.php?pokaz=wiadomosc&id=3354

Moje zdjecia tu ^^^^ :)

Il fuoco
09-01-2006, 10:50
Marcin powiedz dlaczego obciąłeś głowę w zdjęciu 5?
kobieta się nie zgodziła na publikację czy co?!?!
bo niewierze że tak kadrowałeś.

ripek
09-01-2006, 10:53
Tak mi sie zdjecie udalo niefortunnie bo bylo robione z doskoku praktycznie - a nie chcialo mi sie juz kadrować w PS...

Zdjecia na strone wędrują bez obrobki zadnej (tylko wybór co lepszych) - kiedyś się w to jeszcze bawiłem ale szkoda czasu :D I tak wymarzłem tam z 5 godzin ;)

pazurek
09-01-2006, 11:29
Aaa to dlatego nie przyjechales do Krakowa?

ripek
09-01-2006, 12:02
Między innymi :(

Czekam na wasze fotki :)

Przemoc
09-01-2006, 12:07
Poza oczywistą pomocą jaką Orkiestra niesie dzieciakom, b. ważne jest to, że młodzież może poczuć się potrzebna i ważna. Ludzie organizujący zbiórki przekonali się, że można zrobić w Polsce coś dobrego i ciekawego Stawianie w opozycji do siebie różnych inicjatyw harytatywnych to zwykłe szukanie sensacji. To dobrze, że ludzie o różnych światopoglądach, w różnym wieku, mają możliwość uczestniczenia w rożnych inicjatywach harytatywnych (WOŚP, Caritas, PAH itp.).

Pomoc poprzez WOŚP, Caritas, PAH to istotne elementy budowania społeczeństwa obywatelskiego, a tego nam w narodzie brakuje.

popmart
09-01-2006, 12:10
Choć nie udało mi się zrobić fotki bardzo fajnej ale mam coś Dla Canonierów:

Natalka, Kasia i Canony


https://canon-board.info//brak.gif
źródło (http://www.popmart.neostrada.pl/Foto/fauna/natalka.jpg)

popmart
09-01-2006, 12:32
caritas rocznie zbiera 200 mln w ciszy




skąd te informacje ? Na stronie Caritas jest napisane że dali 200MLN a nie zebrali a to pewna różnica ... poza tym Caritas działa 365 dni w roku ,pozatym działa w ramach ogromnej instytucji jaką jest kościół...

Nie mam pretensji do nikogo chodziło mi o szczegóły...

Driver
09-01-2006, 13:11
A ja byłem w Tychach. Wesoło było :mrgreen:


http://www.autoklub.pl/index.php?page=galeria&id=1136794641&

kane
09-01-2006, 13:29
A ja byłem w Tychach. Wesoło było :mrgreen:


http://www.autoklub.pl/index.php?page=galeria&id=1136794641&


Widze ze dojechales ;) i pewnie gdzies obok stales ;)

oj bylo wesolo bylo :) szczegolnie proba wyeliminowania czarnego konia w druzynie artystow ptrzez rajdowcow :)

Driver
09-01-2006, 13:49
Widze ze dojechales ;) i pewnie gdzies obok stales ;)




No pewnie. :mrgreen: Stałeś Ty potem Renia Niezbecka a następny to ja :mrgreen:

kane
09-01-2006, 14:12
No pewnie. :mrgreen: Stałeś Ty potem Renia Niezbecka a następny to ja :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

SimOn!
09-01-2006, 14:25
nie wiem skad masz takie informacje, ale bzdury gadasz :roll: to raz, dwa to ze owsiak, caritas, PAH nic by nie zrobil gdyby nie darczyncy czyli my... a licytowanie sie kto ma lepszych darczyncow, czyli kto lepiej pomaga jest IMHO kretynizmem... trzy, caritas rocznie zbiera 200 mln w ciszy i spokoju... owsiak zebral 200mln przez 13 lat... i wydaje mi sie ze jak by odliczyc koszty jakie poniosla sama TVP (czyli nasze pieniadze -abonament) to ta sumka byla by malutka... Jedyna rzecz ktora owsiak robi dobrze to w/g mnie propagowanie charytatywnosci, oraz madre wydawanie pieniedzy... Trzeba pamietac tez ze np przystanek woodstok jest finansowany z tych pieniedzy ktore wczoraj zebrano, ale w zadnej zajawce nie bylo o tym ani jednego slowa - przypadek?
dla mnie EOT

w kazdym razie mialy tu byc zdjecia i na zdjecia czekam!!!

Ja powiem tak mialem troche z tymi sprawami doczynienie ze tak powiem "od kuchni" i mam swoje zdanie. Ale nie kruszmy kopii tu na forum bo to ma byc watek o zdjeciach i juz. Z mojej strony tez EOT.

Jac
09-01-2006, 15:01
skąd te informacje ? Na stronie Caritas jest napisane że dali 200MLN a nie zebrali a to pewna różnica
w sumie masz racje mogli zebrac 180mln a dac 200 mln...


... poza tym Caritas działa 365 dni w roku ,pozatym działa w ramach ogromnej instytucji jaką jest kościół...
ale to zle czy dobrze? Owsiak robi show i niemogl by zbierac przez 365 dni bo by nic nie zebral, bo show musi trwac krotko zeby sie nie znudzil. poaz tym po co tutaj mieszac kosciol?, rownie dobrze mozna napisac ze owsiak dziala w ramach najbardziej opiniotworczego medium w PL (i chyba tez potezna instytucja) jakim jest TVP. i co z tego?
EOT

speed555
10-01-2006, 19:52
A tu moje fotki z WOŚP w Krakowie ;)

http://www.autoklub.pl/index.php?page=galeria&id=1136915111&

kane
10-01-2006, 20:15
A ja byłem w Tychach. Wesoło było :mrgreen:


http://www.autoklub.pl/index.php?page=galeria&id=1136794641&

Pare moich z tejze imprezy :)
http://fotogalerie.pl/galeria/kaner14807

popmart
11-01-2006, 15:51
w sumie masz racje mogli zebrac 180mln a dac 200 mln...


EOT


mogli zebrać wcześniej więcej a w tym roku wydać.... na przykład